Mikseris.LV [mūzikas portāls]
http://www.mikseris.lv/forum/

mafons
http://www.mikseris.lv/forum/viewtopic.php?f=11&t=5158
Page 1 of 1

Author:  overflow [ 14-Oct-2008 14:16:53 ]
Post subject:  mafons

hello,

Kādu laiku atpakaļ bija doma nopirkt kaut kādu Revox, Otari vai.tml. reel to reel jeb tautā sauktu par "lenšinieku". Funktieris tāds - pluginu bundle sanāk teju vai dārgāk nekā šāds verķis. Nejauši atkal uzdūros šādam topikam. Jautājums - kāds ir mēģinājis savus miksus dzīt uz šādu tehniku? Elfas, majaki, jauzas neskaitās :), ja nu vienīgi Olimps kurš tur...003 vai 004, neatceros.
Gribētos vispār kādu miksu uzmest un paskatīties ka`da ir starpība starp reālo un virtuālo.

o.

Author:  Kosmoss [ 14-Oct-2008 16:48:01 ]
Post subject:  Re: mafons

vai tad pashas lentes veel var nopirkt ?

nu es nedomaaju plataas studijnieces bet 6,3

kas attiecas uz ciipari - lente , vispaar jau nesaliidzinaas arii tas kas ir vienkaarshi no CD paardziits uz lenti , principaa tas pats kas vinils tikai varbuut drusku veel patiikamaak.

un seti arii ir dziiti uz lentu jo agraak jau nebij uz ko citu dziit :)
nu gaumes lieta , skan jau protams lente patiikamaak . kaajau analoga skanja .
tikai ko ar to shodien dariit ?

Author:  overflow [ 14-Oct-2008 18:32:44 ]
Post subject:  Re: mafons

Lentas var veel nopirkt, jaa. TE, peimeeram.

Doma ir pameegjinaat samixeetu gabalu (cipari) uz lentu un tad atpakalj saciparot. Lenta shajaa gadiijumaa kalpotu kaa "analogais siltinaataajs" :) un kaa master kompresors. Nu kaut kaa taa. Vnk. tagad velku aaraa daudzus 80-o beigu 90-o ierakstus ar markjeejumu AAD un nenoliedzami, savs kaifs tajos ir.
Kaut kaadu ReVox A77, B77 vareetu padzenaat...vareetu pat meegjinaat nopirkt, bet shaadus verkjus bailiigi pirkt, ja nu galvas izdilushas vai mehaanika? Kaut gan Studer esot bezmazvai kaa AK47. Nesalauzhami.

Iisteniibaa vareetu pat paproveet kaadu soviet briinumu, kam modelju numuri saakas ar 00. Taaadi laikam bija kaut kaads tur Olimp, Elektronika un arii Majaks, shkjiet, ka bija? Vai kaut kaads Jupiters...sen tas bija...

Author:  Kosmoss [ 14-Oct-2008 21:11:48 ]
Post subject:  Re: mafons

nu nekaa , padomju laikos 00 bij tikai olimps un elektronika , olimpa man vairs nau bet elektronika drusku izvarote :oops: veel ir , vot rakstiit ar jamo toch nevarees jo rakstoshajai galvai var draates redzeet :?
un domaaju ka kautkaadas stiklaferrita ieraksta galvas jaunu noteikti shodien nopirkt nevarees , jaunas .
pareejos gadiijumos pazuud jeega ieguldiitajam darbam .
tieshi tas pats ir par neseeju , manetisko lenti , buus vajadziiga tikai jauna , nelietota .

Author:  GTC Studio [ 15-Oct-2008 18:51:07 ]
Post subject:  Re: mafons

Quote:
Doma ir pameegjinaat samixeetu gabalu (cipari) uz lentu un tad atpakalj saciparot. Lenta shajaa gadiijumaa kalpotu kaa "analogais siltinaataajs" :) un kaa master kompresors. Nu kaut kaa taa.
Kaut kur, kādā krievu forumā biju lasījis veselu ''diskusijas kauju'', taisni par šo tēmu, un virsroka (spriežot pēc diskusijas vairākuma pieredzes) sliecās uz - šo pašu procesu var aizvietot ar ciparu ''izdzīšanu'' caur lampām. Jāņem talkā nopietni devaisi, un lietas darītas.
Pasērfojot pa Thomann.de, uzdūros uz šādiem verķiem:
http://www.thomann.de/nl/tubetech_lca2b_coli_roehre.htm
http://www.thomann.de/nl/mindprint_dtc_ ... hannel.htm
Ja ir ''jāspiež'' uz lētumu, varbūt ponta pēc der pamēģināt šo pasākumu - dzīt ciparu caur lentām. ... es to darītu tikai tādā gadījumā, ja man būtu pieejams LABS (lasīt kā ļoti labs/augstas klases) ''mafons'', ar NEnodrillētām galvām, ar LABĀM lentām, lai kaut vai tikai pamēģinātu. Citādi pirkt apšaubāmus devaisus, apšaubāmā stāvoklī ... gala rezultātā, tas viss var NEatmaksāties, + palielināt šrotes krājumus ...
IMO, nu kaut kā tā ...

G.

Page 1 of 1 All times are UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/