Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 17:47:06

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 40 posts ]  Go to page 1 2 3 Next
Author Message
PostPosted: 07-Dec-2006 18:07:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
īsti nezinu,varbūt kkas tāds ten jau ir bijis...

kad Fun Fan izveidoja diskusiju par to,ka viņam nebūtu žēl nopirkt Vartaburger garadarbus,radas nākamias jautājums,dēļ kura mūziķa jums nebūtu žel no savs kabatas nopirkt viņa skandarbus?

es domāju,ka man tāda muziķa nebūs,bet,redz, es ar lielāko prieku nopirktu Gustavo un Tumsas CD's..2 pavisam atšķirīgi stili,bet piesaista,patīk..
par amerikāņu mūziku gan vēl isti nezinu...:/

būtu interesanti uzzināt citu forumistu sirdij tuvākās grupas,mūziķus..

:wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2006 18:31:01 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Principā man mājās ir virs 200 CD, kuri visi ir pirkti. Nākošais jautājums ir kur un pa cik. Lielākā daļa ir pirātu produkcija (no laika kad 5-cītim vēl bija vērtība), bet ir arī kaudze ar original vai original/used (it sevišķi no pēdējā laikaposma, kad relatīvi bieži mētājos pa Eiropu).
Grūti jau laikam mp3 paaudzei saprast CD burvību :) Vienīgais troublis ir milzīgais plaukts ko CD apdzīvo. Ja būtu kaut mazākā iespēja, pirktu savu iemīļoto mākslinieku CD biežāk, bet esmu par slinku (vai stulbi piesardzīgu) priekš interneta veikalu lietošanas, bet mūsu tirgū masu sastāda muzikālā kloāka. Vismaz nevienā LV mūzikas veikalā jau sen neesmu tērējis laiku. Agrāk M-dailē ir gadījies iepirkt kaut ko par tiem laikiem šaušalīgu naudu (ap 20 ls par disku), ja stundu rokoties pa atkritumiem izdodas atrast ko sakarīgu, bet tagad ir žēl laiku tērēt, jo manu interesi var saistīt labi ja tikai 2% no plauktu satura. Tikpat slinks esmu DC++ apguvē un priecājos par kolēģa uzlikto emule.
Konkrēti autori: VNV Nation (nav original disku, jo pat festivāla laikā neizdevās tos atrast. Uz sitiena esmu gatavs nopirkt viņu DVD Futureperfect), Apoptygma Berserk (2 original+DVD, pirātiska agrīno ierakstu izlase), Assamblage 23 (1original vairāk nav izdevies atrast), Gary Clail (2 original/used diski mīļi bez gala, jo savā laikā es, paprasot Clail,varēju aizbaidīt jebkuru, pat ārvalstu veikala uzmācīgo pārdevēju. Tagad atrodami arī mp3, vēl pirms pāris gadiem meklētājs izmeta nothing). Esmu pircis "pa dārgo" visādus 80-to gadu grandus: Human League, Thompson Twins, John Lydon, Telex. Ar DM gan bagātīgi apgādāja pirātiskais dienests, jo pēc 91 gada šī grupa manās acīs ir muzikāls līķis (negāju pat ne uz vienu koncertu, lai man puiši piedod).

Nu kaut kā tā īsumā :) :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2006 19:51:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Plaukts ar CD man arī ir samērā biedējoša izmēra un vēl kaudze istabas stūrī pie klubkrēsla' kur rokos nepārtraukti. Pērku tikai HipHop, ~300 albūmu un izlases, čupele Vinylā. Atzīšos ka ne obligāti pirkti ir tie visi CD, daļa ir. Katrā gadījumā ja runa ir par Latviju -> TAD es pērku pilnīgi visu LV hiphopu kurš ir tā vērts lai kaut vai vienreiz noklausītos to, jo uzskatu ka tā būtu visiem jādara, lai LV izvilktu no tās (excuse mi french) Cenzēts kuru saucam te par mūzikas biznesu (varat mani lamāt par šito, whatever). Pieturos pie principa un nav žēl noziedot to naudeli par CD ko mājā paklausīt. Labprāt pirktu arī ārzemju relīzes visas, BET, .... nu paši zinat kādi ir LV veikali attiecībā uz ārpus topu produkciju (piedāvājums atkarīgs no pieprasījuma). tādēļ nākas nereti ložņāt un meklēt sev interesējošo netā, atklāti sakot labprāt to laiku netērētu ja varētu uz katra stūra nopirkt. Tik bieži nemaz nekas sakarīgs neiznāk, aptuveni pa 2CD mēnesī labākajā gadījumā ir stabili ņemami.

Ārzemju izpildītāji - vesela grēda zem dažādiem pseidonīmiem un gari sanāks, atkarīgs. + vēl lielākoties kaut kas svaigs ar svaigu nosaukumu ko nemaz neviens vēl nav dzirdējis droši ka izpeld drīzumā. Domu droši var saprast.

Principā nopirktu arī atsevišķu Mixeriešu darbus, kādēļ ne, patīkami ir saņemt mūziku kopā ar paša mākslinieka paredzēto vizuālo noformējumu. Tas ir arī tāds interesants joks, tu zini nedaudz cilvēku, un paskati viņa darbu un ne jau kuru katru, bet to kas daudziem ir sirdslieta. Efektīgāk par fotoalbūmu turēšanu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2006 21:41:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
aizmirsu piebilst,oriģinālie CD:),par pirātiem un mp3 nē..:)
patīkama atsauksme..:)

vēl varētu iegādāties Akon nākamo albmūmu,agrāk bija tāda grupa TAT (Time After Time),patika,ar iegādājos...,vēl ATB - Seven Years manā kolekcijā stāv + vēl nez kapē Ozola kkāds singls stāv(atcerējos,man viņu uzdāvināja) :D,bet viņa mūzika gan man neiet pie sirds,āā,un vel Santana CD stāv,DVD ar viņa koncertu ar ir..:)

ka redzat,man oriģinālo CD kolekcija ir ne pārāk liela,jo pērku to,kas patiešām patīk un dēļ kā nav žēl izmest naudu...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2006 0:13:38 
Mjaaa.. Kad dziivoju kaadu laiku nelatvijaa ,bet citur taa teikt, tad man kaisliiba bija muuzikas veikalu plaukti, elektroniskais plauktinsh!
Es ar kaifu pavadiiju vairaakas stundas peetiidams muuziku un visu ap to.
Meenesii es tereeju tieshaam daudz naudas uz diskiem protams legaalajiem un man nebija zheel naudas, jo zinaaju, ka man pietiks arii hamburgeram peec stundas :) Veselu gadu es pirku, pirku, pirku un kaifoju no taa ko es perku muuziku un mana kolekcija auga ar vien lielaaka. Kopumaa pa gadu es biju nopircis 120 disku! Tagad es esmu 4 gadus LV un es esmu iegajis labi ja 2 reizs kaadaa no LV muuzikas veikaliem! Protams pa 4 gadiem es neko neesmu jaunu iegaadaajies, ja neskaita arzemju izbraucienus, kur šad tad iepeerku ko jaunu!
Es pat negribu izdariit secinaajumus no manis teikta....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2006 9:26:43 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Es pat negribu izdariit secinaajumus no manis teikta....
Te es sāku homēriski smieties. Spēcīgi pateikts!

Šobrīd mani personīgi no legālo disku iegādes attur tikai to neesamība veikalu plauktos Latvijā. Te es, protams, domāju to mūziku, kas interesē mani. LV māksliniekus es pirktu obligāti (esmu arī pircis Jumpravu, Dzeltenos pastniekus, pat tādu projektu kā Saule). Bet kur tad ir tie "mākslinieki"? Jā man ir PV iekš MP3, bet zvēru, ka neesmu priekš tā ieguves tērējis ne sekundi laika (palīdzot draugam ar arhivēšanu uzradās) un uz diska tas palika tikai lai izpatiktu sīkajam, kurš vēl ir savas muzikālās izpratnes meklējumos. Tos atkritumus ko ražo iekš LV es neņemtu pat par velti, diemžēl. Pusdienojot es reizumis neveiksmīgi apsēžos pret televizoru, kas rāda LMK, tad nu varu trenēt kuņģi lai nemet visas pusdienas atpakaļ.
Visa cerība uz Mixera tautu, cepiet tik augšā.
Bet ne jau visi ir tik traki un arī starp maniem paziņam ir tādi, kas ir kaislīgi melomāni, bet mūzikas iegādei netērēs ne santīma principiāli, jo ir sieva, bērni, benzīns dārgs, algas pieticīgas, bet gribās arī pa vasaru kaut kur aizbraukt utt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2006 9:33:16 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
man ir viens legals disks ... SYSTEM oF DOWN TOXSISITY pirkts kada latvijas muzikas bode pa ja nemaldos 11ls.


tad man ir 5 plates viena pirkta sen veiakalaa bass pa 12ls
parejas no juno

tad man ir paris pirktie mp3 pa kadiem laikam 30 ls aptuveni


nu dazhadi izpilditaji nedzirdeti principaa

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2006 18:19:32 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Jun-2006 9:30:02
Posts: 61
Location: LATVIJA
Man ir aptuveni 250 CD un kaadi 15 DVD parskaitiit visus buutu pagruuti parsvaraa hip hops un daudz house un elektronikas piratiskie varbuut kaadi 10 gb

_________________
Rulers Of The Deep


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2006 19:12:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Oct-2005 9:14:15
Posts: 265
Location: Latvia, Ogre, Lēdmane
es labaak neteikshu cik man ir orginaalie CD :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2006 19:39:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Šodienas pirkums no Q-Tip un Roots Manuva. Atklāti sakot pārsteidza Randoma plaukts, ka tur ir arī kaut kas šoreiz iekšā. Kaut ko saveduši beidzot, būtu vēl reizes 10 vairāk...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Dec-2006 12:08:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
Nezinu vai latvija ir izdevigi pirkt arzemju muziku kkados veikalos (kautvai GG un Randoms) jo ta ir nesamerigi darga, varbuut ne vienmeer bet ir! iizdeviigaak manupraat ir internetaa!
ja par latvieshu muuziku tad piekritu NeckaSypash
ka to buutu jaapeerk man piemeeram ir ja nemaldos visi origjinaalie ieraksti no 100 Debijas ir kkas no Pmatinstinkta, Fragments +,
bet tada jauna Latvieshu muuzika nemaz nav ja neskaita vienu Ozola cd kam pat nosaukumu neatceros! :(

Lai nu kaa ja es redzu kko labu tad man nav zheel naudas taapat kaa daudziem shai foruma :) :)[/b]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Dec-2006 12:33:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
Njāā,tāda ir mūzikas tirāža Latvijā..ehh..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Dec-2006 17:52:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Arii man ir kaadi 200-250 origjinaalie cd. Tos esmu sapircis 10-12 gadu laikaa. Es daru vienkaarshi - bandai iznaak cd. To noklausos mp3 veidaa un ja patiik - PEERKU. Pofig - LV (labi ja 10% no visiem cd pirkti LV) vai kur. Paarsvaraa izmantoju hotstuff.se (agraak, kad LV nebija EU bija super - zviedri atskaitiija PVN), amazon.com, shad tad secondspin.com. Luuk - taada ir arii atbilde kam man nav zheel naudas. Ja patiik - peerku.
No LV muuzikas man ir tikai viens vai divi Jumpravas diski un MOFO. Par LV muuziku nav veerts runaat vispaar...ak jaa, ir veel STandART origjinaalais, bet to man uzdaavinaaja pashi STandART, jo esmu tur produceejis paaris dziesmas un arii mastereejis :). Anyway, ja nebuutu ticis pie haljavas, droshi vien arii to nopirktu. Kaa teikt, aiz miilestiibas pret konkreeto stilu, da arii dziesmas ir tieshaam labas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Dec-2006 0:16:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Man kādi 50 oriģinālie CD, tikpat daudz neorģinālie, un kādi 60 CD ar *.mp3. Moralizēt par pirātismu, protams, var dažādi, tomēr, ja grupas mūzika man tiešām patīk, pēc mp3 noklausīšanās labrāt nopērku oriģinālos CD (un, kā jau norādija vairāki no jums, LV nereti tas mēdz būt praktiski neiespējami, ja vien nav runa par aktuālajiem pop hītiem) . No juridiskā/likumsikā viedokļa par nelegālu dēvētā mūzikas ielāde sniedz lielisku iespēju iepazīt daudz labas mūzikas, ko radio vai tv neieraudzīsi, un, tāpēc, manuprāt, visādu tur britniju, bojbendu un tamlīdzīgu uz īslaicīgām reklāmas kampaņām balstītu muzikālo produktu laikmetā zināma "pirātisma" deva ir pat vēlama mūzikas attīstībai kopumā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Dec-2006 4:10:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
Man kādi 50 oriģinālie CD, tikpat daudz neorģinālie, un kādi 60 CD ar *.mp3. Moralizēt par pirātismu, protams, var dažādi, tomēr, ja grupas mūzika man tiešām patīk, pēc mp3 noklausīšanās labrāt nopērku oriģinālos CD (un, kā jau norādija vairāki no jums, LV nereti tas mēdz būt praktiski neiespējami, ja vien nav runa par aktuālajiem pop hītiem) . No juridiskā/likumsikā viedokļa par nelegālu dēvētā mūzikas ielāde sniedz lielisku iespēju iepazīt daudz labas mūzikas, ko radio vai tv neieraudzīsi, un, tāpēc, manuprāt, visādu tur britniju, bojbendu un tamlīdzīgu uz īslaicīgām reklāmas kampaņām balstītu muzikālo produktu laikmetā zināma "pirātisma" deva ir pat vēlama mūzikas attīstībai kopumā.
beidzot kaads pateica ko normaalu. Savaadaak jau saaka likties ka visi taadi bezgala nevainiigi :?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 40 posts ]  Go to page 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited