Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 31-Jan-2023 8:23:54

All times are UTC+02:00
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 26-Jan-2010 12:45:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Jan-2005 23:54:32
Posts: 388
Location: Riga, Latvia
Image

Sestdien, 30.janvārī Brenguļu autotrasē pie Valmieras norisināsies LAF Folkreisa Ziemas kausa izcīņas 3.posms! Folkreisa braucēji šajā posma turpinās cīņu par Ziemas kausa kopvērtējuma uzvaru, savukārt krosa braucējiem būs iespēja pamēģināt ziemas braukšanas spēkus, kā to aizvadītajā sacīkstē Raunā izdarīja Andis Vanters, Andis Kļava un Māris Rusmanis. Noteikumi autokrosa klasēm paliek līdzšinējie: bezradžu brīvas izvēles riepas. Jāpiebilst, ka sacīkstēs drīkst piedalīties ne tikai krosa braucēji – arī citu komisiju licenču īpašnieki, kuru automašīnas atbilst drošības prasībām.

Lai arī sākotnējais pieteikumu termiņš Brenguļu sacīkstei bija pirmdiena – 25.janvāris, termiņš pagarināts, jo dalībnieku skaits pietuvojies nepieciešamai robežai, savukārt atsevišķi sportisti vēl apsver iespēju doties uz Valmieras cīņām. Pašlaik folkreisā pieteikušies deviņi dalībnieki. Rīkotāji ziņo, ka desmit dalībnieki folkreisā un vēl daži autokrosā būtu pietiekami pilnvērtīgām cīņām.

Zināms, ka uz sacīksti nedosies komandas “Folkreisa Fabrika” divi braucēji – Juris Sirko un Mareks Dainis. Juris iestrēdzis vairāku automašīnu būves procesos, bet Mareks pa vidu autosporta aktivitātēm ļoti nopietni darbojas arī mūzikas jomā, šajā nedēļas nogalē filmējot video klipu jaunajam singlam. Līdz ar to ir notikušas īslaicīgas izmaiņas komandas sastāvā. Viņu abu vietā šajā posmā – “Folkreisa Fabrika” komandas godu kopā ar Andri Stulpiņu no Jūdažiem aizstāvēs jelgavnieks Artūrs Bāriņš un valmierietis Sandis Melngāršs.
Uz Brenguļu sacīksti nedosies arī Kaspars un Sandis Džeriņi, kuriem ceļš no Liepājas sanāk visai dārgs. Tā vietā viņi jau pieteikti nākamajam – Bauaks Mūsas trases posmam. Šobrīd nav precīzas skaidrības par Raunā startējušās Mazda 626 iespējām startēt Valmierā, tomēr šāda iespēja nav izslēgta.

_________________
Party is my life!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited