Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 18-Apr-2024 8:01:49

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2005 0:32:42 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
labi teikts :)


Top
   
 Post subject: ...
PostPosted: 23-Dec-2005 0:50:46 
nu cik es uzinaju no tiem pashiem mentiem kas medz atniemt cd! ka ir matricas kurus tu noperc (cena apmeram 3ls) un tad vari raxtit ko gribi un bus jebkursh gabals licenzets! tipa maxa par autor.t. perkot matricu!


Top
   
 Post subject: Re: ...
PostPosted: 23-Dec-2005 8:47:32 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
nu cik es uzinaju no tiem pashiem mentiem kas medz atniemt cd! ka ir matricas kurus tu noperc (cena apmeram 3ls) un tad vari raxtit ko gribi un bus jebkursh gabals licenzets! tipa maxa par autor.t. perkot matricu!
-
un kas tas par matricam?

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: Re: ...
PostPosted: 23-Dec-2005 10:31:00 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 17-Jul-2005 21:51:49
Posts: 487
Location: Latvia
Quote:
nu cik es uzinaju no tiem pashiem mentiem kas medz atniemt cd! ka ir matricas kurus tu noperc (cena apmeram 3ls) un tad vari raxtit ko gribi un bus jebkursh gabals licenzets! tipa maxa par autor.t. perkot matricu!
nja... pastāsti man arī kas tās tādas?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2005 20:38:56 
neesmu redzejis pats ... man drushka strada mentene .. un vinju darba pienakums taisit reidus pa nakts klubiem! un vinsh pastastija par tam matricam. bet dzili neinteresejos .. jo nav nepiecieshams!:) bet ja jums ta vajag varu pajautat.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2005 20:48:24 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
dzeki, man ir matricas par 3 Ls gabalaa, kam vajag :lol: ja vajag cheku arii iedoshu :shock: :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2005 21:01:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
dzeki, man ir matricas par 3 Ls gabalaa, kam vajag :lol: ja vajag cheku arii iedoshu :shock: :D
Pag, tu dabuji taas matricas, par kuraam visu laiku gaaja rua??? nu taas, kuraas var rakstiit gabalus peec izveeles, peec tam uzraadiit sarakstu un tas viss buus legaali????? :shock:

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2005 21:40:33 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
aga... :) .... a man ir pa kadu gribat cenu matricas... kaut vai pa 10Ls :).... tas nekas ka tas ir tas pashas eProformance.... nu var vel uzlikt zimodzinju - licencets :)

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2005 22:03:11 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
:lol: nu sviests pilniigs, pasakiet tiem mentiem, ka biki lai izmet savu nezinaashanu laukaa, jo taadas matricas uz zemes shis naf, ja nemaldos 2003 gada augusta tika, palielinatas cenas visiem datu neseejiem, sakaraa ar Autortiesiibu aizsardziibas projektu, vai kas tur bij, un visi datu neseeji, tai starpaa arii HDD kas tika razhoti no konkreeta 2003 gada kautkaada ja nemaldos 15 augusta ir dargaak. un tas santiims arii iet uz , da tiem autoriem. un matricas par 3 latiem, nekad dziivee neesmu dzirdeejis, pat rakstinju neesmu redzeejis par taadaam.

Ja nu patieshaam taadas ir tad es gribeetu redzeet, vismaz likumdoshanaa taadu punktu un pavadziimi taam matricaam !!! un vismaz rakstinju, kaadu aviizee, lai vai cik veca vinja buutu. dargaakaas matricas ko esmu pircis ir 7 gadi atpakalj, tad vinjas patiesham maksaaja 4 Ls un rakstoshais CD ar 2X maksaaja 80 Ls


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2005 22:26:43 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
mja, labaakus laikus diez vai sagaidiit, jaapeerk vien legaali ieraksti un jadziivo kaa ir, bet ja jau peec buutiibas tas cenu palielinaajums matricaam ir par autortiesiibaam, tad kapeec gan nevar no saviem legaalajiem ierakstiem uztaisiit kaadu izlasiiti..... :roll:

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2005 23:15:17 
tas nav parastas matricas.. vinji nepardodas katra dator veikala.. shamos no studijam tipa varot nopirkt! vinjiem stav virsu licenze utt. max 20 dziesmas! utt pats neesmu redzejis - bet saka ka ir tads.. man poo es par to neuztraucos!

kadu no jums vispar ir prashknjajushi par to uz kadam CD tu spele ? nu kas tev bus atniems CD somu un tas bus lielakais sodz kuru tu dabusi. drazis jau klubu nejau dj! kaut tu arii neparaxti ligumu ar klubu. vinji pishas klubam virsu!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2005 1:10:36 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 28-Feb-2005 1:05:24
Posts: 463
Location: Seda & Pitalova
Quote:
tas nav parastas matricas.. vinji nepardodas katra dator veikala.. shamos no studijam tipa varot nopirkt! vinjiem stav virsu licenze utt. max 20 dziesmas! utt pats neesmu redzejis - bet saka ka ir tads.. man poo es par to neuztraucos!
Protams, ka nav nekādu tādu īpašo matricu, kas kas tev dod jebkādu licenzi (neskatoties uz to, autortiesības tu maksā par jebkuru matricu). Varu tikai ieteikt izlasīt oficiālos ministru kabineta noteikumus.
http://www.likumi.lv/doc.php?id=108026, (Noteikumi par tukšo materiālo nesēju un reproducēšanai izmantojamo iekārtu atlīdzības lielumu un tās iekasēšanas, atmaksāšanas, sadales un izmaksas kārtību) nevis klausīties mistisku zinātāju gudrībās.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2005 8:25:22 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
viss skaidri un gaishi uzrakstiits. klau tad jau es arii varu naudu sanjemt :D jo esmu autors savai muzikai, un visi kas dabun vinju caur internetu un ieraksta cietajaa man maksaaa :shock: tikai, kursh to kontrolee, kuram izpildiitaajam , autoram, producentam, cik kas pienaakas :?: .

Un tu Fido saviem mentiem pasaki, ka vinji ir *******, ****, un vienkarshi ****** cilveeki, tas ir velviens lielisks piemers, kamdelj, es mentus neuzskatu par cilvekiem. b..in man suns ir gudraks neka tas ments, kursh saka , ka ir matricas par 3 Ls.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2005 8:45:57 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
viss skaidri un gaishi uzrakstiits. klau tad jau es arii varu naudu sanjemt :D jo esmu autors savai muzikai, un visi kas dabun vinju caur internetu un ieraksta cietajaa man maksaaa :shock: tikai, kursh to kontrolee, kuram izpildiitaajam , autoram, producentam, cik kas pienaakas :?: .

Un tu Fido saviem mentiem pasaki, ka vinji ir *******, ****, un vienkarshi ****** cilveeki, tas ir velviens lielisks piemers, kamdelj, es mentus neuzskatu par cilvekiem. b..in man suns ir gudraks neka tas ments, kursh saka , ka ir matricas par 3 Ls.
-
1) a tu izmanto legalas programmas sava muzona produceshanai?
2) tu vari noformet ligumu ar attiecigo iestadi un tad varesi sanjemt ari savus santimus...
3) es domaju ka par policiju nevajag runat slikti, jo tur tomer IR nodaljas, kuras tieshi ar to nodarbojas un visu zin ta ka vajag (no gaisa es to nepanjemu). - otra lieta ir TIE kuri taisa likumus..... a policijai nekas neatliek ka izpildit ...... TAPEC JARUNA ar tiem kuri izdomaja to visu murgu....

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2005 19:25:50 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
lai arii vinji izdomaaja murgu, man nav pretenzijas, bet murgu par 3 latu matricaam izplata menti, tad ko man par vinjiem domaat ?!!


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited