Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 5:06:44

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
 Post subject: Skechoshana
PostPosted: 19-Oct-2007 20:22:28 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2007 18:30:07
Posts: 48
Ar kādiem(vecajiem platiniekiem)var skechot?Nu es domāju tos visus RRR Vef...Dzirdēju ka ar Melodija nevar,bet ir tāds ar kuru var?
Paldies!
Skechoshana - Pieņemu ka tā ir tā plates grozīšana ar roku

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Oct-2007 22:48:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Aug-2006 10:12:03
Posts: 335
Location: Ventspils
Ar jebkuru, man domāt. Skrečošanas iespējas vairāk atkarājas no slipmata, imho :) vecajiem platniekiem tas bija no gumijas, tātad, atliek to vien nomainīt.

p.s. Dj vārds gan Tev tāds interesants, Latvijā jau ir viens Bogdan Taran ;)

_________________
http://djframe.draugiem.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Oct-2007 22:52:05 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2007 18:30:07
Posts: 48
Tas ir mans uzvārds :D
TAd ar jebkuru platinieku es varēšu shkechot???
Bet DJ Bacon topikā bija rakstīts ka ar melodiju nevar skečot.
EDIT:
Nezināju ka Taran ir no LV!

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Oct-2007 22:56:01 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Aug-2006 10:12:03
Posts: 335
Location: Ventspils
Nezinu, neesmu īpaši iedziļinājies visā šitajā. Tehniski griezt plati vajadzētu varēt uz jebkuru atskaņotāju. Cits jautājums ir par adatām.. :)
Quote:
Nezināju ka Taran ir no LV!
Labrīt :D

_________________
http://djframe.draugiem.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Oct-2007 22:57:01 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2007 18:30:07
Posts: 48
Nu tagad vispār ir vakars :D :D :D Tā tad kas tur jāapmaina?

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Oct-2007 23:07:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Aug-2006 10:12:03
Posts: 335
Location: Ventspils
http://www.musictrade.ru/goods/102/

_________________
http://djframe.draugiem.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Oct-2007 9:33:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Aug-2005 22:52:04
Posts: 180
Location: Latvija
Quote:
Nezinu, neesmu īpaši iedziļinājies visā šitajā. Tehniski griezt plati vajadzētu varēt uz jebkuru atskaņotāju. Cits jautājums ir par adatām.. :)
Quote:
Nezināju ka Taran ir no LV!
Labrīt :D
:lol: :lol: :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Oct-2007 10:34:54 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2007 18:30:07
Posts: 48
Tad man jāapmainā visa tā ripa vai tikai paliknis?

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Oct-2007 13:13:19 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Mar-2005 23:23:43
Posts: 84
atkal bērnudārzs :O

_________________
///////

::DULL DOLL::




http://www.proper.times.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Oct-2007 16:25:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
lai gan šis topiks man liekas vnk smieklīgs, bet šoreiz nebraukšu virsū, bet gan tomēr bik apskaidrošu.

1. un pats svarīgākāis ir motors atskaņotājam! vot pamēğini ar āriju uzskrāpēt! nekas neiznāks, jo tiklkīdz straujāk pavelk plati atpakāl tad aparāts vnk atņirdzas.
tātad teorētiski der jebkurš direct-drive TT, bet tā ar gluži nebūs. ēc laika motors sāks gļukot utt. ja tiešām no visas sirds vēlies ar to nodarboties, tad būs vien jāņem dārgas lietas. vismaz tās kalpos ilgi, un, ja tomēr apniks, tad varēsi pa normālu cenu pārdot. man kaut kā sirdij vistuvākie aparāti ir Technics...
2. slepmeti arī ir ļoti svarīgi. var discomania nopirkt reloop iscretch. saķuma būs ok, bet tomēr iesaku labāk dj swamp slepmetus-ātri nodilst, bet drausmīgi plāni, slīdamība ir tieši kā vajag.
3. mikseris! tev visp ir mikseris? tur jau ar neder kurš katrs. bet var jau močīt tāpat kā piemēram savulaik dj premier- ar phono/line kloķi.. :D
4. ja tev tik liekas ka scretch vien tādu bērnu spēlīte ir, tad, vecīt, tu smagi kļūdies! nav tā ka bik pakustināsi plati un izklausīsies pēc real shit ;)
scretchs ir tīrākais treninš un ne jau vienu gadu. scretch tehnikas ir drausmīgi daudz un nāk klāt arvien jaunas un jaunas.



veiksmīgu skrāpēšanu :)

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 20-Oct-2007 18:53:57 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2007 18:30:07
Posts: 48
Skaidrs

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2007 13:56:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Es te gribētu pieturēt nedaudz opozīciju. Tā mans viedoklis.
Quote:
1. un pats svarīgākāis ir motors atskaņotājam! vot pamēğini ar āriju uzskrāpēt! nekas neiznāks, jo tiklkīdz straujāk pavelk plati atpakāl tad aparāts vnk atņirdzas.
tātad teorētiski der jebkurš direct-drive TT, bet tā ar gluži nebūs. ēc laika motors sāks gļukot utt. ja tiešām no visas sirds vēlies ar to nodarboties, tad būs vien jāņem dārgas lietas. vismaz tās kalpos ilgi, un, ja tomēr apniks, tad varēsi pa normālu cenu pārdot. man kaut kā sirdij vistuvākie aparāti ir Technics...
Motors ir štrunts salīdzinājumā ar to cik labi ir uzkonstruēts viss aparāts kopumā. Protams tur Ārijas utt hlamu motoru jaudas šo sakot es turu ārpus konkurences principā. Bet priekš scratch būs svarīgi kā ir konstruēts un regulēts aparāts, cik tas ir stabils un cik spējīgs noturēt adatu celiņā to attiecīgi raustot un kratot, un cik sanācis padarbināt tad parasti tie dārgie un niknie ir arī tie sakarīgie šajā jomā. Lētajiem un primitīvajiem mūždien ātri izļurkājas vai jau ļurkājas by default tonearma konstrukcija, motora ass, kājeles apakšā neabsorbē vibrācijas. Un ja jāsaka pati kritiskākā vieta ir tieši tonearms - tas cik labi var noregulēt vienādu tracking force gan plates sākumā gan beigās (jo tas ir tas, kas uzsitot stiprāk pa aparātu nometīs adatu tajā pašā vietā kur tā bija pirms palekšanās un neuzliks liekus šķēsām vērstus spēkus uz adatu), un cik tas pats par sevi ir kvalitatīvs, jo teiksim budžeta direct drive Omnitronic ņemot par piemēru tonearms ir pilnīga laža salīdzinājumā ar klasisko Technics gan lietojot, gan izjaucot un apskatot detaļas. Svarīgs tur ir viss kopumā, jo svarīgs ir tieši tas moments cik daudz svārstības ko cilvēks rada ar roku uz plates liek iesvārsīties tonearmam un kurā mirklī šie radušies spēki ir pietiekami lieli lai adata nenoturētos vairs rievā un pārlektu, un tur šajā ķēdē strādā viss, gan aparāta korpuss ar savu masu, kājeles pret galdu, pats galds, tonearms, adata un motora ass un plates coķis vēl izļurkāts un kas tik ne vēl. Plašu atskaņotājs ir delikāta sistēma ko diemžēl ne katra firma spēj uzkonstruēt pienācīgi, pat neskatoties vai tur ir kāds Professional uzraksts vai nav virsū.

pats motors mēdz arī dažam labam krāmam kalpot gadiem kā zvērs, un arī ar vājāku motoru var sadzīvot piešaujoties pie tā un pietrennējot roku.

Kā jebkura mehāniska sistēma, kas tiek pakļauta svārstībām. Situācija ir atkarīga no jebkuras masas, izmēra, svārstību frekvences, pieliktajiem spēkiem un to atrašanās vietām un virzieniem, pretestībām un blāh blāh. Tādēļ tur cilvēki šos gadiem štuko un uzlabo, un attiecīgi labi modeļi arī pienācīgi maksā.

Ehh, kā man te sanāca sadzejot.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2007 20:34:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
jā par tonearmu piemirsu :)

bet lai to uzlabotu ir jau viskautkādi knifi-atsvari utt.
piemēram es savam technikam shure adatas uzskrūvēju 23 grādu leņķī (ja nemaldos) lai tas it kā atsvērtu to, ka technics tonearms ir ieliekts. tas tiešām palīdz un nostrādā. adatas lēkāšāna ir daudz mazāk iespējama ;)

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 06-Nov-2007 12:13:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
NeckaSypash dzejojums tīri izsmeļošs :wink: Kādu laiku atpakaļ viens paziņa nopirka lētā gala direct drive, neatceros gan ražojumu, nebija nekas parāk populārs. Šis bija sadomājis, ka tūlīt būs scratch, bet tad nācās apskaidrot, ka nekas jēdzīgs bez pults nesanāks :twisted: Vispār jau tā lētā gala produkcija tāda sevis mānīšana vien ir, kuras rezultātā būs iztērēta nauda un vēlāk nāks saprašana par izdarīto, un, manupāt, nekāds tūnings nespēj aizvietot kārtīgu aparātu. Vajadzētu ierosinat forumā kaut kur redzamā vietā uzrakstīt ar lieliem burtiem: "Skopais maksā divreiz!"
P.S. Veiksmi scratch apgūšanā!!!

_________________
Image


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited