Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 23-Apr-2024 13:35:23

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 61 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next

CD vs Vinyl
CD 43%  43%  [ 18 ]
Vinyl 57%  57%  [ 24 ]
Total votes: 42
Author Message
 Post subject: Re: CD vs Vinyl
PostPosted: 06-Dec-2004 21:47:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Kas izpelnās jūsu cieņu no šiem abiem? Pamatojiet savu viedokli ar kādām pāris rindiņām! 8)
Priekš manis tikai Vinyl. Skaņa patīkamāka + Pilnīga rīcības brīvība (mauc uz priekšu, atpakaļ, ātrāk, lēnāk, kāvien vēlies). Esmu pat vienreiz uz vienas vecas plates ar rakstāmpapīra sarullētu tūtu, caur kuras šauro galu izdurta šujamadata, un tajā iebāzta mikrofona palīdzību skaņu noņēmis. Vienkārši iedvesmojoši plastikāta diski. Žēl tik ka nekalpo tik ilgi kā CD, bet nekas labs nav mūžīgs.


Top
   
 Post subject: brrrrrr...
PostPosted: 07-Dec-2004 1:09:17 
Paul Van Dyke Speelee ar Kompi? Heh paraadi man sleju kur tas rakstiis :) Tad jau es panjemshu uzinstaleeshu MixMeister 5 un ieshu piedzerties kameer disene griezzas. Vai tas tik neizklausaas peec leetas lauku disenes.
Savaadi, kapeec vispaar taas plates tirgo? Daargas un bojaajaas aatri. Mukjiigi Ne? :evil:
Es teereeju ap 100Ls meenesii lai man buutu visi, man tiikami, jaunumi un manam tuseetaajam buutu patiikami klausiities dzirdajaa vinyl skanjaa. Vaitad tas nav DJ darbs radiit peec iesmeejas forshaaku atmosfeeru. Kaa var radiit amosfeeru seezzot aiz datora? "Kas tas tur taads - Programeetaajs? Sekretaare? Kasieris? :) " Ja variet piedodiet, es to nekad nesapratiishu.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2004 2:29:55 
Visu cieņu Ratz! :)

Par Paul Van Dyke - jaa vinsh tieshaam speelee uz FinalScatch - bet te dazhsh labs nesaprot, ko noziimee taads skatuves vaards. Ja pasaulesslavenajiem djam Links vai Ratz vai Vento maksaatu taa :shock: par to ka pie sava produkta var izmantot taadu monstru dj vaardus, tad iepriekshmineetie dji speeleetu uz jebkaada maksaataaja produkta, kaut vai uz zaagja :)

Es zinu kur Final Scratch var labi izmantot, ja tu gribi savaa paartijaa speeleet Lauri Reiniku, Kantori 04 un talantu fabriku, jo kas gan vinjus izdos platees.

P.s. Luudzu nejaukt ar Raimondu Paulu, Credo un Dzeguziiti, jo vinju sniegums bija krietni labaaks un taapeec arii tika izdots platees :)

/platees ir rievas kas panaak lai vibree adata un pastiprinot tiek vibreets gaiss - respektiivi rodas skanja. Tajos mazo disku ciparos rodas probleemas, ja diskaa gadaas rievas :) un arii gaisa vibraacija tajos tikai apmeeram raksturota ar cipariem...


Top
   
 Post subject: Re: brrrrrr...
PostPosted: 07-Dec-2004 8:37:08 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Paul Van Dyke Speelee ar Kompi? Heh paraadi man sleju kur tas rakstiis :) Tad jau es panjemshu uzinstaleeshu MixMeister 5 un ieshu piedzerties kameer disene griezzas. Vai tas tik neizklausaas peec leetas lauku disenes.
Savaadi, kapeec vispaar taas plates tirgo? Daargas un bojaajaas aatri. Mukjiigi Ne? :evil:
Es teereeju ap 100Ls meenesii lai man buutu visi, man tiikami, jaunumi un manam tuseetaajam buutu patiikami klausiities dzirdajaa vinyl skanjaa. Vaitad tas nav DJ darbs radiit peec iesmeejas forshaaku atmosfeeru. Kaa var radiit amosfeeru seezzot aiz datora? "Kas tas tur taads - Programeetaajs? Sekretaare? Kasieris? :) " Ja variet piedodiet, es to nekad nesapratiishu.
-
Ja vecais, isteniba tada ir :)
-
+ vel ir Pasaules DJ kuri spele uz Traktor... --- labi ja? -- bet nu tada ir realitate.
-
..

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: ...
PostPosted: 07-Dec-2004 12:26:13 
Es tuliit sajukshu praataa :D! Tie Super Dj, ja arii izmanto to sasodiito Final Scratsh, tad tikai tapeec ka vinjam par to maksaa (Vento - tu laikam taa domaaji), bet nejau tapeec ka vinjam tas reaali patiik. Jo ja uz to skataas ar gaishu praatu un redziigaam aciit nevis uzpirktu superzvaigzznju aizeenotu prieshtatu, tad tas ir reaals leetucis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2004 15:56:23 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Quote:
Woker, mūziku izdod vienlaicīgi diskos un vinyl...
Nu nezinu, nezunu, neesmu nekur redzeejis piem. kaadu latvieshu muuzikas vinillu(peedeejo 10 gadu laikaa), kaut gan 1 esot kaut kad iznaacis(Hip Hop), un ko man diskoteekaa dariit ja kaads atnaak un saka:"She piechuks, uzliec Amberlife un Ladybird!"(Diezgan populaara pashlaik)





________________________________________
CD=Home&Club


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2004 15:58:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
She piechuks, uzliec Amberlife un Ladybird!"(Diezgan populaara pashlaik)
Piedod, bet tas jau vien liecina par dj liimeni... (nekaa personiska)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2004 19:10:56 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
Pats esmu vinila piekriteejs, taapat labaaks ir alus par bezalkoholisko un sieviete par gumijas... Tomeer ir sliktas zinjas- apakshaa redzamaa fraaze 100% izpildaas audiofila dziivoklii. Vairums klubu/rental kompaaniju izmanto daudz digtaalu lietinju starp pulti un pastiprinaataajiem- taapeec ar cipariem shobriid tiek raksturots 99% koncertu, diskoteeku un DJ setu. Atvainojos, ja kaadu saruugtinaaju

ddff



Quote:

/platees ir rievas kas panaak lai vibree adata un pastiprinot tiek vibreets gaiss - respektiivi rodas skanja. Tajos mazo disku ciparos rodas probleemas, ja diskaa gadaas rievas :) un arii gaisa vibraacija tajos tikai apmeeram raksturota ar cipariem...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2004 19:17:56 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
divi padomi shajaa sakaraa- 1) nespeelee stallii, 2) pastaasti apsardzei (tiem 2m teevochiem melnajaas vestees ar stekiem & lietaam), ka neveelies lai Tevi traucee seta laikaa. Un speelee ko speeleedams vienaa mieraa...

ddff

Quote:
Quote:
Woker, mūziku izdod vienlaicīgi diskos un vinyl...
Nu nezinu, nezunu, neesmu nekur redzeejis piem. kaadu latvieshu muuzikas vinillu(peedeejo 10 gadu laikaa), kaut gan 1 esot kaut kad iznaacis(Hip Hop), un ko man diskoteekaa dariit ja kaads atnaak un saka:"She piechuks, uzliec Amberlife un Ladybird!"(Diezgan populaara pashlaik)





________________________________________
CD=Home&Club


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2004 20:32:28 
nu zheel, ka ciparu daudz... Bet man tikuntaa patiik domaat, ka taa shtelle ir dziivaaka :)

visu cienju ddfff

/miers maniem neegjeriem


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 07-Dec-2004 23:21:44 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
Quote:
Woker, mūziku izdod vienlaicīgi diskos un vinyl...
Nu nezinu, nezunu, neesmu nekur redzeejis piem. kaadu latvieshu muuzikas vinillu(peedeejo 10 gadu laikaa), kaut gan 1 esot kaut kad iznaacis(Hip Hop), un ko man diskoteekaa dariit ja kaads atnaak un saka:"She piechuks, uzliec Amberlife un Ladybird!"(Diezgan populaara pashlaik)

CD=Home&Club
-
Nu slikti ka nezini:
-
2002 - Yana Kay - Staraja Plastinka (4tr) Platforma
2003 - Yana Kay - Tears In The Rain (4tr) MicRec
2004 - Bandmaster’s Flight – Samuel Alone (4tr) Amber Muse
-
un vel kaut kas bija, iznjemot to Hip-Hop.lv plati, bet es neatceros..

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2004 11:52:43 
piemirsi veel vienu..

DSTRBD001 - 2004
A. Brain, Fee.nix-z, MC Puma - Tear-Red
B. Fee.nix-z - Woody


Quote:
Nu slikti ka nezini:
-
2002 - Yana Kay - Staraja Plastinka (4tr) Platforma
2003 - Yana Kay - Tears In The Rain (4tr) MicRec
2004 - Bandmaster’s Flight – Samuel Alone (4tr) Amber Muse
-
un vel kaut kas bija, iznjemot to Hip-Hop.lv plati, bet es neatceros..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2004 12:00:53 
in shis jau arii diezgan subjetkiivi.. piem es CD jau simt gadi neesmu klausiijusies, maajaas klausos MP3, 21.gs. tomeer..

and for dj..
nu taadi puskoka leeceeji kaa "dj" wokers, kas speelee skolas diseniitees un atskanjo,to ko atnaak kaads un uzprasa.. nutaadiem IMHO ir tieshi kaa reiz speeleet uz CD.
veel arri dubplates uz cd ir ok..
btw es arii dodu priekshroku vinyl.


Quote:
NEPAREIZI !
-
sheit jabut jautajumam - KAM.
-
Mana atbilde:

for DJ - Vinyl
for home listening - CD
________________________________


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2004 14:06:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 10-Nov-2004 13:35:27
Posts: 166
Nu Hallo, (Puskoka leeceejs???), tas par to Ladybird bija tikai taads piemeers, a juus jau visi puskoka leecejs, starp citu kaa uz vinilla tu paatrinaasi tempu, neizaardot balsi?????!!!!!! :lol:


Top
   
 Post subject: heh
PostPosted: 08-Dec-2004 16:18:05 
A, tu iemaacies mixeet taa lai nevajadzeetu mixa laikaa paatrinaat to aatrumu. (Varbuut es nesapratu - paskaidro kuraa situaacijaa tev tas aatrums ir jaapaaatrina?)
Jeb runa gaaja par to ka "Master Tempo" Ir reaali kruta fiicha & balsi vinja nebojaa?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 61 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited