Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 31-Jan-2023 8:34:51

All times are UTC+02:00
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 03-Feb-2010 15:04:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Jan-2005 23:54:32
Posts: 388
Location: Riga, Latvia
Image

Sestdien, 6.februārī, Jelgavas Rullīšu trasē notiks LAF Folkreisa Ziemas kausa izcīņas 4.posms! Lai arī ideja par posma pārcelšanu no Bauskas un Jelgavu dzima tikai pirmdien, jelgavnieki cītīgi darbojas sacīkstes gatavošanā. Rīkotājam Ērikam Gasparovičam un viņa komandai nācis talkā folkreisa līderis šajā sezonā Artūrs Bāriņš. Ar viņa palīdzību veidojas lieliska sacīkstes savienošana ar sestdienas vakaram atbilstošām izklaidēm vienā no Jelgavas klubiem. Tiem, kas iegādāsies latu vērto biļeti uz folkreisu, vakars Jelgavas centra klubā bez maksas. Var teikt – šī būs pirmā folkreisa sacīkste ar oficiālu after party!

Tikmēr, šķiet, pavasara tuvošanās jūtama potenciālo dalībnieku sakarā. Uz Jelgavas posmu jaunumu, šķiet, nebūs daudz, taču uz nākamajiem gaidāms ievērojams tehnikas un dalībnieku papildinājums. Šobrīd pienāk ziņas par vairākām mašīnām, kuras strauji tuvojas starta līnijai. Ceturtais brālis ieraudzīs dienasgaismu Raunas Bruģakmens trim automobiļiem, Folkreisa Fabrikā Jūdažos līdz mēneša beigām būs gatavs [Ex] da Bass jeb Mareka Daiņa VW Golf III (Bauskas posmā gan vēl startēs ar VW Golf I), bet pie karkasa šajās dienās tiek Artūra Bāriņa komandas gatavotais Opel Corsa, ar kuru varētu startēt Artūra brālis. Ja par brāļiem – arī Mareka Daiņa brālis Rihards gatavojas debijai folkreisā, kas labu apstākļu sakritības rezultātā varētu notikt jau 20.februārī Bauskā. Mareks, starp citu, otrdien iegādājies visu trūkstošo ekipējumu jaunajai mašīnai: „Nepieciešams apzināt iespējas un uzrunāt aktīvos autosportistus. Es, piemēram, biju plānojis tērēt ap 300 latiem sēdeklim un jostām. Taču pēc nelieliem kontaktiem ar sportistiem man tas viss izmaksāja Ls 90! Starp citu, Jurim Kuļikovskim un viņa komandai ir vēl dažādas folkreisam nepieciešamas lietas krājumos, tāpēc iesaku painteresēties!”
Liepājas pusē cīņām briest papildinājums līdzšinējiem Kaspara un Sanda Džeriņu centieniem iedzīvināt folkreisu Kurzemē. Kuldīgā nedaudz atlicis līdz VW Golf II izbraukšanai uz starta. Mašīna jau uzskatīta gandrīz par pabeigtu, taču Aigars Tīdmanis un komanda, saņemot konsultācijas no bijušā krosa braucēja Māra Druvas, tomēr veiks nelielu pārbūvi. Par jaunu mašīnu būvniecību dzirdēts katrā reģionā. Tikmēr arvien neizbēgamāk tuvojas brīdis, kad notiks pirmās mašīnas iegāde sacensību režīmā.
Iepriekšējās brūces laiza arī līdzšinējie dalībnieki. Ziemas cīņas gan ļāvušas mašīnas no sacīkstēm vest mājās visai labā tehniskā stāvoklī. Tomēr gadās visādi: gan Mārtiņa Lapsas, gan Armanda Zariņa mašīnai pēc Brenguļiem nelieli motoru labošanas darbi, Ritvars Kārkliņš meklē risinājumus ātrumkārbas gatavošanai. Brāļu Melngāršu un citu folkreisa braucēju izmantotais VAZ 2108 beidzot uzskatāms par savu dzīvi nokalpojušu – virsbūve aizvadījusi smagas cīņas krosā un folkreisā gadu garumā, tāpēc gaidāma tās maiņa. Tik tiešām, šķiet, ziemas morālā un finansiālā apātija strauji attālinās un sacīkstēm vajadzētu kļūt arvien kuplāk apmeklētām!

_________________
Party is my life!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited