Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 12:52:20

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4
Author Message
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 15-Mar-2010 2:39:11 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
Tev viss atnaaks. Esmu gatavs sadereet. EMS - tas ir vinju galaa USPS Priority. Tieshaam - ja vien tajaa galaa ir izsuutiits, agraak vai veelaak Tu to visu sanjemsi (priority suutiijumi ir trekojami USPS saitaa). Pakas muusdienaas nepazuud bez peedaam. Nokliist - jaa, bet agri vai veelu taas atnaak. Man no ~ 100 pirkumiem tikai viens (no Kanaadas) naaca aptuveni 5 nedeeljas. Tas bija 2009. gada decembris. Un tas bija 100 punkti deelj laika apstaakljiem (atcelti reisi u.t.t.). Parastais USPS meedz arii peldeet no Shtatiem :D, tad gan 4. nedeeljas garanteetas, bet atkal, nav jaabrauc pie deklarantiem uz Ulmanja gatvi (UPS) vai Maarupi (Fedex, lidosta).
No štatiem sūtīju Sony MDR-7509HD ausis, kuras maksāja 205$, piegāde ar Fedex 27$. Saņēmu paku 7 darba dienās, un pieveda līdz pašām dzīvokļa durvīm! Nekur pakaļ nebraucu, un papildus neko nemaksāju.

G.
Quote:
Tad jau Fedex beidzot buus saakushi straadaat kaa pienaakas iistai kurjerkompaanijai, t.i. ar piegaadi liidz durviim. Bet jociigi ka neko nevajadzeeja maksaat...Ja pareizi atceros, tad, ja preces cena + piegaades cena > 50 USD, tad par visu virs shiem 50 tu maksaa PVN un arii ievedmuitu, ja vien taada ir paredzeeta konkreetai precei. Es teiktu - lucky you :) Invoiss, kas bija pielipinaats uz pakas bija par pilnu summu? Mozh paardeveejs, neprasot Tev, pats nodeklareejis leetaak. Man taa ir bijis paaris reizes. Paskaties, luudzu, ja nav slinkums. Tieshaam interesee.
Quote:
Kaut ko garaamejot dzirdeeju, ka no 2010 ir pacelts limits privaatajaam sejaam suutijumiem no ne-ES. Ka nesameloju, bet kaadi 300....500 EUR ekvivalents taas zemes valuutaa staav praataa.

ddff

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 15-Mar-2010 2:40:51 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
:shock: Tas jau ir interesanti. Danke. Riit obligaati noskaidroshu.
Quote:
Quote:
Tad jau Fedex beidzot buus saakushi straadaat kaa pienaakas iistai kurjerkompaanijai, t.i. ar piegaadi liidz durviim. Bet jociigi ka neko nevajadzeeja maksaat...Ja pareizi atceros, tad, ja preces cena + piegaades cena > 50 USD, tad par visu virs shiem 50 tu maksaa PVN un arii ievedmuitu, ja vien taada ir paredzeeta konkreetai precei. Es teiktu - lucky you :) Invoiss, kas bija pielipinaats uz pakas bija par pilnu summu? Mozh paardeveejs, neprasot Tev, pats nodeklareejis leetaak. Man taa ir bijis paaris reizes. Paskaties, luudzu, ja nav slinkums. Tieshaam interesee.
Jā, tiešām - I'm lucky! :D Es biju iedomājies, ka tā ''griestu'' summa ir augstāka, bet tagad ieskatoties invoice, šamie ir ierakstījuši $149.00! Tātad izriet, ka jāsāk maksāt no $150.00! Invoice ir noformēts 02.11.2009.
Tagad vēl ir jānoskaidro ddff info par 2010 gadu!

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 15-Mar-2010 9:20:37 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Pakustinaaju infas avotu un uzzinaju, ka tas tomeer ir palicis likumprojekta ietvaros. Veel joprojaam esot tie pashi 150 EUR, kas no 2008. speekaa. Varbuut ar 2011 kas mainiishoties.

ddff


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 15-Mar-2010 10:05:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Skaidrs. Tad summa ir 150 eur, nevis 50 usd, kā biju iedomājies.


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 25-Aug-2022 14:59:45 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Aug-2022 14:49:06
Posts: 1
Location: Rīga
Izdevīgi jau ir, bet jāgaida ilgi, kamēr piegādās un arī jābaidās kādā kvalitātē.

_________________
Best tennis ball machines.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited