Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 15:49:19

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: help
PostPosted: 11-Apr-2006 14:23:12 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Man ļoti nepieciešama informācija par House mūziku Latvijā....par pirmajiem dj...par pirmajiem klubiem, utt......esmu izmeklējies visur, gan Latvijas interneta resursos, gan ārzemju....pat google nevar palīdzēt...ja kāds zin kādu noderīgu saiti...tad lūdzu palīdziet.....

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 15:33:57 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
latvija nav hausmuzikas vienkarshi

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 16:07:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Nepareiza atbilde :cry: , dziivs piemeers Igors speelee house un noteikti ja ne vis ilgaak Latvijaa tad noteikti ljoti tuvu tam un teikt kad nav house arii ir nepareizi , no momenta kad no DISKO atdaliijaas jauns virziens ko tagad visi sauc par HOUSE tieshi no taa pasha momenta tas eksistee arii LATVIJAA , tas kad kaads no klaatesoshajiem forumieshiem ir jaunaaks par vaardu House , tad taas ir konkreetaa indiviida probleemas :? .

SORRY VECHI , .................... 8)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 16:24:47 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
nu kur ir kaada haus blice latvieshu a ??

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 16:28:45 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Pajauta JANIM KRAUKLIM ka tas viss bija....
-
zinu ka laikam pirmais Radio kur skaneja HOUSE un cita klubu muzika bija RADIO DEJAS .... velak SuperFM.
-

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 16:52:12 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Varbūt pie latviešu House pirmsācējiem var pieskaitīt arī EastBam ar R. Gobziņu priekšgalā? Tas viss aptuveni ap '89; '90 gadiem bija.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 16:57:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
Quote:
Varbūt pie latviešu House pirmsācējiem var pieskaitīt arī EastBam ar R. Gobziņu priekšgalā? Tas viss aptuveni ap '89; '90 gadiem bija.
domāju,ka arī AG&Raiti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 17:50:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
Mani piemeeram arii var pieskaitiit par House-Music ledjendu :P :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 19:51:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
Varbūt pie latviešu House pirmsācējiem var pieskaitīt arī EastBam ar R. Gobziņu priekšgalā? Tas viss aptuveni ap '89; '90 gadiem bija.
Eastbam bija viens no pirmajiem hip-hop pirmsācējiem Latvijā....tie bija cilvēki, kuri pirmie Latvijā skrechoja uz lenshu atskanjotājiem...diezvai shiem cilvēkiem bija kaut kaads sakars pat ar disko mūziku....varbūt es ķļūdos....ja taa tad kads palabojiet mani....

_________________
braindance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Apr-2006 19:55:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Quote:
nu kur ir kaada haus blice latvieshu a ??
patiesiibaa saprotot vaarda HOUSE buutiibu taps noteikti skaidrs kad taada patiesiibaa nemaz nevar buut , kaapeec , tajaa momentaa kad cilveece izdomaaja pirmo bungu mashiinu saaka atiistiities taada lieta kaa klubu muuzika jeb preciizaak buutu teikt ritmi , es vinjus deeveeju par aborigeenu muuziku , tas nav domaats kaa aizvainojums shaada veida muuzikas stilam bet gan kaa ritms pie kura gribaas kusteeties tieshi taapat kaa pirmatneejiem cilveekiek , taada ir cilveeka buutiiba , un tas ir normaali .

Attieciibaa uz bungu mashiinu , kaada grupa ja patiesiibaa visu dara viens cilveeks . Seviskji jau tagad kad taas lomu pilda dators .

Protams shaa jautaajuma buutiibaa var striideeties , un pasaulee notiek dazhaadas lietas , tikai ne Latvijaa , cik klaateshoshie kungi ir redzeejushi Latvijaa izdotos albuumus kuros buutu ieklauti grupu remiksi par teemu ko vareetu vienkaarshi njemt un atskanjot dejaas (klubs , diskoteeka . .....) tas tev nav shlaageris kuru var paardot lielos daudzumos :cry: .

Un kas ir tas ko Juus pashi te izliekat forumaa sadaaljaa mana muuzika :?:
Simfonija :?: Klasika :?: Saldie debiilie 80' :?:


Mani piemeeram arii var pieskaitiit par House-Music ledjendu nav komentaaru , ir tikai jautaajumi . Skaidrs ir tikai viens puisis dziivo Riigaa . Neapvainojies , bet tavas replikas kaa cilveekam kas paarstaav galvaspilseetu , nu nezinu ko par to domaa paareejie Riidzinieki DJ .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 8:00:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
nu kur ir kaada haus blice latvieshu a ??
Vispār ja tā seko līdzi šai lietai, ko es diemžēl nedaru šajā stilā, bet vienalga, ir te mums pāris underground grupējumi kas griež arī House tīri tā neko. Kādu laiku atpakaļ bija tāds Radio Rīgai 106,2 FM laikam un pa to drillēja nereti tādu raidījumu kā Casablanca2000 kura man personīgi kā ne sevišķam elektroniskās mūzikas cienītājam vienalga pietrūkst. Pāris AG&Raita Defekts veida raidījumi arī bijuši pietiekami labi šajā lietā. Pie mums te notiek trakas lietas, tikai tās pašas dārziņā iekšā nelec.

Bliču nosaukumi galvā ir bet negribu neko samelot, neesmu liels House experc, bet vispār mums ir gan kas šo lietu dara.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 8:30:46 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
nu bet protams roland ka tu esi legjenda :D


to NeckaSypash varbut pamegi arii samelot mani intersee shis jautajums
gribetos paklausities ko musejie shajaa laucinjaa ir sastradajushi

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 9:06:01 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Par house mūzikas pionieriem Latvijā varētu uzskatīt Modri Skaistkalnu (duetā ar aizmirsu ko, prasiet J. Krauklim viņš tur svecīti ir turējis) ar fundamentālajiem hītiem Guli Guli Gultā un Vai tik tu negribi dabūt siflu? Principā kā Pure House gabalu no letiņiem es varu minēt DJ Beat gabalu "Kopā būt", tas ir gan skaists, gan ar klasisko house skaņu un kompozīciju.
Laikā, kad tas viss gāja augšā es dirnēju Padomju armijā, tāpēc vajadzētu uzfrišināt savas atmiņas pārlasot kādu Unu vai Ielu. Meklē šos pirmos mūzikas žurnālus bibliotēkās.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 9:22:08 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
duetaa ar Ugi Kaarklinju (Mc Uncle U). Pats Krauklis gan bija tas, kas liimeeja biitu no gabalinjiem, arii U. Polis nav bez vainas tajos laikos.

ddff, saaka visu to lietu 98. ar Mirage un Hithouse (breakdance gan vairaak)

Quote:
Par house mūzikas pionieriem Latvijā varētu uzskatīt Modri Skaistkalnu (duetā ar aizmirsu ko, prasiet J. Krauklim viņš tur svecīti ir turējis) ar fundamentālajiem hītiem Guli Guli Gultā un Vai tik tu negribi dabūt siflu? Principā kā Pure House gabalu no letiņiem es varu minēt DJ Beat gabalu "Kopā būt", tas ir gan skaists, gan ar klasisko house skaņu un kompozīciju.
Laikā, kad tas viss gāja augšā es dirnēju Padomju armijā, tāpēc vajadzētu uzfrišināt savas atmiņas pārlasot kādu Unu vai Ielu. Meklē šos pirmos mūzikas žurnālus bibliotēkās.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 12-Apr-2006 9:29:23 
var iechekot te..varbut noder
http://www.klubsdepo.lv/index-lat.php?p=8&id=13


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited