Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 16:58:55

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ] 
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 16-Sep-2006 15:13:14 
Jaasaka, ka galiigi garaam. Taa vietaa lai nomainiitu potenciometrus tie sapuush iekshaa to kontaktu shkjiidumu un lieki teikt, ka ar to nav liidzeets ilgterminjaa.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 9:04:03 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Jaasaka, ka galiigi garaam. Taa vietaa lai nomainiitu potenciometrus tie sapuush iekshaa to kontaktu shkjiidumu un lieki teikt, ka ar to nav liidzeets ilgterminjaa.
Hmm, ja biji tik gudrs noteikt vainu, tad kāpēc pats nelaboji? Nomainīt poci jau nav problēma...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 10:02:58 
Vainu noteikt principaa nebija gruuti njemot veeraa cik ljoti tas cherksteeja un meistars ar teica, ka tas esot laika zoba skarts. Kapeec pats netaisiiju? Tapeec ka ponjas nav nekaadas un tapeec nepatiik man graabstiities gar lietaam, kuras nesaprotu. Drizaak sachakareeshu veel vairaak. Vispaar jau runa ar neiet par RRR pastiprinaataaju, bet Rotel.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 11:44:14 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Jaasaka, ka galiigi garaam. Taa vietaa lai nomainiitu potenciometrus tie sapuush iekshaa to kontaktu shkjiidumu un lieki teikt, ka ar to nav liidzeets ilgterminjaa.
Principā, tas jau nav slikts variants. Izskalo ārā visus ''darba'' putekļus, pie reizes visu saeļļo. Nau jau tā, ka šādi izlīdzās mūsu ''sovjetisma'' meistari, tā dara visur! Vienīgi lieta ir citur - godprātība, vai tas ko sastāsta un noplēš makano summu, atbilst patiesībai! Savukārt nomainīt počus, vēl jo virāk labus kvalitatīvus importa, nav lēts prieks. Cena par vienu poci svārstās no Ls 5,- līdz pat Ls 8,-. Ja ir kāds specifisks pocis, tad pat vēl dārgāk. Personīgi man nepatīk tiem ''labiem'' importa pčiem viens konkrēts gļuks - pēc kāda laika zaņķis, kas ir iesmērēts tajā pocī, izkūst, izstrādājas, utt., to poci var grozīt kā tu gribi, nekas nenotiek, pat nečarkst, kā Tavā gad. Tiem pat tāda izskalošana nelīdz! Vienīgais ceļš ir to izjaukt un izmazgāt, ja pats pocis ir daudz maz normāli izārdams. Otrs variants un vienkāršākais ir nomainīt uz jaunu, bet šis variants būs vissdārgākais!
... lūk tā! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 12:07:47 
Njaa, bet nu es taa kaa biju gatavs to dariit (mainiit). Teicu lai apskataas vai veel kas nav jaamaina un lai maina. Protams, ka neko nemainiija. Pocis taapat tagad cherkst. Principaa, es domaaju, ka to vareetu izjaukt, bet ja es to pats dariishu, tad domaajams peec salikshanas paliks paari kaut kas :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 12:16:56 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
Njaa, bet nu es taa kaa biju gatavs to dariit (mainiit). Teicu lai apskataas vai veel kas nav jaamaina un lai maina. Protams, ka neko nemainiija. Pocis taapat tagad cherkst. Principaa, es domaaju, ka to vareetu izjaukt, bet ja es to pats dariishu, tad domaajams peec salikshanas paliks paari kaut kas :lol:
Skaidrs, ka dzīvojam pasaulē, kur vienkāršam lodvecim lauž kaut kur iet un meklēt specifiskus potenciometrus. Ja pats uz paplātes atvestu, varbūt arī nomainītu. Tā būs bijusi galvenā problēma tavā gadījumā, "servisam" pacelt pakaļu. Kur ir serviss kas kaut ko tādu dara? Vai dievs ir? same questions :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 12:36:40 
Taa vareetu buut. Labi ka vismaz autoservisiem naav jaapieved klaat detaljas un jaaluudzaas lai nomaina :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 12:54:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Striidiigs moments par to lodveciiti , ne-vienmeer ir tik vienkaarshi , seviskji ja Tev vajag iegaadaaties kaadu VIENU detalju , jaa , ja pats brauksi taalu pakalj uz kaadu eiropas noliktavu , iespeejams kad tev to gabalu arii notirgos , ja to gabalu gribeesi pasuutiit kaadaa no pashmaaju smalkajaam bodeeleem , iesaku pashiem pameegjinaat :cry: ,
Piemeera peets , es savam korgam pavasarii pasuutiiju krosfaaderi , reizi pa reizeij paintereseejos , varbuut arii nospiidees un shogad dabuushu :evil: . Protams cita lieta buutu ja es shamos pasuutiitu 100 , ganjau kad klaat pievestu .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 15:44:37 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Striidiigs moments par to lodveciiti , ne-vienmeer ir tik vienkaarshi , seviskji ja Tev vajag iegaadaaties kaadu VIENU detalju , jaa , ja pats brauksi taalu pakalj uz kaadu eiropas noliktavu , iespeejams kad tev to gabalu arii notirgos , ja to gabalu gribeesi pasuutiit kaadaa no pashmaaju smalkajaam bodeeleem , iesaku pashiem pameegjinaat :cry: ,
Piemeera peets , es savam korgam pavasarii pasuutiiju krosfaaderi , reizi pa reizeij paintereseejos , varbuut arii nospiidees un shogad dabuushu :evil: . Protams cita lieta buutu ja es shamos pasuutiitu 100 , ganjau kad klaat pievestu .
Viss tomēr ir atkarīgs no paša meistara! Ja viņš gribēs nopelnīt, viņš to izdarīs, ja nē, tad ''atšūs''! Viss ir elementāri - Rīgā atrodas tāds SIA ''Tevalo'' (nav tas lētākais kantoris, bet tomēr)
http://www.tevalo.lv/cgi-bin/index.cgi
kur var pasūtīt ko vien vēlies, ja prece ir uz vietas noliktavā, par attiecīgu piegādes samaksu to piegādā ar Biz Pak. Mums pat uz Liepāju bija piegādājuši! Visas šīs izmaksas sarēķina kopā, + meistara peļņa, ja tas apmierina klientu - VISS NOTIEK! 8)
Počus var pameklēt, ierakstot meklētājā ''Pot''.
Starp citu, veikals atrodas Lienes ielā 12, esmu bijis tur, netālu no centra, nepievilcīgā nostūrī.
Var arī uz SIA ''Argus'' bodi aizbraukt, pašam paskatīties Ūnijas ielā 11a (aiz Dominas), otrajā stāvā. Šiem arī mājas lapa ir:
http://argus.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Sep-2006 17:46:27 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Abiem mineetajiem (un veel 4 detalju katalogu izplatiitaajiem Riigaa- Distrelec, RS, YE, Polo) ir ljoti ierobezhots sortiments, vairumaa gadiijumu ir jaasamierinaas ar to, ko varbuut varees pielaagot konkreetai vajadziibai. Tiehi nepiecieshamaas lietas ir reti atrodamas un viena, ko pasuutiiju pagaajushaa gada novembrii, tiek atshuuta ar lakonisku "backorder" liidz pat shai dienai.

Jaaperk verki, kam ir labs aftersales support daudzus gadus peec to razhosanas paartraukshanas. Pagaidaam nepaarspeets ir Lexicon. Uz pirmo pieprasiijumu dabuuju detaljas PCM-70 mashiinai, kas jau netiek razhota ilgus gadus.

ddff


Quote:
Viss tomēr ir atkarīgs no paša meistara! Ja viņš gribēs nopelnīt, viņš to izdarīs, ja nē, tad ''atšūs''! Viss ir elementāri - Rīgā atrodas tāds SIA ''Tevalo'' (nav tas lētākais kantoris, bet tomēr)

Var arī uz SIA ''Argus''


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited