Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 28-Mar-2024 16:51:00

All times are UTC+02:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page 1 2 Next
Author Message
PostPosted: 03-Nov-2005 18:24:20 
Varat iečekot http:// www.pmk.lv
Ejošie mūzikas stili ir House un R&B.
Sakontaktēties ar mani varat pa e-mailu: eversoni@apollo.lv vai pieeglem@inbox.lv vai arī populārajā saitā - draugos :) /Egita Eversone/


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 03-Nov-2005 19:00:15 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Varam piedavat vairak smagaku repertuaru ... techno, trance, ari house bet uz progressive pusi.
-

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 03-Nov-2005 19:15:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Skatos ka tur jau Goldbergs paspējis ieviesoties. Nu saki nu kā i? kā atmosphēra klubā? kā tauta? kaut ko smagnēju panesoši apmeklētāji?

p.s. vienīgi nepadomājiet nepareizi, neko negribu kritizēt bet mazs ieteikums, bildītes nedaudz mani iegruzīja. Foto ar apsargu pūļa vidū un kopējais Quality bik tā nu.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 03-Nov-2005 19:22:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
tas tach ir Saldus !! tur jau nu nebuus tik stiliigi gjeerbushies kaa Riigaa, bet par klausiitaajiem un dejotaajiem tur gan vareetu buut viss kaartiibaa.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 04-Nov-2005 11:50:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Skatos ka tur jau Goldbergs paspējis ieviesoties. Nu saki nu kā i? kā atmosphēra klubā? kā tauta? kaut ko smagnēju panesoši apmeklētāji?

p.s. vienīgi nepadomājiet nepareizi, neko negribu kritizēt bet mazs ieteikums, bildītes nedaudz mani iegruzīja. Foto ar apsargu pūļa vidū un kopējais Quality bik tā nu.

ir ir GOLdbERG ieviesojies ;) pagaajushajaa sezonaa reizi meenesii viesu rezidences ;) shijaa tas pac ;)

hmz - mans viedoklis ir sekojosh - vieta laba, publika atsauciiga un vismaz house panes noooormaali :) gan taadu vieglaaku, gan progressive. shad tad ir gadiijies no riita trance iespeeleet, bet nu tad ir jaabuut cilveekiem, kuri pavelk paareejos liidzi. par techno un kko izteikti smagu - pasham nav gadiijies testeet, so nemaaceeshu teikt.

par apsargiem - it kaa no saakuma man arii tas likaas diivaini bik, bet patiesiibaa ir ok, jo tad nu atkriit visas nekaartiibas un iespeejamaas konfliktsituaacijas.

kopeejais veerteejums - PMK ir viena no taam vietaam, kur ir patiikami aizbraukt uzspeeleet ;)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 04-Nov-2005 12:32:50 
Quote:
ir ir GOLdbERG ieviesojies Wink pagaajushajaa sezonaa reizi meenesii viesu rezidences Wink shijaa tas pac Wink
Cerams,pie šitā grafika pieturēsimies :) 5dien, vispār tev izdevās super tuss! Likās,ka tauta no sajūsmas jumtu noraus :)

Par bilžu kvalitāti piekrītu. Un jau bij nolemts,ka šonedēļ fočēs uz labāku kvalitāti.
Quote:
aheadx
PostPosted: 03-Nov-2005 20:22:28 Post subject:
tas tach ir Saldus !! tur jau nu nebuus tik stiliigi gjeerbushies kaa Riigaa
Vispār ir tā, ka Saldus publika sastāda tikai daļiņu no naktskluba apmeklētājiem,jo ļoti daudz cilv.brauc no citām pilsētām(Kuldīga, Liepāja, Ventspils un arī no Rīgas).


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 04-Nov-2005 13:03:05 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
da nesaprati es gribeeju teikt, ka cilveekiem apgjeerbaa nav noziimes, un muuziku taapat vinji klausaas un tusee ;)


Top
   
 
 Post subject: u
PostPosted: 22-Nov-2005 0:21:41 
nu nez .. esmu bijis tur dazhas reizes .. spelejis neesmu, un negribu tur spelet:)

bet ir draugi spelejushi un stastijushi par visu ..

1) IR LJOOOTI PRETIGI KA CILVEKI TIEK PIE DJ!!!!!!!!!!!!! tu spelet - a vietejais kabans tev rausta aiz kajas un bljauj ka pamuti sados ja neuzliksi vinjam "pastum pastum piragu"

2) Scratch pults - 2 kanali EQ! it ka nav liela problema - bet ja gribi labi paspelet tad jaspele bez eq! un nekas labs tur nesanak :)))

3) Nav monitora .. tas ir slikti uz austinjam nospelem ir gruuti .. jo zali slikti dzirdi!!!!

4) Vinyl nav .. zna4 v-cienitajiem bus jaspele vai nu uz cd vai nu nespelet! [es teiksim nevestu savu tehniku tur, jo es saku ka pie dj var tikt no tautas! ir redzets variants ka vecene ar kausu pielien pie dj un baigi runajas un shljaxtas ar alu]

5) DJ nedrixt pipet!:))) es teiksim kad speleju ik pec 3 dziesmam pipeju!

6) un darba laix nepatikams:) vareja kaut lidz 6 uzmeikot .. a to brauc tos 100 km - ja nevairak un spelet kartigi sac no 1-3. vel rezidents pa vidu ielien uzliek popsu! tad nu visi 2h :P

bet nu kopuma hwz skataties pashi .. kas zin kur jums patik spelet! ja brauksiet tad paskataties cilvekiem uz acim! 70 % zem MDMA - vinjiem tur tas tagad topa! tapec jau sakushi lekat pie house :)))


Top
   
 
 Post subject: Re: u
PostPosted: 22-Nov-2005 1:13:27 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
komenteeshu tikai 5)
neiebilstu pret to, ka DJ pie pults dzer un piipee. Viena lieta ir attieksme pret publiku, bet tas jau darba kultuuras un eetikas jautaajums. Tikai tad katru meenesi no DJ algas vajadzeetu ietureet izdevumus, kas rodas tiirot no aparaatiem aaraa pelnus, zemenju daikiri, chipsus, riekstinju drumstalas, mineraaluudeni un visu pareejo, ko var biezaa slaanii atrast "normaalu" klubu DJ tehnikaa. Ja DJ nav ar mieru shaadaam izmaksaam, tad varbuut padzert/paeest var pirms seta pie eedamgalda un pirms seta izpiipeet 2 pacinjas cigareshu, tad pietiks kaadaam 120 dziesmaam. Un naakoshajam DJ (kursh need un nepiipee pie pults) buus patiikami straadaat tiiraa vietaa.

ddff
Quote:
nu nez .. esmu bijis tur dazhas reizes .. spelejis neesmu, un negribu tur spelet:)

bet ir draugi spelejushi un stastijushi par visu ..

1) IR LJOOOTI PRETIGI KA CILVEKI TIEK PIE DJ!!!!!!!!!!!!! tu spelet - a vietejais kabans tev rausta aiz kajas un bljauj ka pamuti sados ja neuzliksi vinjam "pastum pastum piragu"

2) Scratch pults - 2 kanali EQ! it ka nav liela problema - bet ja gribi labi paspelet tad jaspele bez eq! un nekas labs tur nesanak :)))

3) Nav monitora .. tas ir slikti uz austinjam nospelem ir gruuti .. jo zali slikti dzirdi!!!!

4) Vinyl nav .. zna4 v-cienitajiem bus jaspele vai nu uz cd vai nu nespelet! [es teiksim nevestu savu tehniku tur, jo es saku ka pie dj var tikt no tautas! ir redzets variants ka vecene ar kausu pielien pie dj un baigi runajas un shljaxtas ar alu]

5) DJ nedrixt pipet!:))) es teiksim kad speleju ik pec 3 dziesmam pipeju!

6) un darba laix nepatikams:) vareja kaut lidz 6 uzmeikot .. a to brauc tos 100 km - ja nevairak un spelet kartigi sac no 1-3. vel rezidents pa vidu ielien uzliek popsu! tad nu visi 2h :P

bet nu kopuma hwz skataties pashi .. kas zin kur jums patik spelet! ja brauksiet tad paskataties cilvekiem uz acim! 70 % zem MDMA - vinjiem tur tas tagad topa! tapec jau sakushi lekat pie house :)))


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 22-Nov-2005 2:30:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Nu nezinu , par to piipeeshanu , es patiesiibaa arii nevaru bez , bet taapeec jau man savaa pultii nav ne chipshu atliekas ne cigareshu pelni , vienkaarshi taadaam lietaam parasti izmanto pelnutrauku . Daudziem no mums ir shis sliktais ieradums , es domaaju DJ , man piemeeram tas suuda nikotiins veicina domaashanu , visas labaakaas idejas kas ir radushaas manaa stulbajaa galvaa ir smeekjeejot . kaut arii es ljoti labi apzinos kad tikai taapeec es noteikti uz shiis pasaules nodziivoshu mazaak . Un nav ko liist pie taa DJ un ostiit to piepiipeeto gaisu . Un ja kaads nav sapratis to kad DJ ir viens liels makslinieks un makslinieki nav bez sava veida blusaam tad mums vispaar nav par ko runaat , taa arii taa dziive turpinaasies kad katrs noskuutais tevi raustiis aiz kaajas un attieksies pret tevi kaa pret mauku no Chaka ielas .

Kaut gan shajaa gadiijumaa konkreetajaa , ir tomeer tam paham DJ jaapadomaa par to , kad , ja jau tu veci brauc uz to klubu atskanjot to savu muuziku tad vismaz esi ti miilsh un paintereseejies vai TU TUR IEDEREESIES ar savu maakslu . Tieshi tas pats attiecas uz kluba saimnieku jeb cilveeku kas organizee to kluba dziivi . Taapeec jau pastaav tie promo miksi ko parasti tas kluba cilveeks klausaas un peec tam izlemj vai konkreetais DJ iederaas konkreetaa kluba stilaa , jo kursh gan labaak par shamo zinaas kaada tad iisti publika grozaas konkreetajaa klubaa un kaadu muuziku shii konkreetaa kluba apmekleetaaji grib dzirdeet :roll: . Lietas buutiibaa viss ir tik vienkaarshi :wink: .


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 11:01:00 
Manupraat, man te nav pat ko komenteet! :wink: Peec paaris tekstiem saucamais "Guest" es tevi viegli atpazinu! :lol: Ja jau tik slikti ir speeleet Nk "Pmk", ko tad tu pats taa raujies uz turieni un visu laiku prasi, kad varees uzspeeleet??? :shock:
Jap, pie aparatuuras NEDRIIKST dzert un smeekjeet!!! Vienojaas - vai speelees setu, vai iisaaku vai garaaku laiku un tad luudzu!!! Tikmeer uzspeelees rezindents. REZIDENTS MUMS IR TIKAI VIENS!!! Skatos, saucamais "Guest",ka smuki maaki paarspiileet! :x


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 13:21:55 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Egita - lai taa lieta buutu vienkaarsha un skaidra , vienkaarshi pasaki cik $$$$ , tad arii uzreiz redzeesi cik ir gribeetaaju un vareetaaju , un iisi un konkreeti ko no taa DJ tajaa vakaraa gribi dzirdeet un redzeet , ar to kad piedaavaa paspeeleet vien nepietiek , katram no mums interesee kads no taa visa finaalaa buus rezultaats un ko no mums iisti grib :wink: . Vai tas ir tik sarezgjiiti :roll: .

DJ izlasiis tavus komentaarus un iegribas , izdomaas vai vinjsh to var un grib un zvaniis :D .


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 13:41:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
Vispaar neiesaku speeleet Latvijas provincees!!! :DDD


Top
   
 
 Post subject: craaaaaaaaa
PostPosted: 23-Nov-2005 14:20:08 
Quote:
Manupraat, man te nav pat ko komenteet! :wink: Peec paaris tekstiem saucamais "Guest" es tevi viegli atpazinu! :lol: Ja jau tik slikti ir speeleet Nk "Pmk", ko tad tu pats taa raujies uz turieni un visu laiku prasi, kad varees uzspeeleet??? :shock:
Jap, pie aparatuuras NEDRIIKST dzert un smeekjeet!!! Vienojaas - vai speelees setu, vai iisaaku vai garaaku laiku un tad luudzu!!! Tikmeer uzspeelees rezindents. REZIDENTS MUMS IR TIKAI VIENS!!! Skatos, saucamais "Guest",ka smuki maaki paarspiileet! :x

eh .. es domaju diezvai tu mani atpazini....! es nekad neesmu tur ravies spelet .. un pat nedomaju par to! pietiek man ar savu klubu kur esmu rezidents! esmu tik 2 reizes bijis "pmk" ieksha garam braucot! shi informacija man ir no draugiem kuri dzivo saldu un apmekle jusu klubu un ir spelejushi jusu kluba!!!! es uzrakstiju tikai to delj ka es nebrauktu tur spelet un tas ir manas domas! bet var but kadam tas netrauce un tapec lai brauc ..


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 23-Nov-2005 14:42:18 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
Nu peec komentaariem labaak tur neraadiities!!


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page 1 2 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited