Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 6:21:51

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 93 posts ]  Go to page Previous 13 4 5 6 7 Next
Author Message
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 28-Jan-2009 16:29:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
Varbūt viņiem ir pārstāvniecība lv
t.i. tieši reģistrēts pvn maksātājs šeit.


Starpcitu uz uzņemumu ir ņemt izdevīgi, kā jau viņš raksta,
ja esi pvn maksātājs tu vari nopirkt preci un to nekad nepārdot
kaut kādu iemeslu dēļ un to pvn nemaksāt :)


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 19-Mar-2009 16:55:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Apr-2007 13:48:48
Posts: 284
Sveiki!
Neesmu nekad pircies arzemju i-veikalos ,bet gribetos pasutit un mani interese tads jautajums.

Ka man ir jadara.
1. es aizpildu visu to kas man jaipildz thomann un kas man jadara talak tas mani interese.

Paldies!


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 20-Mar-2009 8:07:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
jaagaida, kad thomann atsuutiis emailu ar paarreekjinaatajaam cenaam :P , peec tam vareesi domaat, apmaksaat to , jeb nee ....
Es jau kaadu laiku thomannaa neiepeerkos. Atradu citu veikalu, kur var dabuut visu ko vajag, un normaals dzeks otraa galaa, uz emailiem atbild, ja kas neskaidrs, piezvana, sarunaajam visu...


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 20-Mar-2009 15:27:03 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 28-Apr-2007 13:48:48
Posts: 284
Nu ta sodien saliku preces groza un sarakstiju visu ko vini prasa un tagad gaidu kad vini atsutis rekinu.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 26-Mar-2009 14:44:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Aug-2005 22:52:04
Posts: 180
Location: Latvija
cik sanāktu maksāt par vienu EUROLITE TS-255 DMX Scanner?
pērkot caur thomann.de , nevar saprast pēc kurām cenām skatīties gb valodā cita cena vācu valoda cita.. :?


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 26-Mar-2009 15:32:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
parasti vaacijas cenu pareizina ar ~1,05 un tad sanaak aptuvenaa cena prieksh LV.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 27-Mar-2009 10:30:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 07-May-2007 9:49:03
Posts: 353
Quote:
jaagaida, kad thomann atsuutiis emailu ar paarreekjinaatajaam cenaam :P , peec tam vareesi domaat, apmaksaat to , jeb nee ....
Es jau kaadu laiku thomannaa neiepeerkos. Atradu citu veikalu, kur var dabuut visu ko vajag, un normaals dzeks otraa galaa, uz emailiem atbild, ja kas neskaidrs, piezvana, sarunaajam visu...

mosh ja tas nau privaats kaukaads teu chomaaks ., padalies ar infu , kas par veici .. ?

_________________
Image

http://MOAdeXanDtHeciTy.draugiem.lv [trashHop , breaks , darth wader ]

http://quadratinsh.draugiem.lv [8 bit electronics , circuit bent toys ]

http://ohmtek.draugiem.lv [ol skuul elektro breaks ]


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 22-Oct-2009 8:46:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Padalīšos vēl aizgājušo pāris nedēļu šopinga pieredzē.

Pirkums musicstore.de. Select country izvēlos "other EU country". Rakstīts, ka tiks piemērots UK VAT. Ok. Atrodu manis interesējošo priekšmetu. Ir cena. Pasūtu. Atnāk invoiss ar tieši tādu cenu, kāda ir uzrādīta webā. Mīnuss šim šopam ir tāds, ka tas sūta nevis ar Doičepost, bet gan ar lēno UPSi (rupji sakot - fūre). Pirkums svēra ap 10kg, tā kā 40 EUR likās godīga samaksa (samaksu gan uzzinām tikai reizē ar invoisu). Nu un kā jau UPSim pienākas, sūtījums tika piegādāts līdz mājas slieksnim.

Šonedēļ pirkums thomann.de. Ielienu un atrodu cenu. Tā ir 369 EUR. Musicstore.de - 399. Nodomāju, pēdējam būs mazliet lielāka piegāde nekā standarta 25 eur no tomana, savukārt, tomans droši vien bišku apjās. Anyway, nodomāju, būšu vinnējis pasūtot tomanā. Tā arī izdarīju. Šodien saņemu invoisu un guess what? 399 EUR...WTF??? Pat pieņemot, ka ir VAT starpība starp DE, UK un LV (19, 15, 21%) un ierēķinot jekādus "turpu šurpu" man nekādi nesanākk 30 EUR. Citrreiz piefiksēju, ka tuvākas patiesībai ir nevis UK cenas, bet DE.

Lūk. No tomana sūtu pēdējo reizi.

o.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 22-Oct-2009 9:30:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Nu man skiet, ka jaunajiem produktiem visos veikalos cenas ir vairak vai mazak vienadas - atskiras tikai veids ka taas tiek pasniegtas un tas, ka kaut kas tiek nepateikts lidz galam. Tam precem, kur ir noliktavas tirisanas akcijas - tur var ceret atrast kadu labaku cenu. Un kapec lai lielais Thomans Tev pardotu par UK cenu, ja veikals ir Vacija bet Tu esi Latvija :) viniem tur viss ir kompjuterizets un automatizets drosi vien - ka ieraksta shiping adrese LV ta automatiksi ir ari nodoklis atbilstoss, un ta ka viniem nav e-veikala prieks Latvijas, tad ir logiski, ka Tu gala cenu uzzini, kad sanem invoice - manuprat tas jau Tev neuzliek pienakumu to apmaksat, ja Tevi nosacijumi neapmierina.

Bet par piegadem - es ieperkoties esmu iemanijies lietot lbss.lv pakalpojumus. Ja piegades nav steidzamas (viniem krava brauc uz Latviju apmeram 1x divas nedelas) - tad tas ir erts pakalpojums un iespejams var ari pat kaut ko ieekonomet uz sutisanu. Princips ir tads, ka pircejs pardevejam norada savu vardu un uzvardu un lbss.lv vacijas noliktavas adresi - pardevejs suta uz vacijas noliktavu (iespejams, ka pat bez maksas vai par minimalu samaksu), bet lbss to atved uz Rigu un uzaicina aizbraukt pakal, kad krava ir ienakusi, protams par pakalpojumu pieprasot nelielu samaksu. Zel, ka tas strada tikai Vacija :roll:


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 22-Oct-2009 10:00:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 25-Feb-2005 12:53:43
Posts: 642
Quote:
Nu man skiet, ka jaunajiem produktiem visos veikalos cenas ir vairak vai mazak vienadas - atskiras tikai veids ka taas tiek pasniegtas un tas, ka kaut kas tiek nepateikts lidz galam. Tam precem, kur ir noliktavas tirisanas akcijas - tur var ceret atrast kadu labaku cenu. Un kapec lai lielais Thomans Tev pardotu par UK cenu, ja veikals ir Vacija bet Tu esi Latvija :) viniem tur viss ir kompjuterizets un automatizets drosi vien - ka ieraksta shiping adrese LV ta automatiksi ir ari nodoklis atbilstoss, un ta ka viniem nav e-veikala prieks Latvijas, tad ir logiski, ka Tu gala cenu uzzini, kad sanem invoice - manuprat tas jau Tev neuzliek pienakumu to apmaksat, ja Tevi nosacijumi neapmierina.
Nu un viņi šo n gadu laikā nav spējuši uztaisīt tikvien, kā cenu aili katrai no EU dalībvalstīm? Tas ka kompjuterizēts un automatizēts, tas ir skaidrs...Protams, problēma jau nav tikai cenu aile, tā ir dziļāka, bet nu mani tam nevajadzētu interesēt.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 22-Oct-2009 11:11:14 
Offline
Moderators
Moderators
User avatar

Joined: 30-Dec-2004 16:49:53
Posts: 883
Location: Liepāja, Latvija
Sūtot no Thomann-a, es cenas vienmēr iečekoju Beļģijas lapā (21% PVN), vai Īrijas (21,5% PVN). Tur arī sanāk pareizā cena par ~90%, + 25 EUR šipings, ja sūtījuma svars nepārsnies noteikto (... ja nemaldos, 31 kg).
Pēdējo reizi, kad sūtīju, pārsteiguma cena manā invoisā bija + tikai pāris EUR.

G.

_________________
http://www.draugiem.lv/wavefrontmotion/
http://www.rabar.lv/


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 22-Oct-2009 14:41:09 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
Quote:
Tu esi Latvija :) viniem tur viss ir kompjuterizets un automatizets drosi vien - ka ieraksta shiping adrese LV ta automatiksi ir ari nodoklis atbilstoss
Latvija ne Latvijā, bet piemērot viņi var tikai savu 19% likmi.


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 10-Nov-2009 3:48:30 
Offline
2 līmenī - Mikseris.LV forumā
2 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 11-Apr-2005 13:09:26
Posts: 84
Location: Brussels
Es, piemēram, visu laiku iepirkos Thomanī par UK VAT, pats būdams Beļģijā, viss strādāja, kamēr šie nesen nepiegrieza ciet un tagad arī rēķina lokālo VAT :)

_________________
http://twitter.com/guncha


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 10-Nov-2009 11:47:10 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Ir kaut kaadi EU likumi, ka pie zinaama apjoma, ko VAT registreeta kompaanija paardot EU pilsoniem, kas nav VAT registreeti, citaas valstiis, ir jaastaajaas taas valsts VAT registraa un jaapiemeero turienes VAT. Thomanii ir dienzgan vienkaarshi - DE cena (taa ir vispreciizaakaa, jo nesatur visaadas matemaatiskas darbiibas) miinus DE VAT, juridiskiem tas ariii viss, fiziskiem plus LV VAT.

ddff


Top
   
 Post subject: Re: thomann.de
PostPosted: 16-Dec-2010 16:07:19 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Ka tagad iet ar to thomann.de?

Joprojam ir lazhas ar lietotam precem jauno vieta un mistiskas piemaksas, kas nerodas VAT starpiba?

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 93 posts ]  Go to page Previous 13 4 5 6 7 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited