Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 24-Apr-2024 2:53:36

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 21-May-2006 2:42:35 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Nu ko, koncerts bija vienkārši lielisks! Ausis gan man neaizkrita, kaut atrados gan zālē pa vidu, gan pie skatuves! Patīkamas ķermeņa trīsas pārņēma, kad skanēja atsevīšķas basu partijas, kustinot vēdera dobumu! :lol: Uz balkona augšā neuzrāpos, jo ienākot zālē, sapratu, ka tur būs pilnīgi garām, un lāgā ne redzēt, ne dzirdēt neko nevarēs! Taisnība vien bij ddffam! :wink:

2 Fun Fan
Pirms koncerta, stāvot ar AheadXu pie bāra, un malkojot ko tīkamu, redzēju, ka zāles vidū, šad tad iezibsnās ''zilā'' gaismiņa, bet koncertam sākoties, ieejot pūli, vairs gaismiņai nezibsnot, nebiju pārliecināts par ''īpašā'' breloka īpašnieka atpazīšanu. ... varbūt nākamreiz! :) :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-May-2006 9:21:29 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Mjaa, viss bija jauki izņemot ilgo aizkavēšanos. Tās dēļ fīlings pienāca tikai koncerta vidū. Ļoti liels paldies grupai par man mīļo Blue Moon, jo to es pat negaidīju (iepriekšējo uzstāšanās reižu setliste stipri atšķīrās no piektdienas vakara).
Par skaņu: ļoti viduvēja. Pēc koncerta iešāvās prātā ķecerīga doma: vai skaņu vecis vispār varēja novērtēt skaņu pa taisno no ļotenes? Man parasti vajag vismaz pāris stundas lai "atietu" ausis. Varbūt tas arī bija par iemeslu diezgan lielam troksnim, jo beigās jau muku prom no skatuves dēļ nebaudāmās skaņas.

P.S. Diode tika lietota tikai lai izklaidētu sevi, jo dārgā pēc pirmā kokteiļa kļuva par pasažieri "by default". Tautas nebija tik daudz lai būtu nepieciešama bāka :)

P.P.S. Nākošā pietura - Loveparade!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-May-2006 11:23:54 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Shis ir studijas viirs- tas daudz ko izskaidro. Vinjiem parasti nav sajuutas par skaljumu, taapeec studijas vechi pamataa ved liidz "spidometru" (SPL meeriitaaju), lai saprastu uz cik vaalee. Shis gan nebija neko skaljs saliidzinot ar citiem eksemplaariem, ko naacies satikt (taa ap 110 A pie FOH varbuut arii bija). Ticu, ka pie skatuves vareeja buut ljaunaak. Taapeec es visos koncertos atrodos kaut kur pie pults vai mazliet taalaak.

ddff
Quote:
Par skaņu: ļoti viduvēja. Pēc koncerta iešāvās prātā ķecerīga doma: vai skaņu vecis vispār varēja novērtēt skaņu pa taisno no ļotenes? Man parasti vajag vismaz pāris stundas lai "atietu" ausis. Varbūt tas arī bija par iemeslu diezgan lielam troksnim, jo beigās jau muku prom no skatuves dēļ nebaudāmās skaņas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-May-2006 22:38:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Taapat arii bija ilgstoshas gruutiibas piesleegt vinju Fostex HDD mashiinu un sakaartot vinjas liimeni visaas 9 monitoru liinijaas
Klau ddff, un no tā Fostex tad viņiem gāja lielākā daļa no pavadījuma, vai arī tas tika izmantots kādam citam mērķim?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-May-2006 8:12:52 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
tikai click prieksh grupas un sampleetaa ritma dalja. Paareejais viss no 8 kanaalu EMU ar Roland 300 kaa midi keyboardu.

ddff
Quote:
Quote:
Taapat arii bija ilgstoshas gruutiibas piesleegt vinju Fostex HDD mashiinu un sakaartot vinjas liimeni visaas 9 monitoru liinijaas
Klau ddff, un no tā Fostex tad viņiem gāja lielākā daļa no pavadījuma, vai arī tas tika izmantots kādam citam mērķim?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited