Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 13:11:45

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 25-Oct-2007 18:43:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Jan-2006 14:33:53
Posts: 123
Gribeejaas tik padaliities ar to ka reizi pa reizej ebay.com ir lieliska vieta kur par leetaaku summu var dabuut labas mantas. Njemshu pats sevi par piemeeru. Pagaashnedeelj iegaadaajos divus technics 1210mk5 un Technics SH-MZ1200 mikseri tikai par $850. Par cik pats pashlaik uzturos ASV bija jaamaksaa saliidzinoshi grashi par suutiishanu ($50). Tik un taa, ja shos produktus suutiitu uz LV sanaaktu stipri ietaupiit naudinju. Taa kaa ieteikums cilveekiem kas veelas tehniku ieskatiities ebay.com.

_________________
---"When My Passion & Your Lifestyle Unite"---


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2007 20:08:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Zinama lieta, un ja ne transportesanas problemas, tad sen jau nopirktu atskanotajus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Oct-2007 21:58:17 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
ne visi sūta uz lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2007 20:28:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
zin, bet ir arī kad reāli piekāš. piemēram, nesen man viens draugs ņēma fototehniku. ziniet, cik šis samaksāja par piegādi? 180Ls! kar4 saāca tikai pa 10ls lētāk nekā viņš ņemtu LV+ vēl lielāks čakars.
vēl bija gadījums ka džekam no kartes noplēsa 60ls kā kartes pārbaudi un pēc tam pateica, ka preces vairs nav...
es kaut kā tomēr vairāk iepērkos thomann.de
nesen pasūtīju 2 technics mk5 pa 1000 iero.
nav tas lētākais variants bet lētāk nekā
nemt latvijā :)

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2007 20:44:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Jan-2006 14:33:53
Posts: 123
Quote:
zin, bet ir arī kad reāli piekāš. piemēram, nesen man viens draugs ņēma fototehniku. ziniet, cik šis samaksāja par piegādi? 180Ls! kar4 saāca tikai pa 10ls lētāk nekā viņš ņemtu LV+ vēl lielāks čakars.
vēl bija gadījums ka džekam no kartes noplēsa 60ls kā kartes pārbaudi un pēc tam pateica, ka preces vairs nav...
es kaut kā tomēr vairāk iepērkos thomann.de
nesen pasūtīju 2 technics mk5 pa 1000 iero.
nav tas lētākais variants bet lētāk nekā
nemt latvijā
Taisniiba. Jaabuut gan stipri uzmaniigam. Ljoti labs variants ir ja kaads paziistams cilveeks dziivo asv. Kad pasuuta no ebay tad suuta uz "drauga" adresi. Tad vinjsh to pashu preci iepako un suuta uzraadiit produkta veertiibu zem $40. Taadaa veidaa buus jaamaaksaa tikai par svaru un nekaadas papildus izmaksas nebuus. :wink:

_________________
---"When My Passion & Your Lifestyle Unite"---


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2007 23:02:00 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
zin, bet ir arī kad reāli piekāš. piemēram, nesen man viens draugs ņēma fototehniku. ziniet, cik šis samaksāja par piegādi? 180Ls! kar4 saāca tikai pa 10ls lētāk nekā viņš ņemtu LV+ vēl lielāks čakars.
vēl bija gadījums ka džekam no kartes noplēsa 60ls kā kartes pārbaudi un pēc tam pateica, ka preces vairs nav...
es kaut kā tomēr vairāk iepērkos thomann.de
nesen pasūtīju 2 technics mk5 pa 1000 iero.
nav tas lētākais variants bet lētāk nekā
nemt latvijā
Taisniiba. Jaabuut gan stipri uzmaniigam. Ljoti labs variants ir ja kaads paziistams cilveeks dziivo asv. Kad pasuuta no ebay tad suuta uz "drauga" adresi. Tad vinjsh to pashu preci iepako un suuta uzraadiit produkta veertiibu zem $40. Taadaa veidaa buus jaamaaksaa tikai par svaru un nekaadas papildus izmaksas nebuus. :wink:
Tā arī ir. Es arī diezgan bieži iepērkos e-Bay. Iegādi no ASV cenšos izmantot cik vien reti var, ja nu tiešām kāda specifiska lieta ir ''velkama'' no turienes. ... bet ja nu tomēr, tad mans (Jums) silts ieteikums - vienmēr pirms preces iegādes no ASV (ne tikai, da no jebkurienes), jautājiet pārdevējam par preces nosūtīšanu uz Latviju, un cik tas izmaksās! Ja prece ir maza gabaritos (kaut tā maksā 1000$), mēģiniet sarunāt ar pārdevēju, lai norāda minimālu preces vērtību! Lielās summas par piegādi ir jāmaksā tādēļ, ka tā tiek apdrošināta attiecībā par tās vērtību, līdz ar to ir garantija ka prece nonāks pie pircēja nevainojama (nemesta, nespārdīta, utt.) Reiz sev sūtīju vienu sintiņu (gan no Portugāles), un ar pārdevēju sarunāju ka tiks norādīta minimāla preces summa, + esmu gatavs samaksāt pāris EUR vairāk par kārtīgu iepakojumu. Paka tā arī nonāca pie manīm, ar noapaļotiem un nodauzītiem stūriem, bet pateicoties kārtīgam iesaiņojumam (no kura saiņoju ārā ~ 20 min.), pašam sintiņam nekas nekaitēja! Pēc pārbaudes viss strādāja perfekti!
Un nobeigumā, neiesaku no ASV iepirkties caur PayPal, tādēļ arī notiek visādi brīnumi! Vislabāk naudu pārskaitīt uz kontu, bet ar amerikāņiem praktiski tas neizdodas. Viņiem ir kaut kāda paranoja - viņi nedod savus bankas rekvizītus (laikam baidās pat no savas ēnas)! Izeja - nosūtīt viņiem apmaksātu čeku, bet tas ir baigais ''gemorojs'' no mūsu puses (LV), jo ne visas bankas praktizē šo maksājuma veidu. Zinu noteikti, ka Hanzabankā to var dabūt gatavu. Brīdinu, lai veiktu apmaksu ar apmaksātu čeku, noteikti brīdiniet amerikāni, ka tas process, kamēr viņš saņems to čeku pa pastu, tad kāda (viņa izmantojamā) banka verificēs čeka patiesumu, kamēr Hansabanka pārskaitīs naudu uz viņa banku, paies vesels mēnesis, ... citreiz pat vairāk (no pieredzes)! Ja uz visu šo pasākumu varat pierunāt tos paranoitiķus, tad tikai ielaižaties ar apmaksāto čeku darījumiem!

G.


Last edited by GTC Studio on 27-Oct-2007 0:09:03, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2007 23:34:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
thomans arii shad tad meedz pieshnjaapt. man pirkumam peekshnji pielika klaat kautkur 40 eiro un tie nebija pasta izdevumi.

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Oct-2007 23:48:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
man pirkumam peekshnji pielika klaat kautkur 40 eiro un tie nebija pasta izdevumi.
Neliekas pārāk ticami, ka šie bez brīdinājuma un bez iemesla pēkšņi paaugstināja cenu. Apraksti konkrēto gadījumu precīzāk (ko sūtīji, kurā brīdi/etapā cena tika paaugstināta).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 2:53:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
ar to thomann ir tā ka šis piemet klāt nodokli tā kā šis neko nepiešņāp ;)

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 9:18:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
kaadu veel nodokli?
pat ja tas buutu nodoklis, nav smuki taa pielikt vinju neparko pirmstam nepasakot.

suutiju m-audio axiom 61. shamam bija akcija. 279eiraati laikam cik atminos. kad vish bija grozinjaa ielikts tad bija veel 279, bet vienaa briiidii taa cena palielinaajaas uz 295. neatceros kad tieshi bet nu taa apmeeram.

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 12:16:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
Quote:
The prices are made to a round figure in Euros and contain your
local tax (unless you have supplied us a valid tax number or the
shipment is going outside of European Union):

A 20%, DK 25%, FIN 22%, GB 17.5%, IRL 21%, NL 19%, SWE 25%



Latvijas nodoklis te protams nav pieminēts nu bet aptuvenos ciparus var redzēt :)

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 12:23:28 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
peekshnji pielika klaat kautkur 40 eiro
Quote:
suutiju m-audio axiom 61. shamam bija akcija. 279eiraati laikam cik atminos. kad vish bija grozinjaa ielikts tad bija veel 279, bet vienaa briiidii taa cena palielinaajaas uz 295. neatceros kad tieshi bet nu taa apmeeram.
Paga, kaut ko Tu te nefleitē? ... cik tad īsti pielika, 16 EUR, vai 40 EUR?
... varbūt nopīpāji to akciju???
Cik zinu, Fun Fan iepērkas Thomann-ā. Pajautā viņam, kas un kā tur ir ar pasta izdevumiem un nodokļiem. Ja loģiski domātu, tad kaut kādiem pasta izdevumiem ir jābūt! Tie varētu atšķirties cenā, atkarībā no tās gabaritiem un svara. Iespējams ka par dārgākām precēm Thomann varētu uzsaukt pasta izdevumus. Par nodokli, hm, diezvai, jo tak esam EU valstis! Katrā ziņā, pirms veici kādu darījumu, obligāti sazinies ar pārdevēju, uzzini visu par pirkumu, piegādi! :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 12:26:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
es aatrumaa rakstij nepaskatiijos preciizi.
akcija veel bija.
iisteniibaa man jau vienalga. taapat viss sen nopirkts un dabuuts ;D es tik taa..

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 16:05:53 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 16-Sep-2007 17:21:04
Posts: 77
Location: Latvia-Riga-Centrs
Gribeju uzjautaat,

vai jums nevienam nav bijis tā ka prece ir itkaa izsūtīta,
par to ir samaksaats,
bet bet prece beigas neatnāk....

vnk man bail sūtīt kaut ko no i-neta,
jo vienreiz bija tā, ka tika pasūtītas divas preces,
1 atnāca , otra nē,
bet teica,ka abas ir izsūtītas
un abām jābūt ~!

_________________
Image

[/color]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 16:37:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
vot tādam thomann es uzticos pilnībā- atsūta visus samaksas izrakstus utt :)

_________________
diggin`


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited