Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 10:43:55

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: Camouflage
PostPosted: 01-Dec-2006 2:10:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Camouflage - 01.12.2006 - 20:30, tā vismaz norāda mana ieejas biļete. Nešaubos, ka šeit, neskaitot mani, atrodami vēl vairāki šīs grupas cienītāji, kā piemēram, GTC, overflow, Fun Fan. Tāpēc pēdējais laiks izveidot topiku, kur dalīties viedokļiem par šo pasākumu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Dec-2006 12:53:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Mja. Es eju :) Atziishos, ka Camou ir mana miiljaakaa grupa (ja taa var izteikties par grupu, kaut gan klausos es ljoti daudz un ljoti dzhaadu muzonu). Zheel tikai, ka peedeejais albums taads popsiigs. Pagaajushogad (vai jau aizpagaajusho???) biju uz vinju konci Tallinaa. Biju domaajis, ka tipa
"vechuki" kaut ko gurdeni atspeelees, bet neeeeee, shovs bija reaali energjisks. Markus reaals 'bomba' :)

o.

p.s. beidzot arii es esmu sasparojies un ar savu koleegji taisaam albumu. Pirmo dziesmu var ieveerteet Delfu muuzikas sadaljaa (arii Tvnet muuzikas sadaljaa). Apvieniiba 'Starring Two'.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Dec-2006 10:15:03 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Jeee! Camouflage labais!!
Arī biju uz konci Tallinā, tāpēc Markusa energy vairs nepārsteidza.
Sākšu ar to kas nepatika - skaņa. Biju 3m no skatuves pašā viducī un biju iekļuvis prefektā mucā, kaut nošaujies. Ceru, ka nostāk no skatuves bija labāk. Tas gan, protams, netraucēja man baudīt vakaru un izbrēkt plaušu.
Labais - vispirmkārt publika pa labi no skatuves, kas palīdzēja izvilkt večus no backstage ar Camo fanu ierasto saukli One Fine Day!. Publika vispār bija lieliska. Pēc One fine day, izskatījās ka Heiko apsprieda ar Markusu par vēl kaut kādu extra tracku, bet, kad Marko papurināja galvu bija skaidrs, ka vairāk nebūs. Nu ko, tie kas ir bijuši Tallinā zina, ka vīri beigās var nodot pa bumbām ar Human League - Being Boiled, kas ir manā pieredzē labākais koncertos dzirdētais extra traks ever. Vienīgais ko tautai var pārmest - nu vārdiņus tak vajag iemācīties: "love is a shield to hide behind, love is a field to grow inside", tas tak ir īzī (commandment gan ir jau grūtāks un prasa alus neapskalotas balssaites)
Ļoti labs bija tracklists, visi spēcīgākie gabali tika prezentēti, vienīgais, kas izkrita no līnijas manuprāt bija Something Wrong, kurš man liekas pārāk ģitārīgs un amerikāniski plakans. Veči virza viņu kā otro singlu, bet man viš netīk. Ja būtu mana teikšana es liktu Dreaming.
Par jauno albūmu varu piekrist Overflow, jo Sensor tomēr bija labāks. Nu ko gaidīsim nākošo.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Dec-2006 23:03:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Mja, arii man skanja nepatika. To briizhiem bungas par skalju, briizhiem vokaals pa klusu. Ja saliidzina ar Devision cik tur meeneshu atpakalj, tad tiem imo skanja bija labaaka. Arii es biju pashaa viducii, tikai meybe kaadi 2m no skatuves :))).
Pasham saap rokas, riikle u.t.t. Publika tieshaam bija laba, arii peec tam to man (\oo/) atzina arii Oli (vinsh arii Oliver Kreyssig), kas teica, ka speeleet bija bauda. Cerams, ka taa arii bija, ka taa nebija parastaa pieklaajiibas nodeva. Love is a shield, jaa...jaapiekriit. Taapat kaa naaktii pieceljoties varu noskaitiit sameeraa daudz no Pushkina "E.Onjegina" (vsegda skromna vsegda poslushna, vsegda kak utro vesela:), taa varu noskaitiit arii "and when I sometimes close my eyes my mind starts spinning around). Nu ja, vareeja jau tauta bik intensiivaak, nu liidziigi kaa "everything counts in a larger amounts".
Markus vispaar taads iigns. Peec tam ar sho gribeeju paarmiit paaris vaardus, iesaku ar "hi, Markus" uz ko vinsh atbildeja 'hi' un aizslaaja taalaak. Oli, turpretim apmetaas man ap kaklu (taa bik gejiski sanaaca, bet nu po). Luuk.
Ljoti zheel ka nenospeeleeja ne Bad News ne X-Ray, koroche neko no 'Spice Crackers'. IMO ljoti laba plate. Vispaar jau no Camou jau man visvairaak patiik ne koncertu dziesmas, taadas kaa "in your ivory tower", "sooner than we think", "kraft" u.tml. Anyway, koncerts, protams, patika. Pie taam dziesmaam esmu uzaudzis, taa kaa saprotiet pashi...

Nu taa, mazliet haotiski, bet aniiivej
o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Dec-2006 3:20:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Pirmām kārtām jāteic, ka biju ļoti patīkami pārsteigts, jo līdz šim nevienu viņu koncertu nebiju apmeklējis, un, grēks atdzīties, pat koncerta video ierakstu nebiju redzējis. No otras puses tāpēc pārsteigums bija vēl patīkamāks par grupas salīdzinoši enerģētisko un aktīvo uzstāšanos (gribot negribot pretstatam nāk prātā salīdzinājums ar klasiķiem Kraftwerk, kuri koncertos škiet sancenšās, kurš no grupas dalībniekiem vismazāk pakustēsies, kautgan viņu šovos, protams ir pavisam cita veida šarms). Kopumā koncerts man patika labāk, nekā šogad notikušie salīdzinoši līdzīgu stilu pārstāvju Devision un Covenant priekšnesumi. Skaņa iespējams nebija tā labākā, bet pozitīvo fīlingu tas īpaši nemaitāja. Vēl man likās uzkrītoši redzami, ka jaunā albuma dziesmas publika uzņēma vissliktāk. Tas jau arī laikam ir sagaidāms, jo tas tiešām arī nav no labākajiem viņu darbiem, un tā jau sķiet ka uzskata pārsvarā visi šīs grupas cienītāji. No otras puses, Sensor bija lielisks, un laikam jau divus tik labus albumus pēc kārtas nenākās viegli uztaisīt. Publika caurmērā šķita pozitīva un informēta par to, kur un kāpēc ir atnākusi, protams kāda daļa (puse?) zināja tikai dažus 80to gadu hītus.

Ko vēl lai piebilst? manīju uz skatuves tiekam lietotu vīrusu, tritonu, roland XP, un vēl kautkāds drumpads bija uzrīkots, interesanti, protams, cik daudz foņa iet no cietā diska, vai tamlīdzīgas ierīces...; + "dzīvās" bungas šķiet varēja arī nebūt, bet tās jau tagad daudzi elektronisku stilu pārstāvji izmanto, lai šovam piedotu "spiedienu", un nevar noliegt, ka piedeva ar..

p.s. pati grupa jau arī izskatījās priecīga par pozitīvo skatītāju reakciju


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Dec-2006 10:40:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Ko vēl lai piebilst? manīju uz skatuves tiekam lietotu vīrusu, tritonu, roland XP, un vēl kautkāds drumpads bija uzrīkots, interesanti, protams, cik daudz foņa iet no cietā diska, vai tamlīdzīgas ierīces...; + "dzīvās" bungas šķiet varēja arī nebūt, bet tās jau tagad daudzi elektronisku stilu pārstāvji izmanto, lai šovam piedotu "spiedienu", un nevar noliegt, ka piedeva ar..
Turklāt jaunais modelis - Virus Polar TI :). Gadi divi atpakaļ šie uz skatuves jūzoja iepriekšējo modeli Indigo. Par XP80 biju mazliet pāsteigts. Rolandus tomēr maz izmanto. Turklāt vēl romplerus.


o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Dec-2006 11:43:22 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Ko vēl lai piebilst? manīju uz skatuves tiekam lietotu vīrusu, tritonu, roland XP, un vēl kautkāds drumpads bija uzrīkots, interesanti, protams, cik daudz foņa iet no cietā diska, vai tamlīdzīgas ierīces...; + "dzīvās" bungas šķiet varēja arī nebūt, bet tās jau tagad daudzi elektronisku stilu pārstāvji izmanto, lai šovam piedotu "spiedienu", un nevar noliegt, ka piedeva ar..
Jā, mani arī aizkustināja šis jautājums, cik lielā mērā gāja fono, cik paši spēlēja! Varēja redzēt, ka visu palaiž no laptopa, tik jautājums, vai visas partijas un spēlēja tām pa virsu, vai tomēr tās, kuras spēlēja (?), spēlēja paši? Gluži nevarēja saprast, jo bija brīži, kad kaut ko noputroja, un tas bija manāmi, bet brīžos, kad tur ākstījās, fono gāja normāli, bez pašu spēlēšanas.
Dzīvs buņģieris, tas ir ''kruta'' un diezgan pazitīvi, jo vienmēr pastāv improvizācijas moments (ja tas ir profs), kā bija arī šoreiz, kad šie saputroja riktīgi vienā vietā, un buņģieris visu to padarīšanu noimprovizēja, džeki pieslēdzās pareizā vietā, un visu smuki nobeidza.
Quote:
Turklāt jaunais modelis - Virus Polar TI :). Gadi divi atpakaļ šie uz skatuves jūzoja iepriekšējo modeli Indigo. Par XP80 biju mazliet pāsteigts. Rolandus tomēr maz izmanto. Turklāt vēl romplerus.
Gan XP80, gan Triton, abi ir rompleri, kā arī workstationi. Turpinot iepriekšējo tēmu par to laptopu - kas diez tajā bija, kāds softs? Varbūt ka kāds ''live'' sekvenceris, kas pa MIDI sintus darbināja? ... varbūt kas cits? Un vēl, pirms katras dziesmas Tritons nemitīgi tika spaidīts, XP80 mazāk. Varbūt ka tika izmantoti arī pašu sintu sekvenceri? ... jā interesanti, kā diez notiek tāda ''live'' padarīšana! Mani tas lieti interesē! Varbūt ka kāds ko sakarīgāku visā šajā pasākumā ko izklāstīs! :)

G.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Dec-2006 13:07:23 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
tur tas live padariishanas virtuve katram ir droshvien savadaka un risinajums viens idelas un visiem neebuus.

iespejams ka laptopaa bij kas cubasis kas papildus skanjas trekiem varetu dot araa kadas midi sekvenses. varbut kads abletons kas dotu vairak iprovizacijas brivibu jo tam tipa paredzeets . enivei domaju ka ieprieksh tiek speciali sagatavoti gabali traas koncert versijaas un tiek izshtukots kur ko un kaa varetu taa un shitaa ...

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Dec-2006 13:41:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Dodu 99.99%, ka tas bija Logic Pro uz maka. Heiko visu taisa Logic. No kompja skanēja bass, visādas tur perkusijas, sitamie, domāju, kā parasts audio treks. Nu un dzīvajā viss pārējais. Love is a Shield, piemēram, obojas tēma tika spēlēta dzīvaā. Nu un, palaižot katru nākamo songu Logicā, sintiņos nomainās pači un tā`...viss, tā teikt, automātiski. Virus TI šancē arī kā plugins, tā kā vispār nav problēmu.


Last edited by overflow on 04-Dec-2006 13:43:20, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Dec-2006 13:42:42 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
tur tas live padariishanas virtuve katram ir droshvien savadaka un risinajums viens idelas un visiem neebuus.

iespejams ka laptopaa bij kas cubasis kas papildus skanjas trekiem varetu dot araa kadas midi sekvenses. varbut kads abletons kas dotu vairak iprovizacijas brivibu jo tam tipa paredzeets . enivei domaju ka ieprieksh tiek speciali sagatavoti gabali traas koncert versijaas un tiek izshtukots kur ko un kaa varetu taa un shitaa ...
:) Tas jau skaidrs! Bet fiška tāda, jo vairākus variantus izčeko, jo lielāku info iegūsti, un vieglāk nonākt līdz secinājumam, kas pašam īsti vajadzīgs, un kā to darīsi! 8)

Par pašu koncertu, patika ļoti. Bija labi kā bija. Visu nekad un neviens nenospēlēs, tieši to, ko gribas dzirdēt, vai to, kas ļoti patīk. Liels gandarījums un prieks jau tāpat vien, ka varēju atrasties tikai dažu metru attāli, un vērot šos Syhthpop-a veterānus! Skaņa, ja neliek kritisku uzsvaru, tad bija normāla. Tas tak ir ''dzīvais'', nevis kāds CD, vai DVD materiāls! Un cik noprotu, gala aparatūra ar visu vadību bija pašu SF, un pie manas izpratnes, ar nevisai veiksmīgām telpas akustiskām spējām.

G.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Dec-2006 19:26:35 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Ja atgriezāmies pie skaņas, tad De/Vision tā likās pārbliezta, bet šeit puiši mēģināja noklāt zāli un man trāpījās "bedre". Šogad nenoliedzami labāk apskaņoja Covenantus (vai arī es trāpīju pareizo vietu). Tā kā skaņu vīreļi ir visos gadījumos zināmie, tad jāsaka, ka visi esam vien cilvēki un telpas šiem koncertiem jau ir ļoti tālu no ideāla. BTW, Grindeksa ballē tie paši vīriņi Ķīpsalā nolika skaņu tā kā prieks. Nav jau real koncis, bet gan Linda Leen, gan Fredis varēja izdziedāties vai izgaudoties (lai nu piedod man Leen fani) ka nemetas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited