Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 12:38:22

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 28-Mar-2004 17:02:32 
Es labpraat gribeetu saakt kautkaadu darbiibu dj jomaa bet man interesee tikai uz plateem nevis diskos >>>interesee dazaadi Jazz un Funk launge >>man vaig kaadu kas man par to visu lietu izstaasta kaartiigi kaa tas notiek un uut>>>>grafton@inbox.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Mar-2004 18:50:38 
A, nafig tu tieshi gribi uz plateem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Mar-2004 19:32:39 
tapee ka tas man liekas kautkas dziivaaks kvalitatiivaaks ar vairaak iespeejaam


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Mar-2004 20:17:36 
par taam iespeejaam - uz CD tehniski iespeeju ir vairaak nekaa uz plateem.

UN reaalaa tendence pasaulee ir ka plates leenaam bet diemzheel mirst.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Mar-2004 20:35:15 
Man galiigi neinteresee kas notiek pasaulee lai tak taas plates izmirst man tas galiigi neinteresee >>>man interesee man saakotneejais jautaajums un shii foruma teema


Top
   
 Post subject: ...
PostPosted: 28-Mar-2004 22:01:49 
Quote:
par taam iespeejaam - uz CD tehniski iespeeju ir vairaak nekaa uz plateem.

UN reaalaa tendence pasaulee ir ka plates leenaam bet diemzheel mirst.

Kas tu atsaldeets esi?! Plates neizmirst. Tieshi paliek arvien vairaak. Ariii Latvijaa. Un uz vinjaam tehniskaas iespeejas ir neirobezhotas atskiriibaa no Cd. Arii skaneejums ir daudz kvalitatiivaaks (pilnaaks frekvenchu diapozons).


Top
   
 Post subject: Re: ...
PostPosted: 28-Mar-2004 22:31:03 
Kaa tad ka paliek vairaak :)

tu noteikti pasaules tendences nejuti. Ja tu zini ir taads DMC championship, kur peec default visi scratchoja uz plateem, tachu tagad jau domaa likt klaat arii CD scratchotaajus.

a par to plashu izmirshanu ne es pats to izdomaaju, pa to runaa DJi visaa pasaulee dazhaados forumos. taa ka nevaig pljaapaat!

par kvalitaati nestriidos, es arii pats atziistu plates un lietoju, bet diemzheel CD konkuree vinjas aaraa, jo izmaksu zinjaa ir daudz izdevigaaki.

Neba jau aarzemju DJi lieto tikai orgjinaalos CD.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Mar-2004 23:08:37 
Blin man vajag zinaat kas buutu vajadziigs saako dj takas un cik tas maksaa un interesee man plashu atskanosana nevis disku >>>pastaastiem man kaads luudzu to visu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Mar-2004 8:40:36 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
Quote:
Blin man vajag zinaat kas buutu vajadziigs saako dj takas un cik tas maksaa un interesee man plashu atskanosana nevis disku >>>pastaastiem man kaads luudzu to visu
Vajag tev divus vai vienu turntable un mix pulti. vienu tapeec ka vari otraa pusee piesleegt PC, vai CD playeri un tad treneeties piedziit aatrumu no viena plashu atskanjotaaja.

turntable njem direct drive.

turntable firmas - technics, numark, stanton, vestax. Labs plashu atskanjotaajs maksaa ~350 Ls

mix pulti var njemt vienkaarshu ~ pa 100 Ls

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 29-Mar-2004 18:44:01 
Nu ir arii dzirdeets, ka turntable var nopirkt mieriigi Ārija-102 Radiotehnikas veikalaa (1.gab ~25 Ls).
Ja iemaaciisies griezt uz taadiem, tad gan jau peec tam nebuus probleemu arii ar technikiem.


Top
   
 Post subject: =)
PostPosted: 21-Feb-2005 16:44:09 
Kur lai atrod kādu vietu kur vadīt dishukus? ar 30ls par 7 h mēnesī ir par maz lai iegādātos kautko jaunu audio aparatūrai


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Feb-2005 21:20:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Nu ir arii dzirdeets, ka turntable var nopirkt mieriigi Ārija-102 Radiotehnikas veikalaa (1.gab ~25 Ls).
Ja iemaaciisies griezt uz taadiem, tad gan jau peec tam nebuus probleemu arii ar technikiem.
Visu cienju Aarijas aparaatiem - man pasham pashos pirmssaakumos taads bija. Bet nu uz vinja neko normaalu iemaaciities nevarees gan. Saakot ar to, ka motora jauda ir tieshaam aarpraatiigi zem jebkuras konkurences un vinjsh ljurkaajas visaas iespeejamaas vietaas, pie tam dod kaudzi ar vibraacijaam, kas labi dzirdamas izejaa un arii nekaads pitch tam nav. Nemaz neiesliigstot citu daudzo truukumu sarakstaa. Pie tam ar taam adataam kas shim aparaatam naak labaak nemeegjinaat daudz neko plosiit, jo rezultaats buus sabojaatas plates, kas savukaart nemaz tik leetas nav. Aarijas aparaats ir lietojams maajaas lai atskanjotu plates. Tas ir record player, nevis turntable. Turntable ir muuzikas instruments.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 21-Feb-2005 21:53:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Vajag tev divus vai vienu turntable un mix pulti. vienu tapeec ka vari otraa pusee piesleegt PC, vai CD playeri un tad treneeties piedziit aatrumu no viena plashu atskanjotaaja.

turntable njem direct drive.

turntable firmas - technics, numark, stanton, vestax. Labs plashu atskanjotaajs maksaa ~350 Ls

mix pulti var njemt vienkaarshu ~ pa 100 Ls
Jaa shis variants ar 1 Turntable + pults +PC (ar traktor Dj Studio vai ko tamliidziigu) vai CD ir diezgan labs lai treneetos. Principaa nelielos pasaakumos shaadi var arii speeleet publikai, ietaupaas nauda par aparatuuru un plateem. Nu ja negribaas naudu sevishkji teereet un ir veelme saakt taa pieticiigi tad jau arii to Turntable var iegaadaat pa zemaaku cenu, piemeeram 150 Ls - razho shajaa jomaa mazaakas kompaanijas kaa Omnitronic, u.c., vieniigi paies kaads laicinjsh un shis aparaats paliks par shvaku un tad vajadzees nevis 1 jaunu, kaa gadiijumaa ja buus jau uzreiz iegaadaats labs aparaats, bet uzreiz 2 jaunus. Nu tie 150 Ls buus veesture, jo taadu shvakaaku aparaatu lietotu tev neviens nepirks. Bet nu nav arii veerts cereet ka varees nopirkt kaadu piemeeram Technics aparaatu un tas kalpos muuzhiigi. Es jau nu uzskatu ka iesaakumaa nevajadzeetu iegruust tur nenormaalo naudu - jaapeerk labaaki ir tad kad peec taadiem ir patiesa vajadziiba nevis tad kad vienkaarshi maks to atljauj, bet nu tas katra pasha zinjaa.


Top
   
PostPosted: 21-Feb-2005 23:30:01 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
buutiibaa vajadziigi ir 2 TT un pults. Varu piedaavaat 2 x Sony PS-DJ9000, cenu vari nosaukt pats.

ddff

Quote:
Es labpraat gribeetu saakt kautkaadu darbiibu dj jomaa bet man interesee tikai uz plateem nevis diskos >>>interesee dazaadi Jazz un Funk launge >>man vaig kaadu kas man par to visu lietu izstaasta kaartiigi kaa tas notiek un uut>>>>grafton@inbox.lv


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 22-Feb-2005 8:52:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
...variants ar 1 Turntable + pults +PC (ar traktor Dj Studio vai ko tamliidziigu)...
Nu iisti shadam variantam neredzu jeegu, ja jau tev ir traktor DJ, tad kam vel otraa pusee kaut kaadu turntable(kur tur jeega???). Protams ka "it kaa"profesionaalaak speeleet uz turntables vai kaadiem labiem CD playeriem, bet par Traktor DJ varu teikt to labaako, protams tev jaabuut skanjas kartei ar 2 izejaam(lai vareetu normaali speeleet). Shis variants atgaadina man vienu gadiijumu, kad paaris puikas skolaa bija sadomaajushi Diseni uztaisiit, tad nu vinji panjeema muuzikas centru(galiigi parastu vieniigi vareeja 3 cd iebaazt) un otraa pusee piesleedza plashu atskanjotaaju(ar vienu plati), un tad nu teeloja vinji, ka baigi skrecho, kameer skan vinjiem cd muuzikas centraa. :D
Protams shis gadiijums ir nedaudz citaads, bet sory, jeegu iisti tam neredzu :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited