Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 7:06:49

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 26-Apr-2006 10:07:09 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Vai kāds no foruma dalībniekiem nodarbojas ar elektroniku? Vai kaut ko konstruē un lodē? Interesanti būtu papļāpāt! Pats šobrīd gribu pamēģināt uzbūvēt Midibox SID sintiņu, bet problemātiski dabūt tās SID mikrenes - MOS8580 vai MOS6581! Pašu projektiņu var aplūkot:
http://www.ucapps.de/midibox_sid.html


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2006 10:38:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Cik es zinu, tās jau sen kā neražo. Domāju, ka reālākais variants ir ieguglēt.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2006 11:18:48 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Tas ka neražo, ir skaidrs! Vajag atrast četrus Commodore C64, jo tajās bija iekšā tas SID. Sestdien pavandījos pa ''Latgalīti'', divi veči solījās paskatīties savos šrotes kalnos. ... pagaidām klusums, nav zvanījuši! Ļoti ceru ka kaut kur varētu šos Commodore izrakt! Te atradu vienu citu Commodore modeli, tam iekšā tādas nebija, kaut kāda cita, kura neder! ... nu lūk tā. Googlē, da ko tur var atrast? Tikai infu par viņu, un viss. Neviens tak neliks sludinājumus ka pārdod vai dāvina tik vecus hlamus!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2006 13:28:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Darboties jau šo to darbojos, bet nu mikrenes nav man nekādi draugi. Par šīm vispār nekādas infas man nav. Vairāk pabakstu lielāku gabarītu detaļas ik pa mirklim. Te palīdzēt nevaru. Pat nezinu īsti kam varētu jautāt par ko tādu. Varbūt zem Tevalo.lv saita foruma kāds zin, ir tur pāris cilvēki kas šo to normālu ar uzbūvējuši. Vienīgi aktivitāte tur tāda neliela pagaidām, svaiga vieta. Varbūt ka noder, vismaz pasludināties jau par skādi nenāks, iespējams ka kāds atradīs kas ko zin. Savukārt tieši tur var papētīt normālu tēmu par to kā eleganti un ērti izveidot mājas apstākļos PCB plati ja tas nav darīts sevišķi iepriekš.

Domāju ka būs smagi to rīku salikt, kā jebko kas sastāv no grūti pieejamiem komponentiem. Citādi jau izskatās interesants pasākums, pāris pabeigtie modeļi arī pievilcīgi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2006 14:01:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Patiik lodeed , tas ir labi , no mikreneem nevajag baidities , vinjam tikai kaajinjas ir asas , varu piedaavaat shaadas , 1108ПА1А , КР572ПА2
, K505PP1 , KP565PY1 . Shito visu kaaddreiz izmantoja sintinju razhoshanaa PSRS laikos .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Apr-2006 14:55:46 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
jadabuu kadi tipa padomju analogi ... tikai nezinu kadi vinji ir tieshi un vai ir, bet ja jau tadiem brinumiem kaa z-80 bija un cik aceros no gramatinjas par z-80 periferialajam iekartaam (man vinja vel kautkur ir)

tur bija sadalja par to kaa japielodee kautkads skanjas procis vinjam (iespejams analogs sidam) arii stereo ... man majaas ir originals Z-80 kompis bet tam laikam nav skanjas procesora jo tas bija iekshaa sakot no 128 modelja... ir arii home made versija

isteniibaa pats z-80 arii dvesa araa dieviigas skanjas un kautkadu midi portu vareja pielodet tikai tos laikos nebija ko pie midiporta sleekt ...

diemzhel mans bralens kas ar shito visu lietu dzivoja sen nav vairs shaisaulee ... :( un tadas analogass zinashanas musu digitalajaa pasulee
saak izust .. driz par to kaa stradaa elektroniskais pulstenis zinas tikai
robots kas vinju shtancee

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited