Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 5:29:04

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 93 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 6 7 Next
Author Message
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 10:22:54 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Čau,

Gribu mazliet paslapināt sakoptajjā thomann dārziņā. Nekas jau tāds nav noticis, piegādes joprojām ātras un tā, bet viena lieta pēdējās 3 reizes atkārtojas. Viņi reāli sūta lietotas mantas.
Esmu šo gadu laikā pie viņiem atstājis kaudzi (subjektīvi, protams) naudas. Neskaitāmi audio interfeisi, sintiņi, nemaz nerunāju par sīkumiem.
Tad, kad nobira M-Audio, pasūtīju TC Electronics Konnekt 24D. Atnāca reāli samīcīta kaste, bet arī iekšā komplekts viss bieja teju vai vienā kaudzē, vadi, cd diski, grāmatiņas...un jāsaka, ka karte ir tāds pusbrāķis. Volume pocis čakarē`jas it kā tas būtu kruķīts 20 gadi no vietas. Respektīvi tas ir īsts analogais pocis, vnk. brāķis. Ok.

Šodien atkal saņēmu divus verķus. Atkal - abi lietoti. Turklāt, viena no lietām bija usb midi adapteris (ievajadzeejaas lieku midi portu), kursh origjinaali ir taadaa iepakojumaa, kaa parasti ir flrshkartes iepakotas etc..Tad luuk, taa visa sapleesta un adapteris satiits kamolaa un pat nav ielikts taa origjinaalajaa vietaa, bet gan "otraa pusee". Faaak...turklaat komentos es ierakstiiju, ka, ja var, man shoreiz jaunu mantu...izraadaas ka nevar.
Tas laikam ir saistiits ar to, ka eiropieshi meenesha laikaa, neko nepaskaidrojot, driikst nest atpakalj da jebko, nu un shie visus tos meeslus noplavii banaanrepublikaam :x. Naakamreiz proveeshu musicstore.de Vinreiz muuzhaa tur ko pirku, bet katru kvartaalu shie suuta kraasainu kvalitatiivu pieckilogramiigu katalogu (tagad kriize, mozh nesuutiis vairs) un taa...cenas par kaadi 5% daargaakas, bet nu...
Luuk. Kaa citiem? Neesat saskaarushies?

o.


Last edited by overflow on 16-Jan-2009 13:03:42, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 12:20:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
man ir kautkaa nekorekti sarekjinaats nodoklis. Skatiijos UK intl. storee cenas, kur ar 15%, tagad visam pasuutiijumam klaat 7,5%. tagad tu veel saki, ka lietotas mantas...es nezinu ko dariit..esu shokaa---vai taa vienmeer ir bijis ????? pa kaadaam naudinjaam tev taas peedeejaas mantas tika atsuutiitas ????


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 12:29:45 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Nmm, UK skiet ir 15% no 1. dec., bet LV 21% no 1. janv. - tatad sobrid vajadzetu but tikai 6% klat pie UK cenas.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 12:31:15 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
par to jau ir runa. vinjiem gan pievienotajaa lapelee veel raadaas LV - 18%. Uz jautaajumu, lai paskaidro, kaadaa veidaa tad taa paarreekjinaataa cena tiek ieguuta, jau 2 dienas veel nav atbildes.....:(


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 13:14:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Mazliet iedziļinājos situācijā, bet kļuva vēl neskaidrāks.

Patrreiz pierezervētās naudas kontā ir 393 EUR. Skatoties thomann UK cenas, man sanāk sekojoša matemātika - verķis 1 (359eur) + verķis 2 (27eur) + piegāde (25eur)=411 eur.
Man par labu 18eur. Izskatās, ka viņi man ir atšipojuši B stoku. Dažreiz viņiem ir uzrādīta viena un tā pati manta divas reizies - respektīvi, viena pilnīgi jauna, otra lietota un mazliet lētāka.
Bet, ne tad kad pirku, ne tagad, ne vienai ne otrai mantai nav b-stoka. Tās ir jaunas. Piedevām es norādīju, ka man vajag JAUNU! Ok, dabūju atlaidi pašam nezinot, bet nu arī B stoku, ko es pavisam negribēju. Turklāt 18eur ne tuvu nav tā starpība, dēļ kuras es izvēlos lietotu.
Dārgākajam verķim korpuss ir no alumīnija, un tas ir bijis nekorekti iepakots, ka korpuss rīvējās pret kartonu. Finālā viss stūris tāds kā "nopulēts". Grrr :x .

Nafig viņus.

edit 1. nē, tomēr ir sekojoši. man vnk ir korekti piemērots jaunais UK VAT? Jo starpība kā reizi ir 4%??? Ja tā tad man pat atlaide nav, vnk. iešipojuši b stoku.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 13:41:49 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 29-Aug-2006 14:37:20
Posts: 29
Location: Liepāja, Latvija
Manlieks, ka tagad īstākais laiks būtu ņemt no UK, anglijas mārciņas labā kursa dēļ. Personīgi esmu sūtījis no dolphinmusic.co.uk un maksāju par preci tik cik norādīts bija lapā, un nebija nekādi PVN pārrēķini, cenā iekļauts bija UK VAT. Īsti nesaprotu, kāpēc thomann.de pārrēķina PVN katrai valstij savu, jo EU likumos manlieks bija rakstīts, ka preces cenai tiek piemērots tās valsts PVN, no kuras pērk preci, nevis uz kuru sūta.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 13:51:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Manlieks, ka tagad īstākais laiks būtu ņemt no UK, anglijas mārciņas labā kursa dēļ. Personīgi esmu sūtījis no dolphinmusic.co.uk un maksāju par preci tik cik norādīts bija lapā, un nebija nekādi PVN pārrēķini, cenā iekļauts bija UK VAT. Īsti nesaprotu, kāpēc thomann.de pārrēķina PVN katrai valstij savu, jo EU likumos manlieks bija rakstīts, ka preces cenai tiek piemērots tās valsts PVN, no kuras pērk preci, nevis uz kuru sūta.
Imo - ja pvn valstij uz kuru sūta ir lielķs nekā de, tad piemēro to, pēc tam starpību atsit atpakaļ. Sanāk vēl vairāk varkas.
Bet jā, tagad var pirkt no uk. Pirms nedēļam 4 vispār bija oga - kurss 0.74 LVL - 1GBP


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 14:20:21 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
nu bet shipiings no UK jau nebuus 25, ne arii 35Eur. Es 2x no Uk suutiiju, vienreiz 65Eur, vienreiz 70Eur. Svars bija zem 20kg,...


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 21:46:06 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
MMZ---cik tev maksaaja shipinngs no taa dolphin.co.uk ??? tur viss tieshaam izskataas pa leeto :)


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Jan-2009 22:58:28 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 29-Aug-2006 14:37:20
Posts: 29
Location: Liepāja, Latvija
Pirku Traktor Scratch - 16.90 mārciņas. Piegāde caur UPS ar tracking number. Bet tur rakstīts, ka sūtot kaut ko lielāku var mainīties piegādes cena, bet domāju ka visādiem midi kontrolieriem, dj stuff u.c. ne pārāk lielām lietām ir tie 16.90.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 17-Jan-2009 2:01:34 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Atnāca reāli samīcīta kaste, bet arī iekšā komplekts viss bieja teju vai vienā kaudzē, vadi, cd diski, grāmatiņas...un jāsaka, ka karte ir tāds pusbrāķis. Volume pocis čakarē`jas it kā tas būtu kruķīts 20 gadi no vietas. Respektīvi tas ir īsts analogais pocis, vnk. brāķis. Ok.

Šodien atkal saņēmu divus verķus. Atkal - abi lietoti.
o.
Vispārzināmās krīzes Image ietekmes rezultātā sen neko nav sanācis no thomana pirkt; bet šādi precedenti gan izklausās galīgi slikti.
Noteikti vajag veikt vismaz e-pasta komunikāciju ar viņiem, par neadekvāto saņemto preču stāvokli - atkarībā no atbildēm varēs vismaz izdarīt kautkādus tālākus secinājumus.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 17-Jan-2009 2:25:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Īsti nesaprotu, kāpēc thomann.de pārrēķina PVN katrai valstij savu, jo EU likumos manlieks bija rakstīts, ka preces cenai tiek piemērots tās valsts PVN, no kuras pērk preci, nevis uz kuru sūta.
Hmm, tiešām interesanti, kā zināms, Eiropas Savienības ietvaros iepērkoties parastā veikalā, tiek piemērots tāds PVN kāds tas ir konkrētajā valstī, papildus maksājumi, muitas pārvedot nopirkto uz citu valsti nepastāv.

Nez, vai uz interneta veikaliem un pakalpojumiem attiecas kautkāda papildus likumdošana, vai arī iespējami divi PVN (pārrdevēja un pircēja valsts) varianti, vai arī katras ES valsts likumdošana to nosaka citādāk - varbūt kāds ir šo lietu nopietnāk papētijis?

Katrā ziņā starp 15% un 21% atšķirība ir vērā ņemama, īpaši attiecībā uz dārgākām precēm; ar UK 15% nodokli iepirkšanās (dolphinmusic vai kur citur) varētu būt stipri izdevīgāka, ja vien piegādes cena ir daudzmaz adekvāta.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 19-Jan-2009 8:39:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
...Šodien atkal saņēmu divus verķus. Atkal - abi lietoti. Turklāt, viena no lietām bija usb midi adapteris (ievajadzeejaas lieku midi portu), kursh origjinaali ir taadaa iepakojumaa, kaa parasti ir flrshkartes iepakotas etc...
Mja, musdienas klust arvien grutak nopirkt preci laba kvalitate. Paldies Tev par testa aparatu. Viss it ka bija OK. Sestdien aizstaigaju lidz terbatas ielas veikalam un nopirku savu - atnesu majas, skatos - a konektori ta sarusejusi. Kinietim po, vajadzeja naudu prieks sake, nu i uztaisija no latviesu silkju karbas. Psc. Dazreiz der apskatit aizlimetos iepakojumus uz vietas veikala. Tagad man naksies otreiz doties pie viniem mainit. Varbut ka thomanns ari par Tevi rupejas - parbaudija vai kontakti nav sarusejusi :D
gj
/saku pat piemirst, kad pedejo reizi esmu kaut ko patiesi kvalitativu nopircis/


Attachments:
behringer.jpg
behringer.jpg [ 88.26 KiB | Viewed 28628 times ]
Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 19-Jan-2009 9:51:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Toties mehaaniskais kontakts starp "teeti" un "mammu" buus labaaks :D


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 19-Jan-2009 15:35:37 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Neliels offtops par konkrēto verķi.
Uz doto momentu ir nepieciešams kompakts ārējais interfeiss portatīvajam kompim. Šis ieinteresēja, vienīgi žēl, ka nav MIDI (DIN 5). Ko varat pateikt par šamo? Kā ar audio kovertoriem, kāda skaņas kvalitāte, kā ar latensī, un citādiem gļukiem? ... ā, un jā, par kādiem Ls iekš LV ir pieejams?

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 93 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 6 7 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited