Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 19-Apr-2024 15:47:46

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
 Post subject: RRR ???
PostPosted: 11-Oct-2004 15:18:35 
Sveiki labie ļaudis!! Vai kāds man lūdzu nevarētu pateikt RRR viekala adresi.
Ja var tad atsūtīt uz mailu pe_joke@inbox.lv
Paldies jau tagad tiem kas palīdzēs!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Oct-2004 22:10:38 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Kurzemes pr. 3 -- (tagad atkal veca vieta, taja puse kur augstavu dalja)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 02-Nov-2004 19:57:30 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Neatceros kur bija runa par RRR ARIJA 102 stereo
-
bet.
-
Zinu ka dauz DJ LV pasha sakuma speleja tieshi uz tas.
--
JAUTAJUMS:
-
Pieslegshana pie pults, vajag vel starppastiprinataju, vai parlodet vadu uz RCA un viss bus OK?
-
man tagad nav blakus atskanjotaja izejas parametri, tapec jautaju.
________
________
thanxxx

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: Arija
PostPosted: 03-Nov-2004 11:31:38 
Protams Arija 102 stereo. Vadu uz RCA, ja pultij ir phono ieejas ta tur klaat un viss iet!vismaz manam Stanton SMX 201{maacibene} ir taaada fiicha uz katru kanalu 1 line un 1 phono paarsleedzies un viss notiek!!
Dawhite tev nau aizkjeerushaas kaadas pastiprinaataaju sheemas uz JPG BMP buutu baigi veertigi ja kaads man kaadas radiotehnikas stuuzhu sheemas iedottu! panjemtu TDA 7294 paartiitu trafu un whalaa vismaz 2x80 wati mani dotajaa mirklii top viens tiiri no tda7294, bet buutu labaak kaadaa normaalaa stuuzi ielikt to pasaakumu! pashi saprotat visu laiku lietot 1kw dynacord lampinieku arii ir nikni!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Nov-2004 13:01:34 
Quote:
Kurzemes pr. 3 -- (tagad atkal veca vieta, taja puse kur augstavu dalja)
Ir jau viens veikals arii Brunjinieku ielaa. Tikai tur vairs Ārijas 102 nav, un paardeveeja teica, ka arii nebuushot vairs :(


Top
   
 Post subject: Re: Arija
PostPosted: 03-Nov-2004 13:16:45 
Quote:
... Stanton SMX 201{maacibene} ....
:shock: a nafig taada piebilde iekavinjaas???? :)))


Top
   
 Post subject: Re: Arija
PostPosted: 03-Nov-2004 21:44:46 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
TDA mikreneem ir beediiga skanja, tad jau labaak tiltaa paariiti ar LM3888 (ja nemaldos taads bija indekss- sen jau lodeeju). Bet shajaa laikaa Dynacord ir kaa radiits, nevajag apkuri sleegt iekshaa :]

ddff

Quote:
Protams Arija 102 stereo. Vadu uz RCA, ja pultij ir phono ieejas ta tur klaat un viss iet!vismaz manam Stanton SMX 201{maacibene} ir taaada fiicha uz katru kanalu 1 line un 1 phono paarsleedzies un viss notiek!!
Dawhite tev nau aizkjeerushaas kaadas pastiprinaataaju sheemas uz JPG BMP buutu baigi veertigi ja kaads man kaadas radiotehnikas stuuzhu sheemas iedottu! panjemtu TDA 7294 paartiitu trafu un whalaa vismaz 2x80 wati mani dotajaa mirklii top viens tiiri no tda7294, bet buutu labaak kaadaa normaalaa stuuzi ielikt to pasaakumu! pashi saprotat visu laiku lietot 1kw dynacord lampinieku arii ir nikni!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Nov-2004 22:49:13 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Man ir shema no U-101-Stereo (man tadi 2, vajadzeja remontet, tapec ari shema ir) - un vel kaut kadas bija.
--
ja vajag RRR shemas -- ej uz to RRR Kurzemes 3 - tur prasi - noteikti atradis, vai uz BLOHU, tur tu pat atradisi shemu savam vecam melnbaltam TV :)
---
---
TDA uz RRR ???
ka to jus gribat?
-
man kaut kur metajas shema, gribeju uztaisit uz TDA pastiprinataju -jauda ja namaldos 150 W - tak tur pie tas mikroschemas klat vajadzeja tikai baroshanas bloku, paris kondensatoru un regulejamus rezistorus - un pastiprinatajs gatavs.

--
man bija kaut kads vecais arzemju tipa AV resivers (ja vinju var ta nosaukt) kadas 4 dienas - ieksha bija TDA mikrene - uz RRR 90 bija OK, skanja ari bija laba - (protams nevajag salidzinat ar dargiem majas Technics, Marantz utt pastuzhiem.)
-
-
-
a vot man vajag Arijas shemu (negribas iet uz to RRR) :)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: lm3886 vs tda7294
PostPosted: 04-Nov-2004 12:18:18 
jaa taa man arii latgaliitee teica ka lm esot labaaka skanja un tik tieshaam vairaak ariit ur dizhi neko nevajag mainjrezistori trafs taisngriezis un kondinji!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Nov-2004 16:38:52 
Uz ko gan tik cilveeki nav speejiigi....

Pilniigas praatam neaptveramas lietas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Nov-2004 21:26:39 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Uz ko gan tik cilveeki nav speejiigi....

Pilniigas praatam neaptveramas lietas.
-
varbut tev paradit manu pashtaisiti 4 lampu skrejosho uguni ? vai 2 kanalu ZF, AF regulatoru :)
-------
-------------
P.S. MAN Vajag pastiprinataja GRUNDIG V 2000 shemu un data sheet. Kadam ir?

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Nov-2004 21:52:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
nu kaa teikt... jaataisa 'reverse engineering' un jaaziimee sheema (ja ir taa veerts)

ddff
Quote:
P.S. MAN Vajag pastiprinataja GRUNDIG V 2000 shemu un data sheet. Kadam ir?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Nov-2004 22:56:03 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
nu kaa teikt... jaataisa 'reverse engineering' un jaaziimee sheema (ja ir taa veerts)

ddff
Quote:
P.S. MAN Vajag pastiprinataja GRUNDIG V 2000 shemu un data sheet. Kadam ir?
-
vinjsh sadega un dazhas detaljas nevar saprast kadas ir - gribu saremontet - tapec shemu vajag.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: sheemiites
PostPosted: 09-Nov-2004 14:20:33 
reverse enginering ir taada pagruta lieta. kad pirmo reizi kauko tamliidziigu dariiju gandriiiz nojuudzos, jo dazhaam detaljaam nebi datasheeti piem lampai 6p3c1 kad tos dabuuju pabuuros veel graamaaas un gatavs bi. protams taadas lampas tur 4 gabalas prettakta sheemaa. silst pamatiigi un pamatiigi dod tumbaas. veel jau tas stuuzis biku fonee, knapi dzirdami. tjipa braucu kad viena no chetraam lampaam i beigta!! ne galiigi bet ira. tikai kaa tas aparaats nodega ta bi vispaar cirx pa free. speeleeju shucee ar shameejo viss iet pirmaa pusstunda un blaukc ugunji pa gaisu{iespaidiigs gaismu shovs} labi ka viss gaaja ar diviem stuuzhiem ":) protams Da White jau cik noprotu ir izgliitiba shitajaa jomaa, vinjam jau biku vieglaak, bet es veel tajaa laika11 klases skolnieks taga 12 klases biku bija!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Nov-2004 16:33:03 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Nu izglitibas par elektroniku man nav - es skolas laikos majas raknjajos mazliet.. -... tagad vairs laika nav, daudz ko aizmirsu..
... man IT.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited