Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 16-Apr-2024 20:34:59

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 14-Dec-2004 0:19:25 
Vajadzeetu iegaadaaties portatiivo datoru darbam ar muziku, bet iisti nesaprotu kaadiem tehniskiem raadiitaajiem jaapieversh lielaaka uzmaniiba! Varbuut kaads var ko ieteikt, vai varbuut piedaavaat!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2004 10:03:02 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
hmm, nu ar portativo daudz ko nenamuzices...
-
Es domaju, ka stacionarais PC labaks.
-
bet ja gribi notebook tad njem noteikti ar P4 un citiem parametriem ari jabut labiem (max)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Last edited by dawhite on 14-Dec-2004 22:44:31, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2004 12:49:44 
Quote:
hmm, nu ar portativo daudz ko nenamuzices...
-
bet ja gribi paspeleties tad njem noteikti ar P4 un citiem parametriem ari jabut labiem (max)
Apeleejot pie peedeejaam iespeejamajaam sirdsapzinjas (vai veselaa sapraata) drumstalaam tevii, dawhite, pazemiigi luudzu tevi sanjemt speekus un meegjinaat vismaz shad tad savaldiit savu klabekli, kad kaads jautaa par teemaam, kuraas tu aciimredzami neorienteejies labaak kaa akla un kurla Njujorkas prostituuta Aafrikas dzhungljos.

Saprotu, ka, uzdots jautaajums tiiri cilveeciigi nostaada vienu nezinaataaju vilinoshaa pozaa otra taada pasha nezinaataaja priekshaa, un shim otrajam attureeties no spontaanas demagogjijas leekmes nav vienkaarshi, bet varbuut var saakt aarsteeshanos ar regulaariem meegjinaajumiem pievienot savaam pamaacoshajaam atbildeem paskaidrojoshus ievadvaardus kaa "es neko no taa nesaprotu, bet man ir viedoklis. tas ir: ..." vai "es neorienteejos teemaa, bet man ir vientulji, un ljoti gribu parunaaties forumaa, taapeec...", taadeejaadi kaut nedaudz mazinot varbuutiibu, ka kaads tavu uudeni vareetu tiiri nejaushi uztvert kaa kompetenta cilveeka ieteikumu.

Kas zin – varbuut viss veel nav zaudeets.


Top
   
 Post subject: mjaa
PostPosted: 14-Dec-2004 13:01:32 
dawhite ... tu patieshaam esi eksperts. :)

bet jautaataajam var ieteikt visvienkaarshaako kombinaaciju - pentium centrino 1.7 ghz (piem. ASUS ir ljoti ok: http://ms.lv/?q=UutRzyfnz8xPa2LPr8wPzPf ... xAzX6mdXzm tikai ar mineeto CPU) + kaads firewire vai usb audio interfeiss. piemeeram no midiman (http://www.midiman.co.uk) vai Edirol (Roland) - konkreeti http://www.edirol.com/products/info/ua25.html

ceru, ka noder.

deep-z
Quote:
hmm, nu ar portativo daudz ko nenamuzices...
-
bet ja gribi paspeleties tad njem noteikti ar P4 un citiem parametriem ari jabut labiem (max)
:roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2004 13:57:41 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
...
-
ja, pat Liam Howlett rakstija kaut ko uz sava notebook reason programma, bet pec tam vinjsh to visu atkartoja studija, notebook vinjam bija vajadzigs lai jebkura vieta un labakos apstakljos kaut ko uzmochit..
-
labi, nepilnigi uzrakstiju.. - es domaju sheit tadu lietu, ka notebook principa ir vairak biznesa aparats, un slegt visadas fichas pie ta, lai dabut ministudio domaju nav verts.
Labak par to naudu nopirkt PC,kuru var maximizet + ja kaut kas sabojasies, tad parastam PC detaljas letakas neka notebookiem.
-
es domaju ka notebooks varetu noderet shim te kadram, ja vinjam jau ir pieeja normalai studijai, un vinjsh, sezhot barchika grib kaut ko muzicet.
-
ta ka nevajag uzreiz bochku te katitj...
-
-

:) P.S. Muzicet var ari ar ZX-Spectrum :)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2004 15:41:00 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
nu nav jau tik traki... Tagad portatiivais jau ir pilniibaa analogisks desktopam, kopsh paraadiijaas USB un 1394 interfeisi. Es uz laboratoriju njemu Acer TravelMate 292 LCi (no taa shobriid rakstu shiis rindas) ar aareejo USB Edirol kasti UA25 (24/96) un viss darbojas jauki, salien mazaa koferiitii.

ddff, muziceejis ar Commodore un Amiga



Quote:
...
-
ja, pat Liam Howlett rakstija kaut ko uz sava notebook reason programma, bet pec tam vinjsh to visu atkartoja studija, notebook vinjam bija vajadzigs lai jebkura vieta un labakos apstakljos kaut ko uzmochit..
-
labi, nepilnigi uzrakstiju.. - es domaju sheit tadu lietu, ka notebook principa ir vairak biznesa aparats, un slegt visadas fichas pie ta, lai dabut ministudio domaju nav verts.
Labak par to naudu nopirkt PC,kuru var maximizet + ja kaut kas sabojasies, tad parastam PC detaljas letakas neka notebookiem.
-
es domaju ka notebooks varetu noderet shim te kadram, ja vinjam jau ir pieeja normalai studijai, un vinjsh, sezhot barchika grib kaut ko muzicet.
-
ta ka nevajag uzreiz bochku te katitj...
-
-

:) P.S. Muzicet var ari ar ZX-Spectrum :)


Top
   
 Post subject: muah
PostPosted: 14-Dec-2004 19:31:05 
nu ja, nu ja, gudriniek - izgaaji atkal sauss no uudens :)

taa kaa dara Leiems protams ir tas visvispareizaakais - pa citu tacinju vispaar nevar staigaat.

iznjemot reason ne par vienu citu softu un dzelzhiem, kas pie usb/firewire sprauzhami laikam dzirdeejis neesi?.. taapat laikam arii 'svaigaako' portabli esi taustiijis kautkad stipri sen (vai vismaz specifikaaciju lasiijis.. katraa zinjaa tad varbuut tev buutu kautvai attaala nojausma, kas ir centrino par taadu zveeru) ...bet nu ne par to ir staasts... :)

...nenjem pieree veciit, bet tu centies buut visaas teemaas tik kompetents un zinosh, ka briizhiem nevar iztureet. :)

nekaa personiska,
deep-z.
Quote:
...
-
ja, pat Liam Howlett rakstija kaut ko uz sava notebook reason programma, bet pec tam vinjsh to visu atkartoja studija, notebook vinjam bija vajadzigs lai jebkura vieta un labakos apstakljos kaut ko uzmochit..
-
labi, nepilnigi uzrakstiju.. - es domaju sheit tadu lietu, ka notebook principa ir vairak biznesa aparats, un slegt visadas fichas pie ta, lai dabut ministudio domaju nav verts.
Labak par to naudu nopirkt PC,kuru var maximizet + ja kaut kas sabojasies, tad parastam PC detaljas letakas neka notebookiem.
-
es domaju ka notebooks varetu noderet shim te kadram, ja vinjam jau ir pieeja normalai studijai, un vinjsh, sezhot barchika grib kaut ko muzicet.
-
ta ka nevajag uzreiz bochku te katitj...
-
-

:) P.S. Muzicet var ari ar ZX-Spectrum :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2004 22:39:25 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
:)

reason piemineju ar Liam H. - citas progas zinu, bet neesmu stradajis uz tam, pats ja kaut ko daru, tad FL. (par progam neko nesaku, jo nezinu - 1 ko nezinu), tas pats ar dzelzhiem, zinu ka ir, zinu interfeisus, bet reala dzive sastapties nesanaca (neesmu pardevejs :) )

par jauniem dzelzhiem server, workstation, mobile platformam zinu, + ja vajag, visu var apskatit NETa. (pastradat ne katru reizi sanak, jo .. sk.augstak - bet tomer dazhi jaunie HP un Sony Vaio bija rokas...)

Un MAIN!!! - necenshos es but visas jomaz zinoshs, jo tas nav iespejams. Bet kaut ko jau gribas zinat.. + es rakstu KO ES DOMAJU, un nesaku ka tas vot ir tas 100% pareizais variants.. notiek diskusija, redzu ko citi raksta - analizeju... utt..
--
PALDIES.


-- + tema dubultojas: viewtopic.php?t=1101

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2004 23:33:48 
Es vispaar gribeetu zinaat, kaa uz notebookiem var muzonu taisiit... :D Patieshaam veeleetos uzzinaat.

Man pasham, piemeeram, ir laptops (1,7 GHz Celeron, 40 GB HDD, 448 MB RAM, 64 MB video RAM, skanjas karte integreeta) un, manupraat, visu lielaakoties izsaka skanjas karte (nemaaceeshu gan pateikt, kaadas ir iespeejas skanju karteem laptopiem), procesors un operatiivaa atminja. Tas arii viss. Cietaa diska lielums ir dzilji personiiga lieta. Protams, lieki 80 GB muusdienaas par ljaunu nepavisam nav.

p.s. pirms citus aprejat un pataisat sevi par auniem, apskatiet kaadu datorvaardniicu. gudriishi, psc... :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 0:19:47 
gudriiti - taapeec jau eksistee arii aareejaas skanju kartes ;)


Top
   
 Post subject: .....
PostPosted: 15-Dec-2004 11:12:02 
veel viens :)
Ingmaar - taadu celeronu tu vari nolaist atejaa (kopaa ar integreeto skanjas karti)... juutu, ka tev nav iistas ponjas par to, kas te tika runaats ieprieksh.
taapat arii par aareejiem skanjas interfeisiem tev aciimredzot ir pirmaa dzirdeeshana. ieprieksheejos postos mineeju dazhas adreses, varbuut tomeer ieskaties vinjaas, pirms spiidi ar savaam zinaashanaam? ;)

ps. par cietaa diska lielumu te vispaar runas nebija.

Quote:
Es vispaar gribeetu zinaat, kaa uz notebookiem var muzonu taisiit... :D Patieshaam veeleetos uzzinaat.

Man pasham, piemeeram, ir laptops (1,7 GHz Celeron, 40 GB HDD, 448 MB RAM, 64 MB video RAM, skanjas karte integreeta) un, manupraat, visu lielaakoties izsaka skanjas karte (nemaaceeshu gan pateikt, kaadas ir iespeejas skanju karteem laptopiem), procesors un operatiivaa atminja. Tas arii viss. Cietaa diska lielums ir dzilji personiiga lieta. Protams, lieki 80 GB muusdienaas par ljaunu nepavisam nav.

p.s. pirms citus aprejat un pataisat sevi par auniem, apskatiet kaadu datorvaardniicu. gudriishi, psc... :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 11:17:19 
Quote:
:)
reason piemineju ar Liam H. - citas progas zinu, bet neesmu stradajis uz tam, pats ja kaut ko daru, tad FL. (par progam neko nesaku, jo nezinu - 1 ko nezinu), tas pats ar dzelzhiem, zinu ka ir, zinu interfeisus, bet reala dzive sastapties nesanaca (neesmu pardevejs :) )
lai par kautko zinaatu/sastaptos ir jaabuut paardeveejam?
Quote:
par jauniem dzelzhiem server, workstation, mobile platformam zinu, + ja vajag, visu var apskatit NETa. (pastradat ne katru reizi sanak, jo .. sk.augstak - bet tomer dazhi jaunie HP un Sony Vaio bija rokas...)
nu re - itkaa var apskatiit tach NETaa - kur tad ir probleema?
Quote:
Un MAIN!!! - necenshos es but visas jomaz zinoshs, jo tas nav iespejams. Bet kaut ko jau gribas zinat.. + es rakstu KO ES DOMAJU, un nesaku ka tas vot ir tas 100% pareizais variants.. notiek diskusija, redzu ko citi raksta - analizeju... utt..
--
PALDIES.
nu redz.. pirms raksti, KO TU DOMAA, padomaa KO iisti tu RAKSTI 8))))

luudzu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 11:35:08 
aa... un ko tieshi apskatiit tanii datorvaardniicaa?
liekas, ka tieshi tev dereetu ieluukoties kaadaa pamaacoshaa rakstinjaa par to, kas ir centrino.
iespeejams tad tas tev neliktos tas pats kas celeron.
bet tas nekas - ciinies vien taalaak :)
Quote:
p.s. pirms citus aprejat un pataisat sevi par auniem, apskatiet kaadu datorvaardniicu. gudriishi, psc... :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 11:56:44 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
nu es reiz gribeeju zinaat kaadaa diapazonaa atradaas kosmiskaas zondes Galileo sakaru kanaals ar Zemi. Un zini ko es izdariiju? Atveeru Google.lv un tur ieraudziiju, ka peec 2 nedeeljaam ieksh Discovery Science buus raidiijums par sho teemu. Bet principaa buutu vareejis iztikt bez taa, jo netaisos tuvaakajaa naakotnee palaist savu zondi. Taapeec jautaajums ir staadaams no 2 puseem- uzzinaat var visu, pat to, kaa ar Laptop taisiit muuziku, savukaart, ja Tu veel to nezini, tad iespeejams Tev to nevajag zinaat vai nav motivaacijas uzzinaat. Elementaari.

ddff, parasti uzzin


Quote:
Es vispaar gribeetu zinaat, kaa uz notebookiem var muzonu taisiit... :D Patieshaam veeleetos uzzinaat.

p.s. pirms citus aprejat un pataisat sevi par auniem, apskatiet kaadu datorvaardniicu. gudriishi, psc... :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2004 15:16:17 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Labi vechi, pastridejamies un pietiek.
-
citadi dazhi jau tiri personiskas antipatijas izsaka.
________________________________
par to pardeveju: vinjam bus lielaka iespeja sastapties ar jaunumiem, neka citam, kursh strada ar to kas ir, un iestade neieperk katru nedelju jauno..

par Centrino, nu ja, jauna intel tehnologija, bet P4 nav ipashi sliktaks.

un tad jau vispar labak Apple datorus izmantot... (ka ari dzheks dubulta shi topika uzrakstija)

Un jautajums? Kadus datorus izmanto studijas?

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited