Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Mar-2024 4:38:48

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
 Post subject: Re: bass trap(i) u.tml.
PostPosted: 28-Mar-2011 20:37:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
.....ieej kabinetā (studijā) un momentāli gribas izņemt no ausīm vates puļķus
es par so reizem aizdomajos - butibaa tas zinama mera ir kaut kas lidzigs ka noreducet studijas monitorus uz austinjam. Tas ir baigi OK tadai muzikai kuras targets ir muzikas baudisana atbilstosaa videe vai ar austijam. No otras puses, ja miksesanas procesa tiek atnjemta reala telpa, tad reizem iespejams var uzrauties uz to, ka realaa telpaa kaut kas no visas muzikas aizpeld ne ta ka domats. Nak prata Standartu pedejais albums, kurs uz austinam skan loti labi, bet visos live, ko es esmu dzirdejis, ir stipri nebaudams (man masinaa - ta pa vidam) - pieskanjots idealajai telpai? .... Studijaa prasas pec pogas - damping on/off :D .... vides jau gan ari ir tik dazadas, ka kaut kadam optimumam ir jabut - tapat ka testaa ar monitoru liknem - jamikse ar max linearu un katra vide/sistema pec tam no ta visa kaut ko nogriez un kaut ko nevieta izcelj - nekur neliksies :)


Top
   
 Post subject: Re: bass trap(i) u.tml.
PostPosted: 29-Mar-2011 5:30:47 
Offline
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
1 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 26-Feb-2011 16:51:38
Posts: 58
Location: LV: Ozolnieki - Rīga / esmu pārziemojis! :)
O! Veči! Te jau notiek nopietnas lietas! :D
AKUSTIKA ! – tā ir joma, kas arī mani interesē :) – gan studijas noformēšanā, gan koncertu apskaņošanā.. – gan teorētiski, gan praktiski..
Arī es esmu domājis par savas studijas noformējumu – gan vizuālo, gan akustisko..
Paldies, overflow, ka neturi sveci zem pūra (var aizdegties! :D ) un dalies ar citiem savā pieredzē – ne tikai pastāsti, arī parādi! Tas ir labi. :)

Man te atkal būtu priekšlikums: Vai nevajadzētu forumā atsevišķu sadaļu, veltītu Akustikai?.. Jo arī tā ir plaša tēma, kas ietver ne tikai attiecīgo tehniku, bet arī cilvēka fizioloģiju – dzirdes īpatnības, uz kuru šī tehnika iedarbojas.. :)
Te varētu parunāt arī par skaļruņu izvietošanu, stereo bāzes paplašināšanu, skaļruņu fāzēšanu un tamlīdzīgām lietām..
Administrators gan negrib veidot jaunas sadaļas.. :( Nezinu, kas tam par iemeslu – vai vietas par maz (Forumam atvēlētais apjoms ierobežots).., vai grūti tik daudz sadaļas "administrēt"..

Esmu bijis akustiskās laboratorijās un man šī sajūta:
Quote:
... gribas izņemt no ausīm vates puļķus :)
– arī nav sveša :D – ieej nelielā telpā bez nekādas reverberācijas, bet uz ausīm spiež TĀĀDS KLUSUMS ! – no akustikā viedokļa sajūta tāda, it kā būtu kādā pļavā.. Te parādās tā fizioloģija un arī psiholoģija: Ausis netic tam, ko Acis redz.. :)

Pašķīru šo topiku nedaudz atpakaļ – tur pieminēts Korg Z1.. Mans Sapņu Sints !.. :)
Krupis (nenoturējās – izlīda no pagrīdes.. :D )

_________________
Krupis ir derīgs!


Top
   
 Post subject: Re: bass trap(i) u.tml.
PostPosted: 29-Mar-2011 12:38:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Aug-2008 11:45:25
Posts: 388
Quote:
Man te atkal būtu priekšlikums: Vai nevajadzētu forumā atsevišķu sadaļu, veltītu Akustikai?..
Saubos vai, jo ipasi nemot vera to, ka Sintezatoru sadala joprojam nav pieejama pat parejiem registretiem lietotajiem. Akustika manuprat pilnigi labi iederas jau esosajaas nodalaas Skaņas aparatūra un Dažādi - PRO Tehnika. Sintezatori un citi muzikas instrumenti manuprat bija/ir (?) vieniga apdalita tema.


Top
   
 Post subject: Re: bass trap(i) u.tml.
PostPosted: 29-Mar-2011 13:46:44 
Offline
Mikseris.LV power user

Joined: 07-Nov-2005 11:48:20
Posts: 680
Jā jā, vēl vienu sadaļu, kurā tikai krupis tiek iekšā. ALARM: krupis pārņem forumu!! We are trapped in bass.

_________________
Million watts of music power, in a speed of light from Astra, ehh...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited