Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 7:00:02

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
PostPosted: 03-Feb-2006 21:34:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
nu,gribeeju pajautat,kur,vai kaa var dabuut taadu effectu,skanju,nu ka,nu juus zinaat,ka daudzaas dziesmaaas i taa ka paraadaas kkaada kruta skanja,tad fonaa skan ka itkaa dziivajaa vai kaa publika kliedz,breec...(cerams saprataat ko gribeeju pateikt)


Top
   
PostPosted: 03-Feb-2006 22:09:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Tāda ir jāieraksta. Uzģenerēt būs pasmagi no viena vokāla. Mans ieteikums - paņem un ieraksti no TV. Man TV personīgi arī ir mūzikas instruments. Sagaidi kādu bio Dr.Phil vai līdzīgu šovu vai labāk koncertu un beigās pie titriem iedzen to skaņu kompī.

Tehniskais nodrošinājums individuāls, atkarīgs no tā kādu kvalitāti vajag un nedaudz kādi štekeri TV kastei izejā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Feb-2006 22:18:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
a man kaads nevaretu taadus atsutit uz emailu???man nav iespeejaas,ka pie kompja piesleegt Tv..:?

atsuutiet labaak kaads uz flawe@inbox.lv...buusu lloti pateiciigs...ieprieksh saku paldies!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Feb-2006 23:17:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Labāk paseercho netu uz visādiem samplu saitiem. Man pāris ir applausu skaņas un gavilēšana sataisītas, bet kompis trupozē un 24bit audio arī sver diezgan nevāji priekš maila, pie tam autortiesību gribu turēt uz dažiem. Tā teikt aizstāvot oriģinalitāti.

Pie tam priekš Reason bija arī pa kādam refillam ar šitiem niekiem. Citiem softiem nezinu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Feb-2006 23:32:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
mosh vari kaadu saitu iedot?????:D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 1:50:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
mosh vari kaadu saitu iedot?????:D
http://www.propellerheads.se/products/reason/
vai kaa tamliidziigi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 11:04:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
es domaaju kaadu semplu saitu...kur vareetu buut taa publikas gavileeeshana...?????????:p


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 16:11:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ask da google. Vai sāc ar www . loops . net un raujies pa linkiem. Nu dien no galvas neatceros tos saitus, pāris bija otram kompim pie favorītiem iebāzti lai ja nu vajag var atrast, bet tā arī gada laikā sevišķi nikni nesavajadzējās.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Feb-2006 22:01:23 
shitais publikas efekts... visu ko netaa atradisi, nu ljoti gruti bus vinju pielagot savai dziesmai, jo tie visi ir njemti no citurienes un nebus tieshi kaa tev vajag. Esmu visadi izmeginajies, bet normali nevar dabut publikas emocijas virsu savas dziesmas emocijaam. nu kaukaa taa. Vel tagad brinos kaa Scooter izdodas tik perfekti. Isti nevar saprast, kas vinji pirms albuma izdoshanas palaizh to dziesmu koncii, ieraksta publikas emocijas un tad laizh disku araa? Vai tur ir kada cita viltiba? :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Feb-2006 21:33:04 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 14-Sep-2004 19:56:41
Posts: 143
Quote:
shitais publikas efekts... visu ko netaa atradisi, nu ljoti gruti bus vinju pielagot savai dziesmai, jo tie visi ir njemti no citurienes un nebus tieshi kaa tev vajag. Esmu visadi izmeginajies, bet normali nevar dabut publikas emocijas virsu savas dziesmas emocijaam. nu kaukaa taa. Vel tagad brinos kaa Scooter izdodas tik perfekti. Isti nevar saprast, kas vinji pirms albuma izdoshanas palaizh to dziesmu koncii, ieraksta publikas emocijas un tad laizh disku araa? Vai tur ir kada cita viltiba? :?
Kaut kur atceros lasiiju, ka Scooter ir speciaali algoritmi izveidoti uz dazhaadaam hardware, lai taas balsis sintizeetu pilniigi. Pie tam tie hardware nav no jaunajaam paaudzeem. Protams visu siikumos, kaa kas notiekas vinji neatklaaj, noteikti ka ir veel kaut kaadas viltiibas.

ja paklausiities vecos Scooter tur arii var dzirdeet jau shos daudzbalsiigos korus, taa ka vinji to dara jau sen.

_________________
http://www.sublevel.lv - Noma - Skaņa, Gaismas, Lāzeri, DJ tehnika un Video projektori


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited