Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 29-Mar-2024 9:16:04

All times are UTC+02:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page Previous 1 2
Author Message
 Post subject: Re: craaaaaaaaa
PostPosted: 23-Nov-2005 15:17:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
eh .. es domaju diezvai tu mani atpazini....! es nekad neesmu tur ravies spelet .. un pat nedomaju par to! pietiek man ar savu klubu kur esmu rezidents! esmu tik 2 reizes bijis "pmk" ieksha garam braucot! shi informacija man ir no draugiem kuri dzivo saldu un apmekle jusu klubu un ir spelejushi jusu kluba!!!! es uzrakstiju tikai to delj ka es nebrauktu tur spelet un tas ir manas domas! bet var but kadam tas netrauce un tapec lai brauc ..
sorry, bet tas viss atgaadina - VIENA TANTE TEICA gadiijumu. pats regulaari tur speeleeju un neesmu saskaaries ar taadaam probleemaam, kaa jau mineetais GUEST (vai tieshaam ir tik gruuti atklaati pateikt kas esi, citaadi sanaak, ka sleepies kaut kaadaa miglaa...).

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 15:23:37 
Nu man jau ta tur neiespejams tikt, jo jabrauc 300km lidz vinjam! vienigais ja sanak tuset kuldiga, tad iebraucu un nejau es uzraxtiju ka klubs s*x vai kaut ko uz to pusi! vienkarshi pateicu kadi minusi kluba un ar ko ir jareikjinas kad brauc spelet! Tur kur es speleju man arii lidzigi minusi - temperetura +30,dj nedrikst dzert,pipet(var but tapec es to visur pieraxtu), peld viens vinyls, utt!

un tapec tagad man pec shita txt no darba jamet vai nelaist ieksha! es domaju mums ka dj jau sen bija laix bljaut lai ciena dj darbu - saktu maxat normali, likt normalus dj galdus nevis uz kasetem gandriz jaspele! utt

un Egita ir ieraxtijusi nodalja DJ lietas ... to jau bija jagaida ka raxtis par cluba problemam .. nevis "es gribu spelet, es es es es!!" tadu jaraxta vai nu "mekle" vai nu "piedava" nodaljas!


Top
   
 
 Post subject: Re: craaaaaaaaa
PostPosted: 23-Nov-2005 15:27:48 
nu labi ka tev nav nacis saskarties ar tadam problemas .. bet nu citiem jau nacies ?? un ko tad darit ?


Top
   
 
 Post subject: Re: craaaaaaaaa
PostPosted: 23-Nov-2005 15:55:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Un cik tad ir tie "citi"? 1ns? 2vi? tad mosh lai jamie pashi pasaka :) citaadi te ir VIENA TANTE TEICA UN ES TO TAALAAK PROPOGANDEEJU...

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 18:10:27 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
un veel kas- tur nav Tev tik ljoti nepiecieshamo Pioneer 1000, Technics 1200 un Allen & Heath pults.

ddff
Quote:
Nu peec komentaariem labaak tur neraadiities!!


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 18:48:17 
Es lasu, un briinos, kaa taadu bljekji var skaldiit! :shock: Man nav nekas pret kritiku,(taa ljauj ieraudziit kljuudas utt.) es to kopumaa veerteeju pozitiivi, ja tas ir objektiivi un nav saistiits ar konkurenci un intrigaam. Saldus DJ es visus paziistu un ja veel speeleejis ir Pmk. :wink: Varētu DJ niku vai vārdu!?! :)
Domaaju par postu "Viena tante teica" nav vairs veerts te publiski muljkjoties:?
Quote:
Dj Igors
PostPosted: 23-Nov-2005 14:21:55 Post subject:
Egita - lai taa lieta buutu vienkaarsha un skaidra , vienkaarshi pasaki cik $$$$
Nav tak iespeejams visiem DJ noteikt vienu cenu! :D Piemeeram, Janvaarii Maartinjam Kreilim par speeleeshanu maksaas vairaak nekaa DJ "X" un februaarii Bogdan Taran maksaas vairaak nekaa DJ "XX". Cena ir elestiiga un taa mainaas atkariibaa no dazhaadiem apstaakljiem, kaa piemeeram,vaards, reklaama, fanu klubs utt.
Kuriem buus interese tie sazinaasies un pajautaas man.

P.S.Ok.esmu vainiiga, ka sajaucu un iepostoju neiistajaa sadaljaa,es tieshaam neiedziljinaajos, pirms nepateici! Es atvainojos!!!


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 18:57:35 
Zinu,zinu, ka veel daudz kas truukst no aparatuuras, gaismaam un veel daudz ko gribeetos. Uznjeemums visu peljnju liek iekshaa nk "Pmk", patreiz bij citas prioritaates, bet tiek jau domaats arii par aparatuuru un gaismaam. Man jau protams gribeetos, lai ir jau tuuliit :?


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 20:19:54 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
manaa gadiijumaa taa bija vairaak kaa ironija par DJ Rolanda mega rideri, kuru noteikti visi klubi speej nodroshinaat. Uzskatu, ka PMK ir labaakaa aparatuura visaa Saldus rajonaa. Ja nu gadiijumaa kaadam DJ ir spec. vajadziibas, tad nav tak probleemu vajadziigo noiireet uz seta laiku.

ddff
Quote:
Zinu,zinu, ka veel daudz kas truukst no aparatuuras, gaismaam un veel daudz ko gribeetos. Uznjeemums visu peljnju liek iekshaa nk "Pmk", patreiz bij citas prioritaates, bet tiek jau domaats arii par aparatuuru un gaismaam. Man jau protams gribeetos, lai ir jau tuuliit :?


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 20:34:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
[removed - luudzu iztikt bez personiigiem apvainojumiem]


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 21:41:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
2 Egita Ar to $$$ es biju domaajis to minimumu ko klubaa maksaa vienkaarshi DJ XX 8) , vai tas ir taads nosleepums :shock: . Un pilniigi skaidrs kad visiem nebuus vienaadi 8) .
Par to aparaatu kas klubaa staav vispaar nebuutu jaauztraucaas :) , jo jebkuram normaalam DJ ir savs aparaats 8) . Bet kam shamaa nav , kaadas vispaar var buut pretenzijas :evil: , speelee uz taa kas ir , probleemas , jo shitaa jau var arii klubaa plates paprasiit un beigaas braukt virsuu , tad nu ziinaat , taadas vecas nepopulaaras :idea: . Kaadu maakslu vispaar var veidot uz svesha aparaata :?: :!: :?: .

Veelreiz atvainojos , taadas ir manas domas , kas ir uzkraajushaas ljoti daudz gadus piekopjot sho hobiju , negibeeju nevienu aizvainot .

Un nevajadzeetu shajaa gadiijumaa piemineet Wesbaam , tas ir cits liimenis , vechi esat reizi reaali , par atseviskju samaksu arii vinjsh atvediis liidzi to verkji par kura reklaamu piedevaam vinjam samaksaas arii taa verkja razhotaajs .
:arrow: Tieshi taapeec visi shie augstaa ranga viri leeniiteem paariet uz mazaaka izmeera aparaatu , tie pashi populaarie PIO-1000 , katraa suunu ciemaa ir dabonami , un domaaju arii Tiesto nospeeleetu savu trance uz PIO-100 , protams ja vinjam par to speetu kaads samaksaat . katraa gadiijumaa kaadreiz vinjsh ljoti lieliski iztika ar PIO-500 . un televiizijai maaleeja acis ar paaris viniliem . Jebkurshs vadosho DJ raideris ir mainiigss jeedziens , sapraata robezhaas . Taada ir dziive :cry: , visu nosaka honoraars :wink: .


Last edited by Kosmoss on 24-Nov-2005 0:58:29, edited 2 times in total.

Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 22:25:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Taa, ludzu pieklajigak....
-
-
-
-
par aparaturu nepiekritu Igoram ...
lietas kas DJjam janjem lidz, tas ir Adatas, Slipmati, Austinjas un CD/Plates. Aparaturu JANODROSHINA KLUBAM .. ta ir normala sistema, kura ne visur LV mums darbojas.... (jo naudinju ekonome).
-
Vai tad Westbam brauka apkart ar savu aparaturu?
-
:)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 24-Nov-2005 1:13:05 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
piekriitu. Tomeer DJ ir jaapaintereseejas par aparatuuru, kaada ir klubaa, lai nebuutu paarsteigumu. Un ja ir kas papildus vajadziigs, tad par to jaainformee klubs. Un tad klubs padomaas vai shis DJ iekljaujas plaanotajaas izmaksaas (honoraars + papildus tehnikas noma) un pienjems leemumu. Un visiem viss buus skaidrs, nekaadu paarsteigumu vai nesaprashanaas.

ddff
Quote:
Taa, ludzu pieklajigak....
-
-
-
-
par aparaturu nepiekritu Igoram ...
lietas kas DJjam janjem lidz, tas ir Adatas, Slipmati, Austinjas un CD/Plates. Aparaturu JANODROSHINA KLUBAM .. ta ir normala sistema, kura ne visur LV mums darbojas.... (jo naudinju ekonome).
-
Vai tad Westbam brauka apkart ar savu aparaturu?
-
:)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 24-Nov-2005 5:03:47 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
un shita jezga ap vienu Klubu ?!!?
Pameegjiniet pashi klubu uztaisiit, un redzeesiet, cik vienkaarshi ir gan iegaadaaties, gan iznomat aparatuuru, nezin vai kluba apmekleetaajiem interesees kaadas gaismas ir uzliktas, ja nebuus baara letes, diezvai vinjiem interesees, kaadas kvalitaates muuzika skan ja nebuus normaalas vietas kur pieseest un izklaideeties. Apmekleetaaji uz klubu iet ne taa kaa uz kuultuuras namiem, kur notiek diseniite, bet gan ar draugiem saskrieties un patuseet, a Gaismas un muuzika vinjiem ir otrajaa plaanaa, un ja nebuus apmekleetaaji tad to gaismu un skanju varees pakaljaa iespraust.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 25-Nov-2005 1:12:02 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
nu kluba apgaismojums un gaismu efekti ir tik pat svariigi cik muuzikas kvalitaate!!!! (mans viedoklis) .......


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page Previous 1 2

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited