Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 24-Apr-2024 13:58:21

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 106 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 68 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 20-Sep-2007 20:50:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
uz to pusi bet nau jau tik traki,cilvēks jau jūt mūziku :idea:

protams ir grūtāk strādāt ar nesagatavotu apdzirdītu bariņu,bet tas tak ir interesanti un izaicinajums tam kā Tu pārvaldi un izjūti savu mūzikas materiālu :idea:


Top
   
 Post subject: Re: atbilde
PostPosted: 20-Sep-2007 22:24:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
wow paldies robert ka dalies ar mums par savie4m iespaidiem un ka vispaar aizstaavi sevi! bet lietas ko joprojaam nesaprotu tomeer ir! buus laikam jaanovelk tas ableton un jaapacheko ko tad tur var izdariit! piedodiet tieshaam nesaprotu neko no taa bet man joprojaam shkjiet ka tas tomeer nav pareizais pieejas veids setam! kautgan katram savs laucinjsh! iespeejams mainiishu domas kad iepaziishos ar progu! :)
Robert tu teici ka vari arii paraadiit! buutu pagodinaats! :)
lai nu kaa ir taa kad es sevishkji neietekmeejos no taa ko saka citi cilveeki(jeb cilveekoi no malas) bet to ko vinji saka es neaizmirstu! Varbuut paziistat taadu DJ kaa arturs mednis? kaut arii vinjsh skaitaas dj es tomeer vinju par taadu neuzskatu (piedod artuur), vinjsh ir super kaa producents un rezhisors un kaa Jaffa online magazine LV vadiitaajs or smth like that, bet lietas vinjsh saprot un ir pat ljoti gudrs dj laucinjaa, taa teikt ja ko nezin praktiski tad teoretiski toch! reiz vinjsh nepaaraak labi izteicaas par Robertu Lejasmeijeru, tieshi par to ka vinjsh speelee no pc un ka sagatavotais sets uz pc esot bijis shtruntiigs un nepaardomaats! nezinu nebiju uz skatuves un tai pasaakumaa vispaar nemaaku teikt vai taa bij vai ne! pasaakums bij peedeejaas studentu dienas jelgavaa! varbuut kaads bij? var ko pateikt!
tad es arii uzzinaaju ka roberts speelee uz pc! nu nesapratu tad kapeec taa un nesaprotu tagad!
Robert es tgd nenolieku tevi vai kaa tml bet vienk joprojaam nesaprotu - kamdeelj PC? rakstu to jo varbuut kaads man ieskaidros ka tas ir tomeer ir kas labs un der pameegjinaat!
ja var dziivajaa meikot muuziku tad ir ok! gribu redzeet! tad veel vareetu pienjemt ka es pulti sinhrinizeeju ar PC un uz briidi paarsleedzos un taisu pats savu dziesmu utt! bet cik tas ir reaali? nu nav! vaitad lai uztaisiitu jaunu dziesmu vajag tikpat laika cik taa dziesma ir gara? manupraat vajag daudz vairaak! hmmm.... piedodiet par to murgu ko sarakstiiju varbuut nevajadzeeja! bet sist jau mani neviens nesitiis!

p.s.
kad vareetu buut VEEJAA 2007? gaidu ar nepacietiibu! paldies robert par to ko dari produceeshanas zinjaa! un paldies arii paareejiem kas censhas kko dariit! LAI IZDODAS!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Sep-2007 23:00:13 
tokarev: paga, paga. nu nejauksim dazhaadas lietas. tas, kas Jaffa DJam nepatika pirmkaart, noteikti bija muuzikas stils, jo vinjsh speelee un paarstaav pilniigi ko citu! un saliidzinaat atshkjiriigus muuzikas stilus nevar, nevajag un tam nav nekaadas jeegas. no mana viedoklja vinja repertuaars shkjeersaam, no vinja - mans. un ja veel njem veeraa to lielo organizatorisko bardaku, kas bija tajaa pasaakumaa, tad protams, no maaxlas viedoklja, kopsummaa tajaa tusaa, putra tur vien sanaaca!
tachu tam nav nekaada sakara, uz ko katrs speeleeja! bet tieshi par to jau mees diskuteejam!
uz Tavu jautaajumu "kamdeelj PC?", esmu jau atbildeejis, bet man nav gruuti to izdariit velreiz. Tapec, ka uz PC, iipashi man kaa muuzikas producentam, paveras DAUDZ, tieshaam DAUDZ plashaakas iespeejas!
ja ieprieksh neesi produceejis, tad saprast Ableton priekshrociibas, tikai nokachaajot programmu, Tev buus praktiski neispeejami, jo taa ir sarezgjiita live music production software, kura pilnveertiigi darbojas tikai tai pievienojot speciaalus pluginus, plus tam, tos pareizi nokonfigureejot! Es ar visu savu 10 gadu pieredzi, to dariiju vairaakus meeneshus, kameer uztaisiiju visu patieshaam PRO liimeenii. Par to jau es runaaju, ka tas NAV traktors, virtualdj vai tmldz tipa progzas!
turaas!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Sep-2007 23:51:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
nu labi nejaucam! :D
nu jaa jaffa ir jaffa! man ir gan vinju repertuaars gan arii savs! ja speelee mazos pasaakumos tad jaffa ir vajadziiga! tu teici ka vareetu paraadiit? mosh ir kaads pasaakums tev tuvaakaa laikaa kur tu speelee? varbuut tu vari mani palaist uz stage un paraadiiit kas ko kaa? es tieshaam neapvainotos! esmu zinjkaariigs! griibeetos uzzinaat kaa tas ir? :)
neapvainoshos ja nevarees! :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Sep-2007 23:54:02 
Jaateic, ka interesanta un sakariiga intervija.
Tatad par PC Djingu - pasaulee jau labu laiku top dji paariet uz PC djingu, un tam ir vairaaki iemesli - 1. nav jaastaipa liidzi smagaa nasta ar plateem/cd 2. pashus jaunaakos trekus vai demo lietas var laist uzreiz no kompja. 3. nemaz nerunaajot par iespeeju mikseet vairaakus gabalus un acapellas vienlaiciigi. 4. top dji/priducenti ne tikai brauc speeleet tusinu, bet arii prezentee sevi, ar savu klaatbuutni un to kaadi treki vinam ir aktuaali, taatad prezentee savu muuziku.
Viens piemeers - ir taada blice kaa Bad Company, kas speele un producee drum'n'bass - Anglijaa drum'n'bass sceena ir populaara un tur vini ir zvaigznes, tad luuk, tusina laikaa vienkaarshi apstaadina gabalu, paraada plati un tad to uzliek. Ar to gribeeju tiekt, ka djam/producentam ar vairaaku gadu pieredzi nav jaapieraada mikseeshana, bet jaaiet citaa liimenii.
Piemeeram, kad bija atbraukushi dji/producenti Blank&Jones - vinu ekipeejums bija Mac+Traktors+Midi kontrolieris+Pro Skanjas karte, daudz primitiivaak nekaa Robertam ... Taapeec intervijaa nav melots, ka Robertam ir advanceetaak sakonfigureets pat par dazu labu aarzemju top dju.

Varbuut kaads par pc djingu teiks, ka viss notiks sterili un nevarees notvert gaisaa virmojoshaas emocijas - gabali jau tiek palaisti tieshi taapat kaa no CD - nospiezhot play .. ieprieksh nekas nav samikseets un tikai djs zin kaa pasaakums saaksies un kaadaa noskanjaa tas beigsies. Ja djs gatavojas pasaakumam, tad tomeer kaut kaada traku atlase tiek veikta tik un taa, taa teikt pamats, vai tas buutu uz cd,vinila vai pc, maajas darbi ir jaapilda :))

Prieksh manis Roberts ir Latvijas dj/producents nr. 1. Un tie komentaari par popsas produceeshanu - beerniskiigi un latvieshiem raksturiigi. Lai uztaisiitu kvalitatiivu popsu ir jaabuut superproducentam un nevis dj-am entuziastam, kas saliek dazus biitus Fruity/Reasonaa un domaa, ka ir uztaisiijis baigo maakslu... ar taadiem ir pilna pasaule, it iipashi muusdienaas. Bet pro producentu maz.

Veel par to Jaffu un Jelgavas pasaakumu - un 70-to un 80-to gadu hitu speeleeshana viniem pashiem likaas paardomaataaka, kaa nekaa 20 gadus vareeja paardomaat un speleeet :)) To jau sauc par vegeteeshanu uz veciem lauriem :) Protams stilinsh shiem ir izkopts un tieshi shii iemesla deelj Roberts ir mazaak paziistams, jo vairaak straadaa un nav laika spodrinaat teelu apgrozoties attieciigos pasaakumos vai gozeeties zhurnaalos. Protams neizpluudiishu detalaas, bet daziem no te komentaaros ieprieksh mineetajiem Latvijas djiem, Roberts ir paliidzeejis produceeshanaa.

Nosleegumam viena smiekliiga situaacija no interneta foruma par muuzikas/dj lietaam un latvieshiem piemiitoshajaam iipatniibaam:
(viens latvietis uzrakstiijis): BCD-2000 is sux or for stupids djs.
(uz to vinam atbildeeja): who are u jerk? an amateur who pretend like a pro?
(paskaidroshu - BCD-2000 ir midi kontrolieris Traktoram un Abletonam)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 0:04:26 
tokarev: man skolaa teica, ka shpikot nav labi, taa ka atliek vien augt un maaciities pasham :))
Es Roberta vietaa neraadiitu, varbuut tikai aptuveni, lai redz, ka viss ir nopietni, bet detalaas nee, kaa nekaa Roberts gan viens pats, gan kopaa ar dj LoWe shiis sisteemas izveidee ir pateereejis looti, loti daudz stundas un kaa jau Roberts raksitija, tam veltiiti vairaaki meeneshi pat ar visu 10 gadus pieredzi. Lai shitie breeceji turpina stilot ar vinilu un cd un domaat visu ko vien veelas domaat un taisiit savus lokaalos dj-topus :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 0:35:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
Quote:
tokarev: man skolaa teica, ka shpikot nav labi, taa ka atliek vien augt un maaciities pasham :))
Es Roberta vietaa neraadiitu, varbuut tikai aptuveni, lai redz, ka viss ir nopietni, bet detalaas nee, kaa nekaa Roberts gan viens pats, gan kopaa ar dj LoWe shiis sisteemas izveidee ir pateereejis looti, loti daudz stundas un kaa jau Roberts raksitija, tam veltiiti vairaaki meeneshi pat ar visu 10 gadus pieredzi. Lai shitie breeceji turpina stilot ar vinilu un cd un domaat visu ko vien veelas domaat un taisiit savus lokaalos dj-topus :)
nu es neprasu detaljas! 15min lai redzeetu ieskatu pc djingaa!

zin kas liekas diivaini?? bristol tu pieregjistreejies 20septembri! teksts ko tu uzrakstiiji ir tik valodaa liidziigs roberta tekstam un tas kaa tu iesaaki uzrunu arii ir liidziigi kaa robertam!
re
Quote:
tokarev: paga, paga. nu nejauksim dazhaadas lietas.
rakstiija DJRL
Quote:
tokarev: man skolaa teica, ka shpikot nav labi,
sho rakstiija Bristol!

kka liidziigi!

hmmm......

:?: :?: :?:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 1:03:29 
tokarev: shito, ka liek priekshaa vaardu un kolu es noskatiijos no viena no iepriekshejeiem Roberta komentiem :) Vismaz saprati, ka tas Tev bija domaats. Jaa es daudz esmu maacijies, un joprojama daudz maacos no Roberta, es paziistu Robertu, bet nerakstu tikai tapaeec ka paziistams vai draudziibas vaardaa aizstaaveetu, bet gan rakstu to kaa pats redzu un no sava skatu punkta.

Atcereejos veco labo multeni par Inspektoru Capu un neredzamo cilveeku - Leonardinju un Vilibaldinju ... Caps ar meedza teikt - hmm, pavisam neparasti, pavisam aizdomiigi :))

Ja sketina pavedienu taalaak tad ir variants, ka Robertam ir personiibas dubultoshanaas, haha :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 10:05:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
reku var palasīt ko par šīm štelītēm saka tāds puika kā Pete Tong:

http://www.wired.com/science/discoverie ... rentPage=1


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 11:19:49 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Par traku un augstu tas procents būs. Tādā gadījumā "dzīvā" izpildījuma klasifikācijā nevarēs ietilpināt nevienu elektroniskās mūzikas grupu, un pat nevienu rock vai popgrupu, par DJ nemaz nerunājot.
Pēc šādas klasifikācijas par "dzīviem" varētu uzskatīt tikai kādus džeza izpildītājus.
Gandrīz tā arī ir, lai cik arī bēdīgi nebūtu. Neviena elektroniskā grupa nevar bez tehnikas aizpildīt saundu ar 2-3 cilvēkiem. Brīžiem pat bungas netiek stieptas ārā. Kā reize Abletons arī ļauj kaut cik atdzīvināt šos tehniskos pasākumus, jo vienā koncī tu šai vietā palaid vienu loopu, citā citu. Arī pocīšus-kloķīšus vari bīdīt pilnīgi "dzīvi" :) Jābūt jau laimīgam, ja solists balss saites pastaipa...
BET, tie džeki vismaz izpilda pašu radītu mūziku! DJ ir performators un ejot pa tehniskās attīstības ceļu maz kas paliek tai galarezultātā no DJ. Tehniskās iespējas ir kā Lego kluču kaudze - tu vari salikt viskautko, bet nekur tu no lego kantainības neaiziesi un, tēlaini runājot, māla krūzi neizveidosi.
Varbūt man ir pārāk romantizēts DJ tēls, bet ar abletonu arī es varētu būt DJ, bet pie vinila - nē! Te es arī redzu atšķirību starp talantu (kas tiek izkopts trenējoties) un tehniku (kam klāt nāk kaut minimāla centība).
Skaidrs, ka ar laiku arī meistarīgam DJ apnīk pierādīt sevi un sagribās izmantot tehnikas plašās iespējas, bet tad nav ko brīnīties, ka parādās vesels mākonis visādu tirliņu, kas izlaiž visu "sākumskolu" un uzreiz metās pie tehniskajiem līdzekļiem. Koroče, pasaules gals ir tuvu, agrāk zāle bija zaļāka un vectētiņš karā pazaudēja kāju...

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 13:00:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
Quote:
Quote:

Varbūt man ir pārāk romantizēts DJ tēls, bet ar abletonu arī es varētu būt DJ, bet pie vinila - nē! Te es arī redzu atšķirību starp talantu (kas tiek izkopts trenējoties) un tehniku (kam klāt nāk kaut minimāla centība).
man tas liekas komiski ,ja darbības ar vinilu ir talanta iezīme :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 14:18:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
omg omg omg ;D lasu un nebeidzu sajuusminaaties.

visiem lielajiem ableton dj`inga noliedzeejiem - sorr vechi, bet juusu argumenti ir gana pashvaki. taapat kaa shii striideeshanaas - ableton dj`ings ir dziivaaks par vinyl/cdj dj`ingu vai nee. liidziigi kaa ar nekad nerimstosho striidu - kas ir labaaks vinils vai cd.

protams, ja abletons tiek izmantots plikai treku mikseeshanai (tb bez jebkaada performance efekta), tad taa nav nekaada lielaa maaksla (liidziigi kaa vienkaarsh beatmix uz vinila vai cdj), tomeer briidii, kad shajaa priekshnesumaa paraadaas performance efekts kaut kaads, tad tas ir apsveicami. esmu dzirdeejis ko un kaa Roberts dziivajaa dara ar ableton - cilveekam ir fiicha par to, ko vinjsh dara, kaa arii sanaak ljoti labi (un taa nav jau manis mineetaa plika divu treku samixeeshana).

shitaada stiiveeshanaas pretii jaunajam jau ir noveerota - tikko kaa dj tehnikas klaastu papildinaaja cd atskanjotaaji. bija (un joprojaam ir) taadi, kuri shkjauda un shkjaudiis par cd, taapat kaa te dazhs labs shkjauda par ableton kaa vienu no dj tehnikas instrumentiem. un jeega no taa? tas apstaadinaas tehnikas progresu? manupraat nee, jo progress ir neizbeegams...

visbeidzot - pats esmu savulaik teicis un joprojaam uzskatu taa - nav svariigi NO KAADA datu neseeja tu speelee (cd, 12", memorystick, iPod, pc, blablabla), bet gan tas KAA tu to dari un vai tas sasniedz publiku. ja jaa - tad speelee kaut vai uz kjemmes!

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 14:47:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Es lietoju Ableton Live muuzikas veidoshanai un esmu apmierinaats ar sho softu. Es ar' labpraat to lietotu live performanciem, vai arii iespraustu pasha kompoziicijas LIVE ieksh sava DJ-seta, bet es veel neesmu gatavs tam moraali un tehniski (t.i. nav mobilas platformas) :).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 15:01:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
Quote:
Es lietoju Ableton Live muuzikas veidoshanai un esmu apmierinaats ar sho softu. Es ar' labpraat to lietotu live performanciem, vai arii iespraustu pasha kompoziicijas LIVE ieksh sava DJ-seta, bet es veel neesmu gatavs tam moraali un tehniski (t.i. nav mobilas platformas) :).
Kā nav mobilas platformas:

Allen & Heath Xone 3D + MacBook Pro + Ableton Live


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Sep-2007 15:03:15 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
man tas liekas komiski ,ja darbības ar vinilu ir talanta iezīme :D
Darbības ar abletonu ir augstāka pilotāža? Lai tirinātos ap vinilu vismaz kaut cik taisnām rokām jābūt, bet ar abletonu var performēt kaut ar kājas īkšķiem. Kādi ir tavi kontrargumenti?
Kas ir krutuma mēraukla? Es novērtēju ieguldīto darbu galaproduktā. Bet tehniski grūtāk ir kaut ko izdarīt uz vinila nekā presēt no PC. Tāpēc arī lielāks restepā man ir pret vinila autsaideriem, nevis PC ūbermonstriem.
Es vēlreiz atkārtošos, ka principā neredzu jēgu kaut ko noliegt. Publika izšķirs, kas ir labs, kas nē. Tikai neaizmirstam, ka masas ir tupas :) Apmierinātam ar sevi DJ jābūt, ja to paslavēs visaugstākās raudzes estēti... kā es, piemēram :roll:

P.S. šitādas diskusijas ievelk visu forumu. Metās tik cīņā :)

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 106 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 68 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited