Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 11:08:45

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 08-Aug-2008 12:14:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
Par tādu cenu šis tāds interesants izskatās - Korg X50
Par X50 ir sads viedoklis - prieks saslegsanas ar PC tas iespejams ir labakais no letajiem risinajumiem, bet X50 klaviatura nav seviski piemerota, tam lai uz tas macitos spelet klavieres - izcili leta (desovka) plastmasas midiklaviere, kurai komplekta ir tiri labs tonegenerator, kuru var vadit/rediget no PC.


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 08-Aug-2008 16:55:44 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 19-Jun-2008 17:51:00
Posts: 12
Izskats arī tāds lētais. Vispār esmu nosliecies uz YAMAHA MM6 parcik atbilst cenu kategorijai līdz 500 Ls.
Pēdējais brīdis vēl ko ieteikt jo vairs nespēju izturēt. IR TAK BEIDZOT JĀNOPĒRK!
Protams varētu arī JUNO-G bet tas ir padārgs maita.
Offtopic. Kāds var sniegt īsu pamācību kā norēķināties, iepirkties http://www.thomann.de ??


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 10-Aug-2008 1:01:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
MM6 nepērc; tembri praktiski nav editējami un arī sekvencers faktiski neeksistē, saprotami sakot, to nopērkot, visticamāk, ātrī būsi vīlies. Ja kautko ātri un jaunu gribas nopirkt par konkrēto cenu, tad X50 būs mazliet labāks variants; bet ir vērts arī apsvērt domu pirkt lietotu.


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 10-Aug-2008 13:12:47 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
... saprotami sakot, to nopērkot, visticamāk, ātrī būsi vīlies. Ja kautko ātri ... gribas nopirkt ...
Tā jau arī ir. Instrumenta izvēle ir diezgan sarežģīta lieta - sākotnēji pašam ir jāizprot ko īsti vēlies darīt, un kas konkrēti ir vajadzīgs, lai īstenotu savus mērķus.
Man šobrīd ir tāda situācija, ka ļoti bieži atrodos pārbraucienos, un lielu daļu laika pavadu automašīnā, sanāk tā, ka paliek daudz brīva laika, kuru gribētos aizpildīt ne tikai ar grāmatu un žurnālu lasīšanu, bet konkrēti ar to, kas visstuvāks sirdij - radīt mūziku, vai kaut kā tā. Tādēļ, sev gribu iegādāties šādu mantiņu - YAMAHA QY100, kā savdabīgu ''piezīmju grāmatiņu''. Ilgi pa netu vandījos, izvērtēju, un nonācu pie slēdzīena, ka tas ir tas, kas man šobrīd vissvairāk būtu piemērots. Žēl tik, ka nav nekādu iespēju to ''apčamdīt'' realitātē, pirms to iegādājos.
... tās tādas manas pārdomas, par lietu izvēli ...
:roll:

YAMAHA QY100:
http://www.yamahasynth.com/products/qy100/index.html
http://www.yamahasynth.com/products/qy100/demosong.html
http://www.thomann.de/gb/yamaha_qy100.htm

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 11-Aug-2008 11:10:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Kad pirku 61 taustina hardware, man bija izvele lietots CS6X vai jauns X50, ta ka paris menesus nevienu piemerotu CS6X piedavajumu neatradu, bet bija tiri labs X50 piedavajums (starp citu tepat pie Latvijas dilera), tad paliku pie otra varianta. Korgam ir liels ekrans un tembrus var rediget tiri sakarigi ari bez kompja, savukart CS6X, manuprat, kaut ko rediget bez kompja vajadzetu but pain in the ass, jo iebuveta vizualizacija tam ir tada pati ka Yamaha SY55, tikai parametru reizes 50 vairak. Visadi citadi lietotam CS6X vajadzetu but labakam risinajumam neka X50. CS6 ari nav USB, bet ir serialais kabelis prieks kompja.

Savulaik es ari skatijos uz QY100, kad atteicos no desktopa un pargaju uz laptopu (laptopam yamahas PCI karti piespraust ir parak dargi). Ka ideju scrach pads QY varetu but labs, bet skanu izmantojama veida no vina ara diez vai var dabut pa 3.5mm austinu izeju. Tatad, ja studija nav XG tongenerators, kam iebarot midi, tad ar tadiem pasiem panakumiem par ideju scratch pad var izmantot ari mobilo telefonu. Ja Tevi interese ka QY100 skan, tad to var noorganizet - es pielauju, ka lielas atskiribas nebus no SW1000XG, jo tai kartei un MU/QY saimes tongeneratoriem kodols ir viens un tas pats - XG standatrs, darba organizacija QY100 vajadzetu but lidziga ka QY20.


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 11-Aug-2008 17:37:31 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Kad pirku 61 taustina hardware, man bija izvele lietots CS6X vai jauns X50, ta ka paris menesus nevienu piemerotu CS6X piedavajumu neatradu, bet bija tiri labs X50 piedavajums (starp citu tepat pie Latvijas dilera), tad paliku pie otra varianta. Korgam ir liels ekrans un tembrus var rediget tiri sakarigi ari bez kompja, savukart CS6X, manuprat, kaut ko rediget bez kompja vajadzetu but pain in the ass, jo iebuveta vizualizacija tam ir tada pati ka Yamaha SY55, tikai parametru reizes 50 vairak. Visadi citadi lietotam CS6X vajadzetu but labakam risinajumam neka X50. CS6 ari nav USB, bet ir serialais kabelis prieks kompja.

Savulaik es ari skatijos uz QY100, kad atteicos no desktopa un pargaju uz laptopu (laptopam yamahas PCI karti piespraust ir parak dargi). Ka ideju scrach pads QY varetu but labs, bet skanu izmantojama veida no vina ara diez vai var dabut pa 3.5mm austinu izeju. Tatad, ja studija nav XG tongenerators, kam iebarot midi, tad ar tadiem pasiem panakumiem par ideju scratch pad var izmantot ari mobilo telefonu. Ja Tevi interese ka QY100 skan, tad to var noorganizet - es pielauju, ka lielas atskiribas nebus no SW1000XG, jo tai kartei un MU/QY saimes tongeneratoriem kodols ir viens un tas pats - XG standatrs, darba organizacija QY100 vajadzetu but lidziga ka QY20.


Dīvaina sagadīšanās, es arī savulaik biju nolūkojies uz Yamaha CS6X, bet tad sekoja labs piedāvājums (cenu ziņā) - jauns Korg Triton Le, ko arī iegādājos.
Par Yamaha QY100, ... hm, biju iedomājies to izmantot kā ''piezīmju grāmatiņu'' izbraukumos, ''pierakstīt'' muzikālās idejas, izmantojot viņa paša sekvenseri, skaņas, u.t.t. Mjā ..., kaut kā nebiju iedziļinājies par skaņas noņemšanu, lai gan vairāk tas interesēja kā pārnēsājams sekvenseris, kompakts un uz baterijām, vēlāk materiālu noņemot caur MIDI. Pagaidām vēl nezinu, vai iegādāšos, bet ''pačamdīt'' reālā laikā gribētos. Viela pārdomām ...

G.

P.S. Posta autoram - ja es būtu izvēles priekšā, vai jaunu Yamaha MM6, vai Korg X50, mana izvēle par labu pēdējam.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 11-Aug-2008 22:42:12 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 19-Jun-2008 17:51:00
Posts: 12
Man ieteica nogaidīt un iekrāt naudu :cry:, parcik manos cenu griestos nekas sakarīgs neietilpst.


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 12-Aug-2008 16:23:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
Par Yamaha QY100, ... hm, biju iedomājies to izmantot kā ''piezīmju grāmatiņu'' izbraukumos, ''pierakstīt'' muzikālās idejas, izmantojot viņa paša sekvenseri, skaņas, u.t.t. Mjā ..., kaut kā nebiju iedziļinājies par skaņas noņemšanu, lai gan vairāk tas interesēja kā pārnēsājams sekvenseris, kompakts un uz baterijām, vēlāk materiālu noņemot caur MIDI. Pagaidām vēl nezinu, vai iegādāšos, bet ''pačamdīt'' reālā laikā gribētos. Viela pārdomām ...
Paspeleties iespejams var ari ar kadu no siem, ja vien ir atbilstoss mobilais: Syntrax vai MidiWriter, kurs saglaba ari midi, bet parbaudijis neesmu - demo nelauj seivot un isti ari nevar saprast vai to vel var nopirkt vai ne. No otras puses tas tik un ta ir tads mazohisms.


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 12-Aug-2008 19:36:48 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Quote:
Par Yamaha QY100, ... hm, biju iedomājies to izmantot kā ''piezīmju grāmatiņu'' izbraukumos, ''pierakstīt'' muzikālās idejas, izmantojot viņa paša sekvenseri, skaņas, u.t.t. Mjā ..., kaut kā nebiju iedziļinājies par skaņas noņemšanu, lai gan vairāk tas interesēja kā pārnēsājams sekvenseris, kompakts un uz baterijām, vēlāk materiālu noņemot caur MIDI. Pagaidām vēl nezinu, vai iegādāšos, bet ''pačamdīt'' reālā laikā gribētos. Viela pārdomām ...
Paspeleties iespejams var ari ar kadu no siem, ja vien ir atbilstoss mobilais: Syntrax vai MidiWriter, kurs saglaba ari midi, bet parbaudijis neesmu - demo nelauj seivot un isti ari nevar saprast vai to vel var nopirkt vai ne. No otras puses tas tik un ta ir tads mazohisms.
[/size]
Jā, tas tiešām izkatās kā spēlīte, laika nosišanai. Katrā ziņā interesanti pamēģināt, bet nopietnākos nolūkos brīvo laiku aizpildīt, liekas QY100 būtu piemērotāks.


Quote:
Man ieteica nogaidīt un iekrāt naudu :cry:, parcik manos cenu griestos nekas sakarīgs neietilpst.

Es arī to pašu iesaku. Labāk vēl mazliet paciesties, piekrāt naudiņu, un paņemt uzreiz ko jēdzīgu, kaut vai lietotu aparātu. Pievērsi uzmanību, jau iepriekš manis minētiem aparātiem.

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 13-Aug-2008 8:32:34 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Quote:

Par Yamaha QY100, ... hm, biju iedomājies to izmantot kā ''piezīmju grāmatiņu'' izbraukumos, ''pierakstīt'' muzikālās idejas, izmantojot viņa paša sekvenseri, skaņas, u.t.t. Mjā ..., kaut kā nebiju iedziļinājies par skaņas noņemšanu, lai gan vairāk tas interesēja kā pārnēsājams sekvenseris, kompakts un uz baterijām, vēlāk materiālu noņemot caur MIDI. Pagaidām vēl nezinu, vai iegādāšos, bet ''pačamdīt'' reālā laikā gribētos. Viela pārdomām ...
Pačamdīt vari QY20. Kaut vai lai saprastu vai uz tām podziņām resnie pirkstiņi kaut ko var izdarīt. Daudz nakšu ir pie šī devaisa pavadīts, bet nu šodienai, tas jau ir SM.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 13-Aug-2008 9:45:50 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Quote:
Pačamdīt vari QY20. Kaut vai lai saprastu vai uz tām podziņām resnie pirkstiņi kaut ko var izdarīt. Daudz nakšu ir pie šī devaisa pavadīts, bet nu šodienai, tas jau ir SM.

O, ļoti labi, kad tuvākā laikā došos uz Rīgu, uzzvanīšu, kaut ko sarunāsim. Par SM, ... zini, ja jau visu šo lietu (mūz. prod.) skatītu no pareizā skatījuma, tad trula pelītes bakstīšana, arī ir pieskaitāma pie SM, un brīvā laika izniekošanu bezjēdzīgi (spiesti apstākļi), kad tajā brīdī pagodina mūza, vēl jo vairāk.

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 05-Sep-2008 9:39:23 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Jul-2008 10:54:02
Posts: 79
.es drosh njemtu kaadu moduli un tad piekjertu klaat midi klavieri...leetaak sanaak..
.Waldorf Blofeld Desktop Synth Module
.clavia Nord Rack 2X


Top
   
 Post subject: Re: Sintezatora izvēle
PostPosted: 08-Sep-2008 11:38:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
.es drosh njemtu kaadu moduli un tad piekjertu klaat midi klavieri...leetaak sanaak..
.Waldorf Blofeld Desktop Synth Module
.clavia Nord Rack 2X
Blofeld un Nord laikam gluzi nebus tas, jo ne vienam, ne otram nav sava sekvencera - tas ir labas rotallietas darbam studija. Savukart qy100 var darbinat ar baterijam - aizbrauc uz jurmalu, kaut vai, sedi uz mola un ciparo :) - neko vairak ari nevajag. Tad jau drizak kadu 8-10" mini laptopinu ar attiecigu soft aprikojumu, kam ka virtualo klavieri var lietot datora tastaturu, tas vienigi vizuali nav erti - drertu speciali iekrasoti taustini :) .


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited