Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 1:34:39

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
PostPosted: 24-Dec-2007 23:40:19 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Dec-2007 23:35:17
Posts: 13
Sveiki!
Kādu skaņas karti man pirkt, lai es varētu Virtual Dj vienu kanāluklausītos uz austiņām, bet otru lai skan caur pastiprinātāju, nu apmēram lai var dzirdēt kāda ir nākamā, vai var būt pietiek tikai ar to ja datoram pieslēdz pulti un tad kaut kā var to lietu dabūt gatavu??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 3:14:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
audigy 2.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 10:58:20 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 20-Mar-2007 21:34:23
Posts: 212
jebkura 5.1

_________________
http://myspace.com/milkmagic


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2007 18:26:06 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
jebkura 5.1
+ pults ir pietiekami Image

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2007 17:02:56 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Dec-2007 23:35:17
Posts: 13
a piemēram man nepietiek ar parasto skaņas karti kas ir kompī, un izlaist uz pulti, un tur nevar uztaisīt divus stereo kanālus??


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2007 19:14:25 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 24-Aug-2005 16:25:49
Posts: 61
Quote:
a piemēram man nepietiek ar parasto skaņas karti kas ir kompī, un izlaist uz pulti, un tur nevar uztaisīt divus stereo kanālus??
\

Es savulaik darīju tā, ka liku kompī divas "parastās" skaņas kartes, tad pa vienu mauc master, pa otru monitoring.

(Diemžēl, tādu variantu, ka darbina iebūvēto skaņaskarti + vienu parasto vienlaicīgi, kompis nesuportēja)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2007 21:19:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
kas par sviestu, cik tad vecs tev tas kompis ir ja neuztur vairaakas stereo izejas?

_________________
http://www.aheadx.lv

http://www.soundclick.com/spacesinvader
http://www.soundclick.com/aheadx
http://dj-kramars.draugiem.lv
http://spacesinvader.draugiem.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2007 22:46:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Quote:
Quote:
a piemēram man nepietiek ar parasto skaņas karti kas ir kompī, un izlaist uz pulti, un tur nevar uztaisīt divus stereo kanālus??
\

Es savulaik darīju tā, ka liku kompī divas "parastās" skaņas kartes, tad pa vienu mauc master, pa otru monitoring.

(Diemžēl, tādu variantu, ka darbina iebūvēto skaņaskarti + vienu parasto vienlaicīgi, kompis nesuportēja)
Interesanti gan. Es vienubrīd 90-to beigās bišku paslimoju ar Kotlešvakaru spēlēšanu uz kompja. Pat uz win 95 un 98 dažādās kombinācijās liku gan divas skaņas kartes, gan iebūvētā + vēl viena pielikta, jāsaka, ka tikai vienā variācijā man īsti viņas abas negāja. Nu, protams, windows nevar pastāstīt, lai winamp teiksim spēlē uz abām skaņas kartēm, vajadzēja attiecīgu softu, kas viņas darbinās. vienubrīd spēlēju ar Digital DJ 1200, tad pārgāju uz BPM Studio, pie tā arī paliku. Vēlāk gan iepirku SB Live 5.1, un tad arī atkrita visas problēmas ar divu skaņas karšu bakstīšanu, kvalitāte apmierina un joprojām no viņas klausos par spīti tam, ka nācās vienu ceļu pārlodēt (daļēji izrāvās pie ieslēgta kompja). Bet tagad jau praktiski visas kartes nāk 5.1 vai pat 7.1, pat integrētās. Saliek tik draivakus, aplikācijas un viss notiek.

P.S. Atcerējos, kurā variantā nesadziedājās abas skaņas kartes: viena bija iebūvētā, Sound Blaster PRO, un citu skaņas karti ar tādu pašu nosaukumu, tikai, iespējams citu čipu mēģināju piespraust klāt, tad nu iestājās ķīselis ar draiveriem.


Last edited by mixmaster on 28-Dec-2007 8:33:26, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2007 1:28:37 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 01-Dec-2005 17:41:35
Posts: 76
Location: Latvia, Riga <-> Pavilosta
a par kaadiem draiveriem iet runa? Man ir 5.1 integreetaa uz pc, bet traktooram man iisti nesanaak ieskaidrot, lai pa vienu kanaalu ir main un pa otru booth...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2007 1:37:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Aug-2005 22:57:42
Posts: 648
Location: Riga
Vnk viņam bios pats izslēdz iebuvēto iekārtu, kad ir iesprausta PCI skaņas karte, vai arī bija konflikts, kuru nekādi nevarēja apiet. Man pašam sen senos laikos bija divas s370 plates, vienai viss bija ok, otrai OS neredzēja iebuvēto (un BIOSā nebija opciju) gadījumā, kad ir normāla PCI karte.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2007 8:30:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Quote:
a par kaadiem draiveriem iet runa? Man ir 5.1 integreetaa uz pc, bet traktooram man iisti nesanaak ieskaidrot, lai pa vienu kanaalu ir main un pa otru booth...
Iespējams, ka vaina ir iekš paša Traktora. Teiksim man uz BPM Studio 4.2 audio opcijās var smuki pastāstīt teiksim, ka Player A ir SB Live! 1+2, Player B ir SB Live 3+4, un monitors teiksim ir iebūvētā skaņas karte - dēļ tā, ka progā nejauši plailistā nospiežot ne to ko vajag (ar dubultklikšķi) dziesma aiziet uz monitoru, un ja viņš ir kāda izeja uz priekšu tad var sanākt nesmukums. Tieši tāpat viņš man ļauj arī uz priekšu uzlikt iebūvēto skaņas karti (kaut kāds CMI čips), tādā pat veidā - Player A: 1+2, Player B 3+4...nav arī tā mātes plate no jaunākajām ar kaut kādu mega labu iebūvēto skaņas karti - parasta plate, uz viņas stāv PIV 1.4 Ghz procis. Ar Traktoru darbojies neesmu, apmierina BPM - tur ir praktiski visas nepieciešamās Pro atskaņotāju funkcijas, ripas nav, bet nu - vēl ar peli mēģināt uz virtuālas ripas piedzīt ātrumus būtu pavisam izvirtība un bezgala neērti.

Ak, jā, un vēl tāda lieta: izmantoju ārējo pulti, attiecīgi viss augstākais ir aprakstīts priekš ārējās pults konfiga, daudz ērtāk nekā ar softu, kur var regulēt tikai skaļumus. Uz ārējās var visu ko saregulēt, kā un kurā brīdī vajag. Var jau protams abus pleierus uz vienu izeju likt un mocīties no softa regulējot skaļumus, vienīgi diezgan neērti, un par HI/MID/LO regulēšanu var aizmirst, kas MP3 ir ļoti aktuāli, jo skan viņi visi greizi katrs savā virzienā. Un tomēr - visi šitie kompju miksēšanas softi - diezgan neparocīgi, un neērti, ja grib miksēt bītā, daudz ērtāk ir ar ārējiem atskaņotājiem, vienīgais mīnuss - ierakstu daudzums - vieglāk ir paņemt vienu kastīti (kompi) ar daudziem tūkstošiem dziesmu cietnī, nekā staipīt milzīgus koferus ar audio cd, vēl jo vairāk aktuāli tieši "kotlešvakaros", kur Tev katrs var paprasīt kas viņam ienāk prātā un visiem ir jāizpatīk, bet tā jau ir muzikālā prostitūcija, lai arī pieprasīta un naudas ziņā ienesīga - it sevišķi tagad, gadas nogalē pļaujas laiks ar uzņēmumu ballītēm, var gan maukt arī uz pro atskaņotājiem: MP3 uz Pioneer 200, 400 MK2 un 1000 MK3 peijeriem - tad tā disku bagāža mazāka.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited