Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 12:10:53

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
PostPosted: 23-Sep-2009 13:29:30 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Nu, bet Igor - kaapeec Limbazhu cilveekiem buutu jaaciesh deelj taa, ka shis organizators nav "smalkais no Riigas, kas zin ko un kaa vajag"?

Un kaapeec kaads, kuram palikushas mantojumaa kaadas drazas no PSRS, tiek ielaists pasaakuma teritorijaa? Tak cilveekam pastaastija kas buus jaadara, vinjam vajadzeeja saprast kaa vinjsh taisaas to izdariit. Ja cilveeks nespeej objektiivi analizeet apstaaklus un atbilstoshi reageet, tad taads cilveeks ir biistams sabiedriibai un te ir darbs psihiatram.

Es negribeetu nokljuut pie zobaarsta, kas patiesiibaa nav zobaarsts, bet normals chalis, kam no PSRS palikusi dazhi instrumenti un vecs kreesls, un pilniigi nekaadu zinashanu. Shaads variants buutu tiirais smiekls saliidzinot ar video redzamo, jo tad tas attiektos tikai uz mani un to chali, bet sheit tas skaara kaadus varbuut 100+ cilveekus.

Tas, ka nonjeema kaadam darbu, ir nieks - vienmeer buus kaads, kam nonjeema. Bet tas, ka organizators jauc kotletes ar mushaam, gan ir druumi (no apmekletaaja viedokla).

ddff


Top
   
PostPosted: 23-Sep-2009 13:49:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
mēs te runājam , runājam ,
Bet kas patiesībā tas bij par pasākumu kur bij video materiāla saimnieks ieklīdis ?

ja jau šī diskusija ir izvērtusies par ko vairāk kā pāris teikumi .
ir jēga noskaidrot ciltsrakstus .

no video var spriest ka tur vispār nebij , apmeklētāju .
un uz skatuves bez pašdarbības , cālis 2009 , uzstājās vietējas viduskolas VIA .
un varbūt bij arī diskotēka no DC++

autoru studijā !


Top
   
PostPosted: 23-Sep-2009 14:17:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Es negribeetu nokljuut pie zobaarsta, kas patiesiibaa nav zobaarsts, bet normals chalis, kam no PSRS palikusi dazhi instrumenti un vecs kreesls, un pilniigi nekaadu zinashanu.ddff
Offtopiks. Sanāca būt Japānā šovasar. Tur man pastāstīja gadījumu - pasniedza kā reālu iz dzīves. Kāda tur PSRS delegācija. Vienam sasāpas zobs. Nu neko. Aizved šo pie vietējā stomatologa, šis ar neko - paskatās, salabo. Promejot piesaka: "Nākamreiz, kad sāpēs zobi, pats nemēģinat tos labot. Griežaties labāk pie zobārsta". :D


Top
   
PostPosted: 23-Sep-2009 14:31:49 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Tas pasākuma organizators jāsit ar viegli sasaldētu lasi, bet kur tad nav līdzīgu shēmotāju? Cilvēkam iedalījuši naudu un tad nu sākas rosība: ja paņemšu kādu, kas zin kas jādara, tad njefiga nepaliks pāri, seko zvans hvz kam (parasti kāds lokālā kultūras šķūņa vadītājs vai analogs) un aiziet. Tiek vilkti no pažobelēm visādi mēsli, kas labākajā gadījumā varētu apskaņot kādu ēdnīcu, nevis ārā pasākumu, saslēgti visneiedomājamākajā veidā (arī šeit subi gozējās uz skatuves), tad tas viss tiek uzlikts kaklā kādam, kas vispār ir redzējis kur ko sprauž pultī un rezultātā - pisec gan koncim, gan daļai aparatūras. Un vietai šeit nav īsti nozīmes. Arī šis koncerts bija "ķeksītim", tas jau redzams no kontenta un ieinteresētajām personām. Man personīgi visvairāk žēl tā cilvēka, kas imitēja "skaņinieku", jo neticu, ka klausītāji būtu kaut latu maksājuši par "šovu", citādi tur vajadzētu būt beigās rindai pēc "money back".
BTW, vai tad scēnai klājas tik slikti, ka Vilkiem jau jāspēlē šitādā lažā? Sevi cienošiem māksliniekiem vajadzēja mierīgi pagriezties un pateikt "te viss sūkā, pisiet sevi paši!". ddff, ja es tevi uzaicinātu apskaņot pasākumu, kur dresscode būtu īss matu griezums un nekādas bārdas, vai tu parakstītos par standarta cenu, papogāt ar pulti? :) Ak, jā un vēl es gribētu lai visi būtu triko un baleta čībiņās
Skumji, ka nav nekādi limiti, ne māksliniekam, ne klausītājam.
Starp citu, Igor, kad es līdzīgi izturos pret pasākumu plakātiem, tad tev ir kaut kādi iebildumi pret paaugstinātām prasībām, bet būtībā ikviena herņa pazemina uztveres morālo slieksni, a la eit ir tieši tāda pati skaņošana, kādi brīžiem ir LV plakāti tā cilvāka acīm ,kas kaut ko saprot no estētikas (un vēl es esmu liels un pūkains ;) )

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 23-Sep-2009 15:05:43 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Jaa, skaidriibai ir jaabuut - pilniigi piekriitu.

Njemam Googles maati paliigaa un dabuujam shaadu info, no kuras saprotam, ka nekas baigi pa mazo nebuus vis. Piedaliishoties arii DzMP daliibnieki - nu tad paskatamies kaa tad shiem ir bijis tajos pashos Limbazhos. Kaa nav gruuti redzeet, shis te juutami atskiras no video materiaalaa redzamaa. Kas mums te veel - aa, Dzelzs Vilks un tad Oraznzas brivdienas - shie abi laikam ir pieradusi pie kaa cita. No paareejiem dazhus zinu, citus nee, bet neviens no vinjiem nav pelnijis shaadu vaajpraatu. Skaidrs, ka organizators izmantoja gauduliigo "labdariibas pasaakums" (starp citu, shovakar buusot Tautas Balsii sizhets par kaadu Smiltenes "labdari", kas kaut ko organizeejis un tuuliit peec pasakuma anihileejies) un pierunaaja grupas uzstaaties uz taa, ko nu Dievinjsh devis :]

ddff


Quote:
mēs te runājam , runājam ,
Bet kas patiesībā tas bij par pasākumu kur bij video materiāla saimnieks ieklīdis ?

ja jau šī diskusija ir izvērtusies par ko vairāk kā pāris teikumi .
ir jēga noskaidrot ciltsrakstus .

no video var spriest ka tur vispār nebij , apmeklētāju .
un uz skatuves bez pašdarbības , cālis 2009 , uzstājās vietējas viduskolas VIA .
un varbūt bij arī diskotēka no DC++

autoru studijā !


Top
   
PostPosted: 23-Sep-2009 15:06:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Lielākā Latvijas nelaime - totāla nabadzība - te ir skaidri saskatāma.
Jūs, vīri, domājat, ka tas skaņu džeks nebūtu ar mieru aiziet uz veici - pateikt man vaig šo, šo šito un vēl visu pārējo? Protams, ka gribētu, bet nevar - nav naudas.
Un tādi ir ne tikai individuāli skaņu veči, tādi ir kultūras nami, pašvaldības, no jau arī uzņēmumi,utt.
Es domā, ka te ir svarīgāka naudas lieta, tapē, ka pa lielam tur kauko jau saprast varēja, kas notiek un ka tā blice neko nevarēj nospēlēt, tas ir tapēc, ka viņiem vispār nevaidzēj uz tiem stroķiem pat mēģināt spēlēt.

Pamatots iebildums, ka naudu vaig nopelnīt, bet tad- kur Latvijā godīgi lai nopelna to naudu ko?

Jau vairākas dienas netieku vaļā no tās stulbās sajūtas - īstenībā baigi daudz latvijā to nabagu

_________________
http://www.nz.lathost.lv


Last edited by labaismuzikants on 23-Sep-2009 15:14:46, edited 2 times in total.

Top
   
PostPosted: 23-Sep-2009 15:09:22 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Tam dzhekam nav jeegas iet uz veici. Ir jamaacaas no saakuma. Un tad uzreiz paliks skaidrs kuraa liimenii var straadaat un kuraa nee. Es tak nepretendeeju uz U2 tuuri, lai gan no naudas viedokja vareetu buut pa 500x leetaaks. Tas, ka tur neko nevareetu dzirdeet un redzeet, jau neko nenoziimee, mums tak nav naudas...

ddff


Top
   
PostPosted: 23-Sep-2009 16:02:30 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Einār :
Quote:
man liekas, ka ja nav naudas, tad nevar taisiit pasaakumu.
tā mēs domājam ,
bet smalkā Lexus saimnieks domā savādāk ,
kā varētu vēl baigi foršās ziemas riepas nopirk !
vai vēl kāds ir palicis ko varētu appist ?

es atvainojos par izteicienu bet tā ir realitāte

skatamies vakarā LNT , vajadzētu būt turpinājumam .


Top
   
PostPosted: 24-Sep-2009 17:08:33 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Kill 'em all! :/

ddff
Quote:
bet smalkā Lexus saimnieks domā savādāk ,
vai vēl kāds ir palicis ko varētu appist ?


Top
   
PostPosted: 24-Sep-2009 17:54:52 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 04-Aug-2004 11:28:39
Posts: 75
Quote:
mēs te runājam , runājam ,
Bet kas patiesībā tas bij par pasākumu kur bij video materiāla saimnieks ieklīdis ?

autoru studijā !
Image

Nu sveiciens kolēģiem!
Esmu tas autors! :)

Ja godīgi - zināju jau uz ko braucu, tapēc biju apbruņojies ar video kameru.

Par topošo pasākumu jau zināju laicīgi. Un arī zināju, kāda maksimālā summa paredzēta skaņai.
Varētu jau uzlikt pa tik, cik bija, bet man pašam būtu kauns atrasties tur tuvumā.
Bet redz džeki ierakstījās tajā ciparā un vēl pāri palika! :) Un te nu rezultāts.

Divas dienas pirms pasākuma tas "skaņu vecis" zvanīja arī man. (iedomājaties, man bija iespēja parunāt ar šo nu jau populāro personu) :)
Taujāja par PA sistēmu.
Viņam vajagot pāris kW, un klāt pieliks vēl savējo. To, ka tā saliekot divas dažādas sistēmas, kopā ļaunums var būt lielāks kā labums, viņš īsti nesaprata. Piedāvāju, lai par dažām naudiņām vairāk paņem visu sistēmu. Tas viņam īsti nepatika, jo savu "PA sistēmu" laikam viņš gribēja uzlikt par katru cenu! :)
Bet kad vēl pajautāju, vai viņš ir sakārtojis lietas ar pulti, multikoru un apstrādēm (jo zināju, ka viņam tādu nav), atbilde bija, ka pults būs uz skatuves. :)
Un uz jautājumu, vai viņš ir iepazinies ar vizmaz vienas grupas raideri, es saņēmu atbildi - visi tak mēs tādi paši mūziķi vien esam! :D
Novēlēju viņam veiksmi un atteicu savu piedalīšanos šajā afērā.

Un ieeja uz šo "labdarības pasākumu" bija 3Ls!
Ko es arī samaksāju, lai redzētu šo "mākslu". :)

Un klipiņa nobeiguma teksts, ka mēdz tak arī mājās lampiņa izdegt, bija paša "skaņu veča" vārdi. Tie arī iedrošināja šo materiālu publicēt, jo skaidrs, ka viņam mācība nebija un viņš turpinās bojāt pasākumus un dzirdi cilvēkiem!

Esmu runājis! :)


Top
   
PostPosted: 24-Sep-2009 21:08:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
jā, viss būtu saprotams,ja cena nebūtu 3Ls


Top
   
PostPosted: 24-Sep-2009 23:24:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Īstenībā , vajadzētu publicēt ORGANIZATORA vārdu .

jo dotājā gadījumā tas ir visu nebūšanu cēlonis .


Top
   
PostPosted: 25-Sep-2009 7:31:02 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
To, ka tā saliekot divas dažādas sistēmas, kopā ļaunums var būt lielāks kā labums, viņš īsti nesaprata.
Nu beidz taču, viena sistēma left, otra right un būs jau labi :lol: :shock: :lol:
Quote:
Un ieeja uz šo "labdarības pasākumu" bija 3Ls!
Ko es arī samaksāju, lai redzētu šo "mākslu". :)
A vot šitas jau vairs nav smieklīgi.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 25-Sep-2009 7:33:08 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Īstenībā , vajadzētu publicēt ORGANIZATORA vārdu .

jo dotājā gadījumā tas ir visu nebūšanu cēlonis .
Uz plakāta ir biedrība "Mēs-nākotnei", tāpēc paliek bail iedomājoties to nākotni, kas mūs sagaida. Pisdjecs.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 25-Sep-2009 8:17:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
Nu soore, bet taada liimenja organizatori tachu nezin skanjoshanas siikumus, un paljaujas, ka cilveeks, kas ir piesaistiits, visu nokaartos, un viss buus kaartiibaa...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited