Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 3:48:21

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 61 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next

CD vs Vinyl
CD 43%  43%  [ 18 ]
Vinyl 57%  57%  [ 24 ]
Total votes: 42
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2004 17:08:21 
Quote:
Woker, mūziku izdod vienlaicīgi diskos un vinyl...
Parasti muzons uz cd iziet par menesi agrak neka vinyl, jo plati ir speciali jaMasteringo, tad jataisa meginajuma partiju un tik tad var laist apgrozijuma.

Par final scratch: padomajiet pasi, ja ir jabrauc uz gastrolem piem uz niderlandiem ko labak panemt lidzi: divus smagus keisus ar 50 platem katra, vai nu datoru un 2 plates? :wink:

SC Van dyke nav vienigais FS piekritejs, ari tadas personas ka Dr. Kuco reizem spele uz FS. No krievu djiem var pieminet Pimenovu.
Bet tadi giganti ka Gus Gus jau kadu gadu spele tikai uz CD.


Top
   
 Post subject: Re: heh
PostPosted: 08-Dec-2004 17:11:57 
Quote:
A, tu iemaacies mixeet taa lai nevajadzeetu mixa laikaa paatrinaat to aatrumu. (Varbuut es nesapratu - paskaidro kuraa situaacijaa tev tas aatrums ir jaapaaatrina?)
Jeb runa gaaja par to ka "Master Tempo" Ir reaali kruta fiicha & balsi vinja nebojaa?
Nu neticu ka visa miksa tev nekur nav japalielin atrumu. :lol: Ja tik tu nelaiz vienu un to pasu plati pa apli....

PS Kaut vai Master Tempo boja skanu tas izklausas daudz labak neka vinyl ar +3


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2004 17:51:30 
Quote:
Parasti muzons uz cd iziet par menesi agrak neka vinyl, jo plati ir speciali jaMasteringo, tad jataisa meginajuma partiju un tik tad var laist apgrozijuma.

Par final scratch: padomajiet pasi, ja ir jabrauc uz gastrolem piem uz niderlandiem ko labak panemt lidzi: divus smagus keisus ar 50 platem katra, vai nu datoru un 2 plates? :wink:
1)Apskaties info par to, kurā datumā tiks izdota dziesma. Londonā vairākums singlu parādās pirmdienā. ieiesi mūzikas veikalā pirmdienā tieši, kad atver veikalu un singls tev vērsies pretī gan diska gan plates formātā. Ne mēnesi vēlāk, ne nedēlj ne stundu vēlāk, bet tieši tajā pašā momentā. Ja Tu padomātu loģiski, tad saprasu, ka CD singls tiek izdots tad, kad plate nomasterota, lai iznāk reizē. :idea:

2)Par final scratch: arī
bet šoreiz par auto:
padomā pats, ja ir jabrauc uz gastrolem piem uz niderlandiem ar ko labāk braukt - ar rolce royce limuzīnu - liels, nepraktisks, daudz degvielas patērē, pilsētās grūti izbraukāt, vai uztuningotu golfu - maziņš ērts, pilns ar digitālām ekstrām? :lol:

Tu arī prestižu ar izmēru salīdzināji... :!:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2004 18:35:05 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Muzons uz CD agrak?
-
Nee.
-
Ja tikai nokachat 0-Day relizes un ierakstit CD :)
---
---
Vienigais ir tadas relizes kuras:
a) iznak tikai CD
b) iznak tikai 12"
-
Promo CD un Promo 12" relizes (izdoshanas) dati parasti nesakrit, tas ir. Bet Oficiala relize, viss 1 diena.

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Last edited by dawhite on 09-Dec-2004 10:56:48, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2004 21:40:05 
Quote:
Apskaties info par to, kurā datumā tiks izdota dziesma.
Tad paskaidro man ludzu, kadel Bogdanam vissi jaunakie tracki promo formata uz cd ir pirms oficiala reliza (to visu vinam atsuta pa taisni no lejbliem).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08-Dec-2004 23:41:41 
piedo, goda vards negribeju <c> Links :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Dec-2004 10:54:56 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Vento, es ar to promo relizi domaju to ka tomer tas plates un cd tirazhejas, tikai pa citu sistemu.
ir pat tadi Promo, kur ir gan attels uz CD, gan covers, pie tam drukats ne uz majas printera.
-
Not for sale :)
-
es zinu ka promo ir iepazishanas versija (promotional copy, promotional release).
-----
-----
Lieliem DJiem, kuri var popularizet jauno muziku, leibli suta plates for FREE, jo ir ieintereseti. Protams ka for free nesutis neviens kaut kadam vietejam dj, kursh spele prieksh 100 cilvekiem un tikai maza pilsetinja...
-
-
-
P.S. Bet vispar, sakas jau OFFTOPIC.....

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 09-Dec-2004 14:57:21 
Zem varda promo es domaju nevis puss gatavus trackus ar sudigu kvalitati, bet gan normali nomasteringotus celinus kas ir Djiem pirms oficiala reliza.
Ka tad tu, guru, iesaki saukt tadus cd? :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Dec-2004 18:18:00 
Quote:
piedo, goda vards negribeju <c> Links :roll:
Augsti godājamais Links! sarunu ar Tevi turpināšu tad, kad Tu atgriezīsi atpakaļ manu ziņojumu, pēc tam, kad Tu izdzēsi mana ziņojuma tekstu tur ierakstot dažus savus vārdus, kā tas ir augstāk redzams.

Manā oriģinālajā ziņojumā pirmajā daļā bija ar smaidu paskaidrota atšķirība starp "realise" un "promo", jo domāju, ka Linksam to vajadzētu zināt.
Otrajā ziņojuma daļā uzdevu divus jautājumus, no kuriem pirmais bija, kāpēc Links izvēlējies tādu bildi, un otrais bija, kā Links kļuvis par moderatoru, jo arī es vēlētos kļut par moderatoru, ja tas iespējams.
Ziņojumā nebija rupju vārdu, klaja personas nomelnošana, vai cieņu aizskaroša informācija.

Parakstu saviem ziņojumiem "Hey Links! Izdzēs arī šo manu ziņojumu!!!" noņemšu uzreiz, kā redzēšu, ka mans ziņojums ir atgriezies savā vietā.

Paldies.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10-Dec-2004 19:19:19 
Offline
ADMIN
ADMIN
User avatar

Joined: 01-Nov-2002 22:57:19
Posts: 163
[quote="Vento Maniax"][/quote]

Diemzheel Vento tavu ieprieksheejo postu nevar atgriezt atpakalj. Links par moderatoru kluva pateicoties savai aktivitaatei forumaa.

Es neesmu tiesnesis un nenoteikshu kuram bija taisniiba kuram nee. Tachu luudzu ieveertot savstarpeeju cienju un neapvainot vienam otru. Vieglaak ir tachu pastaastiit nevienam virsuu nebruukot. Visi tachu mees kaut ko nezinam vai ir kaads savs viedoklis par kaadu teemu, taadeelj arii ir domaatas diskusijas - civilizeetas, lai apmainiitos ar domaam.

:!: Links luudzu neizmantot savas moderatora tiesiibas shaadaa veidaa. Moderatora tiesiibas ir pieskjirtas ar meerkji lai uztureetu tiiru forumu, nepieljautu lamaashanos, klajus nepatiesus apvainojumus, vai kaadu pilniigu spamu.

Ja kaadaa zinjojumaa ir klaji apvainojoshi vaardi attieciibaa uz tevi luudzu sazinies ar mani, un mees izdomaasim kaa riikoties.

_________________
Maris Mezroze
----------------------
http://www.mikseris.lv/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 11-Dec-2004 6:55:54 
sarunu ar Tevi turpināšu tad, kad Tu atgriezīsi atpakaļ manu ziņojumu,
______________________
Piedo, bet tas nav iespejams. Goda vards izdariju to nejausi.

Manā oriģinālajā ziņojumā pirmajā daļā bija ar smaidu paskaidrota atšķirība starp "realise" un "promo", jo domāju, ka Linksam to vajadzētu zināt.
________________________
Nebija runa par jedzienu definiciju bet gan par to ka materialu var dabut atrak cd formata.

Otrajā ziņojuma daļā uzdevu divus jautājumus, no kuriem pirmais bija, kāpēc Links izvēlējies tādu bildi,
___________________________
Tapec ka dazreiz pats medzu uzspelet k-kados pasakumos. Biezi speleju ari uz platem.

un otrais bija, kā Links kļuvis par moderatoru, jo arī es vēlētos kļut par moderatoru, ja tas iespējams.
___________________________
Vot uz so jautajumu es pats nezinu atbildi. Vienkarsi kada jauka diena atvero mikseri, pamaniju ka man ir mainijies status. :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2004 15:53:23 
atgriezoties pie vinyl vs. mp3, ja neesat jau lasijusi - rekur viens uzcepis savu pardomu rakstu par so temu.

http://www.sub.lv/index.php?newID=83

see ya
l.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 19-Dec-2004 18:09:01 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
njaa, lai arii savaa iisajaa vinyl DJ karjeraa esmu bijis dedziigs taa piekriteejs, tomeer vakardienas paspeeleeshanaas ar jauno Numark CDX saaka shkjobiit manu paarlieciibu. It kaa tomeer nav iisti tas pats, kas dziivs vinils, bet nu ljoti tuvu gan... par skanjas nianseem nerunaaju, tikai par interfeisu.

ddff

Quote:
atgriezoties pie vinyl vs. mp3, ja neesat jau lasijusi - rekur viens uzcepis savu pardomu rakstu par so temu.

http://www.sub.lv/index.php?newID=83

see ya
l.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 26-Mar-2005 1:12:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Kaut arii teema ir veca un vairs nav aktuaala tomeer , es personiigi nobalsoju par CD , jo , visiem standartiem esmu izgaajis cauri ,
:arrow: Lentas - Lentinieki bij kruta varbuut pat labaakais kas vispaar ir bijis . Laiciigi jaaizdomaa ko speeleesi peec 15 minuuteem , tad paspeet attit, uztiit vajadziigo treku nedod dievs kaad kautko pasuuta , principaa visu vakaru viens kaartiigs radosh darbs , luuk taa jau ir kautkaada maaksla .

:arrow: Vinyls - Atskanjotaaji labi , skanja varbuut taalajo 80-jos taa bijlabaaka par CD tadgad kad viss materiaals seviskji jau Dj vajadziibaam tiek jau saakumaa radiits ciparos , jaa pie mazaam jaudaam skan patiikamaak , apskanjotaaji sapratiis par ko es runaaju , tur zemo frekvenchu nogrieshana un taa taalaak , jaa naak paskatiities , nu jaa kaatev tur , O O O JAA , un tas ir viss , un tad veel taadas replikas TU KO VEEL UZ TAADIEM VECIEM APARAATIEM SPEELEE shitais bez komentaariem , un pati galvenaa probleema VINYLS vienkaarshi nereaali un tad veel taa korishu buushana NU TU ZINI BET SHITAIS EKSEMLAARS , VAIRS NEVAREES NOPIRKT esmu tam izgaajis cauri . Par to maakslu ko itkaa uz vinila var raadiit nu tik apstriidams jautaajum , jo taas iespeejas jau patiesiibaa nu nav tik daudz , izdomaaji kas par treku buus naakoshais , ja neesi losis un straadaat maaki tad arii treku piedziishana un nomainja nav probleema , paareejo laiku kaa ar CD staavi un gaidi kad tad tas treks beigsies .

:arrow: paliek CD , eerti , aatri , un galu galaa to ko negrib paardot paardeveeji var dabuut tiiklaa . Pats CD aparaats nu jaa tas jau ir cits jautaajum , protam tas maksaa , seviskji ja gribaas labus aparaatus , un shet tad arii rodas tas moments kad visi jau saliidzina vinilu ar kautkaadiem Omnitronik vai labaakajaa gadiijumaa Pioneer 100 liimenja aparaatiem , .......

:arrow: par FinalScretch , tomeer pagaidaam taada njirgaashanaas par cilveekiem , bet taas tikai manas domas . NU tad nopeerc tos pashus suudus Numark CDX ja labaaks nekas nesanaak un taapat buus leetaak nekaa daudz maz pienjemams laptaps . Jebkura Dj mixpults atljauj vienlaiciigi piesleegt divas turntables un divus CD .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Mar-2005 14:47:25 
Nu ljoti interesanti "DJ" Igors ir aprakstiijis DJ teemu no skanju neseeja viedokla.

Nedaudz mana spriedeleejuma par to.

Aciimredzot DJ Igoram ir visai virspuseeja nojausma par DJ darbu, jo to ko dara DJ vinsh ir tikai sapratis no aciim redzamaa. Tachu neko nav izpratis par to kas ir DJ iisteniibaa un kaada ir vinja buutiiba.

Par jaunajaam tehnologjijaam runaajot, izskataas, ka nav aiztikts neviens no jaunajiem atskanjotaajiem, taadeelj arii taada klaja graabstiishanaas bez pamatojuma.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 61 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited