Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 10:00:29

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 06-Feb-2006 19:03:51 
Shodien mikseeshanas laikaa saaka raustiities (uz priekshu) ik peec laicinja viens vinilatskanjotaajs...peec strobla lampas to vareeja redzeet un ljoti labi dzirdeet (taa ir kaa kaads ar roku strauji pastumj to apaljo uz kura plate staav)Bikin apstaadinaaju nonjeemu to apaljo,paskatiijos,peec tam atkal palaidu un jau vairaak neraustiijaas.Kas vareetu buut par diagnozi manam atskanjotaajam?????


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Feb-2006 22:31:13 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
A kas pa zveeru tev vispar ir....?

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Feb-2006 23:00:31 
nu iisteniibaa nav jau tik svariigi kas par atskanjotaaju....firmu neteikshu vieniigais ko es varu pateikt ka ir labs,daargs un nopirkts janvaarii. Nu es tagad arii biju iesleedzis bet vairaak it kaa nava raustiishanaas paziimes...kaut kaa viss liekas aizdomiigi.Varbuut haljava taa bija ka shis taa raustiijaas???


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Feb-2006 0:34:48 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
daargs labs (super aparaats) un raustaas, nosaukumu neteikshu :D :D :D njirga naak


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Feb-2006 14:44:16 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
nu iisteniibaa nav jau tik svariigi kas par atskanjotaaju....firmu neteikshu vieniigais ko es varu pateikt ka ir labs,daargs un nopirkts janvaarii.
Labs dārgs un janvārī, a mēneša laikā jau peld motors, dikti labs gadījās - nes uz garantijas remontu ja nav pirkts janvārī 3 gadus atpakaļ. Citādi vismaz pasaki vai ir DD, vai BD tipa aparāts. Vaina tev var būt tajā daļā kas griež plati, vai kontrolē to, bet nosaukumu neteikšu.

Vispār nedaudz redzēta štelle, izpaužās NEdārgiem aparātiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Feb-2006 16:19:25 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
hmm, tad noteikti Tev buus izlicies. Kaapeec gan labs un daargs, piedevaam jauns aparaats lai taa dariitu? Varbuut biji noguris peec garas darba dienas, pameegini peec laicinja atkal. Noteikti nebuus vaina tehnikaa.

ddff
Quote:
nu iisteniibaa nav jau tik svariigi kas par atskanjotaaju....firmu neteikshu vieniigais ko es varu pateikt ka ir labs,daargs un nopirkts janvaarii. Nu es tagad arii biju iesleedzis bet vairaak it kaa nava raustiishanaas paziimes...kaut kaa viss liekas aizdomiigi.Varbuut haljava taa bija ka shis taa raustiijaas???


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 54 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited