Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 0:47:00

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: video disco
PostPosted: 30-May-2005 16:47:15 
Ir ideja kaut ko taadu pameegjinaat,vnk ekperimentam...
resursi t.s video ir liela daudzumaa, projektors ir.. 2 PC arii. nespeeju izdomaat kaa video failus salaist kopaa, vajag kaut kaadu softu??

juusu idejas :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-May-2005 18:47:14 
nopeerc taadu lietu un ir ok.

http://www.korg.com/gear/info.asp?a_pro ... egory_id=2

Blanco


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 30-May-2005 21:25:03 
forsh verkjiitis :D :D
cena mani neiepriecina biju reekjinaajies ar 300 euro, tam 700$.


Top
   
 Post subject: Re: video disco
PostPosted: 30-May-2005 22:31:18 
Quote:
Ir ideja kaut ko taadu pameegjinaat,vnk ekperimentam...
resursi t.s video ir liela daudzumaa, projektors ir.. 2 PC arii. nespeeju izdomaat kaa video failus salaist kopaa, vajag kaut kaadu softu??

juusu idejas :roll:
man iet caur parasto Numark pulti!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 8:53:18 
pag...tu gribi mikseet video? softi ir :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 9:12:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
pag...tu gribi mikseet video? softi ir :P
Piemeeram? Esmu liidz shim vienu nopietnu uzgaajis, to pashu tryout versijaa. Ok veel ir variants mosh kaadu video edit softu piejuugt, bet nu vienalga, ja vajag 2pc sajuugt, tad vajag kaadu video mix pulti.

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 9:26:59 
gan jau kkaaa kkur var to visu sajuugt ieksh 3aa pc hh


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 11:26:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Ok veel ir variants mosh kaadu video edit softu piejuugt, bet nu vienalga, ja vajag 2pc sajuugt, tad vajag kaadu video mix pulti.
Ar video edit softiem gan domaaju ka vajadzeetu buut probleemaam. Vismaz visi ar ko esmu saskaaries taa sirsniigi nogruzii kompi, pie tam vinjiem rezultaata fails tiek radiits ar reizes 5 mazaaku aatrumu nekaa tas tiks atskanjots. Te vajag kaut ko kas nespeej mainiit video materiaalu, kas speej tikai atskanjot vairaakos celinjos. Jo principaa video fails kas saspiests kaadaa formaataa ar kaut kaadiem kodekiem njemot to priekshaa peec pilnas informaacijas ko tas satur ir pamatiigi smags. Man nav gadiijies tik speeciigu kompi taustiit kas vareetu pavilkt vairaakas video montaazhas progas vienlaiciigi "realtime" un straadaatu tad bez raustiishanaas.

Vieniigi shitaa var sagatavot to mixu maajaas pa paaris dienaam pirms tam. Bet nu atkal taa nav dziivaa padariishana tad vairs.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 11:42:52 
ja turpat pc video failus mixseet, nekaadiigi neizdosies, nav man NASA datori. tad sanaak ka vieniigais veids ir video mixer??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 12:09:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Quote:
Ok veel ir variants mosh kaadu video edit softu piejuugt, bet nu vienalga, ja vajag 2pc sajuugt, tad vajag kaadu video mix pulti.
Ar video edit softiem gan domaaju ka vajadzeetu buut probleemaam. Vismaz visi ar ko esmu saskaaries taa sirsniigi nogruzii kompi, pie tam vinjiem rezultaata fails tiek radiits ar reizes 5 mazaaku aatrumu nekaa tas tiks atskanjots. Te vajag kaut ko kas nespeej mainiit video materiaalu, kas speej tikai atskanjot vairaakos celinjos. Jo principaa video fails kas saspiests kaadaa formaataa ar kaut kaadiem kodekiem njemot to priekshaa peec pilnas informaacijas ko tas satur ir pamatiigi smags. Man nav gadiijies tik speeciigu kompi taustiit kas vareetu pavilkt vairaakas video montaazhas progas vienlaiciigi "realtime" un straadaatu tad bez raustiishanaas.

Vieniigi shitaa var sagatavot to mixu maajaas pa paaris dienaam pirms tam. Bet nu atkal taa nav dziivaa padariishana tad vairs.
Izmanto nekompreseetu video [kaut vai dv kompresiju], tad nemaz tik ljoti neapeediis resursus. Ok, jebkura video edita proga prasa lielus resursus, tomeer - arii vj padariishanaam - nopietnaam - ir jaudiix pc vajadziigs. hmz a par to 5x mazaaku atskanjoshanas jautaajumu - neesmu liidz shim saskaaries ar taadu video edit softu, kursh taa dariitu ;) maybe kaads pinnacle produkts taa dara, bet tas jau ir cits staasts. jebkuraa gadiijumaa, ja grib no video edit softa vj`ot, buus nepiecieshami 2 pc ar outputu uz video mixer.

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 12:27:18 
tikai nesaprotu kaada jeega editeet uz diviem pc vienlaiciigi un veel mikseet to kopaa :O? saeditee savas cilpas un laid uz 1 pc uz 1 vj softa...piem resolume ....

varbuut neiebraucu teemaa kopumaa :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 12:44:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
hmz a par to 5x mazaaku atskanjoshanas jautaajumu - neesmu liidz shim saskaaries ar taadu video edit softu, kursh taa dariitu ;) maybe kaads pinnacle produkts taa dara, bet tas jau ir cits staasts.
Nu jaa. Es pats par cik maz ar shaadaam lietaam darbojos un visu ko vajag panaaku ar aptuveni Pinnacle tipa softiem par kaartiigaam progaam komenteet nevareeshu.

Bet ja nedaudz pajaucam kopeejo teemu (atvainojos Skiit), iesakiet man pa vidam kaadu jeedziigu video softu. Sen jau gribaas uzjautaat, vieniigi visu laiku attur nosaukums Muuzikas portaals. Softs vajadziigs videoklipu taisiishanai, ar labiem efektiem utt, tranziicijas nav vajadziigas, normaalu audio baazi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 12:51:22 
necka: es iesaku un lietoju Adobe Premiere


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 13:57:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
necka: es iesaku un lietoju Adobe Premiere
1) Adobe Premiere + Adobe After FX
2) AVID Pro HD
3) FinalCut Pro HD (mac osx)

Izveelies ko veelies, lieto, ko izveeleejies ;) Ja veel kaadi jautaajumi par video montaazhas lietaam, suuti email vai arii PM [pasham tas ir ikdienas darbs].

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-May-2005 14:35:46 
premierei veel + ir tas ka audio vareeja laist cauri VST Fx =o iisti neesmu paarliecinaats


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 21 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited