Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 26-Oct-2020 21:00:31

All times are UTC+02:00
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 17-Feb-2010 13:32:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Jan-2005 23:54:32
Posts: 388
Location: Riga, Latvia
Image

Sestdien, 20.februārī plkst.10:30 Bauskas sporta kompleksā Mūsa norisināsies LAF Folkreisa Ziemas kausa izcīņas 5.posms, kā arī Mūsas kausa izcīņa autokrosā. Sacīkstē par uzvaru folkreisā spēkosies vismaz 16 dalībnieki, bet autokrosa uzvaru dalīs 11 krosa braucēji. Folkreisā, iespējams, tiks noskaidrots Ziemas kausa ieguvējs, jo jelgavnieka Bāriņa pārsvars pār sekotājiem ir pārliecinošs.

Sestdienas sacīkste būs lieliska izrāde skatītājiem, jo cīņā paredzēti daudzi starti, katrā braucienā džokera aplis un citi sacīkstes intrigu veidojoši elementi. Jāpiebilst, ka folkreisa sportistiem būs iespēja izmēģināt Latvijas leģendārāko autokrosa trases konfigurāciju – pilnu Mūsas Eiropas čempionāta apli.

Folkreisa cīņā galvenā uzmanība tiks pievērsta Artūram Bāriņam, jo viņa pārsvars pār tuvāko sekotāju ir 22 punkti. Tas nozīmē, ka, ja Artūrs nepiedzīvos nozīmīgas neveiksmes, uz pēdējo posmu jelgavnieks var doties kā Ziemas kausa ieguvējs. Tikmēr par intrigu rūpējas arī viss “Raunas Bruģakmens” komandas pamatsastāvs – Artūrs Vecgailis, Armands Zariņš un Mārtiņš Lapsa atrodas četru punktu robežās (55-52-51) cīņā par kopvērtējuma otro vietu.

Sacīkstē arī spilgti papildelementi. Folkreisam pieteikti divi debitanti – Jūdažus pārstāvošais Rihards Dainis un ādažnieks Ričards Pavlovskis. Rihards ir folkreisā kopš rudens startējošā Mareka Daiņa, jeb dīdžeja un producenta – [Ex] da Bass jaunākais brālis. Viņi startēs ar Jura Sirko WV Golf I un kopā ar Andri Stulpiņu aizstāvēs komandas “Folkreisa Fabrika” godu. Pats Juris šoreiz trenera un mehāniķa lomā. Kā zināms – Jūdažu fabrikā top vairāki jauni spēkrati, tostarp arī Mareka Daiņa WV Golf III un līdz ar to Juris šoziem sacensībās vairāk nebrauks, bet koncentrēsies un gatavosies startiem vasaras sacensībās. Ričards, savukārt, būs pārinieks iepriekšējā posmā Jelgavā debitējušās Kristenas centienos turpināt braukšanu folkreisā.
Pirmo reizi folkreisā uz starta stāsies vienlaicīgi divas dāmas – Kristena un Evija Vītola. Katra līdz šim aizvadījusi pa vienai sacīkstei šajā sporta veidā, taču savā starpā viņas nav tikušās. Uzreiz trīs dalībnieki arī Junioru ieskaitē – junioru līderim Sandim Džeriņam līdera statusu centīsies atņemt Evija Vītola un Rihards Dainis.

Autokrosa dalībniekiem šoziem nav seriāla vērtējums, sportisti pulcējas atsevišķās kausa izcīņu sacīkstēs. Mūsas kausam pieteikušies 11 dalībnieki. Spilgtākā zvaigzne būs Ainārs Kenigsbergs – pērnā gada 2000 Super klases Latvijas čempions startēs ar vienu no savu titulu kalušajām mašīnām VW Golf II. Papildu izrāde un intriga būs trīs Lietuvas sportistu starts – viņu spēku samēri pret Latvijas sportistiem nav skaidri. Tāpat intrigu rada gan pērnā gada 1600 klases bronzas medaļnieka Anda Kļavas, gan divu ziemas autokrosa sacīkšu uzvarētāja Anda Vantera starts. Ziemas autokross gan ir ļoti specifiska sacīkste, tāpēc var uzvarēt jebkurš no pieteiktajiem dalībniekiem.

Folkreisa dalībnieku saraksts:
http://www.autocross.lv/Rezultati/Folkr ... 0Musa.html

Autokrosa dalībnieku saraksts:
http://www.autocross.lv/Rezultati/Folkr ... _Musa.html

_________________
Party is my life!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited