Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 8:47:20

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 9:33:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
varbut pamegi arii samelot mani intersee shis jautajums
gribetos paklausities ko musejie shajaa laucinjaa ir sastradajushi
Skati produkciju ko griež Bogdana "Amber Muse". Pie viņu izdotajām ripām ir LV darboņi. Tos netā var redzēt.

Principā savādāk nemāku pateikt kas precīzi ir tīrs House. Lai atsauktu atmiņā visus ko esmu klausījis būtu jāmeklē vecās gadus 7 atpakaļ rakstītās kasetes no visiem radio raidījumiem par šo tēmu. Kas vairs zin kur tās visas tagad sakrāmētas. Es patiesi negribu sameloties, bet viens vēl savdabīgs organizējums bija kaut kā "Beat community" laikam ko gadījies klausīt, bet nu kā jau saku neesmu lielākais House fanāts, lielu daļu klausīju tajā laikā kad liku fundamentus savai muzikālajai gaumei un tad klausīju visu pakāpeniski no popsas līdz Heavy Metal, tagad ik pa mirklim kad izdzirdu kvalitatīvu gabalu skanam vai nu noprasu Dj kas to uzlicis vai pagriežu radio skaļāk ja tā. Pāris vārdi liekas maļās galvā. Vēl - BTH kā agrāk Brighthouse tak arī man domāt nav tālu no House.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 9:42:04 
House muziku jau patiesiba daudzi "pa kluso" taisa, bet netiek spiesta vinilaa, jo it kaa nav tas liimenis, par ko arii varetu diskuteet... Atceros bija projekts Tooch no Ogres kaut kad tuvajaa pagatnee, taisija tiiri feinu deephouse, uzstajaas klubaa Metro 90-to beigas. Varbuut zin kaads, vai vinji vel eksistee kaa house producenti?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 10:42:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Man personīgi interesē cita elektroniskās mūzikas blice. Varbūt ka tēmas autoram ar noder.

Kādu laiku te pat pie mums darbojās tāds grupējums zem nosaukuma "Strekači" - nezinu kā rakstās bet tā apmēram izrunā. Blieza Drum&Bass ar Hardcore elementiem, sūrs underground grupējums. Rakstījās Krievijā, debija bija kaut kādā izlasē, neatceros nosaukumu. Izdeva singlu "Physical sisters" (apmēram tā) kas bija ļoti pat spēcīgs gabals uz robežas starp D'n'B, Hardcore, Breakbeat. Citi gabali - "Satisfaction" D'n'B, "Quality" D'n'B, Bija vēl samiksēts tā laika SuperFM modes raidījums vienā trekā. Dzirdēju šos māksliniekus "Casablanca2000" raidījumā un ierakstīju 2,5 stundas no viņu repertuāra kasetēs, nu jau gadus 6 -8 vismaz atpakaļ. Tās kasetes tika grieztas visos tusos un 24/7 faktiski nepārtraukti līdz izdila līdz ārprātam. Tas bija pats sākums kad sāku krāmēties ar šīm lietām uz nejēgā pārlodētiem kasešu dekiem un paštaisītiem x-faderiem pirmo reizi pieskāros Dj un ierakstu padarīšanai. Tie laiki ir tik silti atmiņās. Gribētos noskaidrot ko šis grupējums dara pašlaik ja vēl pastāv. Stabili dodu tam LV Drum&Bass meistaru 1.vietu no savas puses. Ja kaut kur izraktu Vinyl relīzi kādu šiem māksliniekiem noteikti nopirktu. Varbūt kāds man no D'n'B pazinējiem kaut ko var pateikt par šiem darboņiem. Atsevišķi gabali patiešām rāva jumtu nost, pie tam šiem bija ļoti savdabīgi instrumenti un paņēmieni lietoti atsevišķos trekos. Šis grupējums dikti interesē.

Sorry iespējams par offtopic, bet varbūt savukārt taisni pa tēmu, tā teikt kokam vairāki gali. House tie negrieza, bet nu LV elektronika kopš viņiem ir krāsaināka noteikti kļuvusi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 11:49:19 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
uu tie man noteikti jadzird ... njaa tikai kur ... dc klusee par to laikam

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 11:58:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
uu tie man noteikti jadzird ... njaa tikai kur ... dc klusee par to laikam


tik tiko DC atradu tracku ar nosaukumu Strekachi - X-Item......tas vareetu buut tas ko mees mekleejam?

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 12:03:30 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
kaadaa hubaa ?

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 12:08:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Quote:
uu tie man noteikti jadzird ... njaa tikai kur ... dc klusee par to laikam
tik tiko DC atradu tracku ar nosaukumu Strekachi - X-Item......tas vareetu buut tas ko mees mekleejam?
Es sho X-item jau laiku atpakaļ dabūju bet diemžēl tas nav viņu iespēju virsotnes pārstāvis. Labākie treki bija tie ko minēju + vēl vesela čupa, bet nekādi neesmu spējis tos nekur atrast. Meklēdams pa visādiem forumiem savulaik izskraidīju un nekā konkrēta - lūk to es saucu par underground. Vispār būs man jāaizbrauc uz senču mājām, jāparakņājas nedaudz bēniņos un jāsalasa kas tur no tām kasetēm palicis pāri. Kad pārvācos tad sapakoju kastēs un vienu kaseti pus gadu atpakaļ izvilku un iebāzu maģī. Vēl jo projām kāja sāka lēkāt bik klausoties. Vajadzēs izbērt putekļus no labajiem dekiem un saspirtot galvas un pārrakstīt tos labākos trekus uz mūsdienu formātu, varbūt ka ar noise kancelēšanas kasti vēl izdosies kvalitāti bik piekoriģēt. Ja galīgi neizdodas neko sarakt netā vairs salipināsu kādu CD un tad jau tālāk būs vismaz ko ievērtēt.

+ vēl pie tam vispār paklausot to Casablanca2000 raidījumu atklāti sakot cepuri nost kā tas ir atskaņots. Skatoties no Dj darba patiesi ļoti labi izvēlēta programma tur bija. Viss raidījums tas, it īpaši otrā puse bija albūma cienīga treku secība un kodolīga informācija par šo. Labs ceļojums mūzikā. Tādēļ arī man trūkst šis un vēl atsevišķas radio pārraides. Tagad škrobi rauj brīžiem radio ieslēdzot un paklausoties to 99% šņagu kas tur iet. Pašlaik vēl laiku atpakaļ pāris Defekts pārraides bija patīkami izveidotas. Bet nu es te jau gruzos. Vajadzēs reanimēt bik tās kasetes kas tur vairs palicis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 12:27:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Man tam X-Item tagos bija ierakstiita adrese
http://www.andrews.lv/ varbuut tur ir kaut kas noderiigs....

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 12:35:20 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
ir vel tads fishka

http://strekachi.andrews.lv/

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 13:59:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Es tagad vispaat skatos Latvijaa ir ljoti speeciiga underground electronic music kultuura.....tikai mums nav iespeejas izsisties kautkur..... :(

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 14:14:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Tādēļ jau tas ir underground. MTV un ZTV šos neredzēt. Cita filozofija. Starp tiem ir arī ļaudis kas savus darbus ir savākuši mazos albūmos un izdevuši absolūtai bezpeļņas izplatīšanai. Tur pazemē pa slepeno interesantas lietas notiek. Nopietni jāparok lai tiktu klāt, un kad nokāpj vairs augšā negribās.

Arī nevarētu teikt ka galīgi nevar izsisties. Ir tikuši starptautiskās izlasēs cilvēki iekšā. Pie mums mūzikas veikali nav liela daļa tie spīdošākie kas tirgotu daudz retas mantas, pārsvarā topu produkts kas griežas kaut cik.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 14:20:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Taapeec it jaataisa pasaakumi ar museejo underground censonju piedaliishanos.....taateikt jaataisa reklaaama....

_________________
braindance


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited