Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 8:18:54

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 17:49:23 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Par Thomann es arī esmu dzirdējis labas atsauksmes, perspektīvā ir doma izmantot šā pārdevēja pakalpojumus.
Savukārt e-Bay, jāskatās pārdevēja reitingu, un ja arī ir kādi negatīvi %, tad palasi atsauksmēs, par ko tad pārdevējs nav izpelnījies!
e-Bay ir tā, kad pircējs tomēr ir aizsargāts ar pārdevēja valsts likumiem. Man reiz arī tā ir bijis, kad samaksāju naudu, bet preci gaidīju vairāk kā divus mēnešus, uz maniem e-mail pārdevējs (individuāls) nereaģēja. e-Bay paredz tādu lietu, ka šādos gadījumos raksti sūdzību, tad viņi sāk juridiski draudēt pārdevējam. Tā arī izdarīju. Pārdevējs momentāli noreaģēja, atrunājoties ka esot izsūtījis preci, bet tā ir atnākusi atpakaļ, jo es nēesot norādījis pareizu adresi, kaut gan mana adrese ir reģistrāta manā e-Bay acountā, un par to viņš noteikti muldēja! :lol: Esot gatavs man izsūtīt preci atkārtoti, par papildus pasta izdevumiem, kurus atkal būtu jāsedz man pašam! :evil: Pasūtīju viņu ellē, un teicu, lai sūta man atpakaļ naudu, ko viņš arī izdarīja! Es domāju, ka šis tādā veidā ''ķēra lohhus'', neizsūtot preci, sastāstīdams pasaciņas, un tad vēl papildus izspiezdams pasta izdevumus!

P.S. Vēlreiz atkārtošos - pirms veicat darījumus ar e-Bay starpniecību, obligāti ar pārdevēju vienojaties cik izmaksās preces iesaiņošana un tās nosūtīšana uz Latviju! Pēc pārdevēja atbildes, vēlreiz nosūtiet savu vēstuli, kur precizējat visas izmaksas, tās izdalot atsevišķi.

Piem.:

Prece ... EUR
Iesaiņojums ... EUR
Piegāde ... EUR
(citreiz) apdrošināšana ... EUR
-------------------------------------
Kopā ... EUR

Obligāti sagaidiet pārdevēja apstiprinājumu, pie kam, visas šīs saziņas vēstules sūtiet nevis caur parastiem e-mailiem, bet caur pašu e-Bay, ar norādi, lai šo ziņu (e-Bay) Jums nosūta uz Jūsu pašu e-mail. Tas nozīmē, ka visa Jūsu sarakste paliek e-Bay arhīvos, kā arī Jūsu paša e-mailos. Tad ir garantija ka nebūs vairāk nekādu pārpratumu un blēdīšanās mēģinājumu gadījumi.

... nu lūk tā.

G.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 17:57:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 26-Feb-2005 19:30:36
Posts: 171
Man reiz suutot no Thomann arii sanaaca nesaprashanaas par cenaam.
aptuveni 30Euro klaat ...... nav patiikami :?

Kaa beigaas atklaajaas maajas lapas Anglju versijaa cenas tomeer atskjiras no Vaacu (originaalaas) versijas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 19:38:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
ar ebay ir tā- ir ļoti svarīgi lai pārdevējs sūtot preci atzīmē ka tas ir kā gifts. uzreiz atkrīt atmuitošana un ir mazāki pasta izdevumi.
amerikāņi ļoti reti kad to izdara, eiropieši arī tā negribīgi to dara, bet cik zinu tad vislabāk ir tirgoties ar honkongiešiem. tie parasti 99% gadījumu atzīmē ka tā ir kā dāvana un tad mazāk problēmu :)

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 20:27:24 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
ar ebay ir tā- ir ļoti svarīgi lai pārdevējs sūtot preci atzīmē ka tas ir kā gifts. uzreiz atkrīt atmuitošana un ir mazāki pasta izdevumi.
amerikāņi ļoti reti kad to izdara, eiropieši arī tā negribīgi to dara, bet cik zinu tad vislabāk ir tirgoties ar honkongiešiem. tie parasti 99% gadījumu atzīmē ka tā ir kā dāvana un tad mazāk problēmu :)
Ar honkongiešiem man silti ieteica neiesaistīties! Esot ļoti daudz ''uzmetēju''. Nekad nēesmu ar tiem ielaidies.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Oct-2007 22:07:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Jan-2006 14:33:53
Posts: 123
Quote:
Gribeju uzjautaat,

vai jums nevienam nav bijis tā ka prece ir itkaa izsūtīta,
par to ir samaksaats,
bet bet prece beigas neatnāk....

vnk man bail sūtīt kaut ko no i-neta,
jo vienreiz bija tā, ka tika pasūtītas divas preces,
1 atnāca , otra nē,
bet teica,ka abas ir izsūtītas
un abām jābūt ~!
Vienmeer saglabaa visus chekus un emailus kurus tu sanjem kad esi iegaadaajies preci. Vairaakums gadijumos tu sanjemsi emailu kas tev raadiis visu numurus ko esi samaksaajis un ko esi iepircis. Saglabaa visu ko vien vari un pat iesaku citreiz izprinteet. Ja prece neatnaak vai arii ir sabojaata, vareesi vismaz pieraadiit kas ir kas!

Quote:
Vēršos pie administratora - iesaku šo topiku ievietot sadaļā ''Uzdodi savu jautājumu''! Tēma ir patiesi interesanta un vajadzīga, tikai sorry, tēmas autors mazliet nošāva greizi ar tās izvietojumu!
Taisniiba.. kam negadaas :lol:

_________________
---"When My Passion & Your Lifestyle Unite"---


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Oct-2007 11:11:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
Quote:
Quote:
ar ebay ir tā- ir ļoti svarīgi lai pārdevējs sūtot preci atzīmē ka tas ir kā gifts. uzreiz atkrīt atmuitošana un ir mazāki pasta izdevumi.
amerikāņi ļoti reti kad to izdara, eiropieši arī tā negribīgi to dara, bet cik zinu tad vislabāk ir tirgoties ar honkongiešiem. tie parasti 99% gadījumu atzīmē ka tā ir kā dāvana un tad mazāk problēmu :)
Ar honkongiešiem man silti ieteica neiesaistīties! Esot ļoti daudz ''uzmetēju''. Nekad nēesmu ar tiem ielaidies.


man atkal teica ka tie šķībacainie esot sakarīgi čaļi :)

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Oct-2007 20:38:17 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
Quote:
ar ebay ir tā- ir ļoti svarīgi lai pārdevējs sūtot preci atzīmē ka tas ir kā gifts. uzreiz atkrīt atmuitošana un ir mazāki pasta izdevumi.
amerikāņi ļoti reti kad to izdara, eiropieši arī tā negribīgi to dara, bet cik zinu tad vislabāk ir tirgoties ar honkongiešiem. tie parasti 99% gadījumu atzīmē ka tā ir kā dāvana un tad mazāk problēmu :)
Ar honkongiešiem man silti ieteica neiesaistīties! Esot ļoti daudz ''uzmetēju''. Nekad nēesmu ar tiem ielaidies.


man atkal teica ka tie šķībacainie esot sakarīgi čaļi :)
... varbūt, jāiebrien pie šamiem, jāpaskatās kas tur notiek.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Oct-2007 22:33:27 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Nov-2006 20:06:16
Posts: 43
Ar to thomanu ir tā ka līdz tiem 32kg preces svara piegādes izmaksas ir 25eur. bet ir tas par ko te cilvēki jau izteicās, ka tiek pie preces vērtības pielikts klāt vēl nodoklis, biju viņiem raxtījis meilu par to kapē pacelta cena uz ko saņēmu atbildi "this is due to the local vat charged ion latvia as io am sure you were looking on the uk site with uk prices only" domāju ka arī pārējie lielākā daļa preces skatās caur uk sadaļu. Ir mēģināta arī lieta par preces atpakaļsūtīšanu (30days money back) kā viņi savā lapā raxta ieteicams vienmēr pirms kautko sūtīt atpakaļ sazināties ar viņiem. Tika uzraxtīts mails. Kaut arī reklamē viņi to ka nek'di jautāumi netiek uzdoti, tomēr atbildes meilā bija lūgums paskaidrot kapē ir vēlme atgriest preci. BET!!! Pats galvenais, ka kopš dienas kad aizsūtīju viņem meilu un saņēmu atbildi pagāja 7as dienas kas faktiski bija jau pēdējā atgriešanas diena. Tā kā pa to laiku lietas sakārtojās tā ka precei tika atrasts nepieciešamais pielietojums, tad atgriešana nokancelējās, bet nemāku teikt kā tas varētu beigties pie tādas situācijas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Oct-2007 22:47:43 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Jun-2007 21:53:58
Posts: 86
Location: Smiltene, Valmiera
Ja pārdevējs arī nesūta uz Latviju daudzos gadījumos ir izdēvigi lietot starpnieku. Es savām vajadzībām lietoju lbss.de, stabila un ērta kompānija

_________________
Viss par interesantāko audio tehnikā Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Oct-2007 8:44:24 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Ar Thomann nav bijis nekādu NEATRISINĀMU problēmu. Tiesa, preci neesmu mēģinājis atgriezt, tur pieredzes nav. Ir bijis, ka atnāca dzelži, bet kastēs nav ielikts pasūtītais softs (jā, jā softs ir jāpērk :) ). Dabūju fotografēt kastes, lai pierādītu, ka tajās neko vairāk par dzelzi ielikt nevar. Bija gan neliela aizkavēšanās dēļ tā, ka thomannam darbiniece aizgāja (protams, tā kurai vajadzēja manas štelles bīdīt), bet aizstājējs puisis pēc fotogrāfiju vēlreizējas nosūtīšanas bija straujš kā irbe un viss trūkstošais tika atsūtīts aši (protams, bez papildus sūtīšanas maksas). Es ņemu bez VAT, tāpēc tādi cenu uzlēcieni nav bijuši. Serviss ir skaists līdz asarām - visi dokumenti (arī pakinglistes) ir redzami tavā akountā, nosūtīšana tiek paziņota ar SMS uz tālruni, maksā ar bankas pārskaitījumu vai karti, sūtīšana 25!! :shock: EUR, īsāk sakot, kaut nu visur būtu tik labi. Cenas neesmu salīdzinājis ar visas pasaules krāmu bodēm, bet LV ieliek vienos vārtos. Izvēle - aizej un apskaties, vienīgais ko gribētos, lai būtu kāds second hand placis, bet "ja viss būtu brīnišķīgi, tad tas būtu pārāk brīnišķīgi lai tā būtu" (c) Ingus Baušķinieks.
Priekš second henda ir ebays, bet tas vairāk privātiem mērķiem un es neesmu mēģinājis to (lai gan ir vēlme).

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 31-Oct-2007 23:22:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
biju viņiem raxtījis meilu par to kapē pacelta cena uz ko saņēmu atbildi "this is due to the local vat charged ion latvia as io am sure you were looking on the uk site with uk prices only
UK PVN ir 17.5%, Latvijā - 18%, tātad uz summu 1000 EUR apjomā jāmaksā par 5 EUR vairāk. Nevarētu teikt, ka tā ir kāda vērā ņemama atškirība.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 01-Nov-2007 11:43:38 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 29-Aug-2006 14:37:20
Posts: 29
Location: Liepāja, Latvija
Sanācis ir vienu reizi sūtīt stuffu no thomann. Radās problēma ar VISA kartes autorizāciju - viņiem nekādīgi neizdevās noskaitīt $ no manas DNBNord Internet Visa kartes. Tajā pašā laikā ar to pašu karti biju iepircis trekus no beatport.com bez problēmām. Tomēr pēc 2 nedēļu ilgām email sarakstēm un zvaniem gan uz thomann, gan uz dnbnord, viss beidzās veiksmīgi. Atnāca 5 dienās uz LV.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jan-2008 0:23:02 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
info tiem kas suudzaas ka uz latviju daudzko nesuuta http://www.lbss.lv/ palasiet, ljoti laba lieta, ja veel tas kantoris man atlaides iedotu par reklaamu :D pats esmu suutiijis lietas kuras uz muusu fantastisko valsti latviju nesuuta. tomer, ebayaa jaauzmanaas uz mantaam, taas varbuut dazhaadas kvalitaates, tomeer lielaakoties ljoti leetaak kaa te no spekulantiem!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Feb-2008 13:42:56 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Aug-2004 13:38:14
Posts: 132
Location: Ventspils
Nopirku WWW.thomann.de sinth. Roland GW -7
Perfekts darījums pasts 25 eir. pēc 5 dienām stroķis bija mājās!
Cena atšķīrās no LV apm 120 ls pat ar visu piegādi!!!

Un, ja vēl ko vajadzēs noteikti meklēšu te!


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 11-Jul-2008 19:16:46 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 19-Jun-2008 17:51:00
Posts: 12
labaismuzikants cik tev viss izmaksāja? Saprotu tas sintiņš pac + 25 eiriki sūtīšana bet kā ar nodokļiem un pārējo. Lūdzu padalies parcik pac taisos sūtīt un meklēju kur izdevīgāk.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited