Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 20:37:36

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: Placebo
PostPosted: 19-Nov-2009 10:32:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
čau,

Biju uz Placebo. Pārsteidzoši laba skaņa bija priekš Arēnas. Nez kas pie vainas? :). Tas bija mūsu visuzināmais ddff, jebšu viņējie šamaņi?

o.


Top
   
 Post subject: Re: Placebo
PostPosted: 19-Nov-2009 14:12:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
nu pats nebiju, bet netaa atsauce ir uz JSA Europe


Top
   
 Post subject: Re: Placebo
PostPosted: 19-Nov-2009 15:25:53 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
JSA kraameeja dzelzhus un veica logistikas managementu. Skanja bija Meyer Sound ar ne LV komandu.

ddff


Top
   
 Post subject: Re: Placebo
PostPosted: 19-Nov-2009 15:35:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
I see...jāatzīst, ka sen nebiju bijis Arēnā. Varbūt tas tagad tur ir standarts. Vai varbūt vaina apstāklī, ka pati skatuve bija teju vai zāles vidū (laikam tas dēļ relatīvi mazā cilvēku skaita)?


Top
   
 Post subject: Re: Placebo
PostPosted: 19-Nov-2009 20:22:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
hm, man nez kapec skiet, ka tas butu mazliet avanturiski, ja sadai grupai no kuras visaa pasaulee gaida noteiktu kvalitativu skanejumu (brends, jeb zimols), peksni vienaa, koncertaa pie pults butu cilveks, kas nekad ar viniem nav stradajis. Viss jau notiek kadreiz pirmo reizi, bet nu gan jau ir japiesaujas un jaiestradajas vismaz pieredzei ar lidzigu pasakumu apskanosanu butu jabut laikam - butu no saja diskusija iesaistitaa insaidera interesanti dzirdet, cik vispar biezi sada limena brendu apskanosanaa tiek iesaistiti svesie laudis no malas (festivalos drosi vien ir savadak) :roll:
gj taja arenaa vispar ir bijis tikai vienu reizi uz JMJarre un bija pietiekami apmierinats - kaut gan skanu par izcilu nevareja saukt. Vieniga reize, kad tiesam sadaa hallee esmu baudijis izcilu skanu bija Kraftwerk.


Top
   
 Post subject: Re: Placebo
PostPosted: 20-Nov-2009 12:10:43 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Sheit ir paaraak daudz subjektiivaa, lai vareetu paaris vaardos raksturot skanu individuaalos pasaakumos areenaa. Vairumaa gadiijumu ir taa, ka grupa brauc vismaz ar savu backline un personaalu - tas ir minimums. Peec raidera tiek pasuutiita tehnika, kam jaabuut pasaakuma vietaa, kad ierodas grupas tehniki. Parasti vinji ir ieplaanojushi laiku un liidzeklus, lai vareetu adopteet PA sisteemu (taa ir visbiezhaak pasuutiita vieteejaa, jo aiznjem daudz vietas transportaa). Cita lieta, ka ne visi grupas rezhisori ir arii skanu inzhenieri ar atbilstoshu izgliitiibu un pieredzi sisteemu reguleeshanaa, veel dazhi samierinaas ar skanu pie pults un neizstaigaa visu zaali - tas ir gaumes un veeleeshanaas saspringt jautaajums.
Veel buutiska atskiriiba ir taajaa, kaa mums liekas buutu jaaskan un kaa to domaa grupa un/vai grupas rezhisors. Es atceros lielu njemshanos ap Ozzy koncertu, kur straadaaja Clair Bros - shiem nevar paarmest nekompetenci vai pavirshiibu, tomeer vairums uzskatiija, ka skaneeja slikti. Ja uzmaniigaak ieskatiijaas, tad bija redzams, ka PA sisteema ir vismaz 30 gadus veca- taadu vairs neizmanto neviens. Un ne jau nabadziibas deelj taa tika dariits - vienkaarshi visu savu dziivi Ozzy ir speelejis uz taadas un taa skaneejis un tas buutiski atskiras no taa, kaa mees domaajam, kaa tam buutu jaaskan. Un muusu probleema ir taa, ka mees nezinam vinja "iisto" skanu, jo tajaa laikaa sheit nebija pieejami vinja koncerti. Un shii PA kompaanija nodroshinaaja 30 gadus vecu skanju tikpat veciem gabaliem - taa teikt "ozzy savaa sulaa". Liidz ar ko ir daudz iemeslu kaapeec klausiitaaju domas var atskirties no grupas vai organizatoru viedokliem.

ddff


Top
   
 Post subject: Re: Placebo
PostPosted: 20-Nov-2009 16:48:06 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
mja gan, subjektivais moments tajaa visaa protams ir loooooti liels :) - kaa nu katrs uztver kaa kam butu jaskan. Jarre kungs manaam ausim ari izklausijas diezgan autentisks (ta tas ari bija domats cik sapratu), bet isteniba man si pieeja par 30 gadus iekonservetajiem veteraniem un vertibam savaa sulaa atsakoties no progresa par labu 100% autentiskumam skiet mazliet jociga - tip jaunibaa zale bija zalaka, debesis augstakas, baudvielas stiprakas :) Var jau but kaada ipasa autentiskaa ture vai koncerts, bet citadi man skiet, ka tomer jamekle kompromiss un japielago taas tehnologijas, kas sodien ir pieejamas - bet nu es neesu rezisors 8). Es tak ar, lai cik man augstvertigs skita S90 skanejums 80-tos gados, ar sodienas pieredzi to skanu vairs par diez cik pienemamu neuzskatu. Tapat kaut kur skunii vel glabajas rmif opuss - nu tak velns vinu ravis - taas pasas skanas ar pietiekamu piepuli max lidzigi var satapinat ari ar modernu aparaturu un pat sadus tadus glukus imitet var, lai gan, ja placebo ik pa paris dziesmam esot mainijusi gitaras, jo luk cits skanejums, tad protams em ... man mute ciet ... aura saproties :) Saja zina man loti patika Gary Numan pieeja Hybrid albumaa - kaut kas ir saglabats, kaut kas adaptets, ne viss saglabatais man patika, un ne viss adaptetais - bet vismaz bija interesanti klausities un paskatities uz to materialu no cita lenkja.


Top
   
 Post subject: Re: Placebo
PostPosted: 20-Nov-2009 21:33:46 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Nu te mees varam aizrunaaties krustaam shkeersaam. Es tomeer esmu par autentiskumu, ja tur vajag vecus kraamus, tad lai iet. Pats labaak lietoju veco Lexicon PCM 70, nevis meeginu emuleet savu jauki shnjaakulojosho halli uz kaut kaada PCM 96. Ar gitaaru pastiprinaataajiem tas pats - ja tas '73 custom skan patiesi tiikami, tad nav ko tur ar tranzistoru kraamiem chakareeties, kameer vien ir pieejams orginaals.
Ar PA sistemaam nav tik viennoziimiigi - taas buutiibaa no saviem pirmsaakumiem nav kluvushas ar diez ko labaakas, varbuut vieglaakas, mazaakas, vieglaak transporteejamas, bet vai labaakas - var striideties. Peedejaa laikaa taas ir kluvushas par vairaakiem desmitiem reizhu leetaakas (marketing driven), tas tiesa, tomeer man tuvas sirdij ir vecaas labaas, kaut arii milziigaas, point source lietas - kaa Funktion One. Tur ir mazas jaudas skalruniishi, bet ar fantastisku juutibu - muusdienaas gandriiz nekur nesastopama lieta. Sliktaa zinja, ka vajadzees 2x vairaak cilveekus pie montaazhas un kaadas 2 ekstra fuures vietas.
Kas attiecas uz gitaaraam - tas parasti nav zhests mainiit instrumentus, bet vajadziiba. Instruments meedz noskanoties speeleshanas laikaa, iipashi jau gitaara, taapeec peec paaris gabaliem to padod malaa un guitar tech to uzskano no jauna. Veel vairaakas gitaaras var buut deelj atskiriigaa skanojuma, kas pielaagots konkreetam gabalam vai solo iespelei.

ddff


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited