Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 18:19:27

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 23-Dec-2005 16:39:19 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
DJ GOLdbERG - THNX , censhos... ari nespelet uz PirCD :) :) :D
kaa ikviens sevi cienosh dj ;) viva la musica!

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Dec-2005 16:39:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
jebkura gadijuma - DJ'jam ir sava programma (ja ir) tad vajag savus principus aizstavet.
Par to nu nevar nepiekrist. Ja principi ir pietiekami normāli tad protams.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Dec-2005 16:42:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 02-Jun-2003 13:13:32
Posts: 310
Location: LV, Riga
Quote:
Quote:
jebkura gadijuma - DJ'jam ir sava programma (ja ir) tad vajag savus principus aizstavet.
Par to nu nevar nepiekrist. Ja principi ir pietiekami normāli tad protams.
"kotleshu vakara dj" principu nav un jauniibas maximaalistiem arii nee :) bet domaaju, ka ikvienam NORMAALAM dj, kam ir galva uz pleciem, nevis kjirbis un pirksti WV ziimes formaa gaisaa pacelti, pieturas pie principa "Dj rada gruuvu tautai, nevis tauta pasuuta track`us". :)

_________________
-------------------------------
dj GOLdbERG

http://www.tranceatlanticflight.com
http://www.myspace.com/goldberg_official


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Dec-2005 17:00:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Galvenais jau lai tie principi kas ir, ir arī pamatojami. Varētu jau minēt konkrētus iestādījumus te Rīgā un apkaimē, bet nu labi, kur ir gadījies pabrīnīties kā "Dj" seta vidū aizkāpj uz bāru uz nākamajām 4 dziesmām un tur paliek beņķi deldēt. Kompis dragā labi jūtami iz Winampa ar visām tizlajām transition lažām tikmēr. Bet tas pats Dj satikts pie bāra kad paprasa dziesmu uzlikt paceļas kā burukuģis. Arī viņam ir principi, tikai kādēļ nez. Ar to principā salīdzinot vispār pirāts/nepirāts nobāl smagi.

Ja jau spēlē ta spēlē, nevis taisa lažu un principā visi pasūtījumi pie kājas jo redz labie Dj-i dziesmas uz pasūtījuma neliek.

Es vienkārši pētu un brīnos. Tagad Dj birka ir topā. Visiem un visur. Tikai tie normālie Dj kam tā patiesi piedien sastāda tikai daļu. Ir ļoti labi ka vismaz te ir čupiņa ar cilvēkiem ko es labprāt apzīmēju ar arodu Dj, profesionāli/neprofesionāli tam šoreiz nav nozīmes. Tā turēt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 23-Dec-2005 19:42:37 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
pat tiem diviem burtiem DJ . ja ik pa laikiem tie kljust parak populari... ka katrs kursh uzlika disku centra kada skolas sava klases tusinja (pat ne skolas disene) . uzreiz ooo, esmu DJ :)....
-
-
Man jau sen drusku apnika ... un es izvelejos vardu ... bija ta .. DJ Deniss - DJ White -> Da White.
-----------------------------
-----------------------------
a vispar aizgajam uz offtop .... bet turamies pie temas DJ Lietas :)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 15:44:17 
Quote:
pat tiem diviem burtiem DJ . ja ik pa laikiem tie kljust parak populari... ka katrs kursh uzlika disku centra kada skolas sava klases tusinja (pat ne skolas disene) . uzreiz ooo, esmu DJ :)....
-
-
Man jau sen drusku apnika ... un es izvelejos vardu ... bija ta .. DJ Deniss - DJ White -> Da White.
-----------------------------
-----------------------------
a vispar aizgajam uz offtop .... bet turamies pie temas DJ Lietas :)
njaa bet cilvekam kursh nerubii neko no muzikas, dj oshanas un nav lasijis sho forumu, arii skolas un seetas dj liksies: Oooooo tu esi labais DJ. un arii zaljumballes meitenes buus gatavas ar vinju xxx, lai varetu palielities ka es redz vakarnakt ar DJ ... :D :D :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 15:58:39 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
njaa bet cilvekam kursh nerubii neko no muzikas, dj oshanas un nav lasijis sho forumu, arii skolas un seetas dj liksies: Oooooo tu esi labais DJ. un arii zaljumballes meitenes buus gatavas ar vinju xxx, lai varetu palielities ka es redz vakarnakt ar DJ ... :D :D :D
Tur jau arii tas stulbums rodaas :( Peec tam to skolu jaunieshi atnaak uz normaalu pasaakumu, pienak pie DJ un prasa "manu dziesmu" ar tekstiem "uzliec shito un mees visi baigi dejosim" stulbums kkaads, man tas sen jau piegriezies, taa kaa es shiem dziesmu neulieku, tad uzreiz blauj "kas tu par DJ, galiigi neko nejeedz......" bet kaads haoss rastos, ja uzreiz kaa kads ko uzprasiitu, taa vinja veelmes tiktu izpildiitas :twisted: viena dziesma labi ja 30sec paskaneetu un mix, kas tas taads.... :lol:

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 16:10:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 27-Jul-2005 12:33:41
Posts: 405
Location: underground
Quote:
njaa bet cilvekam kursh nerubii neko no muzikas, dj oshanas un nav lasijis sho forumu, arii skolas un seetas dj liksies: Oooooo tu esi labais DJ. un arii zaljumballes meitenes buus gatavas ar vinju xxx, lai varetu palielities ka es redz vakarnakt ar DJ ... :D :D :D


Jaa taa ie ar tiem dj.....pie mums pilseetaa taadi dj kuri pat nav cieniigi shii nosaukuma....ieiet larocca.lv topaa paskataas dziesmu nosaukumus tad nokachaa shiis dziesmas dc++ un iededzina cd-r matricaas....taalaak ieliek pionioros...un izmanto tikai stop un play pogas dazhreiz pieliek kaadu efektu un viss...veel skaitaas dj...par mikseeshanu vispaar neko nezina.. :x .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 03-Jan-2006 21:22:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
:idea: :arrow: hehe "budjj pa proshe i narod k tibe patjanitsja' :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page Previous 1 2 3

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited