Mikseris.LV [mūzikas portāls]

Mikseris.LV Forums
It is currently 20-Apr-2024 0:34:51

All times are UTC+02:00




Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject: licence
PostPosted: 14-Dec-2005 16:15:48 
Kā dabūt dj licenzi? :?:


Top
   
 Post subject: Re: licence
PostPosted: 14-Dec-2005 22:54:32 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 19-Oct-2005 20:45:34
Posts: 407
Location: Latvia, Cesis
Quote:
Kā dabūt dj licenzi? :?:
Kam tev taa licenze iisti ir vajadziiga?
P.S. manupraat, jau kkur forumaa ir runaats par licenzeem...

_________________
Image


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 14-Dec-2005 23:32:53 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
nekaadu probleemu , raksti iesniegumu pilseetas , rajona domei lai kaarteejaa domes seedee tev izsniegtu licenzi par to kad Tu DJ.... vareesi tagad veikt DJ darbiibu konkreetajaa pilseetaa vai rajonaa , shaada licenze ir jaadabuu katram rajonam vai pilseetai kur Tu kaa DJ domaa straadaat , Taalaak ja tu kaa DJ gribeesis sanjemt $$$ vajadzees kviishu graamatinju TU ej uz VID (Valsts Ienjeemumu Dienests) iestaadi un regjistreejies kaa nodoklu maksaataajs , tev buus jaaiegaadaajaas noteiktas formas kviishu gramatinja un ienjeemumu izdevumu zhurnaals un reizi kvartaalaa jaaatskaitaas VID par ienjeemumiem izdevumiem un jaanomaksaa valsts nodeva , Latvijaa tie ir 25% , logjiski par visaam veiktajaam darbiibaam ar finanseem jaabuut apstiprinosham dokumentam , ja gadiijumaa tavi meenesha ienjeemumi paarsniegs Ls 40 tad tas buus jaadara katru meenesi , elementaari DJ .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 10:05:28 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
tad jau tas bus legals bizness, bet nevisai rentabls ... ienakumi bus mazaki neka izmaksas...

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject: ... :P
PostPosted: 15-Dec-2005 10:19:12 
es speleju tikai uz licenzetam verbatim matricam .. kuri drixt pardoties veikala :) bet ieksha promo gabali .. kuriem nevajag licenzi :)


Top
   
 Post subject: Re: ... :P
PostPosted: 15-Dec-2005 11:07:31 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
es speleju tikai uz licenzetam verbatim matricam .. kuri drixt pardoties veikala :) bet ieksha promo gabali .. kuriem nevajag licenzi :)
mjaa ja nopeerk matricas veikalaa un uz vinjaam izraksta, da pofig kaadus promo ne promo, tad tas noziimee ka izmanto legaalu ierakstu??!! Cik zinu tad promo ierakstus uz [licenzetam] Verbatim matricam neraksta. ja nu vieniigi tas promo nenak no majas ierakstu studijas.


Top
   
 Post subject: Re: ... :P
PostPosted: 15-Dec-2005 11:28:23 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
Quote:
es speleju tikai uz licenzetam verbatim matricam .. kuri drixt pardoties veikala :) bet ieksha promo gabali .. kuriem nevajag licenzi :)
-
Promo gabalus ari raksta uz teiksim ta originalam matricam. protams ne visus, bet normalie muzikas leibli ari promo cd taisa labus...
-
otra lieta, ja tas gabals ka promo ir majas lapa un autors atljauj to lejupieladet un ierakstit CD, tad ir ok....
------
bet vispar par tiem promo, ja mes skatamies no musu miljas Akka/Laa puses, tad ari sanak nesaprashanas, jo tie man ta ari neatbildeja, jo izskatas ka nav pietiekami kompetenti shaja jautajuma uz doto bridi .....
-

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 11:39:46 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
un kur tad paliek kvalitaate, jo es neesmu redzeejis, ka kaads internetaa liktu wav formata promo gabalus, parasti vinji ir mp3 un ja taadu nokachaa un izraksta uz [licenzeetas] :lol: Verbatim matricas, tad kas tas par Dj(u) ???? kas krutjii mp3 suudus izrakstiitus uz....... !!! da kautkaa te nesaak vis shtimmeeties kopaa, shis topiks jau saak palikt smiekliigs, nav vieglaak pasuutiit uzreiz no ierkstu kompaanijaam, nu tjipa kaa uz raadjinjiem, vinji tach pashi dod pirms albuma iznaakshanas. taa saucamos reklaamas noluukos.

P.S. un ja izdodas normaali sarunaat, mans domaat, ka tajos ierkstos kurus tev izsuuta ierakstu kompaanija, tev liidzi naak liigums ar kuru tu vareetu visus tos latvijas birojus d**st pasuutiit. Es taa dariitu, bet taakaa es neesmu DJ(s) man ir tikai teorija.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 12:04:59 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
1) promo ne vienmer kvalitate ir = ar pressingu (promo domats iepazishanai)
2) lieliem DJiem leibli pashi piedava promo materialu.
3) maziem DJ (gandriz visiem LV) var vispar nedot.
4) ir iespeja parpirkt promo no citiem ...... p.s. dazhi leibli tirgo promo un tos var nopirkt ikviens... (interneta veikali utt...)
5) radio tas ir pavisam cita lieta.....

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 12:09:41 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
Quote:
1) promo ne vienmer kvalitate ir = ar pressingu (promo domats iepazishanai)
2) lieliem DJiem leibli pashi piedava promo materialu.
3) maziem DJ (gandriz visiem LV) var vispar nedot.
4) ir iespeja parpirkt promo no citiem ...... p.s. dazhi leibli tirgo promo un tos var nopirkt ikviens... (interneta veikali utt...)
5) radio tas ir pavisam cita lieta.....
Bet vai tad Latvija naf DJ kautkaada tur apvieniiba nu po kaa vinju sauc, kur visi DJ(i) buutu registered un ta apvieniiba iet pie leibliem un njem promo ierakstu tieshi prieksh DJ(iem) automaatiski zem viena liiguma vareetu visi speeleet un tas prieksh leibliem buutu iespaidiigaaks reklaamas veids nevis 1 DJ(am) iedodot ierakstu, kuru vinsh nedriikst citam dot un tt. bet ar taadas apvieniibas iespeejaam tas ir reklaama visos latvijas klubos pasaakumos un tt.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 12:13:58 
Offline
Mikseris.LV power user
User avatar

Joined: 08-May-2004 22:56:34
Posts: 1218
Location: Latvia, Riga-Jūrmala
man liekas ta apvieniba izveidota lai no DJ iekasit $ nevis palidzet viniem.
-
tad jau te nevajag nekadas shada veida organizacijas, bet pashu DJ Team menedzheriem janodarbojas ar to ....
... bet mes esam LV un ko nozime Lv kadai BMG utml.. ...
-
bet pa naudu, ludzu, ja viniem test skaits atljaus ....
-
precizak labak par shim lietam pajautat arzemju DJjus..

_________________
DA WHITE | DENNIS BALTFIRE | HARDSYNTHERZ official website: http://www.synthesiscrew.com


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 14:16:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
Nu redz , atkal saakas vecaa dziesma , palasiet shite :
:arrow: http://www.sub.lv/lat/tech/239/

cik var daliit to mantu , nav reizi apnicis ????

:arrow: un taa apvieniiba DJ ir latvijaa [LDDKA] , vieniigi raadaas kad interesee shamajam kantorim tikai tie DJ kuri gribees regulaari maksaat pikji par kautkaadu mistisku pakalpojumu , patiesiibaa gan vareetu teikt kad taa maksa uz gadu nav nemaz tik liela un nevajadzeetu par to varbuut vispaar runaat , dumaakais visaa tajaa lietaa ir kad shamie jau nemaz neizsaka veeleeshanos ar to DJ sadarboties , jo , piemeeram es jau divus postus esmu shameejiem aizsuutiiji , un , klusums :? .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 14:42:58 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā

Joined: 02-Nov-2005 4:28:33
Posts: 1107
Location: Latvija
cik sapratu peec taa raxta, tad tur tika ar specialu iekartu kompreseeti, inzhenieru tehniska videe taa kompoziicija nevis ar kautkaadu wav -> mp3 converter , tas buutu viens. un otrs ir tas, ka ja es savu muziku parkonverteju mp3 formaataa kautvai uz 256 kb/s un redzu butisku atskiriibu, (bet es tach netaisu simfoniju es taisu electronisko muziku) tad ar shitaadiem rakstinjiem mani neparliecinaasi, par to ka kompreseetai muuzikai nav atskiriibas no origjinaala, protams panjemot techno nebuus, jo techno tiek taisiits uz 8 bit, bet tadi stili, kas tiek taisiiti uz 24 bit tiem jau starpiiba ir parkonverteejot no 24/48 -> 16/44 (tiesa dzirdeet var tikai tanii gadiijumaa, ja atskanjotaj iekaarta speej pavilkt taadas frekvences, uz majas muzikalajiem centriem to nekad nedzirdees.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 15-Dec-2005 23:31:50 
te izskataas, ka kaac zin kas ir kas ar licenzeem-> kaa ir nodefineec un kas tajaa likumaa vai kas tur tas taac i raksta par muuziku, kas tiek atskanjota no datora? mp3 vai wave vienalga-> vai nav vienalga? un ko tad vinji var konfisceet-> man ir officiaals XP un officiaals softs?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 16-Dec-2005 0:29:28 
Offline
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
3 līmenī - Mikseris.LV forumā
User avatar

Joined: 14-Feb-2005 3:01:18
Posts: 815
Location: Latvija, Gulbene
2 loginaa neljauj :
nevienam neinteresee tavs pirktais XP un softs . taapat kaa vai Tu to savu PIO-1000 pats maajaas uzviileeji vai veikalaa nopirki , speelee piraatisko materiaalu skiries no aparaata uz kura to atskanjoji . Taa tiek defineets likumaa .
Itkaa jau patiesiibaa uz doto momentu ir taads kaa klusums shajaa lietaa , varbuut tieshaam reizi buus saakushi domaat par sekaam , jo vajag jau patiesiibaa vienu uznjeemiigu DJ ar gudru advokaatu un to lietu var taa pagriest kad gruuti buus tiem konfisceetaajiem , vajag tikai tai likumaa iedziljinaaties , ko domaaju uz doto momentu neviens no nosaciiti cietushajiem nav meegjinaajis dariit . Visi vienkaarshi juutas apmierinaati par to kad itkaa sveikaa ir tikushi cauri . Bet viss jau nav tik vienkaarshi , dziivojam mees tomeer civilizeetaa valstii , vismaz mums taa meedz staastiit , taatad visas lietas izskjit tikai un vienigi tiesnesis , nevis kaads viirs kursh varbuut pat patiesiibaa savu skaisto formas teerpu ir pircis sekonhendaa . Un tev kaa Latvijas pilsonim nemaz taa vienkaarshi neko kaads nonjemt nevar , protams ja tu rokaas neturi kaadas ar likumu aizliegtas lietas kas apdraud apkaart esosho pilsonju dziiviibu . Par to ir veerts padomaat .
:arrow: Jo var jau pienjemt likumu kad tagad bus visiem staigaat plikiem un pilniigi nenjemt veeraa to kad laukaa ir miinus 40 .


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page 1 2 3 Next

All times are UTC+02:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited