Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 2:07:54

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 22:18:37 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
[removed - ...]
[removed - neizaicinaasim viens otru, un nepiepildiisim forumu ar uzbraucieniem viens otram!]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 22:23:00 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
jaa, toreiz bija gruuti dabuut vajadziigo muuziku vajadziigajaa daudzumaa. Bet te buutu jaapieziimee- "kopeeja pret atliidziibu". Resp. kaads pulcinjsh sametaas un nopirka plati, tad to uzmaniigi ar 2 pirkstiem uzceela uz atskanjotaaja, izpakoja jaunu 055 galvu un uztaisiija paaris 38. aatruma 2-celju kopijas. Plati ar bijiibas pilniem skatieniem pavadiija plauktaa un taalaak veica kopeeshanu no shiem te 2-celjiem. Tomeer visaas faazees apgroziijaas nauda- plates iegaade, kopiju izveide- respektiivi prieksh DJ tas toreiz nebija bezmaksas pasaakums. Cita lieta, ka sho $ nesanjeema autors, bet PSRS valdoshais uzskats "maakslu tautai" citaadu variantu nepiedaavaaja. Tagad ir citi laiki, to der saprast un nevajadzeetu pie shii apeleet cilveekiem, kas par to visu vien veestures graamataa lasiijushi. No DJ viedoklja arii toreiz bija jaashkjiras no kaadiem 2...3 rubljiem par treku.

ddff
Quote:
nezinu ,kaa ar goda viiriem, bet zinu vienu, ka agraak , kad veel nebija CD un iespeejas speeleet uz vinyl, jeb Latviski = Plates . Tad visi kopeeja vienu ievestu ierakstu uz lentaam, tas noziimee, ka jau pashos pirmsaakumos ar legaalo ierakstu izmantoshanu nebij taa kaa runaa, un es nedomaat, ka kautkas buutu shodien mainiijies :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 22:31:16 
Eu, nu kāda starpība, kas ir bijis un kā! DJ ir tas, kas spēj salikt dziesmas tā, ka cits neatšķir, kur iepriekšējā dziesma beidās. DJ ir tas, kas spēj no jebkura aparāta iegūt īsto skaņu. DJ ir tas, kas spēj iekustināt jebkuru cilvēku! Labs DJ nav apzīmējam ar aparatūru, uz kādas viņš spēlē, bet gan kā viņš to dara! Tāpēc šim topikam vispār neredzu jēgu! Admini, dzēšam to ārā!

Labāk, kolēģi, iesakiet, kur lai pārdod Pioneer CDJ-100 (2 gab) un Pioneer DJM-300 par normāliem cipariem!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 22:40:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Ar šiem laikiem nav sanācis daudz saskarties. Nopietni tad vēl knupi zelēju un neko prātīgu nesajēdzu. Bet nedaudz atceros kad vēlāk sanāca pirmā saskare ar mūzikas ierakstiem jo tēvs piekodināja ka tikos un tikos būs jāieslēdz un jāizslēdz lentinieks kad beigsies 2 skaņdarbi no Radio nostellētas toreiz vēl nezināju kādas stacijas. Pašam viņam bij jāiet uz darbu un atstāja man šo uzdevumu ko sanāca bik pavirši izdarīt (bija bērnudārza periods) un rezultātā tagad atceros kāda starpība bija tad garajos ģīmjos un kāda ir tagad kad matrica izrādās brāķis. To nu toč nesalīdzināt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 22:46:14 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
Eu, nu kāda starpība, kas ir bijis un kā! DJ ir tas, kas spēj salikt dziesmas tā, ka cits neatšķir, kur iepriekšējā dziesma beidās. DJ ir tas, kas spēj no jebkura aparāta iegūt īsto skaņu. DJ ir tas, kas spēj iekustināt jebkuru cilvēku! Labs DJ nav apzīmējam ar aparatūru, uz kādas viņš spēlē, bet gan kā viņš to dara! Tāpēc šim topikam vispār neredzu jēgu! Admini, dzēšam to ārā!
Tā varētu. Nekādu derīgu info tas principā zem topika nosaukuma iederošu nesatur.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 23:07:40 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Pilniigi pareizi augstaak ir mineets , ka katrs pelna kaa maak un teeree to savu pikji kaa uzskata par nepiecieshamu , personiigi es izmantoju visas muuzdienu iespeejas lai ieguutu man nepiecieshamo materiaalu , kau gan prieksroku dodu tieshi tam ko var dabuut no pirmajaam rokaam , taatad no pasha makareetaaja , un pilniigi nelapraat atbalstu paarpirceejus , esmu savaa djoshanas dziivee gana labi vinjus barojis un pilniigi nopietni domaaju kad tagad pietiks .

un par jautaajumu kas uz kaa speelee , domaaju katrs pats ir speejiigs izveeleeties ko tad iisti gribaas , buut baigajam vecim , pirkt vinilus , vai buut vienam muusdieniigam DJ un izmantot to neseeju kursh ljauj tev to tavu domu par DJ buutiibu realizeet dziivee .

atbildot uz jautaajumu par origjinaalajiem CD , pret jautaajum , cik Juus esat redzeejushi pasaules vaarda vechiem origjinaalos CD ???? vai tieshaam vinjus speeleejot taas matricas nesauc par 100 populaaraakajiem pasaulee ????

protams visaa tajaa lietaa ir viens liels BET , tiem DJ kuri vazaa liidzi uz speeli visus savus 1000 maajaas rakstiitos CD , te noteikti nevareetu teikt , kad luuk shitais jau noteikti ir baigais DJ , man personiigi nekad nav sanaacis manas Djoshamas muuzhaa vienaa pasaakumaa atskanjot vairaak par 50 kompoziicijaam , neskatoties uz to kad ljoti patiik speeleet vienam visu vakaru , kam man vajadzeetu vienus paaris simtus nest liidzi to CD , seviskji jau ja shamie ir rakstiiti speciaali taa lai katraa no tiem buutu tikai manaam vajaadziibaam domaataas kompoziicijas ???? Taatad vereetu piekris ddf
kaapeec Tu domaa, ka tos, kas pasaakumos griezh kreisaas matricas sauc par DJ?

:arrow: 2 Dj Roland :
Eu dzheki skatos te lielaakaa dalja no forumaa esoshajiem,spriezhot no komentaariem,speele uz vinyl kaa "iistie" deejay!!!
Kaapeec TU domaa kad te vispaar kaads speelee uz vinila , pats esi redzeejis ???

:arrow: ne visus tos kas speelee uz vinila var saukt par DJ , jo taas dazhas plates kas nepiecieshamas lai nospeeleetu to vienu stundu domaaju var sakraat pat skolas puika ieekonomeejot uz pustdienu naudas un ko tad tagad baigai DJ . Cik vispaar ik ir to Latvijas vinila DJ kuri var pilnveertiigi nomochiit kaartiigu setu vienu 4 - 6 stundu garumaa ????? Un dariit to vienaa klubaa vairaakus pasaakumus peec kaartas ???

Sorru vechi atkal negribeeju nevienu pat sirds dziljumos aizvainot , bet vai man nav taisniiba ???

Kaapeec vispaar Latvija ir apmeeram 2000 taa saucamo DJ ???
Un kaapeec vispaar Latvieshu tautai vajadzeetu buut attieciibaa uz DJ vaardu kaadai iipashai cienjaij , vai ir kaut kaa tas nopelniits ?
Neko jau ekselentu taajaa DJ lietaa tie saucamie 2000 DJ neienes . Nu vismaz lielaakaa dalja .

Tieshi taapeec tikai Igors .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 15:07:57 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
TOPICa nosaukums - tikai viniils > nu nez, nez -> pac griezhu gan sho gan to. jaa - arii piraatiskos [pashraksiitos cd], kuros rakstu jaunaas reliizes, kas man taa skaisti atnaak no torentiem 2 nedeeljas aatraak, kaa paraadaas bodee, taatad apmeeram meenesi aatraak, kaa es varu dabuut ieksh 12". protams, ka4aaju jau itkaa iepaziishanaas noluukaaa, tachu, ja kaads skanjdarbs iipashi iepatiikias, tad nespeeju attureeties, to neierakstiit un neatskanjot klubaaa :roll:
un nav te ko teelot dievgosninjas - visi mees taa daraam (protams, jautaajums - vairaak/mazaak/naglaak/kaa nu kursh)
tad te par tiem darbinjiem (nezinu, gan vai shajaa topic'ā) - principaa taa jau ir -> darbu vajag, lai vareetu atljauties speeleet tikai to ,kas tev patiik nepaarpi.... sev praatu.
info -> professionaals dj's - dj's, kas dziivo tikai no speeleeshanas, resp, citur nekur nestraadaa!
profesionaali dj [LV] -> tie, kas sanjem normaali par to, kas vinjiem patiik un dara to kvalitatiivi - taaadus var uz abu roku un mosh veel vienas kaajas pirkstiem saskaitiit :)
ir veel 2. profesionaalo dj'u kategorija - tie, kas speelee labas lietas, tachu, lai piepelniitos ir spiesti uzstaaties dazhaados kotleshu vakaros ar, piem., saldajiem 80tajiem.. [tas laikam buushu es]
un tad naak leetais gals (negribu nevienu apvainot) dzeki no laukiem, kas speelee visu visur un poh pa kaadu naudu [tie tad laikam buus arii tas 1500 no tiem Igora 2 tk.]. :evil:

gan jau kautko aizmirs, bet tas arii iisumaa viss..
protams, palabojiet mani, ja kljuudos ....

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 15:57:04 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Piekriitu eermam...es piemeeram vairaak nespeeleeju kkaados "kotleshu"vakaros, jo vienkaarshi man netiik to dariit,jo taa nejuutos labi,protams ir gadijies... varbuut tapeec naakas to naudu pietaupiit no citiem avotiem, bet vismaz man pasham ir labaaka sajuuta, varu speeleet no sirds, tad arii sanaak vislabaak..
par nelageeliem ierakstiem - ir jau taadi gabali, kurus nekaadiigi nevar atrast CD formaataa (ja ir tikai CD atskanotaaji), tad atliek no plateem paarrakstiit uz CD, jo negribaas tachu vienu un to pashu recordu pirkt gan CD, gan platees...

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 16:20:27 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Nu nav jau teikts ka kādam jābūt perfektam.

Es arī mājās paklausu mp3 visādus. Ko man citu studentam darīt. Ja iznāk kas ievērības cienīgs ko uzskatu par maksāšanas vērtu tad pērku. Tagad grasos arī pasūtīt vienu albūmu Vinylā, mājās uz kompja ir, lai ir. Man 80% no Vinyl muzikālā materiāla ir jau pirms pirkšanas bijuši uz MP3, un kas par to, man patīk tas formāts un patīk oriģināls produkts ar visām no tā izrietošajām sekām. Tāpat ir pirātiski diski arī, tos pats klausos, nav man CD mašīnas vēl profesionālas.

Par to informācijas saņemšanas ātrumu jeb iepazīšanās nolūku absolūti piekrītu, es būtu apmierināts ja mums te LV būtu kāds normāls mūzikas veikals kur varētu ieiet un paklausīties to mūziku kas man interesē un nopirkt. Vai varētu netā saņemt pietiekami normāla garuma samplus albūmiem, bet manā gaumē tā nenotiek ne cik. Vienīgais kulturālais mūzikas veikals pagaidām man šķiet apgāds "Upe" utt. Piemēram Randoma produkcijas piedāvājums manai gaumei aprobežojas ar 3 diskiem 3 mēnešos. Kolosāli, un tie paši man parasti tā uz 40% patīk. A ko man darīt ka MTV underground HipHopu nespēlē, legālā satelīttelevīzijas komplektā manā reģionā neietilpst kanāls MTV BASE, radio te pie mums orientējas uz citiem stiliem vai lien dibenā eiropai, mūzikas veikals nepārdod vietējais, un netā var nopirkt tikai dēļ izrietošā informācijas trūkuma nezini īsti ko. Un pie patrreizējās iespējas novilkt mp3 tas arī tiek darīts. Bet nekad neuzskatīšu ka tas ir pašaprotams ka ja jau CD tad obligāti pirātisms. Tādēļ jau arī teicu.

Kolēģi, dariet tak kā paši gribat, man ir vienalga, es cienu autortiesības bet ne sevišķi LV kompāniju kam uzdotas pilnvaras sekot to ievērošanai. Un ja palasa forumu tad nebūs problēmu saprast kādēļ. Un viss tas ir tikai mans viedoklis jo te izsakām savējos.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 16:26:41 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
ir laba lapa www.discogs.com kur var izveidot savas kolekcijas listi ....
-
butu interesanti apskatit, kads materials ir DJiem.
-
ari ir iespeja apskatit vairaku cilveku vertejumu relizei. un citas detaljas.
---

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 20:33:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Paarlasiiju visu veelreiz un lasot radaas doma , kaapeec visi domaa kad muuzika njemtaa no neta ir par briivu , vai tad nets tagad ir par briivu un nekas vairs nav par piesleegumu jaamaksaa , tad kaa var teikt kad mp3 ir parvelti . Visi maksaa par saviem megabaitiem . Un izteereetais laiks seedot pie datora , tas ko neko nemaksaa ?

Muuzika nekad nav bijusi par velti , un nebuus kameer nesaaksi pats to makareet un arii tad taa nebuus par velti .

Cits jautaajums ir kas to pikji iekasee ,
pareizi ddf rakstiija : "kopeeja pret atliidziibu". un arii pirmos CD tieshi taapat kopeeja uz Tape gan mazo gan lielo , tagad tieshi tas pats visu kopee uz datoru , itkaa pazudis viens posms pavidu , naudas iekassetaaji , un tas kautkur priecee , visu atrisina muusdienu tehnologjijas .

Veel kaada doma , ja jau tajiem vieteejiem leibliem ta baigi buutu tas pikjis vajadziigs , sen jau buutu netaa iespeeja pirkt to mp3 kadu gribi un cik gribi , vieniigi redz vieglaak jau ir chiiksteek kad kaa tagad visi drausmiigi zog , NEZOG , roka roku mazgaa .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 22:34:12 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Skaidrojums "es maksaju par Internetu, tatad maksaju par mp3 ko nokachaju" nederes nevienam :) tatad kada jega sheit to pieminet? cilveks Interneta ne tikai kacha kacha.... bet ari chato utt....

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 22:42:52 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
Quote:
Skaidrojums "es maksaju par Internetu, tatad maksaju par mp3 ko nokachaju" nederes nevienam :) tatad kada jega sheit to pieminet? cilveks Interneta ne tikai kacha kacha.... bet ari chato utt....
Tas jau bija domāts tikai tā,ka nekas nav par velti...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 17-Dec-2005 18:59:08 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 08-Nov-2005 18:22:37
Posts: 164
Location: galva-pils-sēta
piekriitu Igoram - tas laiks, ko es pavadu i-netaa radaa ljoti lielu pievienoto veertiibu. arii par $$ iekseetaajiem neesmu sajuusmaa un taapeec arii akkalaa finansiaali censhis neatbalstiit. starpcitu arii pashi maakslinieki nav iipshi sajuusminaati ar iepriekshmineetaas organizaaacijas darbiibu.

_________________
brr trrr cscscscsc!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 18-Dec-2005 23:14:25 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
bet ja tu speelee patstaaviigi kaadaa klubaa kur speeleeshanas laikas no 6 liidz 8 stundaam,tad par savu naudu nav reaali sapirkties vinilplates,lai vareetu briivi katru weekendu speeleet dziesmas lai iiipashi taas neatkaartotos!!!Reaali tad katru nedeelju vajadzeetu pirkt kaa minimums paaris vinilplates!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited