Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 1:41:04

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 16:05:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
NeckaSypash, domā
Es protams esmu ļoti priecīgs ka tu zini tieši ko es domāju. Aiztaupīs man drukāšanas laiku te.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 16:09:06 
jautājuma zīmi nepiefiksēji? :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 16:21:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Tak es te jau pieduros. Respektēju tavu viedokli un redzu ko tu ar to domā. Vienkārši taisnība kā vienmēr ir kaut kur starpā, te vēl atkarībā no tā kā uztveram šīs digitālās Dj lietas utt. Galu galā jau sāls ir tajā ka tas "Live" ir tikai uzraksts uz afišas, kurš kalpo kā sauklis ja cilvēkiem ir iespēja ieraudzīt populāru ārtistu ko klausījušies no ierakstiem, skatījušies Youtūbā, dzirdējuši radio utt, un nu tagad ģīmī redzēs, būs klāt un redzēs i dzirdēs kas šim tagad jauns ir ko izgrozīt no tām platēm. Līdz ar to, tas vien ir kārtējais ne pārāk svarīgais reklāmas sauklis, kurš aizejot līdz katram cilvēkam ko reklāma uzrunā rada pareizo priekšstatu par to kas ir sagaidāms. Vienalga pat kādas ir sausās definīcijas.

Labi ka es neizlēmu mācīties par valodnieku....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 16:32:58 
tieši tā!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 17:09:01 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Esmu bijis uz "sēņu" konci 2005. gadā. Arvikas festivālā. Teikšu kā ir - nekā skatāma, diezgan vienveidīgs beats, biju vīlies. Varbūt pie vainas bija iespaidu bagātība. Iepriekšējā vakarā iekačāja VNV Nation, pa dienu Deine Lakaien akustiskais koncis, tāpēc šie izskatījās tādi -nekādi. Vairāk DJ nekā reāla blice.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 17:10:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
nja tas uzraksts LIVE cilveekam izsaka daudz, bet ja nerunaa par dj'iem! tad reizeem labaak ir pat ja nav LIVE bet fonogramma! paklausiijos robija viljamsa koncertu kur shis dzied dzivajaa! ziniet vinjam ir shausmiigi nodzerta balss! aarpraats!
otra galeejiiba - nezvai mees kaadreiz veel dzirdeesim koncertu kur kylie minogue dzied dziivajaa! diemzhel vinjai naljauj! un balss ir apdroshinaata par sazin kaadiem tuukstoshiem bet uz koncertiem varam aiziet atklausiities fonogrammu ieprieksh samaksaajot 400$ par ieejas biljeti! nu hvz! kas labaak!
par dj'iem ir taa ka buutu iisti jaanosaka kas ir live?
redz es te iemetu infected mushroom video no konchiem! lai arii cik daudz vinji dara dziivajaa tomeer ieprieksh ir sagatavots biits un veel sazin kas no citaam skanjaam un dziivajaa ir tikai vokaals un tas ko var izdariit attieciigais cilveeku skaits ar savaam rokaam - tas ir sintezators, ekvalaizers, gjitaara un mosh kaads midi kontrols or efektors! nu sazin neesmu iedziljinaajies,bet logjiski ka visu nevar palaist dziivajaa pilniibaa! bet vinji dara daudz.....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 17:20:26 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Fun Fan, a kāda atšķirība - "klucīši" Ableton'ā (ar kuriem variē dj(?)), vai arī 2 plates? abi 2 ir live :)
cita lieta, vai tu to vari pieņemt vai nē :)

tokarev, jā labi video!
Tu nemāki lasīt vai? :) Starpība ir tāda cik veiksmīgi vai neveiksmīgi tu vari viņus (klucīšus) atspēlēt uz sitienu. Platei vēl jāiemanās pareizi noraut beigas, abletonā viss beigsies tur kur ir nogriezts, kā arī vēl tas, ka uz vinila vēl celiņā jātrāpa :), ai nu apnicis jau cepties. Tad jau džeki, kas uz PC močī Formula 1 ir nākošie pasaules čempioni. Basta la vista!
Es varu pieņemt viskautko, tikai nevajag pirkstus staipīt nevietā, man pret to ir alerģija... Zini savu pakāpienu meistarības trepēs un centies sasniegt nākošo, respekts būs pret jebkuru līmeni.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 18:26:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
starpcitu vai kaads bij uz faithless?
dzirdeeju ka labs pasaakums bij! shodien pa swh teica ka vinji tur savi jauno gabalu atspeelejushi DZIIVAJAA ....
dies ko tad egons reiters domajaa ar dziivajaa?? hmmm...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 18:31:57 
Fun Fan, veiksmīgi būs abi gadījumi, ja cilvēkam ir uz to ķēriens.
platēm vajag vienu funktieri, digitālām lietām - citu. ne viena lieta, ne otra nav tik vienkārši un viegla kā izskatās :)
un neviens te pirkstus nestaipa un nesaka, ka "nu tik es nākšu un nu tik te būs" :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 18:34:15 
tokarev, biju. tiešām bija labs :) nezinu, kas reiteram ir "dzīvais", bet manuprāt tur bija "dzīvi" cilvēki un darīja lietas "dzīvajā" :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Sep-2007 20:16:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Faithless uzstaajas arii nedziivajaa? :O


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Oct-2007 12:10:53 
http://www.youtube.com/watch?v=ucAUPwAhkNI

vo dziivais ;p


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Oct-2007 14:13:00 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Shis bija arii nesen Andrejsalaa (paldies Skanu Mezam). Elliigi baudaama performance. Taapat arii visu cienju japaanu viiriem Boredoms. Arii var atrast ieksh shii resursa ierakstus.

ddff
Quote:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited