Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 12:40:44

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
PostPosted: 27-Mar-2009 12:49:48 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 14-Sep-2004 19:56:41
Posts: 143
Quote:
Jā, ja tas ir vietējais numurs to naudu var atgūt, jo pie paaugstinātā tarifa pakalpojumiem pēc likumdošanas jābūt norādei (kaut vai vissīkākajiem burtiem) kāds ir price. To var redzēt visās TV spēlēs, bet tur ir īsie numuri (158, 171 utt.) Vēlreiz teikšu, ka nav iespējams 26XYIVINZIN numuram pielikt citu tarifu, ja tikai nav gali pie paša provaidera,bet arī tad tur ir policijas darbi. Es tavā vietā mierā neliktos. Sūds par 3 Ls, bet principi jākačā :) Un arī aura uzlabosies :D
http://www.zip.lv/show/?i=478197

+37183286543

re kur sludinaajums veel dziivs.

tieshaam ierakstot numuri.lv uzraada ka ir nekorekts nr.

varbuut kaads var konkreetaak to nr paskaneet.

_________________
http://www.sublevel.lv - Noma - Skaņa, Gaismas, Lāzeri, DJ tehnika un Video projektori


Top
   
PostPosted: 27-Mar-2009 13:36:07 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Tāks. Abi numuri (ir divi tādi malači) ir feiki un pēc idejas nedrīkstētu būt sazvanāmi. Archijam vajadzētu sazināties ar Tele2 un izskaidrot problēmu, jo ir divas iespējas:
1) tas ir ZZ gluks, ka viņa noresetējas zvanot uz neeksistējosu numuru
2) kāds ir sacakarejis sistēmu lai skaitītos uz kaut kādu ārējo operatoru
Abos gadījumos Tele2 vajadzētu atgriezt šo naudu.
Vairāk mani uztrauc nevis nauda, bet iespēja, ka kāds šādā veidā kāš piķi. Pats to nevaru izmēģināt jo man ir uzņēmuma pieslēgums un uzreiz nekāda nauda nepazudīs, bet pēc mēneša grūti būs rēķinā atrast kas un par ko tur ir, jo lielākais kāsiens varētu būt kā reizi 5Ls.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 27-Mar-2009 13:47:12 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
ARCHIJ! Nekavējoties sazinies ar Tele2, jo bez tava numura neko iesākt nevar. Tev tikai jāzin savs PUK2 kods. Viņi izčekos kādā veidā nauda tika noņemta.

P.S. Zvanot no Lattelekom tālruņa, nāk info, ka numuram nav adresāta, līdz ar to nekāda nauda noņemta netiek. Tev jānoskaidro, kas tas ir par ZZ gļuku, ja tikai pats neesi aizmisris, ka pirms zvana šiem krāpniekiem esi 10 stundas runājis ar vecmāmiņu. Visādi citādi tas ir prasts krāpnieku triks, ja nu tu esi tik stulbs lai sūtītu kaut kur čekus vai kredītkartes info. Inčīgi ir tikai tie pazudušie Ls no ZZ.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 30-Mar-2009 13:40:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 16-Aug-2005 22:52:04
Posts: 180
Location: Latvija
sorry, ka tik ilgi neatbildēju, daudz pasākumu bija.
Quote:
http://www.zip.lv/show/?i=478197

+37183286543

re kur sludinaajums veel dziivs.
Tas nav tas numurs es labi atceros, ka bija savādāks, vakarā pateikšu konkrēti, kas tas bija par numuru, jo tagad uz vietas nav tā talruņa. bāc tomēr es pēc zvanīšanas speciali izdzesu to numuru, lai nejauši atkal nepiezvanītu :(
100% varu dot ka pirmstam nebiju runājis ne ar kādu vecmammu :D, jo tikko biju papildinājis karti.
Quote:
ARCHIJ! Nekavējoties sazinies ar Tele2, jo bez tava numura neko iesākt nevar.
Es nezvanīju caur ZZ, bet caur Okarti.. ko darīt..
Es varētu tev iedot, privātajā ziņa visus puk un visu parējo nepieciešamo..


Top
   
PostPosted: 31-Mar-2009 7:44:11 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Zvani savam provaideram (Okartei ->LMT) ar visiem kodiem uz rokas, izskaidro situāciju, gan jau naudu atgūsi. Es neesmu nekādā sakarā ar mobilajiem, satraucos tikai tāpēc, ka darbā sanāk daudz apkārt zvanīties un negribētos ieberzties kaut kādā mistiskā shēmā. Veiksmi!

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
PostPosted: 05-Apr-2009 10:09:49 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 21-Nov-2007 20:12:43
Posts: 446
Šorīt man te arī kaut kas interesants... Pamodināja telefona zvans īsi pēc 10.00, nezināms numurs, stādījās priekšā kā Jānis Romanovskis no Radio SWH ar konkursu "laimes rats", kur tā kā pēc rata griešanas/stādināšanas laimēju auto, radio, protams, man blakus nebija. Apsveica un tā, nolika klausuli, pēc minūtes atzvanīja vēlreiz un pateica kur jāierodas ar pasi lai saņemtu "laimestu" - nosauca vienas populāras Rīgas administrācijas ēkas kabinetu.

Numurs parastais Latvijas mobilais, bez nekādiem 900 priekšā un tā, cik noskaidroju caur google, Jānis Romanovskis strādā Star FM, nevis Radio SWH un pa Latvijas raidstacijām šāds konkurss neiet, kā arī neiet vispār neviens konkurss kurā varētu laimēt auto. Kabineta numurs arī neatbilstošs stāvam. Telefona numurs Latvijas vietnēs caur google nav atrodams.

It kā jau kādu laiku kā nav pirmais aprīlis, tā kā pilnīgi neko nesaprotu.

Ir kādam versijas kas pa shēmu?


Top
   
PostPosted: 05-Apr-2009 10:44:26 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 21-Jun-2006 23:51:42
Posts: 398
Dazhi draugi tev pasuutiijushi joku zvanu :))


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited