Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 13:14:17

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 06-Sep-2011 0:59:53 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
...tiesa gan, pēdējā laikā maz atliek brīva brīža, lai sekotu līdzi sev interesējošām lietām...
... mja, tas ir bedigi - gribas ceret, ka tas nav majiens uz Rabar pieklusanu. Tiesa, uz to viss virzas - iespejas klust arvien plasakas, tacu laika tam visam, ko sis iespejas sniedz, atliek arvien mazak.
:) ... patiesībā, šis laika trūkums ir (bija) saistīts ar RabaR projekta pastiprinātu aktivitāti un gatavošanos kādam pasākumam, kurš pirms nedeļas jau ir aizritējis. Pirms tam, nemaz negribējās "zīmēties", jo sajūtas bija tādas, ka mēs (RabaR) neiederamies pasākumā pēc konteksta, par cik pasākums atainoja retrospektīvu roka attīstību. Videovizualizāciju iedarbināšana ar MIDI, arī bija vajadzīgs šim pasākumam, kuram tā arī loģisku risinājumu neatradām. Risinājums bija pavisam banāls - ar dziesmas sākumu, vienkārši nospiet "play" pogu videopleijerim, ar ieprieks sagatavotu videomateriālu, kas galu galā, kluba tehnisko iemeslu dēļ, nemaz nesanāca, jo mistiskā kārtā, pirms pasākuma, videoprojektors pekšņi atteicās pieņemt videosignālu.

P.S. Patīkami redzēt, ka forumā top pārmaiņas!

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 06-Sep-2011 12:16:53 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:

P.S. Patīkami redzēt, ka forumā top pārmaiņas!

G.

Starp citu - lielākās pārmaiņas jau ir pašā lapā ;) Tagad ar foruma reģistrāciju var izveidot arī savu kādu jaunumu un izvietot pirmajā lapā. Piemēram - varēji informēt par to ka tavs projekts kur uzstājas :)

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 06-Sep-2011 12:46:32 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Starp citu - lielākās pārmaiņas jau ir pašā lapā ;) Tagad ar foruma reģistrāciju var izveidot arī savu kādu jaunumu un izvietot pirmajā lapā. Piemēram - varēji informēt par to ka tavs projekts kur uzstājas :)
Nākamreiz, noteikti. Jau minēju, kāpēc šoreiz tā.

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 06-Sep-2011 14:54:57 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:

PS Pec miksera titullapas dizaina nomainjas nez kapec ir parstajusi darboties saite 'View active topics', kas acimredzot ir saistits ar to, ka isti nedarbojas miksera foruma 'search' funkcija - ja nu administrators to nav pamanijis, tad drosi vien japielabo

taa, nu vajadzeetu buut ok. Kluuda bija saistiita ar jaunaa foruma versijas uzlikshanu, kas noblokjeeja to funkciju forumaa.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 06-Sep-2011 16:48:03 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:

PS Pec miksera titullapas dizaina nomainjas nez kapec ir parstajusi darboties saite 'View active topics', kas acimredzot ir saistits ar to, ka isti nedarbojas miksera foruma 'search' funkcija - ja nu administrators to nav pamanijis, tad drosi vien japielabo

taa, nu vajadzeetu buut ok. Kluuda bija saistiita ar jaunaa foruma versijas uzlikshanu, kas noblokjeeja to funkciju forumaa.
Jap! Viss strādā! :)

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 06-Sep-2011 21:20:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
... patiesībā, šis laika trūkums ir (bija) saistīts ar RabaR projekta pastiprinātu aktivitāti un gatavošanos kādam pasākumam, kurš pirms nedeļas jau ir aizritējis. Pirms tam, nemaz negribējās "zīmēties", jo sajūtas bija tādas, ka mēs (RabaR) neiederamies pasākumā pēc konteksta, par cik pasākums atainoja retrospektīvu roka attīstību. Videovizualizāciju iedarbināšana ar MIDI, arī bija vajadzīgs šim pasākumam, kuram tā arī loģisku risinājumu neatradām. Risinājums bija pavisam banāls - ar dziesmas sākumu, vienkārši nospiet "play" pogu videopleijerim, ar ieprieks sagatavotu videomateriālu, kas galu galā, kluba tehnisko iemeslu dēļ, nemaz nesanāca, jo mistiskā kārtā, pirms pasākuma, videoprojektors pekšņi atteicās pieņemt videosignālu.
...G.
Taa! atkal esmu kaut ko nogulejis :roll: nu ja, paskatiju - 27. augusta tapat nebiju Latvija. Zel, ka nesanaca jums tur tas video - it ka neskiet nekas nereals no manas eksperimentalas pieredzes un isteniba ar ieprieks sagatavotu videomaterialu manuprat tacu Cubase vai praktiski jebkurs pro DAW atbalsta video atskanosanu atliek vien to video logu palaist uz projektoru ka extended desktop piemeram. Ceru, ka muzikala dalja tomer bija izdevusies. Rabar majas lapa iepostetais MatiaBazar kovers skan loti patikami, kaut ari pati originala dziesma man neskiet ipasas ieveribas cieniga. Lai veicas, gaidam turpinajumu! :)


Top
   
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 16-Sep-2011 15:10:58 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
..visādi mēģinu uzrakstīt vēstulīti. bet nesanāk (visādi apgrūtinājumi).. laikam jau esmu izrakstīts no "mājas grāmatas"..
Te Krupis. Sveiciens visiem Latvijā!
Es "no spēles" izstājos, jo darbojos tagad pavisam citā jomā un pavisam citā vietā, kur pie iNeta tieku gaužām reti..
Latvijā, strādādams divos darbos, nevarēju "galus savilkt kopā"..
Esmu peļņā Norvēģijā – ziemeļos aiz polārā loka.. Varētu jau pastāstīt, kā tur ir, bet tas būs galīgs "offtopiks".. :)
Īsumā – daudz tur ir nēģeru.. :) Tā, ka paši varat spriest, kāds tur ir klimats.. :D

Redzu – ir kaut kādas pārmaiņas Mikserī, bet..
.. tas nu tagad vairs nav svarīgi..

Novēlu visiem, kas vēl uztur Mikseri pie dzīvības, lai veiksme jums stāv klāt!

Krupis (pārziemos citur..)

_________________
Krupis ir derīgs!


Top
   
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 20-Sep-2011 14:20:50 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:
..visādi mēģinu uzrakstīt vēstulīti. bet nesanāk (visādi apgrūtinājumi).. laikam jau esmu izrakstīts no "mājas grāmatas"..
Te Krupis. Sveiciens visiem Latvijā!
Es "no spēles" izstājos, jo darbojos tagad pavisam citā jomā un pavisam citā vietā, kur pie iNeta tieku gaužām reti..
Latvijā, strādādams divos darbos, nevarēju "galus savilkt kopā"..
Esmu peļņā Norvēģijā – ziemeļos aiz polārā loka.. Varētu jau pastāstīt, kā tur ir, bet tas būs galīgs "offtopiks".. :)
Īsumā – daudz tur ir nēģeru.. :) Tā, ka paši varat spriest, kāds tur ir klimats.. :D

Redzu – ir kaut kādas pārmaiņas Mikserī, bet..
.. tas nu tagad vairs nav svarīgi..

Novēlu visiem, kas vēl uztur Mikseri pie dzīvības, lai veiksme jums stāv klāt!

Krupis (pārziemos citur..)
Sveicināts.

Jā tālu gan tevi vējš aizpūtis no LV. Veiksmi tev tur!

paldies par labā vēlējumiem. Ja nu sanāk kādā brīdī padalies, kā tad tur viss notiekas :)

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject: Re: ehhh
PostPosted: 27-Sep-2011 17:34:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
..visādi mēģinu uzrakstīt vēstulīti. bet nesanāk (visādi apgrūtinājumi).. laikam jau esmu izrakstīts no "mājas grāmatas"..
Te Krupis. Sveiciens visiem Latvijā!
Es "no spēles" izstājos, jo darbojos tagad pavisam citā jomā un pavisam citā vietā, kur pie iNeta tieku gaužām reti..
Latvijā, strādādams divos darbos, nevarēju "galus savilkt kopā"..
Esmu peļņā Norvēģijā – ziemeļos aiz polārā loka.. Varētu jau pastāstīt, kā tur ir, bet tas būs galīgs "offtopiks".. :)
Īsumā – daudz tur ir nēģeru.. :) Tā, ka paši varat spriest, kāds tur ir klimats.. :D

Redzu – ir kaut kādas pārmaiņas Mikserī, bet..
.. tas nu tagad vairs nav svarīgi..

Novēlu visiem, kas vēl uztur Mikseri pie dzīvības, lai veiksme jums stāv klāt!

Krupis (pārziemos citur..)
hm... nu veiksmigu parziemosanu aiz naksniga polarloka.... kur nav interneta :shock: :roll:
cerams muzikas laucinu tomer neesi pametis - es sevi nevaru bez ta iedomaties,
lai ari cik dazreiz nav laika nekam tadam, tomer musdienas jau kads laptopins
vienmer ir blakus vai mobiljniks, kur var jaut ko pagrabinat :) anyway, lai sokas!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited