Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 23-Apr-2024 13:57:36

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
PostPosted: 02-Jan-2008 18:56:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Sveicieni visiem jaunajā gadā.

Nu tad tā - lēnā garā sāku nobriest atskaņotāju maiņai. Tomēr esmu dilēmas priekšā. Jauni CDJ-1000MK3 ir tā kā drusku par dārgu, CDJ-800MK2 sanāk par ~300 Ls/gab lētāki, un pat lietoti CDJ-1000 MK1/MK2, lai arī reti kad kādam parādās pārdošanā, tomēr ir dārgāki par jauniem 800-tajiem par spīti tam, ka tie nespēlē MP3, kas manā gadījumā dažreiz varētu noderēt, pretējā gadījumā būtu jāņem līdzi laptops, kas sagādātu papildus galvassāpes, kuru jau tā pietiek. Līdz šim esmu spēlējis uz CDJ-1000, kaut kad senāk dažreiz uz CDJ-500.

Kādas ir atšķirības, un vai ir kādi nopietni argumenti tieši 1000 iegādei?

1) Cik te paskatījos - 800 krīt ārā vinyl funkcija, tas manā gadījumā nav aktuāli - RNB ļoti reti spēlēju un sakostiem zobiem, kā arī ar skrāpēšanu neaizraujos.

2) Pitch 800 tajam regulējas pa 0.05 db, 1000 - pa 0.02 db, kas varētu būt nevisai labi uz garajiem miksiem pie 800 izvēles, tomēr to vēl varētu pieciest.

3) "Lielajiem" neesmu redzējis 800-tos, visur stāv 1000.

Vai ir vēl kāda nopietna nianse? Konkrētāk interesē šo aparātu izturība un stabilitāte.

Aparātus neesmu paredzējis dot uz īri, respektīvi nepieciešami paša spēlēm un setu gatavošanai, varbūt pāris reizes gadā kaut kur kādā lielākā pasākumā kur liktu skaņu uzlikt DJ'iem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2008 0:31:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 07-Feb-2006 11:04:42
Posts: 285
:D :D pats esi visu sīki izpētījis un vēl jautā

ja nav naudas 1000 pērc 800mk2 savas funkcijas pilda :idea:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2008 2:24:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
ja speeleeties taisies tikai maajaas saies , ja domaa lietot pasaakumaa :cry: , 800-tajiem diezgan problemaatiski ir notureet biitu mikseejot . un jo vecaaki jo gruutaak , bet te gan es domaaju tieshi vinyl mode . Par to pionierisko dzogu nemaaceeshu pateikt , nekad neesmu maaceejis vinju normaali lietot . Katraa gadiijuma shtukaam tur viss ir kaartiibaa , smuki tieshi taapat kaa uz vinila . Manupraat paareejais vairs nav aktuaali .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2008 11:54:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Vakar vakarā paskatījos vidakus iekš YouTube, it kā nekādas dižas atšķirības nav.

Ak, jā - un sapratu to, ka 800-tajam, vismaz otrajam ir gan Vinyl mode, reversa mode un pārējais arī lielākoties kā 1000-jam.

Igors te pieminēja džogu - vai 800-tajam tā džoga uzvedība ir tāda pati kā 1000-jam?

Tur 800-tajam nav funkcijas džoga regulēšanai (pocis uz aparāta, kas ir 1000-šajam) nezinu, ko viņš tur regulē - džoga jūtību vai ko, bet nekad uz 1000-šajiem viņu neesmu izmantojis.

Un tomēr - gribētu dzirdēt kāda pieredzējuša DJ kritiku vai slavas dziesmu, kurš ir pastrādājis gan ar vienu gan otru.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2008 12:44:33 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Aug-2006 10:12:03
Posts: 335
Location: Ventspils
Hmm.. īpaši nekāda atšķirība nebūs starp MK2 800 un 1000 MK3.

Principā jau ir tā.. kādas kuram vajadzības.

Ja Tu nelieto flashku ar loopiem, cue punktiem, ja Tevi apmierina +/-0.05% pitch, nav nepieciešams dziesmas "digitāli vizualizētais izskats", vai kā nu to nodefinēt, nav nepieciešams regulēt ripas spēcīgumu un taml., tad pilnībā pietiek ar CDJ800MK2

Protams, ir nenormāli feini, ka var piedzīt ātrumu līdz 0.02%, bet ja Tu neraksti setu pasaules čempionātam mixmākslā, tad tas nav īpaši vajadzīgs. Ja nu vienīgi pašam priekš sevis. Pats diezgan bieži izjūtu šo trūkumu 800MK2, ka ir tikai +/-0.05%.

_________________
http://djframe.draugiem.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2008 17:00:59 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
patiesiibaa jau mees te filozofeejam par augstaako pilotaazhu , jo arii MK3 shtukas peld , te neiet runa par kautkaadiem no vinila ripotiem gabaliem , normaali par naudinju iepirkti gabali , nestaav tas attrums uz vietas ,
manupraat nav nekas labaaks par parastaan vecajaam shtukaam , tas attiecas uz PIO . Patiesiibaa arii mani veciishi Denoni miil pameetaat pus biitu uz priekshu atpakalj , domaaju ka tas ir tieshi vairaak saistiits ar to MP3 buushanu , kaut kaa nesanaak taa kaartiigi padzenaa DEN-1000 itkaa ir divi saimnieciibaa , bet domaaju ka tur nebuus nekas labaaks , buus jau laikam vien tas jaapienjem kaa fakts un jaanomierinaas . Pat vinila atskanjotaaji bez kvarca atabilizaacijas ir gruuti noturaami uz biita nerunaasin jau par tiem kurien tur apaksahaa staav siksnija :?

par to dzoga buushanu starp 800 un 1000 , ir atskjiriibaa un diezgan buutiska . protams ja iktienaa straadaa ar kaadu no dotajiem aparaaties , pierodi un liekas viss normaali , man gan tas pagaidaam nav izdevies :oops: :cry: . bet taa jau ir ar jebkuru aparaatu . nav pagaidaam izdomaats ideaals tas CD pleijeris . Ir sliktaaki un ir veel sliktaaki .
Taatad , visu nosaka tava pirktspeeja , un tas kas tev itkaa liekas labaaks , subjektiivi .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2008 23:59:19 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 06-Dec-2007 17:29:00
Posts: 12
no savas pieredzes varu pastaastiit tikai to, ka peedeejaa laikaa visi ir izlepushi un davai podavaj tikai 1000mk3! taatad ja peerc ar domu ka iespeejams gribeesi paardot tad viennoziimigi 1000 jo 800 nevienam peectam nenotirgosi! Taalaak ja liksi kaadiem lielaakiem dj uz speeli tad par taviem 800 iespeejams var kaads sashust (esmu ar to saskaaries)!
taalaak, izpildiijuma zinjaa, 800 shkjiet taakaa no leetaas plastmasas taisiiti, pataustot 1000, tas shkjiet krietni nopietnaaks un izturiigaaks. tas pitch buutiibaa ir fufelis, ja tu maaki speeleet tad tev buus po uz kaa speeleet, vismaz man noteikti. esmu izgaajis entos aparaatus, saakot no 300 pioneer un visiem kas tajaa laikaa bija, liidz peedeejiem 1000DVJ! saakot ar pioneer 500II buutiibaa visi plus miinuss straadaa normaali, pie visiem tikai jaapieshaujaas, dazhiem protams truuxt daudzkaa kas ir jaunajiem tomeer speeleet no problem, pats lietoju veeljoprojaam 500II lim.ed. aparaatus, un visiem slaveeju, jo nekad nav bijis taakaa jaunajiem, ka peekshnji uzkaraas un viss, sit kautvai riekstus :) vieniigais jaa, maitas juutiigi uz vibraaciju! bet nu neparto story, iesaku 1000mk3 pirkt, visi dj atziist (pagaidaam :)), vieglaak iznomaat un vieglaak notirgot janu gadiijumaa neiepatiikaas! Visi dhjogi loopi, neloopi, kartes, juutiibas, pitch uttt... 1000mk3 ir daudz augstaakaa liimenii nekaa 800 aparaatam, neparvelti tomeer tas maita maxaa taadu nezheeliigo pikji! Karoch nezvai te ko praatiigu saraxtiiju uz nakti bet nu jaa, 300Ls protams ir nauda, es gan veel nogaidiitu cenas kritumu ja ir savi aparaati, bet ja jaaizveelaas starp shiem diviem tad mans viedoklis ir 1000!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jan-2008 12:16:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
skan banaali,bet par galveno plusu PIO CDJ 1000 uzskatu tieshi dziesmas "digitāli vizualizēto izskatu" :wink: No visiem plusiem,to ierindotu pirmajaa vietaa.Personiigi man ljoti paliidzi speeleesahnas laikaa un esmu pieradis pie taa stipri. :!:

Protams arii viss paareejais ir ljoti labs un atskanjotaaji ir augstas kvalitaates,tomeer ieprieksh mineetaa lietinja ir ljoti svariiga.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jan-2008 16:01:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 09-Dec-2007 15:35:33
Posts: 118
Location: Latvia / Tukums
nu taa nu ir iegaajies ka MK3 ir tas pasaules klubu standarts!
ceru drizumaa iegadaties!:)
bet nu...pioneer korporacija noteikti lepojas gan ar 800to, gan 1000sho!
manupraat abi ir labi un ja nopirksi MK2 newis MK3 newiens atshkjiribu nekritizes!:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 04-Jan-2008 16:41:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Aug-2006 10:12:03
Posts: 335
Location: Ventspils
800-tos nevar notirgot? Kas tas par bullshitu. Reku, Crash'am 800-tie aizgāja ne acu nepamirkšķinot, tāpat te vēl kaut kas tirgoja, čoms zvanīja un ar jau bija tik tikko aizgājis.
Un 1000 MK3 varbūt liekas izturīgāks dēļ melnās krāsas, imho, pogas tāpat abiem ir alumīnija, ja pareizi atceros (tiesa gan, ne pio 800 pirmajam izlaidumam). Nejau tie aparāti paredzēti mētāšanai, spārdīšanai. Un nejau tieši tapēc tie maksā 800 MK2+300Ls, karšu rīderis, displejs, ripa utt.. tas viss maksā naudu :) tas, ka klubos visi mauc uz MK3 vēl nav rādītājs, tak istabā tas 100 gadus nav vajadzīgs.
Un, ja nemaldos, 1000 MK3 ripai var regulēt smagumu ne jūtīgumu. Ja Dj'am nav problēmas ar dzirdi, tad problēma piešaut roku 5 minūšu laikā nevajadzētu būt. Tāds ir mans ieskats.
Ja būtu nauda, pats ņemtu 1000 MK3, bet tā nekādu neizbēgamu vajadzību pēc tiem neizjūtu.

_________________
http://djframe.draugiem.lv


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited