Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 13:47:47

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 120 posts ]  Go to page Previous 14 5 6 7 8 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 14:16:43 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:
fun fan tev nebuutu neomuliigi?.. njemot veeraa n'taas dveeseliites kuras sheit esi aplauzis? ;D heheh
Labs! Nosmējos! Ja es būtu tāds izstīdzējis jaunēklis uz gadiem 17-18, tad laikam jau raustītos doties uz facecontrole, bet ko man vecam vīram zaudēt :)

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 14:31:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Apr-2007 13:48:48
Posts: 284
kevin mikseris.lv VIP zona uzliksim dj galdu vienu topu un vares katrs uzlikt ko vien velas. Bet zale kur notiks disene vares uzspelet dj kuri velesies.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 15:32:08 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
DJ ROB
bet nu tad jau zud sakuma ideja ... mixeris.lv tuss :)
-
Bet vispar par tusinju Ainazhos ... var jau ari no Salacgrivas atbraukt ...... ta ka tadu tusu var sashtukot.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 15:45:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
personīgi man liekas, ka pagaidām labākais variants ir pie mixmaster. Šo pasākumu es iedomājos slēgtu, tīri chill, sarunas, alutiņš, šašļiks skaistā, pavasarīgā vakarā. Dj galds varētu netālu stāvēt - kas grib, tas uzspēlē, kam līdz kaut kas rādāms - tas parāda. Reāli es uzskatu, ka šī nav tā reize, kad mērķis ir pieliet acis un izšeikot taukus. Kr4 vairāk šo pasākumu balstīt uz sarunām iepazīšanos, pieredzes apmaiņu and so on.
Vienīgais, kas man varētu būt problēma ir attālums. dzīvoju Rīgā un riteņu man nav.

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 15:54:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
Vienīgais, kas man varētu būt problēma ir attālums. dzīvoju Rīgā un riteņu man nav.
Domāju, ka tā nav problēma, jo brauks tak vēl kāds no Rīgas ar savu transportu, tad tak var sarunāt, lai aizved ;)

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 16:09:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Es arī no Rīgas braukšu ar mašīnu, tā kā nav problēmu - var pat savākties tepat kaut kur Rīgā, kopistiski patīrīt kādu Rimi, vai Maximu un kolonā braukt uz galamērķi. Domāju, ka nebūsi vienīgais tāds, nedomāju arī, ka katrs brauks ar savu mašīnu, ja ir ar kādu kopīgs maršruts var tak saorganizēties vienā mašīnā, liela daļa brauks tāpat arī no reģioniem, galvenais jāsaorganizē tie kaut kā. Piem, cik noprotu pēc avatara, tad GTC Studio brauks no Liepājas.

Jātiek tad skaidrībā - pie manis, vai kur citur. Tā arī vairāk neviens telpas nav piedāvājis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 16:39:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
Un Dj_Igoram jaabrauc no Gulbenes....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 17:09:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Apr-2007 13:48:48
Posts: 284
Da white varbut varam ko izdomat ar tiem ainaziem kaut ko uzraksti pm. :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 19:27:06 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 23-Oct-2005 20:37:43
Posts: 44
Im in. (lasīju ko Max bija rakstījis vairākus postus apakaļ :) )

mana ideja paskrien vēl pa vienu citu leņķi.. kā nekā visi kko dara spēlē, vai VJ vai LJ, vai sazingais ko,kaut gaisu regulē disenes laikā.... doma ta man kāda, visi ir no tā vairāk mazāk noguruši.. nu cik var.. piedodiet, atvainojiet. tāpēc ierosinu, taisīt baļļuku tā, tiešām kādā vietā pie ūdeņiem ar pirtiņu(ja ir) visi satiekās, padiskutē, apspriežas, uz atklātas liesmas apstrādā gaļas izstrādājumus un taisa Warku !
Atpūtīsimies draugi :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 19:48:35 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
es gan nedomaaju ka kaads buutu baigi noguris. saveejie tomeer ir saveejie. nav jau 5h no vietas jaaspeelee. turklaat viens otru tad atrod un atpaziist, saprot kadu muzonu speelee utt. Otra lieta- ka tiek riikots ainazhos piem- es jau arii gribeetu lai tas buutu tiiri sleegts pasaakums, bet ja nu savaadaak nevar un DJ_rob grib aiznazhniekiem par prieku uzspeeleet, tad var jau arii taa....vieniigi lai tas nesagaadaatu mums itkaa vip zaalee seedoshajiem kautkaadas neertiibas...:)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 13-Mar-2008 22:06:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 31-Jan-2006 23:41:01
Posts: 594
Location: Latvia,Bauska
uij,paties baigi daudz jau pieraxtīts. :)
man vislabāk patika doma par pirti,kkādu ūdens krātuvi blakus,cepamo,alu un kkādas naktsmītnes vai kkā tā. :)
protams arī vieta,kur varētu kāds uzspēlēt savus setus vai kkā tā. :)
nu nez,man kkā tā šķiet smuki. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2008 9:34:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Ideju ir daudz un neviena nav peļama, tomēr joprojām paliek aktuāls jautājums par reāli pieejamu vietu. Vai vēl ir kādam varianti?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2008 12:12:21 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 19-Aug-2007 15:15:15
Posts: 34
Location: LV
Manuprāt, ja rīkots burziņš tiek tikai mikseris.lv foruma dalībniekiem, tad pirms aktuālā jautājuma "kur?" ir jānoskaidro cik tad īsti ir tādi, kuri ir ar mieru saskrieties. Vai nu vienkārši jāsaskaita cik cilvēki atbildējuši šajā forumā, vai visticamāk tas jānoskaidro ar e-pasta palīdzību, piemēram, kādam no foruma administratora ir jānosūta visiem šeit reģistrētajiem e-pasts ar info. Kas gribēs, tas ienāks šeit un pieteiks sevi, vai arī nosūtīs atpakaļ vēstuli. Jebkurā gadījumā visi neatnāks un no tā cipara vismaz 30% būs jānoņem nost...

Pēc tam tikai var spriest kur tad īsti rīkot un cik lielās telpās. Iesaku izīrēt kādu iestādi, visticamāk pirti, bet vasarā.

_________________
Bump


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2008 12:27:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 13-Jun-2007 2:56:11
Posts: 236
nu es jau savu viedokli par burziņa formu pateicu - domāju, ka šim gadījumam tāda būtu vispiemērtotākā. Tagad vajadzētu vienoties par vietu - īrēt kādu lauku māju (pirti) pie kādas ūdenskrātuves vai arī taisīt pie kāda no mikseris.lv lietotājiem, piemēram, mixmaster, kurš jau piedāvāja savus apartamentus...

_________________
diggin`


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Mar-2008 18:20:09 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
visiem varbut nevajag .. visaktivakiem ... a to var sanakt lazha..

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 120 posts ]  Go to page Previous 14 5 6 7 8 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited