Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 25-Apr-2024 7:22:41

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page 1 2 3 Next
Author Message
PostPosted: 14-Dec-2005 0:04:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
Eu dzheki skatos te lielaakaa dalja no forumaa esoshajiem,spriezhot no komentaariem,speele uz vinyl kaa "iistie" deejay!!!
Nu luuk,gribeeju pajautaat kur katrs no jums piestraadaa,jo kaa zinaams uz vinyl var atljauties speeleet tikai cilveeks ar biezu maku (es domaaju neviens neapstriidees sho faktu)
Un vispaar komentaaru par visu tekstu....
Paldies!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 8:33:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
piestrada? ..
-
man liekas te LV gandriz visiem DJ ie pamatdarbs, un DJjoshana ir ka hobbijs...
-----------
-----------
Bet ka es saprotu, tu sheit jauta, kur katrs no mums strada? .... ko tev tas dos?

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
PostPosted: 14-Dec-2005 10:22:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
Quote:
Eu dzheki skatos te lielaakaa dalja no forumaa esoshajiem,spriezhot no komentaariem,speele uz vinyl kaa "iistie" deejay!!!
Nu luuk,gribeeju pajautaat kur katrs no jums piestraadaa,jo kaa zinaams uz vinyl var atljauties speeleet tikai cilveeks ar biezu maku (es domaaju neviens neapstriidees sho faktu)
Un vispaar komentaaru par visu tekstu....
Paldies!!!
Skatoties uz to ko tu visu laiku raksti radās jautājums... Cik tev gadi? :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 11:02:03 
Profesionāli DJjot nemaz tā istikai nopelnīt nevar! Neciena pie mums šo amatu pagaidām!!! :) :) :) ;) :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 11:19:13 
nopelnit var! tikai latvija tas attiecinams vien uz nedaudziem dj


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 11:58:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Man tieshaam DJjoshana ir kaa hobijs, pamataa maacos, pa briiviem briiziem piestraadaaju meernieciibaa( nu taa kaa meernieku laikos) :) Kaut kaada nauda jau atlec no visaadaam lietaam, kura tad arii tiek ieguldiita gan recordu iegaadei, gan citaam lietaam...

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 12:02:10 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
P.S. es neuzskatu, ka es buutu cilveeks ar biezu maku, jo taa nauda jau no zila gaisa nekriit,tev pasham vajag domaat, kaa to nopelniit...
-katrs pats savas laimes kaleejs-

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 12:10:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Kautkāds marasms. Interesanti no kurienes tas stereotips ka Vinyl tikai maksā naudu. A CD nemaksā? Tātad ja CD tad = pirātiskie? Nu tautā gan idejas lidinās.

uz jautājumu apskatoties - profesionāli DJ griež plates ar rokām un TT motoru lieto kā ģeneratoru, no AC izvada noņemot strāvu un tie kas paspējuši licenzi kā mazie strāvas ražotāji LV izņemt pirms 2002 ja nemaldos tad tirgo to pa dubulto tarifu un tad pērk sev vinyl pa sakrāto naudu. Jeb vienkārši kāds jautājums tāda atbilde.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 17:36:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
NeckaSypash nuuu baigais vecis...pilniigi paklausoties Engelis no debesiim...taads nevainiigs Dj,pilniigi Cd legaalos izmanto...luuzers,tu esi!!!(izteiktos daudz rupjaak,bet zinu ka preteejaa gadiijumaa izdzeesiis manu tekstu)
Besii aaraa ka taadi piiiii.... kaa tu te vienmeer skaisti un gudri vienmeer izsakaas!! Gribi teikt ka Latvijaa Deejay'u speeleeshana uz legaaliem CD taa ir kaa pashsaprotama lieta???? Nosauc man kaut 20 Dj'us kuri speelee uz legaalajiem Cd!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 17:49:29 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 10-Sep-2004 14:13:42
Posts: 1247
kaapeec Tu domaa, ka tos, kas pasaakumos griezh kreisaas matricas sauc par DJ? Man liekas, ka gan latvieshu, gan krievu valodaa ir vesels leerums vaardu, kas preciizaak apraksta shos tipus. Te tak bija runa par DJ- agraak uzskatiija ka tie ir goda viiri.

ddff
Quote:
NeckaSypash nuuu baigais vecis...pilniigi paklausoties Engelis no debesiim...taads nevainiigs Dj,pilniigi Cd legaalos izmanto...luuzers,tu esi!!!(izteiktos daudz rupjaak,bet zinu ka preteejaa gadiijumaa izdzeesiis manu tekstu)
Besii aaraa ka taadi piiiii.... kaa tu te vienmeer skaisti un gudri vienmeer izsakaas!! Gribi teikt ka Latvijaa Deejay'u speeleeshana uz legaaliem CD taa ir kaa pashsaprotama lieta???? Nosauc man kaut 20 Dj'us kuri speelee uz legaalajiem Cd!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 18:13:44 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
ddff nu tad mums pashlaik Latvijaa nav Dj'ju!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 19:12:13 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
nezinu ,kaa ar goda viiriem, bet zinu vienu, ka agraak , kad veel nebija CD un iespeejas speeleet uz vinyl, jeb Latviski = Plates . Tad visi kopeeja vienu ievestu ierakstu uz lentaam, tas noziimee, ka jau pashos pirmsaakumos ar legaalo ierakstu izmantoshanu nebij taa kaa runaa, un es nedomaat, ka kautkas buutu shodien mainiijies :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 19:52:38 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
Tad visi kopeeja vienu ievestu ierakstu uz lentaam
Toreiz jau praktiski nepastāvēja iespēja legāli nopirkt - pārrakstīšana bij vienīgā iespēja lai vispār tiktu pie sev interesējošās mūzikas. Vēlāk kad iespēja nopirkt radās, veikalos piedāvājums bija minimāls. Tagad piemēram, pasūtot caur internetu, var dabūt dajebko.

Es godīgi sakot, nesaprotu kāpēc būtu jāsaņem samaksa tādai personai (kas sevi dēvē par DJ) kas visu mūziku kautkur nokačājis/pārrakstījis (faktiski nozadzis), un vienīgais viņa radošais ieguldījums ir tāds, ka viņs šo zagto mūziku sliktāk vai labāk (publiski) samiksē. Vai par to kādam pienākas atlīdzība? Manuprāt nē.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 20:51:51 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 05-Oct-2004 7:34:47
Posts: 1284
Location: Rīga
Quote:
NeckaSypash nuuu baigais vecis...pilniigi paklausoties Engelis no debesiim...taads nevainiigs Dj,pilniigi Cd legaalos izmanto...luuzers,tu esi!!!(izteiktos daudz rupjaak,bet zinu ka preteejaa gadiijumaa izdzeesiis manu tekstu)
Besii aaraa ka taadi piiiii.... kaa tu te vienmeer skaisti un gudri vienmeer izsakaas!! Gribi teikt ka Latvijaa Deejay'u speeleeshana uz legaaliem CD taa ir kaa pashsaprotama lieta???? Nosauc man kaut 20 Dj'us kuri speelee uz legaalajiem Cd!
Oo. Paskatos esi te dikti paspējis izālēties kamēr strādāju. Nu arī labi. Principā man ne sevišķi rausta tas.

Es neteicu par to ka tiek kas uz kā spēlēts bet pats uzskats ka plates maksā bet diski nē ir absolūtas auzas. To kas rada šo uzskatu derētu nīdēt tautā. Ieej Randomā un apskaties, vai neta bodē un papēti, kaut kā neredzu tur tik katastrofālu atšķirību tajās cenās. CD legālos nelietoju, sorry CD vispār nelietoju, nav man CD mašīnas. Būtu tad lietotu arī cd mok, bet ja būtu tad būtu. Čupa ar Vinyl ir, neesmu pats rakstījis bet vari man neticēt.

Un noskaidro ko nozīmē forums. Te cilvēki apspriež tēmu un izsaka viedokļus, ja ir problēmas ar sveša viedokļa kam nepiekrīti tolerēšanu tad nenāc labāk iekšā.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 21:41:07 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 25-Oct-2005 10:28:17
Posts: 276
[removed - ...]


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited