Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 24-Apr-2024 16:01:52

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 
Author Message
 Post subject: par Orion...?
PostPosted: 03-Feb-2006 21:38:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
veel i viens jaut.ko juus domaajat par Orion???
i kaads lietojis,iznemot mani?:)
labs,slikts...?vai velk uz ejay??:D
juusu domas...izsakaties... :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 11:57:02 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
... nu tieši tā, izteikšu savas saprašanas! Manu prāt, un cik esmu pabakstījis (tikai tik daudz, lai pastītos kas šis ir), Orions ir stipri līdzīgs FL Studio pēc savas vienkāršības un kā mūz. veidošanas softs, bet ar plussu tādu, ka šis nebremzē (vai ne tik) sistāmu, kā to dara FL Studio, it sevišķi salādējot veselu kaudzi VST! Cik zinu no daudz lasītiem forumiem, daudzi FL Studio lietotāji pāriet tieši uz šo softu, dēļ tiem pašiem iemesliem, kurus minēju augstāk, un ja nav vēlmes pāriet/iepazīt ko profesionālāku!
Lūk tā! ... patiesi būtu interesanti dzirdēt vēl kādu komentu! :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 12:40:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
veeel varu piebilst ka uz Orion var veidot visa veida muuziku...pat simfonijas..:)..tikko pameeginaaju...bet cik dzirdeeju uz FL tikai trance sanaak.. :? ..nez..es esmu darbojies ar LLOTI daudz progam,man vislabaak patiik Orion...(taas i tik manas domas)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 13:25:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
veeel varu piebilst ka uz Orion var veidot visa veida muuziku...pat simfonijas..:)..tikko pameeginaaju...bet cik dzirdeeju uz FL tikai trance sanaak.. :? ..nez..es esmu darbojies ar LLOTI daudz progam,man vislabaak patiik Orion...(taas i tik manas domas)


nu vot skachal demo versiju Orion..pasmotrim shto za proga....a to chto na fl mozna zdelat tolka trance eto nepravda....eto zavisit ot cheloveka..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 13:29:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
hmm..izskataas ka pirms manas ierashanaas neviens veel nezinaaja,nelietoja Orion...?! :(
kapee taaa?! :cry:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 13:31:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
....a to chto na fl mozna zdelat tolka trance eto nepravda....eto zavisit ot cheloveka..
Man viens paziistams uz FL hip-hop taisa, reizeem gan pa vidu paviid kaada trance raksturiigaaka skanja, bet kopumaa ir okee...

Par orion tieshaam nebiju dzirdeejis... :roll:

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 13:44:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
kauns!
kauns!
kauns!
:lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 14:08:13 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
veeel varu piebilst ka uz Orion var veidot visa veida muuziku...pat simfonijas..:)..tikko pameeginaaju...bet cik dzirdeeju uz FL tikai trance sanaak.. :? ..nez..es esmu darbojies ar LLOTI daudz progam,man vislabaak patiik Orion...(taas i tik manas domas)
Quote:
hmm..izskataas ka pirms manas ierashanaas neviens veel nezinaaja,nelietoja Orion...?! :(
kapee taaa?! :cry:
Pats strādāju ar FL Studio, vēl no Fruity Loops 3.1 vers. laikiem! Orion biju mēģinājis kādus trīs gadus atpakaļ, bet par cik ar frūti biju jau kādu laiku strādājis, nospriedu ka nav ko mētāties pa softiem, un paliku pie, jau tagad FL Studio 6.0.8 vers! Starp citu, ar to pašu FL taisu Synthpopu, mazliet Ambient! Esmu dzirdējis kāds sanāk Trash Metal ar FL! ... pat noticēt nevarēju, bet tici vai ne, bet kad redzēju flp failiņu, ... respect tam džekiņam! Sapratu ka tādas (vairākas) partijas Pianorol-ā var sarakstīt tikai ģitārists (iespējams profesionālis)! Tā kā Trance veidotājiem šādi specīši var puņķīšus noslaucīt, kā nemetās! :lol: Neko konkrēti, nevienu negribu aizskart, vienkārši mans viedoklis par Trance - tas ir viens no vienkāršākajiem žanriem, ko var uztaisīt, da ar jeb kādu muz. veidošanas softu! :wink:
Peace! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 14:24:25 
...ku ta kas ta? kaadu trance tik var taisiit? pameegjini bljin fl pro versiju - vienu no pirmajaam... vo tur tev buus taads trance, ka tik saturies! paskatiijies kas tajaa FLs ar notiek vispaar? kaa taa var aprobezhoties? tad jau uz shlaagerbugaam punk arii nevar speeleet un uz akustiskaas gitchas sanaak tikai ziemassveetku melodijas! :D fu chorts!!! :evil: kuras ir taas LJOOTI daudzaas progas ar kuraam esi stradaajis? :?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 15:10:46 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
...ku ta kas ta? kaadu trance tik var taisiit? pameegjini bljin fl pro versiju - vienu no pirmajaam... vo tur tev buus taads trance, ka tik saturies! paskatiijies kas tajaa FLs ar notiek vispaar? kaa taa var aprobezhoties? tad jau uz shlaagerbugaam punk arii nevar speeleet un uz akustiskaas gitchas sanaak tikai ziemassveetku melodijas! :D fu chorts!!! :evil: kuras ir taas LJOOTI daudzaas progas ar kuraam esi stradaajis? :?
:lol: nu Tu dodi! Palasi uzmanīgāk iepriekšējo topu! Runa par to, ka LF Studio var ne tikai Trance taisīt, bet arī jeb ko citu, kā peim. Classical, Mellov, Jazz, Blues, Ballad, Celtic, Cult, Folk utt. Redz, un tie kas var to izdarīt, tici man, Trance jau nu nebūs tas sarežģītākais! :wink: Un, ko tur urbties tajā FL-ā, vai ''pastīties kas tur notiek'', kā pats raksti? Vieno klāt visādus VST, strādā Rewire ar citām progām, lieto dzelžus MIDI saistībā! Apkraujies ar visu to un strādā! Kur ir teikts ka FL ir ''the best and only''? Mēs katrs daram to, kas pašiem ir ērtāks un labāks, un viedokļus savus virsū nevienam neuzspiežam, bet mainamies ar tiem, diskutējam, komentējam, pirms tam proti piesakot savu personību, un ja uzdrīkstamies, tad arī dodam iespēju paskatīties vienam uz otru, lai ir tas priekšstas un gods komunikēt! Un nobeidzot - nav jau vajadzīgs kulturālos forumos izaicināt ar provokatīviem jautājumiem, kā ''... kuras ir taas LJOOTI daudzaas progas ar kuraam esi stradaajis? :) Nedomā, es netaisos tagad pārskaitīt Mums visiem labi pazīstamas progas, un mērīties ar Tevīm, vai ko pārstipt ... , ļ. cien. Guest ! :lol:
Peace :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 15:17:51 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
... un vispār, cilvēks par Orion jautāja, bet redz, dēļ provokācijām OffTops, kā vienmēr sanāk! Tā kā, ja ir vēlme izvest vārdu kariņu, tad postojiet privātā! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Feb-2006 17:44:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
... un vispār, cilvēks par Orion jautāja, bet redz, dēļ provokācijām OffTops, kā vienmēr sanāk! Tā kā, ja ir vēlme izvest vārdu kariņu, tad postojiet privātā! :wink:
atstaaj mobilo, uz to buus interesantaaks vaardu karinsh :D :D :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Feb-2006 15:18:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
mja..lielaa apskaidriiba neradaas... nu,kurs,cik daudz,kaa ir darbojies ar Orion??
domas par Orion??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Feb-2006 15:21:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
s pervova vida davolna slozhna oreinterivotsa v orion..osobena jesli do tavo rabotal s fl....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 05-Feb-2006 15:26:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
ja vsjo ponal bistro,potomu shto nacal rabotat s Help!i togda vse poslo... :wink:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited