Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 12:23:13

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Ska°nas karte u Ram
PostPosted: 20-Oct-2006 19:48:09 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Jan-2006 7:20:53
Posts: 83
Location: Latvia-Jugla
1 jautåjums Kåda ir normåla ska°nas karte lai laistu caur kompi miksus
un vai ir kaut k'adi mazie rakst°itåji ko pievieno pulta un raksta
2 jautåjums optimålå operat°ivå atmi°na lai strådåtu ar fruity loops
jo man ir 256 es ieslėdzu visådus vizuålos u man slide shows

_________________
Sophus fake nick : real Jimmy Sophus
addicted to Trance


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Oct-2006 3:35:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Quote:
un vai ir kaut k'adi mazie rakst°itåji ko pievieno pulta un raksta
Parasti muuzikanti muusdienaas izmanto shaadaam vajadziibaam MD (mini disku) aparaatu . Visdriizaak buutu jaadomaa par kaadu no SONY produktiem .
Quote:
2 jautåjums optimålå operat°ivå atmi°na lai strådåtu ar fruity loops
jo man ir 256 es ieslėdzu visådus vizuålos u man slide shows
vismaz 512 , taa kaarshanaas tev vareetu buut arii deelj procesora , ar seleronu vispaar aizmirsti par muuzikas makareeshanu kaa taadu . un tos vizuaalos , nav gan skaidrs ko FL tur taadu vareetu iesleeg , kautgan jebkuraa gadiijumaa Tev vajadzeetu izveeleeties ko labaak , baigi smuko bildi uz ekraana , un totaalu bremzi rezultaata , vai vienkaarshu logu un pienjemamu bez stresa staavokli rezultaataa . un noteikti nevajadzeetu taa procesa laikaa darbineet veel kaadu softu , nu tur DC++ , skaipu , un veel visaadas snjagas kas vispaar neattiecas uz muuzikas makereeshanu Auglju Cilpaa .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Oct-2006 12:14:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Var uzmest aci te pat forumā Nuendo sadaļu, lietotāja Push teikto par Windows optimizēšanu - tā lieta palīdz iztaisnot kompim smadzeni. Ja teiksim kompis rīstās un čakarē skaņu, tad tas būs vitāli svarīgi. Piepērc klāt vēl 1 rama plati 512 Mb, domāju ka tai nevajadzētu būt problēmai.

Nez, Celerons arī ir lietojama mašīna, sapnis jau nav, bet man 2,6GHz pie 752 RAM dabojas diezgan ciešami, protams ir vēlme lai ietu niknāk, bet kad tad tā nebūs. Par Celerona pilnīgu nederību es nostājos opozīcijā. Teiksim Reason 10 sampleri un pa kādam delayam un automatizācijai + Rewire uz Nuendo + uz katra pa ciešamam ekvalaizeram VST + pāris efektu VST, reverbi + galā premaster ķēdīte VST + 6 x 24bit audio celiņi pie procesora jumta tomēr ir nomiksējami. Katrā ziņā tas FL nevar rīt vairāk kā Reason + Nuendo, ja rij tad vienkārši atbrīvojies no hlama.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Oct-2006 17:35:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Attiecībā uz minidiskiem nevaru piekrist Igoram teiktajam. Jā, varbūt arī tie bija populāri šādiem mērķiem kādus gadus atpakaļ, bet tagad šis formāts, liekas, ir uz izmiršanas robežas; SONY dažādu iemeslu pēc to tā arī neizdevās ieviest plašās masās.

Aktuālāki patreiz ir rakstītāji ar atmiņas kartēm, piemēram šādi:
http://www.rolandus.com/products/produc ... rentId=114
http://www.zoom.co.jp/english/products/h4/index.php
http://www.m-audio.com/products/en_us/M ... -main.html

Tie gan nav pārāk lēti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Oct-2006 15:23:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Patiesiibaa jau ja taa nopietni padomaa par to skanjas saglaabaashanu un ja tu cilveeks veel drusku arii meegjini domaat loogjiski , nekas jau pienjemamaaks pas vienu daudzmaz modernu portatiivo ja ne labaaks tad pietiekoshi pienjemamaaks nebuus . Lai arii ir paruna , kad tas ar ko var izdariit visu nevienmeer var visu dara labi tomeer uz portatiivo varbuut neattieksies . Tomeer taa ir muusu shodiena , un iespeejam kad arii riitdiena , kameer cilveece neizdomaas ko labaaku . bet taas specifiskaas lietinjas , kaa mobiilais telefons + MP3 speeleetaajs lai paliek beerniem speeleeties .

2 Sophus nemegjitee , samet naudinju kopaa , to ko izteereesi operatiivaas iegaadie + kautkaada muuzikas rakstiitaaja cena + veel drusku patiiri maku = un buus tev daudzmaz lietojams portatiivais .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Oct-2006 14:28:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Portatīvie datori šajā jomā ir arī ar savu nopietnu trūkumu - nemobilitāti. FreeField ierakstam vispār ir diezgan ķēpa, trausli ir tie portatīvie, neizturīgi pret dažādiem vides apstākļiem (mitrums, aukstums, karstums, putekļi), triecieniem, utt. Tad vēl neērti dēļ gabarītiem, pie tam vēl arī papildus pieslēgto iekārtu dēļ kas sastāda veselu vadu ķēdi. Citādi jau tas noutbuks mūsdienās ir kļuvis par baisu darba staciju pieslēdzot tam attiecīgu pristafku un ielādējot attiecīgu progu ir tev iekārtu buķete 1 kastē, bet ja vajag tik vien kā ierakstīt setu no pults kur nāk ārā smuks pareiza līmeņa audio signāls, tad var mierīgi to izdarīt arī ar Sony MD Walman, kas salīdzinoši nekā nemaksā. Arī tie atmiņas karšu rakstītāji priekš šāda mērķa ir pārāk nikni jāsaka, ja nu vienīgi cilvēks ir ar mieru izmest 300Ls par teiksim optimāli 5 ierakstītiem setiem. Noutbuks ir labs dēļ sava universāluma es teiktu, tā teikt nav jāizmet 300Ls+ lai tikai rakstītu, bet var izmest 700Ls+ lai gan rakstītu, gan arī darītu pārējās n-tās lietas, izņēmums varētu būt tie kam dators saistās ar izklaidi tikai.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited