Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 9:37:41

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: -1
PostPosted: 13-Jun-2006 13:25:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Hello,

Kad saka, ka koncii nedriikst buut fonis un papildus noraada - miinus viens (-1), tas noziimee ko? Ka principaa VISS ir jaamaic dziivajaa jebshu dziivajaa jaamauc tikai balss?

o.


Top
   
 Post subject: Re: -1
PostPosted: 13-Jun-2006 13:31:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ja nekļūdos ir tā.

Ir jāmauc dzīvajā, bet 1 muzikants blicē var tikt aizstāts ar foni. Teiksim viens ģitārists ir saslimis un nevar ierasties, vai vienalga, tad itkā var to aizstāt ar foni nepieciešamības gadījumā. Čo ta apmēram tāda aina viešas iz pagātnes, varbūt ka arī kaut ko mudos, pielabojiet. Kādu brīdi pauze pabijusi man šai lietā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2006 13:36:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Mja, it kaa jau logjiski. Ok. Skaidriibas labad jaauzjautaa pashiem organizeeetaajiem.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2006 13:46:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Iemet arī te ko tas šai gadījumā nozīmē. Noderīga informācija. Nav nekad nācies ar faņeru operēt man, vienreiz ģitārists izpalika (solo gīča) bet foņa arī nebija, iztika bez tā. Tā pa ausu galam dzirdēta lieta šķiet, bet toč negribās samuldēt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2006 13:50:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Ok.

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2006 13:54:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
vispaar jau no taa cik ir sanaacis straadaad pasaakumos par apskanjotaaju tad , -1 ir domaats : fonogramma bez balss .
Taatad , tu njem savu studijaa ierakstiito CD vai MD , koncerta laikaa to atskanjo un pats dziedi mikrofonaa , apmeeram taa . Tieshi taa arii visi fonogramshiki dara , vismaz censhaas tam pietureeties . Pasaakumos kuros jau no pasha saakuma organizators ir ielicis minimaalus izdevumus muuzikas radiishanai dziivajaa vispaar savaadaak nemaz nevar .

Taajaa domu gaajienaa par gjitaarista aizstaashanu , pat nevaru iedomaaties kaa to tehniski dziiva blice vareetu izdariit :? un kas no taa visa sanaaktu :idea: bet var jau gadiities kad :shock: var piemeeram bassists uznjemties sologjitaaras partiju paarlikt uz basseni , bet kaa to dabuut no MD gatavu , ir par ko padomaat .


Top
   
 Post subject: Re: -1
PostPosted: 13-Jun-2006 13:57:34 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Miinus viens ir domats ieraksts, kur ir dzirdams viss atskaitot kaut ko vienu. Parasti gan pie mums to saprot kaa ierakstu bez vokaala vai solo instrumenta. Respektiivi fonogramma bez vokaala, bet ar backvokaaliem, utt.

ddff

Quote:
Hello,

Kad saka, ka koncii nedriikst buut fonis un papildus noraada - miinus viens (-1), tas noziimee ko? Ka principaa VISS ir jaamaic dziivajaa jebshu dziivajaa jaamauc tikai balss?

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2006 14:03:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Nolikumā rakstīts šādi:

* Grupām konkursa programmā nav atļauts izmantot dziesmu fonogrammas (-1).

Tādā gadījumā ir nekorekti uzrakstīts. Ja ir domāts, ka tikai balsij jābūt dzīvajā, tad tā arī vajadzētu rakstīt - ka viss drīkst būt fonis, izņemot balsi. Uzrakstot šādi, īsti nav skaidrs. Anyway, uzrakstīju organizatoriem. Gan jau kaut ko atbildēs.

o.

p.s. vispār jau, ja grupa ir ģitārblice, tad jau daudzmaz klārs, ka dzīvajā būs viss, vai gandrīz viss, turpretim, ja blice ir elektroniska, tad ko tad? Ja vajadzētu visas skaņas, tembrus, instrumentus etc. izspēlēt dzīvajā, piemēram, Kraftwerkam, tad būtu vajdzīgi kā minimums 20 cilvju.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2006 15:10:50 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Skaidra lieta. Visi instrumenti ir jaaspelee dziivajaa. Ko dariit ar sampleriem un cilpu mashiinaam? Laikam jau HDD vai Flash neskaitaas fonogrammas neseejs.

ddff
Quote:
Nolikumā rakstīts šādi:

* Grupām konkursa programmā nav atļauts izmantot dziesmu fonogrammas (-1).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2006 15:19:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Saņēmu atbildi. Diezgan jau nekonkrētu, tipa nu jums tāds "pusdzīvais" sastāvs :). Teica, ka lai sūtot pieteikumu. Acīmredzot nebija rēķinājušies, ka "eļektroņšķiki" varētu sākt pieteikties. Lūk.
BTW fests "Tu esi pamanīts". Kāds nedomā ņemt dalību?

o.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Jun-2006 15:23:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Heh, tad jau es esmu kaut ko pārķēris taj steigā, nu arī gadās, vajadzība nebija tad arī skaidrība līdz šim aizķērusies bij.
Quote:
Taajaa domu gaajienaa par gjitaarista aizstaashanu , pat nevaru iedomaaties kaa to tehniski dziiva blice vareetu izdariit :? un kas no taa visa sanaaktu :idea: bet var jau gadiities kad :shock: var piemeeram bassists uznjemties sologjitaaras partiju paarlikt uz basseni , bet kaa to dabuut no MD gatavu , ir par ko padomaat .
Toreiz bija tur viens caur otru kaut ko runājuši tur. Jau detaļas pazudušas. Bet blice bija Rock projekts ar Dj tās sastāvā (tipa Limp Bizkit, Linkin Park utt stilā). Šajā gadījumā iepriekš no studijas sagatavotu sologīčas fragmentu itkā Dj'am nekādu lielo problēmu iecirst tur vidū no CD mašīnas nebūtu. ja protams ļauj. Bet nu miglā tīts ir viss tas tādēļ nekā konkrēta. Arī droši individuāli.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Jun-2006 0:08:03 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
... fests "Tu esi pamanīts". Kāds nedomā ņemt dalību?

o.
Kaut kur garām ejot biju dzirdējis, bet nekā konkrēta. Taisni iedomājos, ka būtu baigi labi nākotnē ņemt dalību šai pasākumā. Spriežot pēc nosaukuma, tas ir tas, kas jaunai grupai ir vajadzīgs! ... mjā, bet ja elektronikas grupai viss ir jānospēlē dzīvajā, tad jau ne roku, ne stroķu nepietiek! Šādam nolūkam iegādāju Workstation, lai šo ''daudzos spēlētājus'' aizstātu, izmantojot Workstationa sekvenseri, un SmartMedia datu nesēju, bet ja tas nav atļauts, ... tad kā mani ''pamanīs''? :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Sep-2006 15:03:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Nu programmēt to workstaciju jau nevar aizliegt, jo reāli uz skatuves Tu vienalga vari nospēlēt tikai VIENU instrumentu. Ideāls variants ir tos pārējos trekus no tava sekvensera piekonektēt pie skaņu vīra lielās pults lai džeks miksē!!! uz vietas !!! dzīvajā!!!

Vai arī jāmeklē progeammētāju tusons!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Sep-2006 15:47:14 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 20-Sep-2005 9:52:44
Posts: 1006
nu kaa ja mans instruments ir vesala bandura ar kiber tehniku ... kada vinjiem poh djela cik man tur skanjas sekvencejas un ar cikrokaam es speleju

_________________
MANA MUZIKA

http://www.draugiem.lv/music/musician.php?mid=365

http://www.soundclick.com/bands/default ... dID=599940


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Sep-2006 10:23:00 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Nu programmēt to workstaciju jau nevar aizliegt, jo reāli uz skatuves Tu vienalga vari nospēlēt tikai VIENU instrumentu.
Quote:
nu kaa ja mans instruments ir vesala bandura ar kiber tehniku ... kada vinjiem poh djela cik man tur skanjas sekvencejas un ar cikrokaam es speleju
Gluži manas domas, galvenais ka muzikants pats ''dzīvajā darbojos ar tiem dzelžiem un kloķiem! ... jā, bet tad jau es varu paņemt noutu, pieslēgt midi klavieri, un bliezt vaļā! No spēlēšanas viedokļa tas būtu viens un tas pats. Kā tad viņi skatītos uz tādu variantu? Kur ir tā robeža? Kas pēc viņu nolikumiem skaitās ''dzīvā'' un ''nedzīvā'' uzstāšanās?
P.S. ... vēl jo vairāk, no nouta var palaist wav vai mp3 fonogrammu, pa virsu spēlēt kādu partiju, kas sanāk tas pats, ja izmanto workstation sekvenseri.
Quote:
Ideāls variants ir tos pārējos trekus no tava sekvensera piekonektēt pie skaņu vīra lielās pults lai džeks miksē!!! uz vietas !!! dzīvajā!!!
Interesanti gan, ja man tur vēl kādi desmit treki iet, kā šis zin ko un kā miksēt? Pēc nostāstiem zinu vienu piemēru, kur tādā veidā tika sačakarētā kādas grupas uzstāšanos. Manuprāt tas nav nopietni, vēl trakāk, solis uz izgāšanos! :?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited