Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 23-Apr-2024 21:37:34

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 26-Sep-2006 15:33:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Cik liela noziime ir 192k vai 320k es saprotu jo kvaletatiivaak jo labaak vai maz tos 320k katrs var sadzirdeet un vai vispaar ir jeega maksaat vairaak !
Uzmet aci tam pūlim kas pie muzīkļa tusē, tad papēti cik tur būs cilvēki, kas baudīs skaņu, cik būs ieņēmuši teiksim pa glāzītei, cik būs ieņēmuši pa ripai, cik būs ievilkuši pa dūmam (ne nikotīnu), un paprovē secināt vai vajag vai nē to kvalitāti. Pasākums arī jautājums kāds droši, liela mēroga tuss nopietnai auditorijai solīdā iestādījumā uz attiecīgi uzstādītas aparatūras, vai maza skolas disenīte uz 4 gab S-90 un nokaitēta Brig.

+ vēl ņemam vērā, ka milzīga daļa te LV tā īsti pārtiekot no DC klāsta nemaz par tiem 192 ne vella vairāk nav dzirdējuši vispār.

Es teiktu ka daudz jo daudz kur skaņa un publika ir pietiekami briesmīga lai būtu galīgi vienalga tam kas tur skan. Viss atkarīgs ....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-Sep-2006 3:50:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Quote:
Quote:
Cik liela noziime ir 192k vai 320k es saprotu jo kvaletatiivaak jo labaak vai maz tos 320k katrs var sadzirdeet un vai vispaar ir jeega maksaat vairaak !
Uzmet aci tam pūlim kas pie muzīkļa tusē, tad papēti cik tur būs cilvēki, kas baudīs skaņu, cik būs ieņēmuši teiksim pa glāzītei, cik būs ieņēmuši pa ripai, cik būs ievilkuši pa dūmam (ne nikotīnu), un paprovē secināt vai vajag vai nē to kvalitāti. Pasākums arī jautājums kāds droši, liela mēroga tuss nopietnai auditorijai solīdā iestādījumā uz attiecīgi uzstādītas aparatūras, vai maza skolas disenīte uz 4 gab S-90 un nokaitēta Brig.

+ vēl ņemam vērā, ka milzīga daļa te LV tā īsti pārtiekot no DC klāsta nemaz par tiem 192 ne vella vairāk nav dzirdējuši vispār.

Es teiktu ka daudz jo daudz kur skaņa un publika ir pietiekami briesmīga lai būtu galīgi vienalga tam kas tur skan. Viss atkarīgs ....
turpinot teemu par 192Bit - iegaadaajos jaunu daudzumu muuzikas no juno , lai galvu nelauziitu kaadu dalju treku pasuutiiju WAV , tos kurus Juno piedaavaaja taadaa standartaa nolaadeet , paareejo panjeemu uz 192Bit pamiishus ar 320Bit , taatad tiko esmu atgriezies no speele , patiesiibaa taaarii netika skaidrs KAADA TAD IISTI IR TAA ATSKJIRIIBA , tas treks kas pats par sevi skan ne visai arii no WAV skan suudaini , izdariet secinaajumus pashi , vai ir jeega maksaat vairaak . Itkaa jau sirds dziljumos skraapeejaas kad redz esi itkaa pi..... un nujau ikaa baigi esi pikji ieekonomeejis bet no otras puses :? vai vajag par to uztraukties :?: Patiesiibaa jau liekas kad tie viiri uz Juno arii kodeetaajus normaalus izmanto , jo vinjiem arii tie demo izgriezumi ar visu 64Bit skan pienjemami kam vispaar vajadzeetu buut telefona liimenii . Nu apmeeram taa , njem par labu ja kaadam mani noveerojumi interesee :wink:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited