Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 16:41:46

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2007 14:03:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ja nav noslēpums, tad kas tiek te uzskatīts par lētu un kas par dārgu. Man ir piemēram Optiarc (šķiet bija Sony un NEC kopražojumi) draivs pa kaut kādiem 20Ls +/- un nav bijusi neviena problēma ar šo darbojoties. Vairāk man šķiet ka ir vienkārši visi apmēram vienā cenā, tikai daži ir tizli starp visu to, bet cena īsti te nebūs tas labākais orientieris jo to pāris Ls atšķirību var sasniegt arī atsevišķu veikalu cenas starpības vienam modelim.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2007 14:31:29 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
no pieredzes taa kaa sanaak ikdienaa saskarties ar dazhaadiem razhotaajiem , 50% LiteOn un Samsungs peets gada lietoshanas pazuud DVD dalja , labi ja tikai neraksta bet arii neatskanjo tai pashaa monentaa ar parastu CDR nav problemu , labi ja paspeej pa garantiju samainiit :shock:

Pasham bij Samsungs , sen maksaaja laikam 65ls kaut kaa taa , laimeejaas nospraga pirms garamtijas laika beigaam , nomainiiju uz NEC , masaaja ap 45ls , veel tagad straadaa nu jau 2.gadu .
Uz doto momentu staav ASUS ar lightskribe , patiesiibaa neesmu sajuusmaa , pagaidaam gan ir nostraadaajis tikai kaadus 3 meeneshus , tagad tikai jaaaizuudz lai nomirtu gada laikaa :cry:

p.s. matricas kas tika sarakstiitas uz Samsunga , DVD , nu tagad uz vinjaam var tikai paskatiities vai nopirkt veelvienu samsungu lai vareetu atskanjo :twisted: :evil:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2007 17:39:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
ja tu raksti cd tad raksti uz zema atruma, neliec vinja ieksha galigi sapistus diskus lai vinjsh pat sevishkji nepuulas vinju nolasiit! logjiski ka nmetaa un apejies saudziigi! tas arii viss! viss gjeniaalais sleepjas vienkarshaja! es nesaku ka dargie rakstiitaaji ir tik pat slikti or labi ka letie bet ja nav tas naudas un sanaak pirkt letu tad vnk izturies pret vinju labi nerauj ara diskus kad vinjsh megjina tos nolasiit utt!
ar ko ta leetais lite-on no pio atshkjiras ar to ka letakas detaljas un sudigaki materiali tiek izmantoti! tas ari viss!

noperc mersi un lai ka tu brauktu tev bus vinjhs jaremonte retak par opeli, noperc opeli un lieto vinju saudzigi un labosi vinju tikpat reti ka mersedesu....

vai ne ta?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2007 18:29:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
pastāsti kā jarīkojas ar lētu draivu lai viņš rakstītu tikpat labi un stabīli kā dārgāks
Jaunaaku Firmware var ielaadeet ik pa laikam, tas meedz paliidzeet pret shaadaam taadaam probleemaam.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Dec-2007 19:30:58 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Vēl pirms pussgada mana profesija bija ciešā saskarsmē ar visiem šiem ''dzelzīšiem''. Varu pateikt tikai vienu - visi rakstītāji robežās līdz ~ 100,- Ls tika apveltīti ar divu ražotāju iekšām. Pēc nosaukuma vairs neatceros, bet viena bija kāda strauji uzlecoša poļu kompānija, otra taizemiešu. Vadības plate mēdza atšķirties dārgākiem Plextor, Pioneer, Teac. Pārējiem visiem viens un tas pats ķīnietis. Softs (firmware), tas gan bija katram savs, bet tas nebija šķērslis. Savu, kaut kādu Lite-On (modeli vairs neatceros) biju eksperimenta pēc pāršuvis ar neskaitāmiem softiem, tā uz brīdi kļūstot par Sony, Pioneer, HP, Teac, NEC, Samsung, LG, utt. Vienīgi toreiz par Plextor pārklonēties nesanāca. :lol:
Personīgi es esmu nonācis pie viena secinājuma - nav jēgas izmest naudu par nosaukumu, ja realitātē visi draivi ir vienādi. Es parasti pērku pašu lētāko, un ja pēc gada, vai pussotra šis nosprāgst, iztīru lēcu, un šie parasti kalpo vēl tikpat. Kad nosprāgst nelabojami, tad arī nav nekādu kreņku, pērku nākamo mēslu. :lol:
:wink:

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Dec-2007 6:58:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 09-Jul-2006 13:12:10
Posts: 194
Location: Latvia
Quote:
Vēl pirms pussgada mana profesija bija ciešā saskarsmē ar visiem šiem ''dzelzīšiem''. Varu pateikt tikai vienu - visi rakstītāji robežās līdz ~ 100,- Ls tika apveltīti ar divu ražotāju iekšām. Pēc nosaukuma vairs neatceros, bet viena bija kāda strauji uzlecoša poļu kompānija, otra taizemiešu. Vadības plate mēdza atšķirties dārgākiem Plextor, Pioneer, Teac. Pārējiem visiem viens un tas pats ķīnietis. Softs (firmware), tas gan bija katram savs, bet tas nebija šķērslis. Savu, kaut kādu Lite-On (modeli vairs neatceros) biju eksperimenta pēc pāršuvis ar neskaitāmiem softiem, tā uz brīdi kļūstot par Sony, Pioneer, HP, Teac, NEC, Samsung, LG, utt. Vienīgi toreiz par Plextor pārklonēties nesanāca. :lol:
Personīgi es esmu nonācis pie viena secinājuma - nav jēgas izmest naudu par nosaukumu, ja realitātē visi draivi ir vienādi. Es parasti pērku pašu lētāko, un ja pēc gada, vai pussotra šis nosprāgst, iztīru lēcu, un šie parasti kalpo vēl tikpat. Kad nosprāgst nelabojami, tad arī nav nekādu kreņku, pērku nākamo mēslu. :lol:
:wink:

G.

piekritu! :) liidzigi ari es domaju....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Dec-2007 11:58:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
nu nepāršūsi Tu LiteOn par Pioneer :D

taisnība tajā,ka rakstīt CD-R visiem viņiem izdodas.tikko uzdevums ir sarežģītāks piem. DVD-R DL tā sākas nianses.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Dec-2007 17:00:39 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
nu nepāršūsi Tu LiteOn par Pioneer :D
Nesaki viss, arī Pioneer ir savs lētais gals, kas pakļaujās tādām pašām izvirtībām. :lol:

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jan-2008 0:40:23 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
hmmm, mozh taadi kaa Samsung un writemaster romi var konkureet ar normaalas firmas draiviem??? Es saprotu ka naudas ir maz, bet atshkjiriiba starp kautcik normaalas firmas draiviem un leetajiem nav tik liela, es tagad nerunaaju par plextoru kas maxaa nezheeliigi, bet raxta arii perfekti, tomeer pieliekt labaak 10Ls es domaaju nav slikta doma! Es atceros kaa es pirku pa 160Ls HP 9200 raxtiitaaju un tad nebija algas virs 300Ls, bet gan 120 Ls meenesii, tad vareeja padomaat par to kaa nopirkt pa 60Ls samsung vai HP pa 160 :D
ja runa par matricaam tad taas skjiet nav taas traaakaas, labi ka nav Princo vai Acme, taakaa, diezgan doshi ka nomaini draivu un raxti laimiigs!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jan-2008 0:54:12 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
Sorry, aizmirsu biki pamatot to 10 ls atshkjiriibu! Ir taada lieta kaa kvalitaates kontrole, taadiem nec un leetajiem pioneer ir biki lielaaka taa kontrole, laigan kaa jau te dazhi izteicaas razho buutiibaa divi kantori! viens no tiem ir mitsumi, kautgan laikam tagad jau savaadaak saucaas, tipa Lite on, lielaakaa dalja no sony aparaatiem ir razhoti ieksh lite on ruupniicas, tikai pie gala produkta vinjiem atshkjiraas kvalitaates konrole, tapeec iespeejamiiba ka panjemot disus draivus no tiem pashiem lite on un sony, tomeer 30% ir lielaaka iepeeja iegraabties no lite on produkcijas, jo vinju maarketings tiek teemeets uz lielaaku paardoshanu, nevis stabilu marku un kvalitaati! tipa ja nojuks nomainiisim, po kaa tur tas lietotaajs ir nopisies, sajaajis kaudzi ar matricaam vai nezko veel! taakaa apstrakti sakot, piemaxaajot tos 10Ls tu buutiibaa samaxaa par nelieku notrli paar tiem kjiinieshiem, vai tas aparaats ir salikt ar abaam kreisajaam rokaam vai tomeer skaidraa un labo un kreiso ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited