Mikseris.LV [mūzikas portāls]
http://www.mikseris.lv/forum/

Video Player VST
http://www.mikseris.lv/forum/viewtopic.php?f=1&t=6195
Page 1 of 1

Author:  GTC Studio [ 20-Jul-2011 0:36:46 ]
Post subject:  Video Player VST

Hi!

Vai kāds no forumiešiem, kas nodarbojas ar VJ var man ieteikt free Video pleijera VST, kuru var darbināt (play/stop) ar MIDI komandām? Parakos googlē, pagaidām neko piemērotu neatradu. Varbūt kāds var man kaut ko ieteikt, līdz ar to atvieglojot meklēšanu netā?

G.

Author:  gjvti [ 20-Jul-2011 10:18:51 ]
Post subject:  Re: Video Player VST

Sveiks!
VST video pluginu diemzel nezinu nevienu. Ir tada VJ programma Arkaos, ko var darbinat no midi caur ReWire - ir darits kadreiz, bet, protams, tas ir maksas variants (manuprat par visai draudzigu ciparu) - jaunaam versijam neesmu sekojis lidzi. Varbut ir ari, kads bezmaksas VJ softs, kas laujas sinhronizeties caur ReWire vai midi. Abletona lietotajam varbut noder sadas idejas:
http://www.maxforlive.com/library/device.php?id=181
http://www.youtube.com/watch?v=zKyEjorI ... re=related
http://groc.org/movieplayer/

Author:  aheadx [ 22-Jul-2011 9:32:13 ]
Post subject:  Re: Video Player VST

tagad mixvibes laiz ara visadus dzelzus prieks video ar savejo softu, taka parocies pa vinju majaslapu, papeti, jo vinju softs uztur midi,

bet ja pareizi saprotu tev jau nevajag softu kursh veidos video, bet kuru tu vari izmantot ka VST jau uz produced softa taisot muziku uzmontet video, kursh stradas pec tavas midi partituras.

Author:  GTC Studio [ 26-Jul-2011 0:09:50 ]
Post subject:  Re: Video Player VST

Quote:
... bet ja pareizi saprotu tev jau nevajag softu kursh veidos video, bet kuru tu vari izmantot ka VST jau uz produced softa taisot muziku uzmontet video, kursh stradas pec tavas midi partituras.
Principā jā, vienkārši ir vajadzīgs (vēlams Free) media (video) pleijeris (standalone vai VST, vienalga), kuru var palaist ar MIDI komandu.

gjvti, paldies par info un linkiem, kādā brīvākā laikā papētīšu, bet liekas tie ir domāti Ableton, un tāpēc tie man nederēs (nelietoju to).

G.

Author:  gjvti [ 26-Jul-2011 10:28:02 ]
Post subject:  Re: Video Player VST

Jaa, taas manas ieprieksminetas saites, iznemot Arkaos, ir domatas Ableton Live un tas ir diezgan logiski, jo VJ un Live ir saderiga idiologija. Mans ieteikums bija meklet vienkarsi VJ softu ar ReWire/midi control atbalstu. Ar ReWire freewari varetu but problemas, jo ta laikam ir no Propellerheads/Steinberg licenzejama tehnologija, bet iespejams ka Midi vadibas atbalsts var kadam softam ari but. Piemeram - uzgaju sadu Elektronika Live http://aestesis.eu - varbut noder :) kaut kas tiek tapinats seit (Mabuse) - bet vini laikam vairak noncentrejas uz MacOS un tas izskatas visai neaktiva procesaa

Author:  Kosmoss [ 04-Aug-2011 16:37:17 ]
Post subject:  Re: Video Player VST

iekš mac os,sistēmas ir tāds iebūvēts rīks kā Quartz Composer , pat nevaru uzreiz iedomāties ko nevar izdarīt , tas būs bezmaksas pasākums bet iekš mac os x sistēmas :( .

par naudu pērkams multisistēma:
http://www.resolume.com/ arī tandēmā ar mac os būs spēcīgāks tas fināla produkts bet ja pietiek tikai ar gatavu rullīšu atspēlēšanu ļoti pat labi .
jau minētie Arkaos produkti http://www.arkaos.net/ , vecais Arkaos vairāk varbūt tikai atspēlēšanai bet jau jaunākā versija GrandVJ derēs arī kā sarežģītāka uzproducešanai , viss lieliski vadās no MIDI .
atklāti sakot windows videi nau sevišķi vairāk ko ieteikt .

Author:  gjvti [ 16-Aug-2011 9:44:34 ]
Post subject:  Re: Video Player VST

Te ienacas vel sada informacija par open source sekvenceri, kas lauj ar OSC vadit video - bet izskatas tomer visai sarezgits, darbietilpigs un neparliecinoss pasakums - drosi vien vairak piemerots datoru programmesanas studijam
http://www.iannix.org/en/index.php
http://vimeo.com/23825406

Page 1 of 1 All times are UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/