Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 6:23:39

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next
Author Message
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 13-Jul-2008 22:32:41 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Saprotu tas sintiņš pac + 25 eiriki sūtīšana bet kā ar nodokļiem un pārējo.
Nekādu citu nodokļu vai muitu ES ietvaros jau nav, izņemot PVN (VAT), kas ir iekļauts cenā un tiek nomaksāts pērkot - tāpat, kā, ja tu pirktu preci LV.
Resp. samaksā preces cenu + 25 EUR sūtīšanas cenu, un pēc dažām dienām mantu vari savākt savā pasta nodaļā.


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 08-Aug-2008 17:44:17 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Jul-2008 10:54:02
Posts: 79
.pareizi kabinet!.nekaadu nodoklju apvienotajaa eiropaa,bet ar amiishiem toch ir taa ka ja neatziimee suutiijumu kaa daavanu tad ir jaamaksaa muita un tad var ieberzties taa ka labaak to iecereeto lietu buutu pircis kkur tepat eiropaa....
.viens jautaajums nepareizaa vietaa!? - bet kaa ir ar to straavas atshkjiriibu mums no amiishiem - kaa ir ar tiem herciem!?


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 08-Aug-2008 18:44:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Quote:
.pareizi kabinet!.nekaadu nodoklju apvienotajaa eiropaa,bet ar amiishiem toch ir taa ka ja neatziimee suutiijumu kaa daavanu tad ir jaamaksaa muita un tad var ieberzties taa ka labaak to iecereeto lietu buutu pircis kkur tepat eiropaa....
.viens jautaajums nepareizaa vietaa!? - bet kaa ir ar to straavas atshkjiriibu mums no amiishiem - kaa ir ar tiem herciem!?
Image


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 08-Aug-2008 19:30:46 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
.pareizi kabinet!.nekaadu nodoklju apvienotajaa eiropaa,bet ar amiishiem toch ir taa ka ja neatziimee suutiijumu kaa daavanu tad ir jaamaksaa muita un tad var ieberzties taa ka labaak to iecereeto lietu buutu pircis kkur tepat eiropaa....
.viens jautaajums nepareizaa vietaa!? - bet kaa ir ar to straavas atshkjiriibu mums no amiishiem - kaa ir ar tiem herciem!?
Image
Šis ir labs! Paldies par izsmeļošu info! :wink:

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 30-Sep-2008 0:09:12 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Esmu tagad iemaaciijies seilot caur ebaju, liidz ar to var sameeraa briivi sho to nopirkt, un, ja nepatiik, fiksi nogruuzt :).

o.
Quote:
Quote:
Esmu tagad iemaaciijies seilot caur ebaju ...
... tas ir - pārdot? Tas jau ir interesanti! Kad sāku ņemties pa eBay kā pircējs pirms pāris gadiem, tad sapratu, ka mums, nabaga latvju bāliņiem tas nav iespējams. Ja vari kaut ko sīkāk pastāstīt, tad būtu interesanti gūt kādu info, kā tas viss tur notiekās, ja esmu sellera lomā.

G.
Quote:
Jaa, pusotras nedeeljas laikaa esmu jau mantas nopaardevis ap 1500 EUR :). Patiikami ir tas, ka t.sk. softwari. Kaadaa briivaakaa briidii uzrakstiishu.

o.
Quote:
Quote:
Jaa, pusotras nedeeljas laikaa esmu jau mantas nopaardevis ap 1500 EUR :). Patiikami ir tas, ka t.sk. softwari. Kaadaa briivaakaa briidii uzrakstiishu.
Kāds pieredzes apraksts galīgi nebūtu par ļaunu. Ar pirkšanu pamazām viss ir kļuvis vairāk vai mazāk skaidrs un praksē pārbaudīts, bet pārdošana atkal prasa papildus sajēgu - kā piemēram, pakošana; sūtīšanas izmaksas ..
Quote:
Tīri tehniskā ziņā pārdošana caur ebay ir vieglāk par vieglu.
Lai to izdarītu - ir jābūt paypal verified akountam, tam piesaistītai kredītkartei. Turklāt jābūt "Premier" tipa akountam. Kolīdz saņemsi savā paypalā pirmos 1k EUR, tā paypals vēlreiz prasa ID apstiprinošus dokumentus - pases vai a.v. apliecības kopija, kā arī "utility bill", tas ir, kaut kāds sadzīvbisks rēķins, kurā ir skaidri redzams tavs vārds un adrese, kuru tu esi norādījis paypalam. Viņi grib būt droši ka tas, par ko tu uzdodies, tiešām esi tu. Respektīvi, vislielākais čakars tieši ir šis paypal. Kantoris arī tāds, solis turp vai šurp, un viņi iekasē savas fees. Ja tu mantu nopārdod, viņi paņem savus %, ieliec pārdošanas sludinājumus - paņem $, gribi naudu no PP akounta aizbliezt uz bankas kontu, atkal $.

Tātad, uzskatām, ka ar paypal mums viss ir čotka, akounts ebay.co.uk ir un prece ko pārdot ir.
Taisām ebay savu listingu, no meņu paņemot, SELL->Sell an item. Tur viss samērā vienkārši.
Gaidām pircēju.
Kad manta nopirkta, uzģenerē viņam invoisu, tas arī viegli.
Kad nauda iekrīt tavā PP akountā, saiņo mantu, ej uz pastu un nosūti to. Gaidi pozitīvu fīdbeku :)

TYiktāl viss vienkārši. Sarežģītākais ir pareizi pārdot. Ne velti par ebay ir sarakstītas 10iem grāmatu. Tad vēl pareizi ir noteikt piegādes izmaksas. Tas arī viegli. Latvijas pasta mājas lapā ir kalkulators. Citi jūzeri gan grib, lai šipmentu var iztrekot, tad ir jāsūta caur EMS, kas ir dārgāk mazliet.

Tad lūk - cenas veidošanas process ir pats sarežģītākais. Ir jāzin tās mantas tirgus vērtība un cilvēku interese pēc tās. Tāpart arī svarīgs ir vizuālais izskats. Par funkcionālo vispār nerunāju...

Var likt, ka bidot var sākt no 0, bet riskē uzrautioes uz to, ka tava manta var tikt noseilota reāli pa lēto. VAr likt summu, no kuras var sākties izsole. Summai, protams, ir jābūt mazliet zem tirgus vērtības. Teiksim kādi % 20. Tādā veidā vari būt drošs, ka manta neaizies pa lēto. Bet atkal, ja ir sākuma cena, pirktgribētāju ir mazāk, jo atkrīt tādi, kas mantu cer iegūt pa lēto. Var likt "Buy It Now" paralēli tam visam. To parasti liek, ja manta ir pieprasīta un labā stāvoklī. Jāatceras, kolīdz parādās pirmais bid, tā BIN cena pazūd. Tam ir savs izskaidrojums, kas gan nav gluži viennozīmīgs. Tas ir tā, ka es bidoju 7as dienas, neateju no pc un 7ajā dienā kāds paņem ar BIN cenu.
Var likt "apslēpto" reserve cenu. Ja aukcions beidzas un pārdošanas cena nav sasniegusi šo reserve cenu, tad tas anulējas. Bet tas ir sūdīgs stils. To gribētājs neredz. Daudzi tā arī mantas aprakstā ieraksta "NO RESERVE", kas nozīmē, bido droši, nebūs tā, ka 7as dienas bidosi neatgājis no pc, sēdēdams uz picām un kolas, un finālā SORRY, tava cena ir zem reserve.

Listingu kad ieliek, tad var labot, atcelt. T.sk. cenu.
Svarīgi ir zināt ebay žargonu un, protams, jāzin angļu valoda. Jo jautājumi ir daudz jūzeriem, un uz tiem nākas atbildēt. Var atbildēt lai tava atbilde ir tikai viņam, bet jja jautājums tāds, kuru var uzdot arī citi, tad to var izlikt publiskai apskatei.

Svarīgi ir uzrakstīt TIEŠĀM labu masntas aprakstu.

Par tirgus cenu. Kā to zināt? Vislābākais - reģistrējies ebay, ielogojies, atrodi sevis interesējošās mantas un nospied WATCH ITEM. Tādā veidā zināsi kā bidojās, cik liela ir interese.

Un vēl viena figņa. Jāatceras, ka visa bidošana parasti notioek pēdējās pāris minūtēs. Respektīvi, VISI GRIB PA LĒTO. Tava manta stāv līdz paša aukciona beigām ar 0 bids, un tad nu cilvēki to pēdējā brīdi grib pa lēto. Šis vispār ir atsevišķs stāsts. Savā dzīvē bidojot es esmu nopircis tikai 1 itemu :). Uz daudziem esmu palicis gribot, dažreiz dēļ lēna interneta pieslēguma :).

Haotiski mazliet, bet te viss tā ĻOTI īsumā. Kad sāksiet pārdot, tad jau ar laiu iebrauksiet. Kā pircējam un watčerim man stāžs ir 3-4 gadi, tāpēc man pārdot uzsākt bija ļotui viegli.

Ja ir jautājumi - rakstiet. Atbildēšu.

o.

p.s. vakar aizgāja mans Virus B :). Jāseivo priekš TI :)
Quote:
Luk to es saprotu, tas ir skaidrojums! +10 ;)
Quote:
Vērtīgs apraksts, to noteikti vajag iepostēt vai iekopēt atsevišķā topikā Image.
Quote:
Drošs paliek drošs, es pat izprintēju O. rakstīto. Tiešām, tādi skaidrojumi ir reti sastopami. Paldies O., būs jautājumi, noteikti jautāšu!

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 20-Oct-2008 12:02:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Sveiciens visapkārt. Overflowa apraksta iedvesmots, ari pašķirstīju ebay, uzķēros uz viena kārdinoša piedāvājuma un nolēmu pamēģināt. Te būs mans subjektīvs viedoklis.

Lieta visnotaļ vienkārša un patīkama - lai bidotu pietiek izlasīt 2-3 A4 lpp how to. Pats sarežģītākais, ka jau Overflow minēja, bija paypal sakārtošana, jo, lai to iedarbinātu un piesaistītu kontam, pagāja kāda nedēļa, kamēr ieguvu no seb bankas konta pārskata maģisko paypal četrzīmju piesaistes kodu (ar to jārēķinās). Par laimi šoreiz man to nevajadzēja, jo kārotā manta bija Igaunijā un beigu baigās vēl sanāca, ka varēju pats tai aizbraukt pakaļ darbu apvienošanas kārtība. Es gan arī nezinu vai man pietiktu drosmes 1+K EUR tāpat maksāt ar paypal nezin kam, vel jo vairāk tāpēc, ka ebay, ja kaut kam ir izdevīga cena, tad visticamāk pārdevējs nebūs nekāds power seller ar 100% rekomendācijām, turklāt, ja prece ir interesanta, un izsolē satiekas divi nopietni pircēji, katrs ar savu true max, tad jārēķinās, ka iespējams nebūs lielas starpības starp veikala cenu -pvn un izsoles cenu. Tā, manuprāt, galvenais ebay pielietojums ir reti sastopamas lietas, kuras Latvijā tik vienkārši nevar nopirkt, ne tik daudz tas, ka tur var iepirkties pa lēto.

Pati solīšana jau ir gauži vienkārša un nebūt nav jāsēž n-tās stundas un jāvēro, un nav arī nekāda stresa bidot pēdējās minūtēs, ja vien tu esi gatavs iebliezt savu patieso true max - pārējo ebay izdara tavā vietā. Labāk, protams, ir true max bliezt drošā, iespējami mazā laikā pirms beigām (sniperi), lai visādi nibbleri, kas īsti nezin vai viņiem to preci vispār vajag, bet ir gatavi paņemt, ja cena būs zema (sak' varbūt noderēs sadzīvē), neuzbido gala cenu uz augšu. Savukārt, ja uz preci būs divi reāli pretendenti ar saviem true max, tad ir pilnīgi vienalga, kurā brīdi bidot - paņems tas, kam true max būs lielāks.

Lai nu kā, prece laimīgi nonāca mana īpašumā, kaut arī par kādiem 100E dārgāk nekā es būtu juties pavisam komfortabli, jo tiešam mēs bijām divi reāli interesenti un tas otrais arī solīja savu true max, kas bija diezgan tuvs, bet tomēr mazāks par manējo.

Kam interesē, var šeit ievērtēt, kā tas izklausās (balss gan tika ieklepota sestdien studijā pie Fun Fan - jāatzīst, pirmajā tuvinājumā sanacis diezgan neprecīzs karaoke - jātrenējas :) un, kā šodien klausos uz galda tumbiņām darbā, varētu būt arī par kādiem paris db klusāk, lai tik ļoti nelec āra no miksa). PS atvainojos, ja kādu aizskar klasisku tēmu pārveide un apsaubams dziedajums - neklausieties.


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 20-Oct-2008 16:23:22 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Kam interesē, var šeit ievērtēt, kā tas izklausās (balss gan tika ieklepota sestdien studijā pie Fun Fan ...) ...
Cik saprotu, tiek runāts par mikrofonu?
Quote:
Lai nu kā, prece laimīgi nonāca mana īpašumā, kaut arī par kādiem 100E dārgāk nekā es būtu juties pavisam komfortabli, ...
... ja jau bija jāparbido par 100 EUR, tad jau droši vien par kādu lampu kondensātornieku?

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 20-Oct-2008 17:20:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Šķiet, nebiju pietiekami precīzs - 1000+EUR mikrofonu diez vai es kādreiz pirkšu :D
Tagad gluži vienkārši esmu virus infected. Gibējās jau kyeboard versiju, bet sanāca kā vienmēr :) - tikai desktops - no kura ari trīs piegājienos tika izspiests augšminētais mikss bet 4. treks - balss ar studijā jau esošo kondensatorsnieku


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 02-Nov-2008 16:45:17 
Offline
reģistrēts - Mikseris.LV forumā
reģistrēts - Mikseris.LV forumā

Joined: 20-Oct-2008 23:04:28
Posts: 9
vai ir veerts njemt no ebay divus 1210MK5 dekus? (868.95 USD + 349USD par shipingu)...cik buutu ievedmuita taadai precei?


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 02-Nov-2008 17:11:42 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Preces vertibai 3 ... 5% ievedmuita elektronikai EU teritorijaa. Tad prece + transports * 0.18 kas ir PVN. Un veel ap Ls 10 par muitas deklaracijas sastadisanu. Process aiznem gandriz visu darba dienu.

ddff


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 02-Nov-2008 23:57:15 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 29-Aug-2006 14:37:20
Posts: 29
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
vai ir veerts njemt no ebay divus 1210MK5 dekus? (868.95 USD + 349USD par shipingu)...cik buutu ievedmuita taadai precei?
MK5 tad jau labāk no thomann.de :)


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 15-Mar-2010 2:25:18 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Turpinot tēmu, šeit ievietoju lietderīgus ''izrāvumus'' no kāda cita topa, no sludinājumu sadaļas, kur topu ilgums ir 30 dienas, un pēc tam automātiski tiek dzēsti.
Tātad, saruna ievirzījās par stuff iegādi no ASV:
Quote:
Un cik tad man tas kopā izmaksātu no USA?
Quote:
Tas atkarīgs no svara un pārvadātāja.
Quote:
Shipings 50usd, nodokļi 0 vai tuvu tai. Man takš nebūs jāraksta vēl instrukcija... ;)

Edit. Nu labi, paturpināšu. Ar jebkuru pārdevēju var sarunāt, lai tas izšipo invoisu no sērijas "nestrādājošs remontkomplekts", piemēram. Muita prasa maksājuma izdruku? Lūdzu...sarunā ar pārdevēju maksāt 2x - vienreiz aizskaiti šim 100 USD, otrreiz 1250 :). Izdruku aiznes pirmo :).
Uz šādu čakaru varbūt neparakstās nozīmīšu tirgoņi, bet mantai ap 1k USD viņi izdarīs visu ko prasīsi.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 15-Mar-2010 2:27:18 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
Shipings 50usd, nodokļi 0. Man takš nebūs jāraksta vēl instrukcija... ;)
paldies,bet es laikam esmu konservatīvs,Ebay tikkai Eiropa.Ar USA bija viena sadarbība un tā pati -100USD :(
Quote:
Quote:
Quote:
Shipings 50usd, nodokļi 0. Man takš nebūs jāraksta vēl instrukcija... ;)
paldies,bet es laikam esmu konservatīvs,Ebay tikkai Eiropa.Ar USA bija viena sadarbība un tā pati -100USD :(
Ja tikai Eiropa, tad jau zūd ebay jēga - pirkt pa lēto ;)
Quote:
Quote:
Shipings 50usd, nodokļi 0 vai tuvu tai. Man takš nebūs jāraksta vēl instrukcija... ;)

Edit. Nu labi, paturpināšu. Ar jebkuru pārdevēju var sarunāt, lai tas izšipo invoisu no sērijas "nestrādājošs remontkomplekts", piemēram. Muita prasa maksājuma izdruku? Lūdzu...sarunā ar pārdevēju maksāt 2x - vienreiz aizskaiti šim 100 USD, otrreiz 1250 :). Izdruku aiznes pirmo :).
Uz šādu čakaru varbūt neparakstās nozīmīšu tirgoņi, bet mantai ap 1k USD viņi izdarīs visu ko prasīsi.
Viss jau ir kruti - tikai muitojot citu ciparu tu riskē ar atilkušo summu ko samaksā pārdevējam, jo inšurance tev to pusi nesegs par ko esi "krāpis valsti". :D

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 15-Mar-2010 2:33:00 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Vispār izvēršot tēmu, pats tagad te palasos un varbūt kādreiz sabriedišu uz Japan yahoo auctioniem. Tur gan viss izskatās šādi: 一致する商品はありませんでした, bet ir kantori, kas speciāli ar to nodarbojās. te man ir gadījies redzēt tāāādas cenas...Zinu toč, ka tie japāņi, kas tirgo savas Dzimtenes antikoš ražojumus tādus kā korgi, jamahas etc...būtībā paši to visu nopērk šajos aukcionos un pārpārdod tālāk.
Quote:
Quote:
Vispār izvēršot tēmu, pats tagad te palasos un varbūt kādreiz sabriedišu uz Japan yahoo auctioniem. Tur gan viss izskatās šādi: 一致する商品はありませんでした, bet ir kantori, kas speciāli ar to nodarbojās. te man ir gadījies redzēt tāāādas cenas...Zinu toč, ka tie japāņi, kas tirgo savas Dzimtenes antikoš ražojumus tādus kā korgi, jamahas etc...būtībā paši to visu nopērk šajos aukcionos un pārpārdod tālāk.
tikkai pērc tādas lietas kam ārējais baroklis,ka nesanāk dūmi :wink:

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Ebay - izdeviigi!
PostPosted: 15-Mar-2010 2:38:00 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
Pērkot no ES tev nav jāmaksā ievedmuitas nodokļi - tā sauc tavu pieredzi! :D
Tu laikam nelasi ko es rakstu...es zinu, ka no ES nav jāmaksā ne ievedmuita, ne PVN. Bet arī no USA/Japānas/Dienvidkorejas vedot, es to nemaksāju. Tikai prece tur kā fakts ir par kārtu lētāka. Tagad klārs?

Vēl taisnības labad jāatzīst, ka ja ebajā tu gribi nopirkt jaunu (new) preci un tev patrāpās dīleris (SIA), tad viņš tā visticamāk ka nečakarēsies. Bet ja man atmiņa neviļ, tad ebajā nekad neko jaunu neesmu pircis.

Jā un visbeidzot. Nevajag arī vest ar UPS vai Fedex (izplatītākie USA). Deklarants var piečakarēties un tā...viņi tādi nervozi. Vajag vest ar USPS. Turpat arī pie šarmantajām A/S Latvijas pasts pasta darbiniecēm arī atpogāsi savus santīmus nodokļos.
Quote:
Quote:
Quote:
.....Jā un visbeidzot. Nevajag arī vest ar UPS vai Fedex (izplatītākie USA). Deklarants var piečakarēties un tā...viņi tādi nervozi. Vajag vest ar USPS. Turpat arī pie šarmantajām A/S Latvijas pasts pasta darbiniecēm arī atpogāsi savus santīmus nodokļos.
hmzz :? usps? Nu man tagad jau bus divas nedelas ka detalas nak ar usps/ems pagaidam ne ciku ne grabu - ka 2 marta izsutits no usa ta pazudis - ta ka ir ar ems, tad ceriba ir protams, ka atnaks, bet nu ar terminiem acimredzot var nerekinaties :( man jau labak liekas piemaksat par kartigu kurjerpastu, bet tad vismaz ir dross, ka atnak un ari noradita laika. Kaut kad no Uk ar royal mail ari paka pazuda - piespiedu pardeveju atmaksat man naudu un lai vins pats cinas ar pastu, bet vienalga nepatikami gan vinam gan man.
gj labak izvelas pirkt no friciem (kaut ari dargak) - nekadu jautajumu par kaut kadam muitam, ar lbss nav jastreso pazudis/nepazudis ir zinams skaidrs datums, kad prece ir riga (auto uz rigu nak 2x menesi) - es pat teiktu ideals serviss.
Quote:
Tev viss atnaaks. Esmu gatavs sadereet. EMS - tas ir vinju galaa USPS Priority. Tieshaam - ja vien tajaa galaa ir izsuutiits, agraak vai veelaak Tu to visu sanjemsi (priority suutiijumi ir trekojami USPS saitaa). Pakas muusdienaas nepazuud bez peedaam. Nokliist - jaa, bet agri vai veelu taas atnaak. Man no ~ 100 pirkumiem tikai viens (no Kanaadas) naaca aptuveni 5 nedeeljas. Tas bija 2009. gada decembris. Un tas bija 100 punkti deelj laika apstaakljiem (atcelti reisi u.t.t.). Parastais USPS meedz arii peldeet no Shtatiem :D, tad gan 4. nedeeljas garanteetas, bet atkal, nav jaabrauc pie deklarantiem uz Ulmanja gatvi (UPS) vai Maarupi (Fedex, lidosta).

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited